Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ekspertka z ZUS odpowie na pytania o Polski Ład

Utworzony przez Przyjaciel_lub_NIE, 2 stycznia 2022 r. o 10:36 Powrót do artykułu
A gdzie zasada : Równego traktowania Obywateli przez Państwo ??? 1-Zwolnienie części emerytów z płacenia podatków. 2-Dopłaty do wkładu własnego przy zaciąganiu kredytów mieszkaniowych dla rodzin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak żyć... jak żyć...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... ...ech, gdzie te czasy, gdy emeryci dostawali z ZUS po 2 zł podwyżki!!! DONALD TUSSK - wracaj!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rząd Tuska zabrał 152,8 miliarda złotych z OFE i przekazał do ZUS w 2013 roku.... nieco wcześniej "słonko Peru" u lisa: " "nie ma mowy o tym, żeby państwo sięgnęło po pieniądze, które Polacy odkładali w OFE. Dostałem kilka dni temu na stół raport, jaki przygotowali ministrowie pracy i finansów na temat OFE. To jest raport, do którego nas zobowiązuje prawo..." - jak wyszło? Zapytajcie K0SiNIAKA z ZSL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„Jeśli ktoś nie jest w stanie prowadzić działalności gospodarczej w takich warunkach to znaczy, że się do niej nie nadaje” jarosława k.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Właśnie dowiedziałem się , że ku….pel i jego banda okradli mnie z części emerytury na którą pracowałem 47 lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...