Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To za rok zacznij płacić składkę zdrowotna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież jak my tyle wg Was zarabiamy zaraz spłacamy swoje wykształcenie w podatkach. W wszyscy Ci którzy uzyskali wykształcenie za darmo socjolodzy/pedagodzy/"myśliciele" itp itd i pracują teraz w całej UE co oddają państwu ? Lekarzy nie ma wcale wielu młodych, którzy wyjeżdżają, ale biorąc pod uwagę zarobki młodego lekarza 2100 na rękę, opłaty kursów, zakwaterowania, książek z własnej kieszeni, to wszystko się zmieni. Ja też długo tu nie posiedzę, za co ? za 2100 ? Zakwaterowanie na 2 tygodniowy kurs w Warszawie/Katowicach/Krakowie za co mam zapłacić ? A gdzie koszty życia, wynajem pokoju bo gdzie tu marzyć o mieszkaniu ? Na opłaty czasami nie wystarcza, a na kursy trzeba po tylu latach nauki prosić rodziców o pomoc! To jest wstyd. A co mają powiedzieć Ci, których rodziców nie stać pomóc ? To jest totalna porażka. Dla rezydenta wynagrodzenie powinno wynosić 2 średnie krajowe, wcale nam wiele nie zostanie z tego, ale przynajmniej będziemy dobrze wykształceni. Chyba Wam pacjentom też należy się kompetentny lekarz, a nie taki którego państwo wykształciło po kosztach. Ja jestem w stanie przez miesiąc opanować książkę powiedzmy 800-1000str, ale za co mam ją kupić? Dobra książka, pozycja tłumaczona kosztuje nawet do 1000 zł. Nie stać nas na to, a przez to cierpicie i Wy. Jeszcze raz podkreślam, 2 średnie krajowe, a przy opłaceniu wszystkich kursów, do tego podnoszących kwalifikacje dodatkowych nie zostałoby z tego wynagrodzenia za wiele.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby tylko trafili do dobrego specjalisty od prawej komory bo jak trafią od lewej to rok minie.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za kase lekarz przyjmie prawie od razu wiem do mialem taki przypek w wsd nie bylo juz zapisów a w jednej z prywatnych przychdni do tego samego lekaża dostal dzieckiem bez problemu ale za 100 to jest karygodne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...ale za to akłe i stadion i tęczę codziennie jaką mamy ... "AmericaWorks" P.S. przepraszam wszystkich chorych za sarkazm.... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież jak my tyle wg Was zarabiamy zaraz spłacamy swoje wykształcenie w podatkach. W wszyscy Ci którzy uzyskali wykształcenie za darmo socjolodzy/pedagodzy/"myśliciele" itp itd i pracują teraz w całej UE co oddają państwu ? Lekarzy nie ma wcale wielu młodych, którzy wyjeżdżają, ale biorąc pod uwagę zarobki młodego lekarza 2100 na rękę, opłaty kursów, zakwaterowania, książek z własnej kieszeni, to wszystko się zmieni. Ja też długo tu nie posiedzę, za co ? za 2100 ? Zakwaterowanie na 2 tygodniowy kurs w Warszawie/Katowicach/Krakowie za co mam zapłacić ? A gdzie koszty życia, wynajem pokoju bo gdzie tu marzyć o mieszkaniu ? Na opłaty czasami nie wystarcza, a na kursy trzeba po tylu latach nauki prosić rodziców o pomoc! To jest wstyd. A co mają powiedzieć Ci, których rodziców nie stać pomóc ? To jest totalna porażka. Dla rezydenta wynagrodzenie powinno wynosić 2 średnie krajowe, wcale nam wiele nie zostanie z tego, ale przynajmniej będziemy dobrze wykształceni. Chyba Wam pacjentom też należy się kompetentny lekarz, a nie taki którego państwo wykształciło po kosztach. Ja jestem w stanie przez miesiąc opanować książkę powiedzmy 800-1000str, ale za co mam ją kupić? Dobra książka, pozycja tłumaczona kosztuje nawet do 1000 zł. Nie stać nas na to, a przez to cierpicie i Wy. Jeszcze raz podkreślam, 2 średnie krajowe, a przy opłaceniu wszystkich kursów, do tego podnoszących kwalifikacje dodatkowych nie zostałoby z tego wynagrodzenia za wiele.
  A co ty jako rezydent potrafisz? 2100 to i tak ładne pieniądze. Zapytaj ile zarabiają po studiach absolwenci prawa w trakcie aplikacji, którzy nie mają rodzinnych tradycji ani znajomości. A przecież chyba chcesz mieć kompetentnych prawników. Nauczycieli dla swoich dzieci chyba też? Biednych lekarzy nie ma. Ty przecierpisz te 3-4 lata i zaraz nie będziesz wiedzieć w co kasę ładować. Jakby tak nie było, to nie pchaliby lekarze swoich dzieci na medycynę. Kropka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taką mam POlszę po 8 latach nierządów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałam zapisać dziecko do kardiologa, nie wiem czy śmiać się czy płakać, bo w styczniu w DSK mnie poinformowali, że na ROK 2016 (MAMY STYCZEŃ!!!!!!!!) NIE MAJĄ MIEJSC, TO CYRK, KAŻDEMU RODZICOWI PROPONUJĘ NAPISAĆ OFICJALNĄ SKARGĘ DO NFZ I DSK BO INNEJ DROGI NIE MA, PAŃSTWOWO BRAKUJE LEKARZY, ALE PRYWATNIE JAK NAJBARDZIEJ SĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W luxmed abonament miesięczny do wszystkich lekarzy to koszt ok 50zł/m-c . Za te pieniądze możemy bez limitu chodzić do lekarzy specjalistów i robić większość badań (za 100zl mamy już full opcję) wszystko bez kolejek , na jutro i na konkretną godzinę przez internet. I teraz jak to jest że za 50zł/m-c prywatnie się opłaca a za 300-400zł/m-c składki na NFZ można co najwyżej iść do lekarza od kataru któremu NFZ płaci ok 12-15 zl za wizyte. Moim zdaniem obywatele powinni wytaczać prywatne pozwy państwu za uszczerbek na zdrowiu jeśli płacą na NFZ a nie mogą otrzymać świadczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W czerwcu zeszłego roku chciałem zapisać 1,5 roczne dziecko do lekarza alergologa, skutek brak wolnych miejsc do końca roku. Do specjalisty prywatnie termin bez łachy w ciągu dwóch tygodni, cena 100 zł. W dalszej części zlecone badania krwi za które oczywiście musieliśmy zapłacić bo skierowanie od lekarza prywatnego nie jest refundowane, pediatra nie może wystawić skierowania na badania z alergenami bo może tylko alergolog. Koszt badań 120 zł i kolejna wizyta za 100 zł. Wiec po kiego uja nam ta cholerna państwowa służba zdrowia skoro i tak jesteśmy zmuszeni korzystać z prywatnych wizyt i badań. W polsce rzeczywiście bardziej opłaca się pracować całkowicie na czarno, wykupić prywatne ubezpieczenie, zapłacić prywatnie za abonament w Luxmedzie i raz że będzie nas to mniej kosztowało niż w zusie to jeszcze wszystko co potrzebujemy mamy niemal od ręki na niebo lepszych zasadach niż ''państwowo''. Nasze ''państwo'' wręcz zmusza nas do szarej strefy a potem biadoli jaki to przez tą strefę mają kłopot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie idzie  kasa z NFZ ??? Już odpowiadam..    Bardzo mało mam do czynienia ze służbą zdrowia ale ostatnio sprawdzilem sobie mój ZIP (zintegrowany informator pacjenta) . W ciągu ostatnich 3 lat  mam 5 wpisów w tym wszystkie 100% są naciągane!! Tzn faktycznie wizyta była ale np zwykla wizyta prywatna u dentysty - wpisane z nfz i to jeszcze jakaś narkoza i kanałowe , wizyta konsultacyjna - wpisane zdjęcia RTG .  Kwoty wyłudzeń nie są wielkie ale w takim razie co się dzieje w szpitalach i tam gdzie idzie duża kasa??? Nikt tego nie kontroluje i każdy kradnie ile może.  Tym na końcu łańcucha pokarmowego niewiele już zostaje. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taką mam POlszę po 8 latach nierządów
A będzie jeszcze gorzej. :ph34r:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowskie łajno się szerzy. Za PO to dało się dostać po znajomości albo za dodatkową opłatą, a za pisowskiego ścierwa ludzie umierają bo poważnie chory człowiek kilkanaście miesięcy czekał nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taką mam POlszę po 8 latach nierządów
Pisowska macioro po gimnazjum nie pamiętasz co było 10 lat temu jak pis rządził i dwóch karłów? Do tej pory miał byś już rosyjski paszport jak by nie PO! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jebać ten kraj, jebać ten system !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...