Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dla mnie wystarczy. Dziękuje delikatesom Alma ... już tam nic nie kupię. Nie dlatego, że ktoś coś nakręcił - ale dlatego, że chcą to zablokować i nie potrafią się obronić. Klient to nie idiota i potrafi odróżnić materiał hieny dziennikarskiej od krętactw sieci handlowej. Najważniejsza jest prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem(niejako przy okazji), kupiłem(niewiele...bo nie chciało mi się zatrzymywać gdziekolwiek indziej) i wiem, że jest tam elegancko, elitarnie.... a ja jestem tylko prosty, mały szarak... A z tymi jajami to jakieś jaja??? Pewnie nie podobały im się nowe opakowania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również bojkotuję sieć delikatesów Alma. Dla nich najważniejszy jest zysk, a klientów mają za idiotów. Jestem zbulwersowany, że właściciele uważają atak jako najlepszą obronę - to świadczy tylko, że bardzo źle się dzieje w tej sieci!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odrazu widać że coś jest nie tak widać że czegoś się boją bo mają nieczyste sumienie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak rozumiem pan Policzkiewicz i pani Sawa-Wojtanowicz dziś od rana kontrolują Almę, równie gorliwie jak niedawno knajpki w Lublinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie nasza dzielna prokuratura i zarzuty sprowadzenia niebezpieczeństwa utraty zdrowia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kpina- to nagranie powinno trafić do prokuratury. Za groźby TVP powinna wyemitować cały materiał,gdzie nasza nadgorliwa w błahych sprawach policja i prokuratura...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NASTĘPNY SYF OTWORZYLI W NASZYM REGIONIE, POZAMYKAĆ SKLEPY OSIEDLOWE, WPROWADZIĆ NASTĘPNE ULGI DLA SKLEPÓW WIELKOPOWIERZCHNIOWYCH KTÓRE ZASERWUJĄ NAM PRZETERMINOWANE ŻARCIE, CZŁOWIEK NIE ŚWINIA ZEŻRE WSZYSTKO!!!! PODWYŻSZYĆ PODATKI POLSKIM PRZEDSIĘBIORCOM BO NIE WSZYSCY JESZCZE UCIEKLI Z POLSKI!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jest proste rozwiazanie, calkiem przypadkiem material powinien wyciec do internetu, calkiem przypadkiem na youtube....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszechmodzący dziennikarze, którzy zawsze stoją ponad prawem i zawsze są pokrzywdzeni i niewinni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłem tam raz - kupiłem snikersa - 30 groszy drożej niż gdzie indziej - jak snikers taki sam - to po co przepłacać - ALMIE dziękujemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech alma wywali nadętą panią kierownik marketu w lublinie. Problemy pewnie skończą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękujęza informację w Waszej gazecie. Jestem mieszkańcem Piły, u nas też są delikatesy Alma. Po Waszm artykule przestaje w tych delikatesach robić zakupy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś gdy Prezes MPO zwolnił z pracy kilkudziesięciu pracowników bo trwal tam spór to Sąd Lubelski też zabronił Gazecie w Lublinie o tym pisać. Czyli ALMA ma takie samo prawo jak dawne MPO. I co w tym dziwnego. Co wolno wojewodzie to i tobie smrodzie. Mamy w Polsce demokrację.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dac to do TVN uwaga to oni sie nie beda bali procesow i wyemituja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wygląda na to, że film faktycznie został nakręcony w sieci Alma. Film pokazuje tak jak to jest w tej sieci. Szkalowanie to - oszczerstwo. Oszczerstwo byłoby gdyby film został nakręcony w innym sklepie a brudy te przypisano-by sieci sklepów Alma. Zatem film nie jest szkalujący, skoro został nakręcony w tym sklepie. Zatem jest oczywiste, że prawda nie może szkalować, bo jest prawdą. Prawda nie jest szkalowaniem. Zatem sieć Alma jest oszustem, nie chce dopuścić do publikacji prawdy o sobie. Chce nieprawdy skoro prawda ma być inna. Czyli ukrywa prawdę - Zatem sieć sklepów jest oszustem - bo uważa że prawda musi być tylko taka jaką sobioe sobiew sami wymyślą. Zatem według tej sieci prawda - to tylko bajki. Kto opowiada bajki jak może mieć dobre imię. Dobre imię Ala straciła jak zaczęła blokować prawdę. Kto chce kupować bajki czyli lipę i płacić swoimi prawdziwymi pieniędzmi w tej sieci jest G*****pi) Sieć Alma tym swoim zachowaniem ropropagowła znacznie gorszą opinię o sobie niż gdyby dopuścili do emisji. Skoro tak się stało to oznacza że film byłby zbyt szokujący gdyby go wyemitowano. Nie wyobrażam sobie co to miałoby być - straszne. Emisję nie każdy by widział, a teraz wszyscy z Lublina wiedzą, że nie należy kupować od tych którzy nas chcą oszukać. Ja tam już nic nie kupię nogdy. Gdyby Polacy zachowywali się tak jak niemcy to już nikt od dnia dzisiejszego by nie wszedł do tego sklepu i - w ciągu 2 dni po ludziach, których boli prawda a oszustwo nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby podobny filmik nakręcono w sklepiku osiedlowym, już na drugi dzień byłby tam sanepid, posypałyby się mandaty, zamknięto by pewnie sklepik, a właściciel miałby kłopoty. Gdyby próbował blokować emisję filmu, zostałby publicznie napiętnowany. Ponieważ chodzi o sieć sklepów o "dobrym imieniu" (hahaha, co dzisiaj znaczy dobre imię, właśnie widzimy na przykładzie Almy) - okazuje się, że w demokratycznym podobno państwie publiczna telewizja ani prasa nie mają szans. Przyjdzie sąd i zabierze film, bo sąd jest od tego, żeby bronić "dobrego imienia" sieci sklepów. Cała ta sytuacja pokazuje, że żyjemy w państwie równych i równiejszych. W związku z tym proponuję: 1) wysyłać emaile z wyrazami oburzenia na adres lubelskiego sklepu: boklgo@almamarket.pl i sekretariatwro@almamarket.pl Niech wiedzą, co ludzie o nich myślą. 2) dzwonić w tej samej sprawie do ich Biura Obsługi Klienta: 81 443 62 60 3) pisać do TVP Lublin z żądaniem, by telewizja publiczna nie pozwoliła sobą manipulować ani siebie cenzurować przez podmioty gospodarcze, o których ma święte prawo mówić i pokazywać je zgodnie z prawdą, a nie zgodnie z ich życzeniami: sekretariat@lub.tvp.pl produkcja@lub.tvp.pl Pozdrawiam obywateli mieszkańców Koziego Grodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio kupiłem tam zepsutą wędlinę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A zauważyliście jaki w ALMIE w Olimpie zawsze unosi się "aromacik"? Pozdrawiam czytelników Andrzej K.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja właśnie wysłałem na oba podane adresy emailowe Almy list tej treści: ***************** Szanowni Państwo, Po lekturze publikacji prasowych na temat cenzury materiału telewizyjnego TVP Lublin, o jaką Wasza sieć wystąpiła do sądu i jaką już de facto nałożyła, nie wypada mi zrobić nic innego jak wyrazić najwyższe oburzenie z powodu metod obrony swojego "dobrego imienia", jakie Wasza sieć stosuje. Niezależnie od tego, czy wspomniany materiał prezentuje prawdę, czy też jest tendencyjny, to co Państwo zrobiliście w jego sprawie, powodując jego zdjęcie z anteny i kierując sprawę do sądu, jest całkowicie skandaliczne. W taki sposób nie walczy się o dobre imię, tylko przyznaje się do winy. Robiąc to, sami Państwo publicznie przyznaliście, że film mówi o Was prawdę. Ze względu na swoje metody postępowania z mediami publicznymi i z ich publicznością możecie Państwo być pewni, że straciliście rzesze Klientów, w tym również mnie. ***************** Jeżeli każdy coś takiego zrobi, może odniesie to jakiś skutek, choćby malutki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...