Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dworzec autobusowy przy kolejowym, a obok hipermarket i hotele. Projekt planu zagospodarowania

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 8 czerwca 2017 r. o 08:57 Powrót do artykułu
Nareszcie super pomysł. Od zawsze Dworzec Autobusowy winie być zlokalizowany jak najbliżej Dworca Kolejowego. Popieram i mam nadzieję, że nastąpi to jak najszybciej. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przenoszenie dworca pks...GŁUPOTA!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby teren domków przy Dzierżawnej przeznaczyć pod jakieś dochodowe cele komercyjne to posprzedawaliby te klitki i się przenieśli a kto od nich odkupi mikrodziałeczki pod zieleń? I to za taką cenę żeby można było za to kupić mieszkanie? Zostanie taki slams na pokolenia, bez możliwości remontowania ani przebudowy tych domków. Czyli miasto próbuje swoich własnych mieszkańców wykurzyć pogarszającym się warunkami życia - bardzo złe rozwiązanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przenoszenie dworca pks...GŁUPOTA!!!! A co przepraszam jest w tym głupiego? Oprócz ze pewnie będziesz miał dalej na dworzec to nic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie widzę na planie w pobliżu lotniska lub lądowiska. W niedługiej przyszłości można się spodziewać większego ruchu małymi samolotami lub helikopterami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sparaliżuje to i tak zakorkowane okolice dworca PKP. No ale ruiny synagogi trza postawić...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem zadowolona :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli generalnie będą większe korki. Już teraz jest kiepsko, a jak dojdzie kilkadziesiąt autobusów i busów + auta z podróżnymi to wszystko stanie w wielkim korku.  Odnośnie ul. Dzierżawnej. To czy po wejściu planu, mieszkańczy nie będą w pewnym sensie wywłaszczeni bez odszkodowania? Chodzi mi o to, że na działce nic nie wybudują, remontu pewnie też legalnie nie zrobią, a na wartości działki pewnie też sporo stracą, bo nie będzie to działka budowlana tylko przeznaczona na zieloną trawkę. Taka trochę grabież majątku w świetle prawa. Jak miasto chce mieć trawkę to niech wykupi tereny po cenie działki budowlanej, a nie stosuje takie metody nacisku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie odkupi terenów podsiąkających wodą. Poza tym te domki na dzierżawnej to chyba były samowole budowlane, ich w ogóle nie powinno tam być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja będe miała dużo blizej. Jestem zadowolona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może nasze wnuki doczekaja przeniesienia dworca pks
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak czy nie napisał:
Czyli generalnie będą większe korki. Już teraz jest kiepsko, a jak dojdzie kilkadziesiąt autobusów i busów + auta z podróżnymi to wszystko stanie w wielkim korku.  Odnośnie ul. Dzierżawnej. To czy po wejściu planu, mieszkańczy nie będą w pewnym sensie wywłaszczeni bez odszkodowania? Chodzi mi o to, że na działce nic nie wybudują, remontu pewnie też legalnie nie zrobią, a na wartości działki pewnie też sporo stracą, bo nie będzie to działka budowlana tylko przeznaczona na zieloną trawkę. Taka trochę grabież majątku w świetle prawa. Jak miasto chce mieć trawkę to niech wykupi tereny po cenie działki budowlanej, a nie stosuje takie metody nacisku.
 Jeśli działki mieszkańców ul. Dzierżawnej utracą na wartości na skutek zmiany planu zagospodarowania przestrzennego to będą mogli oni się ubiegać o odszkodowanie z tego tytułu i będą mieli bardzo duże szanse na otrzymanie tego odszkodowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
przenoszenie dworca pks...GŁUPOTA!!!!
 Właśnie nie. Aktualne położenie dworca PKS jest absurdalne, w żadnym innym mieście tak nie ma, że żeby dostać się z dworca PKP na dworzec PKS człowiek musiał przez całe miasto jechać. Pamiętaj, że ludzie się przesiadają często jadąc gdzieś dalej i to utrudnia sprawę. Poza tym PKS strasznie szpeci okolice zamku, mam nadzieję, że przeniosą dworzec, przy okazji stawiając nowoczesny budynek a w miejscu, gdzie dotychczas był postawią coś fajnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się z przedmówcą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właśnie dobrze że przeniosą PKS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
małpa napisał:
Nikt nie odkupi terenów podsiąkających wodą. Poza tym te domki na dzierżawnej to chyba były samowole budowlane, ich w ogóle nie powinno tam być.
 bingo samowola, ludzie pretensje mogą mieć tylko do siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem kiedyś we Wrocławiu. Tam dworzec PKS jest na przeciw dworca PKP. Jest to ogromna wygoda, zwłaszcza jak jest się po raz pierwszy. nie traci się czasu na szukanie czy dojazd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeniesie busikow to glupota tutaj centrum wszedzie blisko ludzi pelno cos sie dzieje a tak bedzie pusto I daleko na pks :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeniesienie dworca autobusowego to dobry pomysł. Bardzo dobry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...