Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Drożej na stole, taniej pod choinką. Karp po 14,47 zł [ceny świątecznych produktów]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 grudnia 2017 r. o 21:03 Powrót do artykułu
Czy 9.99 złotego do 14.47 zł to jest 4 % ???????. Państwo nadal się naprawia kosztem najuboższych- czemu ? jeść musi każdy natomiast prezent pod choinką już taką koniecznością nie jest. Moją rewaloryzację emerytury załatwiają dwie zakupione kostki masła i o czym mowa ? . Mimo że jestem zwolennikiem i wyborcą i należę do elektoratu PiS to najgorzej co mnie wkurza to bardzo dobre samopoczucie Rafalskiej i uśmiechnięta gęba Michałkiewicza zamieszczona na fotce w lubelskiej prasie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" dosłownie wszystkie niezbędne produkty żywnościowe podrożały dwukrotnie od masła, jajek, owoców po ziemniaki, marchew itd a oni ogłaszają że ceny wzrosły o 5%. Podrożał gaz, prąd, czynsze, podatki /miejski-od użytkowania wieczystego gruntu pod blokiem o 120%//. Jaja sobie z ludzi robią a podwyżka emerytur wyniesie pewnie 2%." CYT. WYPOWIEDZI Z ART. " Ceny żywności na święta będą rekordowe. Co drożeje najbardziej?"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Czy 9.99 złotego do 14.47 zł to jest 4 % ???????. Państwo nadal się naprawia kosztem najuboższych- czemu ? jeść musi każdy natomiast prezent pod choinką już taką koniecznością nie jest. Moją rewaloryzację emerytury załatwiają dwie zakupione kostki masła i o czym mowa ? . Mimo że jestem zwolennikiem i wyborcą i należę do elektoratu PiS to najgorzej co mnie wkurza to bardzo dobre samopoczucie Rafalskiej i uśmiechnięta gęba Michałkiewicza zamieszczona na fotce w lubelskiej prasie.
 ta ,,matematyka" świadczy o tym .ze pis ma swoich wyborców za baranów!ale pewnie mają podstawy żeby tak sądzić.Tylko przygłup wierzy że mu ktoś naleje z pustego! macie 500 dla dzieciorobów?!to się cieszcie! a że nie każdy ma dzieci na które leci kasa,to już nie wina pis,ale każdy płaci na to 500,to już wina właśnie pis!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Statystyką to tylko pasożyty z gusu są w stanie się wyżywić. Chcesz kupić taniej to jedź do sklepu z owadem a jak chcesz dać się orżnąć to idź do sklepu, który robi zakupy w sklepie z owadem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polędwica wieprzowa w lokalnym mięsnym 19zł/kg a w Biedronce 27zł/kg. Czy to znaczy, że kupuję za 23zł/kg? W d... z tymi idiotycznymi wyliczeniami. Siedzą Piszczki i przekładają te jałowe dane w tabelkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez ten pis to nawet wzrosły światowe ceny masła i wyszedł przekręt z fipronilem w europejskich fermach, nie mówiąc o wpływie na pogodę. Są lepsi niż iluminaci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd Wy bierzecie cenę tego karpia?;d ja więcej niż 12 nie widziałem, a jakdob rze poszukasz kupisz za 9.99. Puławy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lemingi pełen onanizm i letarg. Niedługo zabraknie chusteczek w Biedronce... Co ja piszę?! Lepsza kasta łazi po firmowych sklepach typu ALMA. To i nie dziwi mnie cena bananów ponad 4zł. No w tym roku najdroższe widziałem po 3,99zł. Co do cen masła i jajek. Ile trzeba daunom tłumaczyć, że to jest efekt centralnych sowieckich regulatorów z Brukseli? Chcieliście unię to teraz nie żryjcie masła. Niech uwolnią kwoty wydoju dla rolników, to zobaczycie jak ceny na nabiał będą pikowały w dół. A teraz jedźcie margarynę ubeki i wówczas wyżyjecie z 2tys./mc. No i ten cieć od 500+ nadal tu bagroli. Nie wiesz skad są poeniądze na 500+, mieszkanie+ i darmowe leki 75+? To się spytaj ślepego Rostowskiego jak setki miliardow oddał złodziejom. I jeszcze jedno... nikt na pustyni odwodnionemu człowiekowi nie da od razu wiadra wody? A w takim agonalnym stanie Tusk pozostawił polską gospodarkę. Każdy uczciwy i pracujacy Polak otrzyma swą kroplówkę. Ale ty jesteś bydlakiem, ktoremu za mało się nakradło. Prawda boli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram koloegę przedmówcę w 101%.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja tam czerwone buraki widziałem przez cały rok po 1,99zł. Ale zawsze czekałem na promo za 0,99zł. Jak nie w jednym sklepie to w drugim będzie. Tak robi się zakupy. A propos zabawek. Na weekend była niesamowita promocja na zabawki w empiku. Realna obniżka o 80%. Gadający pluszak za 15,99 (przecena z 115,99), aż żal nie brać, tym bardziej że przesyłka gratisowa :) Wydałem prawie 200zł i mam prezenty dla wszystkich za tysiaka :DDD. Wczoraj bylem u jubilera i zamiast 397zł kupiłem pierścionek dla żony za 298zł. (25% taniej za złoto 585) No, ale jak ktoś tylko potrafi liczyć rewaluoryzację w kostkach masła. No, cóż. Ja zaoszczędziłem na zabawkach i moglem kupić pierścionek żonie. Wystarczy wiedzieć jak robi się zakupy. W Niemczech jeszcse więcej można zaoszczędzić. Tam karta zakupowa to nie to co w Biedronce i Tesco. W Polsce nawet szkoda ich wyciągać, by za kwartał otrzymać... DWA ZŁOTE?! Ż E N A D A!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te 14 złotychmza karpia to licząc razem z unijną torbę za 4 zeta, by karp się nie udusił? Dziękujemy ci unio za urzędniczą głupotę. Teraz bez tej SPECJALNEJ torby ryby nie kupimy. Chyba, że ją na miejscu ubiją. Dziękujemy Ci przewodniczacy Donaldu Niemcu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...