Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzorcyzmy w mieszkaniu w Lublinie. Cztery osoby w szpitalu

Utworzony przez Gość, 27 stycznia 2015 r. o 19:20 Powrót do artykułu
Wcale nie wiadomo czy tam były egzorcyzmy. Ten artykuł sie niestety nie klei, zbudowany jest z przeróżnych wątków, tak jakby dopasowanych do tezy autora: Tam był egozrcyzm. Wcale tego nie wiemy. Nikt tego nie powiedział poza sąsiadami, którzy słyszeli modlitwy. Na pewno nie jest to rzetelny artykół. Szczególnie ostatni akapit jest już zupełnie absurdalny, na podstawie wypowiedzi księdza z jedej mszy, ktoś zasugerował, iż to być może tej dziewczynie, z tej konkretnej rodziny udzielał egzorcyzmu, kiedy tego sam nie potwierdził. Jednym słowem redaktor do szkoły - chyba gimnazjum.
Ty do podstawówki z tym"artykółem".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeremi Karwowski to ten typek co "lizał" wszystkie komunistyczne tyłki w telewizji polskiej i nie tylko? Wysępił w końcu wakat u jakiegoś PeeSeLowca na gadułę do wariatkowa. Mam gdzieś to, że jest prawdopodobnie gejem ale czy ktoś orientuje się czy nadal jest wielkim oportunistą i kleptomanem? Czy to co mówi w imieniu szpitala można traktować poważnie?
W lubelskiej  tv tylko pracował .A Smerdel też był rzecznikiem w UW w Lublinie,Kozak _Siemińska na UMCs teraz rzecznikuje.Każdy szuka dobrej posady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wzywam Was Siostry Lucypera! Nasz Pan w końcu nastał. Zwołujemy ćwiczenia w lataniu na miotłach. Dzisiaj o północy zbiórka na skraju boru w sąsiedztwie Lotniska Lublin koło Świdnika (ach co za pokrętne położenie i nazwa?, Pan by się nie powstydził ...)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....ludzie bez wiary w Jezusa Chrystusa nigdy nie powinni się narodzić, a tym bardziej dyskutować o rzeczach wielkich odbywających się na naszych oczach. Ziemia jest tylko przystankiem w drodze do wiecznego zbawienia, ale to szczęście spotka jedynie wybranych. Szanujący się katolik ma przed sobą wielkie wyzwanie bezwzględnego podporzadkowania  Słowu Bożemu, a jak sił nie starcza, a Szatan opętuje, to należy wszystkie dobra złożyć na ołtarzu ofiarnym, a samemu oddać swą duszę i ciało we władania egzorcysty namaszczonego prawicą Pana Najwyższego, aby mógł wszystkim nam pomoc.
    Kuźwa, ale ideolog z koziej wólki ! Idź i weź coś na przeczyszczenie, bo bredzisz. Nie ucz nikogo wiary malutki człeczku, bo każdy ma swój rozum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakis dr nauk med nigdy w zyciu nie widzial osoby opetanej, ale wielu innych lekarzy widzialo i potwierdza niemozliwosci konwencjonalnego leczenia,a jedynie tylko przez modlitwe w autorytecie Kosciola, wiec morda w kubel lemingi - sredniowiecze to WY, bo to WY nie dopuzczacie wiedzy do glowy tylko wszystko z automatu negujecie tak jak Was wytresowlai w tvnie i wyborczej.
    Znalazł się INTELIGENTNY  inaczej. Po co takiemu komp ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakis dr nauk med nigdy w zyciu nie widzial osoby opetanej, ale wielu innych lekarzy widzialo i potwierdza niemozliwosci konwencjonalnego leczenia,a jedynie tylko przez modlitwe w autorytecie Kosciola, wiec morda w kubel lemingi - sredniowiecze to WY, bo to WY nie dopuzczacie wiedzy do glowy tylko wszystko z automatu negujecie tak jak Was wytresowlai w tvnie i wyborczej.
  Znalazł się INTELIGENTNY inaczej ! Po co takiemu komputer?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Polecam dwa ciekawe artykuły na temat egzorcyzmów     Wypędzam szatana w imię Chrystusa   Autor: ks. Andrzej Grefkowicz   Człowiek opętany przez demony, gdy przekracza próg świątyni, poci się, traci przytomność i ma napady lęku. Nie może patrzeć na święte obrazy. Medalik z Matką Boską wywołuje jego agresję. Parzy go woda święcona. Widzi diabelskie twarze, nękają go obsesyjne myśli. Rozmawiamy z ks. Andrzejem Grefkowiczem – egzorcystą w diecezji warszawsko-praskiej.     fragment   Wiele osób ma koszmary. Ja też.   Ale pewnie nie budzi się pan regularnie w nocy z wrażeniem, że ktoś siedzi na panu i dusi za gardło. Osoby, które do mnie trafiają, opowiadają, że budziły się z koszmarnego snu i w ciemnym pokoju czuły czyjąś obecność, czuły czyjś wzrok na sobie. Mogą pojawić się też poważniejsze znaki działania złego ducha: podmuchy zimna, przesuwanie mebli, otwieranie i zamykanie drzwi. Światło samo zapala się i gaśnie, wskazówki zegara zaczynają obracać się w odwrotną stronę, w domu pojawiają się różne przedmioty, których nigdy wcześniej tam nie było.     i drugi tekst     W Bujnach ksiądz przeganiał diabła   Szatan może czynić z ciałem człowieka różne rzeczy, może mówić wieloma językami. Ja miałem takich ludzi opętanych. Chciałbym wtedy tego lekarza mieć obok, kiedy modlę się nad dziewczyną, a jej rośnie brzuch do wielkości 9 miesiąca ciąży. I nagle w jej brzuchu formuje się twarz ludzka i ta twarz rozmawia ze mną (z brzucha). Jeżeli jakiś lekarz chce mi to wytłumaczyć medycznie, to powiem – proszę iść do psychiatry, doktorze. A ja to widziałem.   Ks. J. Cielecki: nie wierzyłem w opętania, do czasu… Neapolitanka, mówi do mnie czystą polszczyzną “a teraz powiem ci twój pierwszy grzech, żebyś wiedział…   - Magia, czary, seanse spirytystyczne, wróżby – to wszystko może otworzyć furtkę złemu. Te furtki trzeba podomykać – mówił podczas wizyty w parafii w podpiotrkowskich Bujnach ks. dr Jarosław Cielecki, dyrektor Watykańskiego Serwisu Informacyjnego.     Oba artykuły znajdziecie w sieci   Pozdrawiam  wszystkich   Z Bogiem!  
...święte obrazy??.. bohomazy ,obraza dla Boga z drugiego usuniętego przykazania,co można powiedzieć o ludziach ,którzy zmieniają przykazania szefa? może są z sekty? a może lekceważą szefa? ,a może sa skur..mi?,a może są tym wszystkim i niczym? KK dość już dziadostwa narobił przez dwa tysiąclecia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Istnieje też Perun, Światowid, Budda, Allah, Kali i mnóstwo innych. O którym Bogu mówisz??
  Bóg jest jeden, natomiast w różnych kulturach nazywa się i opisuje Go w różny sposób, co jest zrozumiałym i chyba nie trzeba tego tłumaczyć. Natomiast wszystkie, liczące religie świata opierają się na tym samym dekalogu - to jest zbiór absolutnie podstawowych praw w każdej kulturze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Bóg jest jeden, natomiast w różnych kulturach nazywa się i opisuje Go w różny sposób, co jest zrozumiałym i chyba nie trzeba tego tłumaczyć. Natomiast wszystkie, liczące religie świata opierają się na tym samym dekalogu - to jest zbiór absolutnie podstawowych praw w każdej kulturze.  
raczej zbiór pomieszania,jakby religia jakaś byłaby prawdziwa ,to nie byłoby ich więcej ,wszyscy gdzieś bładzą i wymyślają jakieś du.perele ,aż w końcu rzecz sie robi e przeuświęconom tradycją no i mamy koniec rozumu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszamy do  Łopiennika na cykliczne msze za uzdrowienie i uwolnienie. Kolejna odbędzie się 9 marca.
 
Zapraszamy do  Łopiennika na cykliczne msze za uzdrowienie i uwolnienie. Kolejna odbędzie się 9 marca.
czy to tam co pre lat temu ksadz wyzional ducha na cmentarzu zaswoje grze4chy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale to wyłacznie ich tzn tej calej rodziny sprawa, po co to dyskutowanie??? nikt ni epowieniem sie w to wtracac a tym bardziej KLECHY , komus pasuje religia to idzie do KLEchy a komu nie to robi co chce moze i sobie wierzyc w szatana i w słonce i w co tam jeszcze chce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pochodzę z Lublina,jestem po rozmowie z siostrą,osoby mieszkające w tym bloku twierdzą że przedmioty latały w powietrzu,dzieci były nieprzytomne z przerażenia,ojciec dostał szału z przerażenia, zabudowana wanna została wyrwana i znalazła się w kuchni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komentarze wyśmiewające opętania i egzorcyzmy to najlepszy dowód na działanie Złego w życiu komentujących.   BTW - czy pamiętacie, że i Was podczas chrztu świętego poddano egzorcyzmowi?
Ależ tak-pamięć mam świetną i wiem,że poddano mnie egzorcyzmowi prostemu. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytanie komentarzy osob twierdzacych,ze egzorcyzmy to klamstwo,a zle duchy nie istnieja,jeszcze bardziej utwierdza mnie w wierze w Jezusa Chrystusa.Niestety kazdy ma wolna wole,a Pan Bog to szanuje.Szatan niestety wykorzystuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwna sprawa...dlaczego opętaniu zazwyczaj lub zawsze ulegają osoby wierzące?...czyżby mnie ateistę szatan omijał bo wie , że nie ma czego u mnie szukać czy może już od początku, od narodzin siedziałem w kotle...takie rozmyślania osoby ciekawej , niewierzącej. nieodrzucającej opcji i nie plującej przy okazji na kościół...ciekawy jestem poprostu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Guest człowieku poniżej Ciebie nie rusza bo Ciebie już ma w ręku, więc atakuje wierzących zeby ich wziąść w swoje władanie. Nawroc się póki czas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za bzdury !!! Trzeba więcej mamony wysyłać do Torunia, to Was ZŁY nie dopadnie !!! Alleluja i do przodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to napewno jest XXI wiek ???
wlasnie mi sie wydaje ze to sredniowiecze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
? ??????????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
https://www.youtube.com/watch?v=C_uuY5b9Vsc https://www.youtube.com/watch?v=VkAAA666m7I
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...