Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Długa kolejka po rehabilitację. Niektórzy czekali od 5 rano żeby się zapisać

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 17 grudnia 2018 r. o 21:01 Powrót do artykułu
COZl pod rządami PSL i wszystko jasne. Ale się zmiani..... i to niedługo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno sułtan Kuliński chcę tą rehabilitację zamknąć i co my wtedy zrobimy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też słyszałam o tym że chce ją zamknąć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skonam za chwilę. Jak to dyrektor zdecydował o otwarciu drugiego punktu???? Po prostu przyszedł drugi pracownik rejestracji, który miał drugą zmianę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan dyrektor kłamie jak z nut i się nie orientuję w kwestii kontraktu ośrodek zawsze otwierany jest przed godziną 8
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"– Przyszłam o godz. 5 i nadal czekam na rejestrację.(...) muszę czekać, chociaż przy moim stanie zdrowia powinnam leżeć w łóżku – narzekała jedna z pacjentek, (...)"** A co z tymi, którzy naprawdę nie mają siły na te wyścigi do rejestracji???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Po informacji od kierownika ośrodka zdecydowałem o uruchomieniu od godz. 12 kolejnego punktu rejestracji, aby pacjenci byli szybciej obsługiwani" Jebnij se za to premie Łaskawco.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozładował kolejki o 12 hehehe Szybka decyzja...... refleks szachisty:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie cieszcie się. Za chwilę mogą zadzwonić i odwołać zabiegi albo przełożyć. Tak to już tam jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem pacjentką z kolejki,  i wiem ze  to nie dyrektora zasługa ze drzwi były wczesniej otwatre! To dobroczynność osób zatudnionych w tym jakże potrzebnym ośrodku. A Dr Kukliński niech otworzy punkt rejestracyjny w swoim gabinecie., tam pewnie wiecej miejsca....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
COZl pod rządami PSL i wszystko jasne. Ale się zmiani..... i to niedługo.
 Pytanie brzmi czy na lepsze. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta ***ona hołota bo inaczej o tym nie można mówić tylko "PINIĘDZY" chce i o to się pyta a nie o zakres obowiązków. Rzadko się zdarza że przy zabiegu towarzyszy rehabilitantka i mają gdzieś instruktarz jak dane ćwiczenie prawidłowo wykonać. W większości poopieprzają się sześć godzin i fajrant. Kiedy w końcu ZUS się weźmie za te fikcyjne zwolnienia ? a może urzędnicy ZUS też z tego manewru chcą skorzystać i stąd ta wstrzemięźliwość ?. Władza jest do du*y , słaba i hołota się panoszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ryba psuje sie od głowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trol PSLowski!!! Od dyrektora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta ***ona hołota bo inaczej o tym nie można mówić tylko "PINIĘDZY" chce i o to się pyta a nie o zakres obowiązków. Rzadko się zdarza że przy zabiegu towarzyszy rehabilitantka i mają gdzieś instruktarz jak dane ćwiczenie prawidłowo wykonać. W większości poopieprzają się sześć godzin i fajrant. Kiedy w końcu ZUS się weźmie za te fikcyjne zwolnienia ? a może urzędnicy ZUS też z tego manewru chcą skorzystać i stąd ta wstrzemięźliwość ?. Władza jest do du*y , słaba i hołota się panoszy.
 Zgadza się!!! Trzeba przywrócic Prof. Starosławską.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No szok mamy maly kontrakt i nie wiadomo ile pacjetow on obejmie moze tylko tych co dzis sie rejestrowali. Takie bzdury pisac...... szok
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszędzie to samo pacjent tlko wtedy dobry jak daje , porobiły się mafie Idz na jaczewskiego to zobaczysz jak pacjent jest traktowany w rejestracji swięta pani jest nie do ruszenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kłamstwo !!! Mateusz mówił w telewizji że kolejki do lekarzy się skróciły !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobno sułtan Kuliński chcę tą rehabilitację zamknąć i co my wtedy zrobimy?
 I prawidłowo. Już dawno kolejki do lekarzy specjalistów powinny zniknąć !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ci biedni lekarze wytrzymują z tymi wszystkimi dziadami i babkami. Byłem tam ostatnio jako pacjent - co chwile awantura między moherami a pracownikami „ ze im się należy bo płacili składki” itp ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...