Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzorcyzmy w mieszkaniu w Lublinie. Cztery osoby w szpitalu

Utworzony przez Gość, 27 stycznia 2015 r. o 19:20 Powrót do artykułu
Czy po roku od tej historii, można powiedzieć coś konkretnego? Było opętanie czy choroba psychiczna czy jeszcze coś. Autor nie zadbał by historia została opisana do końca. Sensacja sensacją a profesjonalizm profesjonalizmem. Czy mógl bym liczyć na jakieś wyjaśnienie, jak ta historia się kończy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oby z tego wyszli cało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oby z tego wyszli cało
Po wizycie w abramowku jest na to szansa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***egzorcyzm.com.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poznałam kilka lat temu inną rodzinę z Lublina, w której 2 osoby były opętane i przechodziły przez egzorcyzmy. I na koniec jedna z nich całkiem zwariowała. Nie wiem dlaczego nic nie można znaleźć konkretnego na takie tematy w internecie. Dlaczego nikt o tym nie mówi. Tylko jest napisane na katolickich stronach parę zdań ogólnie i jak mają ludzie w to wierzyć. Niektóre osoby uzawane za psychicznie chore są naprawdę opętane, ale niestety nikt im nie pomoże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie me czegoś takiego, jak świecki egzorcysta. W kościele rzym.-kat. egzorcystą może zostać tylko odpowiednia osoba. Odprawianie egzorcyzmów jest zarezerwowane tylko dla odpowiednich osób. Egzorcystą nie zostaje się z dnia na dzień. Nie ma egzorcyzmu miejsca, jest tylko egzorcyzm osób. I to osób opętanych, a nie chorych psychicznie. Praktyki okultystyczne mogą przyprawić o chorobę psychiatryczną, mającą znamiona opętania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się z przedmówcą. osoba świecka może modlić się egzorcyzmem prywatnym jak np. tutaj: ***s://e-religijne.pl/pl/p/jak-pokonac-szatana.-egzorcyzmy-i-modlitwy-modlitewnik/5931 , ale nie jest to forma uwalniania od złego ducha, a jedynie prośbą do boga o pomoc w walce duchowej na co dzień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLSKA KRAJ WARIATÓW I SZATANÓW. Bóg rzeczywiście opuścił ten kraj.ksiądz wierzący w szatana.robi egzorcyzmy w telewizji ze święcona woda .Porażka i koniec waszej religi i wiary w Boga,sami tworzycie sobie szatana dajecie jemu wiarę czarujecie a potem żyjecie tym ciemnym piekłem .szatan to wasza chora wyobrażnia wasze zło podlość chęć zysków bez męki zdobywania wszystkiego.wy sami wchodzicie w swój szatanizm zło czynienia i tym złem się opętujecie,co wy wyprawiacie gdzie wasza wiara jako księzy co to za debilizm ukrywający się nawet w kościele pod wizerunkiem Boga, każdy szatan żyjący podszywa się pod Szaty i wizerunki Boga,księża biorący w tym udział sa zwykłymi szatanami.wcale się nie dziwie że ktoś ma okropne sny o polskiej społeczności które sa realne i sie spełniaja , już tyle snów sie spełniło i przychodzą kolejne,Bóg właśnie pokazuję niektórym co czeka to nędzne społeczeństwo czyniace zło i żyjące złem opentane przez zło i traktujące zło jako trofeum. Pamietajcie mizeroty że Bóg kocha swoich wiernych ludzi i chroni swoje dobre owieczki przed wami szatanami,was pozostawia abyście nacieszyli się tym swoim złem a potem z tym walczyli ,a Boze owce będę sie przyglądały jak jesteście opentani przez waszego szatana którego sami sobie tworzycie i nim żyjecie.Takie sa wasze losy a będzie biada wam bo każdy wasz dzien będzie waszym piekłem do czasu aż zrozumiecie że Bóg wam dał świat który niszczycie sami swoimi czynami. wasz świat ogarnia i osłania was ciemnościa którą sami sobie stwożyliście . Brak wam wiary brak wam BOGA nie ma w was ani troche miłości Bożej ,nie słuchacie Boga nie wierzycie w jego moc ,nie ufacie że to Bóg jest waszym jak i każdego światem życiem i wszystkim co macie ,pokładacie siebie w chęć zła zdobyczy i czynienia szkody . żal takich szatanów wytwórców jak i w ubraniach tak i sutannach. ale biada wam bo sny sie spełnią na każdym z was leży przeznaczenie napisane w snach Bożych . zacznijcie lepiej myśleś o swoich czynach i braku wiary i idealizmu Bożego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ksiądz mówi - Opętanie Lekarz mówi - Splątanie schizoidalne Różna nomenklatura - to samo znaczenie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcę tylko szybko poradzić każdemu, kto ma trudności w jego związku z kontaktem z Dr.Agbazara, ponieważ jest on jedyną osobą zdolną do przywrócenia zerwanych związków lub zerwanych małżeństw w terminie 48 godzin. ze swoimi duchowymi mocami. Możesz skontaktować się z Dr.Agbazara, pisząc go przez e-mail na adres ( agbazara @ gmail . com ) LUB zadzwoń / WhatsApp mu na ( + 234 810 410 2662 ), w każdej sytuacji życia znajdziesz siebie......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...