Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
DROŻYZNĘ TO DOPIERO ZOBACZYCIE PO NOWYM ROKU GDY PRZESTANIE OBOWIĄZYWAĆ WIĘKSZOŚĆ TZW TARCZ CZY ZEROWY VAT W DODATKU ZDESPEROWANE PISIORY BY POZOSTAĆ PRZY KORYCIE POŚWIĘCĄ GOSPODARKĘ I ZNÓW ZACZNIE SIĘ SOCJAL ZWIĘKSZENIE MENELOWEGO 20 EMERYTURY CO TYLKO NAPĘDZI INFLACJĘ ALE CO SIĘ DZIWIĆ PRZECIĘTNY WYBORCA PIS MA IQ NA POZIOMIE AMEBY XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty masz za to tak "wybitny" iloraz inteligencji, że nawet Caps Locka nie potrafisz wyłączyć. O stosowaniu znaków interpunkcyjnych już nawet szkoda wspominać. A marną propagandę opozycyjną zachowaj dla swojej rodzinki i znajomków - może oni dadzą się na nią nabrać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty masz za to tak "wybitny" iloraz inteligencji, że nawet Caps Locka nie potrafisz wyłączyć. O stosowaniu znaków interpunkcyjnych już nawet szkoda wspominać. A marną propagandę opozycyjną zachowaj dla swojej rodzinki i znajomków - może oni dadzą się na nią nabrać.
W kwestii formalnej - a ty nie widzisz tej galopującej drożyżny? Dlaczego więc piszesz o opozycyjnej propagandzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A swoją drogą, Redakcjo, to z tym "serem gołda", to pojechaliście...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Barry Tyle ciekawostek o żeńskiej koszykówce, które przyjmowałem w ciemno jako wartość dodaną do artykułów, a Ty tu nagle piszesz, że 18-procentowa inflacja to opozycyjna propaganda??? Chłopie, to podważa nie tylko Twoją wiarygodność ale i zdolność pojmowania faktów. Ja też robię zakupy dla 4-osobowej rodziny i to co się dzieje to tragedia. I rzeczywiście po Nowym Roku będzie jeszcze gorzej. Dużo gorzej. Ciekawi mnie tylko to zestawienie cen bo choć nie spisuję danych to rękę dam sobie uciąć, że Stokrotka jest sporo droższa od Lidla teraz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,moja wizja jest warta poświęcenia gospodarki''.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu Kaczyński w nocy pozmieniał ceny w sklepach. Ale przyjdzie Tusk ze swoim tajnym guzikiem, naciśnie go i będzie taniej:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu Kaczyński w nocy pozmieniał ceny w sklepach. Ale przyjdzie Tusk ze swoim tajnym guzikiem, naciśnie go i będzie taniej:)
Tak, to wina Kaczyńskiego i jego debilnej populistycznej polityki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więcej socjali i bardziej nakręcić inflację aby okraść Polki i Polaków z oszczędności. Wasze ulice, nasze kamienice!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
>>Znowu Kaczyński w nocy pozmieniał ceny w sklepach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...no a KTO INNY jest temu winien...???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tamci kradli, ale ci się dzielą !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopiero jak za ladą stanie osobiście Donald Tusk i jego spec od ekonomii mgr polonistyki Leszczyna, a towar do siateczki będzie pakował Radek Sikorski, w Polsce każdemu tak się polepszy, że ludzie z nudów będą protestować. Tylko z nudów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopiero jak za ladą stanie osobiście Donald Tusk i jego spec od ekonomii mgr polonistyki Leszczyna, a towar do siateczki będzie pakował Radek Sikorski, w Polsce każdemu tak się polepszy, że ludzie z nudów będą protestować. Tylko z nudów.
Matołlku - jaka była inflacja za Tuska?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopiero jak za ladą stanie osobiście Donald Tusk i jego spec od ekonomii mgr polonistyki Leszczyna, a towar do siateczki będzie pakował Radek Sikorski, w Polsce każdemu tak się polepszy, że ludzie z nudów będą protestować. Tylko z nudów.
Matołlku - jaka była inflacja za Tuska?
 Cham, jak wie, że nie ma racji, to zaczyna wyzywać. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dopiero jak za ladą stanie osobiście Donald Tusk i jego spec od ekonomii mgr polonistyki Leszczyna, a towar do siateczki będzie pakował Radek Sikorski, w Polsce każdemu tak się polepszy, że ludzie z nudów będą protestować. Tylko z nudów.
Matołlku - jaka była inflacja za Tuska?
Cham, jak wie, że nie ma racji, to zaczyna wyzywać.
Czego jesteś idealnym przykładem. No więc jaka była inflacja za Tuska?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dyskutuję z k-analią bez zdolności honorowej. Pisałem o tym wielokrotnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dyskutuję z k-analią bez zdolności honorowej. Pisałem o tym wielokrotnie.
Jeśli z jakiegoś mnieznanego mi powodu mnie masz na myśli, to muszę stwierdzić, że tradycyjnie już mijasz się z prawdą - co chwilę komentujesz moje wpisy, matołku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szambo znowu wybiło! I jakaś padlina musi być gdzieś blisko, bo szczury z kanałów wylazły
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szambo znowu wybiło! I jakaś padlina musi być gdzieś blisko, bo szczury z kanałów wylazły
Od wielu miesięcy nie widziałem żadnego sensownego wpisu twojego autorstwa na tym forum, Jasin. Nic z argumentami, nic z faktami. Widocznie w tym szambie, za którego znawcę zaczynasz uchodzić, czujesz się dobrze. Ale nam tu ten ściek nie jest potrzebny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...