Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dworzec w Lublinie ma zostać zabytkiem. Nie każdemu to się podoba

Utworzony przez kronikidewelorozwoju, 17 sierpnia 2021 r. o 07:07 Powrót do artykułu
Cały czas zastanawiamy się, jakie są te walory zabytkowe, bo na dzień dzisiejszy ich nie dostrzegliśmy. ------------------------- Szanowny Panie, a ja nna ten przykład ne dostrzegam u pana posiadania mózgu. Al;e raczej pewne jest, że jakiś jeden czy dwa zwoje u szanownego pana występuja, chocby po to, by nie mylił pan szanowny umywalki z pisuarem.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech ta Pani warszawianka z Kraśnika i druga warszawianka zajmują stanowisko na temat masztów 5G w Kraśniku czy tęczowych instalacji w stolicy a nie zajmują się tym co w Lublinie ma być zabytkiem a co nie. Bo ich zdanie nie jest zupełnie istotne, nie płacą tu podatków więc się niech nie wtrącają w życie innych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech ta Pani warszawianka z Kraśnika i druga warszawianka zajmują stanowisko na temat masztów 5G w Kraśniku czy tęczowych instalacji w stolicy a nie zajmują się tym co w Lublinie ma być zabytkiem a co nie. Bo ich zdanie nie jest zupełnie istotne, nie płacą tu podatków więc się niech nie wtrącają w życie innych ludzi.
 No hej, a ja na ten przykład mieszkam w Lublinie i płace tu podatki i też jestem za wpisaniem dworca na liste zabytków. I zaręczam Ci, że takich ludzi jak ja jest więcej. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budynek brzydki i powtarzalny, klepali takie seryjnie za prl-u...świetny pretekst żeby nic nie robić z placem dworcowym, wszystko po staremu....szkoda że konserwator nie miał tyle refleksu żeby zachować kino Kosmos, to był budynek świetny i użyteczny, a bez szemrania się go pozbyto. Zniszczono również elewację z luksferów kamienicy tuż obok budynku dworca - jedyny budynek na całym tym placu który był godny stania w centrum miasta...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chodzi o ten budynek z elewacją z luksferów, to sie zgadzam. To był kawał dobrej architektury. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech ta Pani warszawianka z Kraśnika i druga warszawianka zajmują stanowisko na temat masztów 5G w Kraśniku czy tęczowych instalacji w stolicy a nie zajmują się tym co w Lublinie ma być zabytkiem a co nie. Bo ich zdanie nie jest zupełnie istotne, nie płacą tu podatków więc się niech nie wtrącają w życie innych ludzi.
No hej, a ja na ten przykład mieszkam w Lublinie i płace tu podatki i też jestem za wpisaniem dworca na liste zabytków. I zaręczam Ci, że takich ludzi jak ja jest więcej.
 No i bardzo dobrze, wypowiadać w tej sprawie powinni się mieszkańcy Lublina. W moim poście nie ma nigdzie napisane czy ten budynek ma być zabytkiem czy nie, tylko stwierdzenie że wypowiedzi mieszkańców innych miast są dla nas nieistotne i nie powinny nam układać naszego życia. My nie wtrącamy się w tęczowe instalacje czy maszty 5g w innych miastach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki q..a zabytek? Trzymajcie mnie. Wyburzyć ten przybytek kojarzący się z żebrzącymi menelami i capiący bardaszką!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przy tak pięknym zamku , już dawno trzeba byłó zlikwidować ten bajzel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy dobrze rozumiem ? Według konserwatora to jest zabytek ze względu na to kto go projektował ? To coś ma tylko pięćdziesiąt pare lat to jaki to zabytek ? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie nie uznano Kina Kosmos za zabytek, a co z Galerią dawnym "Pedet" , o ile wiem tam są znacznie poważniejsze przesłanki do uznania budynku za zabytek. Właściwe organy powinny się temu przyjrzeć i zbadać sprawę. Co do budynku Dworca to wątpliwy zabytek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Loża Deweloperska zrobi wszystko, żeby załatwić wyburzenie. Nie P0 to przecież Sułtan stawia dworzec pseudo-metroP0litarny
Nie kukizuj, cienki, śmieszny kataryniarzu trzy w jednym (3in1), tępy geszefciarzu,  nie kukizuj. Każdy temat splugawicie, sprowadzicie do poziomu szamba. Bo to Wasze ulubione miejsce zabawy. Jedyne, jakie znacie. Wracaj, skąd wylazłeś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O "ładzie" przestrzennym oraz o tym, co z historycznych symboli może się ostać w Łysogrodzie, decydują ci, którzy płacą P0datki w P0bliskich gminach (takich jak np. Niemce), albo w Panamie (dewelocwaniaki z co bardziej wypchanymi portfelami).
Nie kukizuj, cienki, śmieszny kataryniarzu trzy w jednym (3in1), tępy geszefciarzu, nie kukizuj. Każdy temat splugawicie, sprowadzicie do poziomu szamba. Bo to Wasze ulubione miejsce zabawy. Jedyne, jakie znacie. Wracaj, skąd wylazłeś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O "ładzie" przestrzennym oraz o tym, co z historycznych symboli może się ostać w Łysogrodzie, decydują ci, którzy płacą P0datki w P0bliskich gminach (takich jak np. Niemce), albo w Panamie (dewelocwaniaki z co bardziej wypchanymi portfelami).
Nie kukizuj, cienki, śmieszny kataryniarzu trzy w jednym (3in1), tępy geszefciarzu, nie kukizuj. Każdy temat splugawicie, sprowadzicie do poziomu szamba. Bo to Wasze ulubione miejsce zabawy. Jedyne, jakie znacie. Wracaj, skąd wylazłeś, szczurze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bezguście panuje w Lueblskiem Urzędzie Konserwacji Zabytków, albo to Konserwator po prostu lubuje się w mianowaniu takich chlewików zabytkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może jednak gościu P0trafi dobrze K0mbinować, bo przecież wiadomo, że w Łysogrodzie kto trzyma z dewelo-bandą, która K0cha tak wszelkie wycinki jak i wyburzenia "ruder", ten nie zginie.
Nie kukizuj, cienki, śmieszny kataryniarzu trzy w jednym (3in1), tępy geszefciarzu, nie kukizuj. Każdy temat splugawicie, sprowadzicie do poziomu szamba. Bo to Wasze ulubione miejsce zabawy. Jedyne, jakie znacie. Wracaj, skąd wylazłeś, szczurze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Loża Deweloperska zrobi wszystko, żeby załatwić wyburzenie. Nie P0 to przecież Sułtan stawia dworzec pseudo-metroP0litarny, żeby choć jeden centymetr gruntu na P0dzamczu się "zmarnował" na coś innego niż "hotele studenckie". Najlepszym na to dowodem jest zaangażowanie dewelo-trola, klepacza w łapki, w ten temat.
Ja mam dużo, duuuużo czasu. I cierpliwości. Nie kukizuj, cienki, śmieszny kataryniarzu trzy w jednym (3in1), tępy geszefciarzu, nie kukizuj. Każdy temat splugawicie, sprowadzicie do poziomu szamba. Bo to Wasze ulubione miejsce zabawy. Jedyne, jakie znacie. Wracaj, skąd wylazłeś, szczurze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W mojej subiektywnej ocenie Konserwator Zabytków nie działa w tym przypadku w imię zabytków czy kultury i historii miasta, trzeba wiedzieć, że jego szefowi czyli Żukowi zależy bardziej aby zamrozić ten teren, tak aby obecny włąściciel czyli Zarząd Województwa rządzony przez PiS nie był w stanie zarobić grubych milionów na przeznaczeniu tego terenu pod nowe biurowce. Jak nie wiadomo o o co chodzi to o pieniądze. Konserwatorzy gdzieś mają walory tego chlewu nazywanego Dworcem PKS, oni mają zrobić to co życzy sobie Prezydent Żuk i tyle. Proste, Platforma liczy na to, że zanim sytuacja tego luebslkiego "Solpoliku" się nie wyjaśni, a się wyjaśni w stronę pozwolenia na zburzenie, to PiS nie będzie mógł dysponowac tym obaszarem. I dopiero odblokują wyburzenie gdy PO i Tusk zdobędą włądzę. Prezecież każdy to widzi. Kto przy zdrowych zmysłach uznałby ten obraz nędzy, smrodu i ubóstwea za zabytek... ktoś bez nosa, a może nawet i bez szyi i bez kręgosłupa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak byście mogli (dewelo-banda), to zlikwidowalibyście także zamek - takie piękne miejsce pod "akademik" dla Ludzi z Wypchanymi Portfelami, np. P0d nazwą Castle Residence, oczywiście nadal P0d zarządem Głównej Kadrowej.
Ja mam dużo, duuuużo czasu. I cierpliwości. Nie kukizuj, cienki, śmieszny kataryniarzu trzy w jednym (3in1), tępy geszefciarzu, nie kukizuj. Każdy temat splugawicie, sprowadzicie do poziomu szamba. Bo to Wasze ulubione miejsce zabawy. Jedyne, jakie znacie. Wracaj, skąd wylazłeś, szczurze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W mojej subiektywnej ocenie Konserwator Zabytków nie działa w tym przypadku w imię zabytków czy kultury i historii miasta, trzeba wiedzieć, że jego szefowi czyli Żukowi zależy bardziej aby zamrozić ten teren, tak aby obecny włąściciel czyli Zarząd Województwa rządzony przez PiS nie był w stanie zarobić grubych milionów na przeznaczeniu tego terenu pod nowe biurowce. Jak nie wiadomo o o co chodzi to o pieniądze. Konserwatorzy gdzieś mają walory tego chlewu nazywanego Dworcem PKS, oni mają zrobić to co życzy sobie Prezydent Żuk i tyle. Proste, Platforma liczy na to, że zanim sytuacja tego luebslkiego "Solpoliku" się nie wyjaśni, a się wyjaśni w stronę pozwolenia na zburzenie, to PiS nie będzie mógł dysponowac tym obaszarem. I dopiero odblokują wyburzenie gdy PO i Tusk zdobędą włądzę. Prezecież każdy to widzi. Kto przy zdrowych zmysłach uznałby ten obraz nędzy, smrodu i ubóstwea za zabytek... ktoś bez nosa, a może nawet i bez szyi i bez kręgosłupa.
 Fajną historyjkę wymyśliłeś ale zacznijmy od tego, że "szefem" Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków nie jest żaden Żuk, tylko wojewoda. Masz i poczytaj ignorancie: samorzad.nid.pl/baza_wiedzy/kompetencje-wojewodzkiego-konserwatora-zabytkow/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Loża Deweloperska zrobi wszystko, żeby załatwić wyburzenie. Nie P0 to przecież Sułtan stawia dworzec pseudo-metroP0litarny, żeby choć jeden centymetr gruntu na P0dzamczu się "zmarnował" na coś innego niż "hotele studenckie". Najlepszym na to dowodem jest zaangażowanie dewelo-trola, klepacza w łapki, w ten temat.
Ja mam dużo, duuuużo czasu. I cierpliwości. Nie kukizuj, cienki, śmieszny kataryniarzu trzy w jednym (3in1), tępy geszefciarzu, nie kukizuj. Każdy temat splugawicie, sprowadzicie do poziomu szamba. Bo to Wasze ulubione miejsce zabawy. Jedyne, jakie znacie. Wracaj, skąd wylazłeś, szczurze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...