Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dla tysięcy chętnych nie będzie miejsc w wymarzonych szkołach. Rodzice alarmują

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 marca 2018 r. o 21:49 Powrót do artykułu
Dobra zmiana. Dać im premie. W końcu one ,, po prostu im się należą'' !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętajcie o tej katechetce która wzięła się ministrowanie przy wyborach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Reforma edukacji uderza najbardziej w nasze dzieci, ale co tam, najważniejsze to realizacja politycznych fanaberii Prezesa! Mam nadzieję że PiS słono zapłaci za swoją arogancję i butę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powoli zaczynać docierać do dzieci i rodziców, że minister Zalewska wyrządziła im straszną krzywdę. Wielu zmarnuje życie, a wszyscy specjaliści krytykowali te szybkie i nieprzemyślane zmiany. Dlatego powinni się zebrać i przepędzić tą babę ze stołka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo nie lubię PISu, ale akurat w tym względzie idzie ku normalności. Gimnazja to była TOTALNA porażka (wiem bo sam chodziłem 3 rocznik gimnazjów) - środowisko nauczycieli i nauczycieli akademickich nie pozostawiało suchej nitki na tym modelu edulacji, od rocznika 86' drastyczny spadek poziomu uczniów i studentów. A to, że młodzież nie dostanie się do wymażonych szkół to też normalne. Do najlepszych szkół trafią najlepsi i najzdolniejsi, wszyscy nie mogą chodzić do np. LO im Staszica. tak samo jak nie wszyscy po studiach będą dyrektorami i kierownikami. Życie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gimnazja to była TOTALNA porażka (wiem bo sam chodziłem 3 rocznik gimnazjów) - środowisko nauczycieli i nauczycieli akademickich nie pozostawiało suchej nitki na tym modelu edukacji, od rocznika 86' drastyczny spadek poziomu uczniów i studentów. A to, że młodzież nie dostanie się do wymarzonych szkół to też normalne. Do najlepszych szkół trafią najlepsi i najzdolniejsi, wszyscy nie mogą chodzić do np. LO im Staszica. tak samo jak nie wszyscy po studiach będą dyrektorami i kierownikami. Życie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze 11 lat temu rocznik liczył 800 tyś uczniów te dwa roczniki będą liczyły ok 700 tyś więc bez przesady
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gimnazja to była TOTALNA porażka (wiem bo sam chodziłem 3 rocznik gimnazjów) - środowisko nauczycieli i nauczycieli akademickich nie pozostawiało suchej nitki na tym modelu edukacji, od rocznika 86' drastyczny spadek poziomu uczniów i studentów. A to, że młodzież nie dostanie się do wymarzonych szkół to też normalne. Do najlepszych szkół trafią najlepsi i najzdolniejsi, wszyscy nie mogą chodzić do np. LO im Staszica. tak samo jak nie wszyscy po studiach będą dyrektorami i kierownikami. Życie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze 11 lat temu rocznik liczył 800 tyś uczniów te dwa roczniki będą liczyły ok 700 tyś więc bez przesady
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie będzie źle wiele szkół otworzy dodatkowe klasy LO i technikum - nie będzie problemu - a co to są tylko trzy licea w Lublinie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiele szkół na pewno przyjmie uczniów i wcale nie są gorsze od "wymarzonych" szkół
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"ale MEN nie zamierza brać winy na siebie" --- no tak, namieszali, a teraz martwcie się inni.... cały MEN, jak MENtna woda, nic nie widać.... że będzie lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może połowie zafundować roczne wakacje żeby trochę rozładować ten tłok?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż, jak ja chodziłam do ogólniaka to było ich w Lublinie ok 10 i trzeba było walczyć o miejsce. Teraz do ogólniaków idą również miernoty z 40 punktami na egzaminie gimnazjalnym a szkoły te proszą żeby ktoś do nich przyszedł. Jeśli ktoś nie jest tak genialny jak jego rodzice uważają to nie dostanie się do Staszica tylko np. do VIII LO. I co się stanie? Karierę sobie zwichnie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"ale MEN nie zamierza brać winy na siebie" - przecież wiadomo, że wszystko to wina Tuska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i dobrze, dziewczyny mają rodzić dzieci a nie uczyć się, do siedzenia w domu nie jest potrzebne wykształcenie,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I skończą na kasie w Biedronce ot co :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A chłopy do roboty,do łopaty tam też wykształcenia nie trzeba.Chyba ,że chłopcy są nie kumaci i trzeba im instrukcje obsługi dać,no nie wiedzą jak się trzyma haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będą zatrudniac na siłę  miernych nauczycieli, bo za takie zarobki dobry nauczyciel bedzie miał lepiej w prywatnej firmie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyjąc tylko tych najbardziej utalentowanych a reszta niech idzie gdzie indziej albo skonczy szkołe kiedy indziej :D Nie mieszac krwi utalentowanych z tępakami !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...