Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Praca

2 stycznia 2022 r.
8:05

Ekspertka z ZUS odpowie na pytania przedsiębiorców o Polski Ład

Autor: Zdjęcie autora sko
10 6 A A

Dla przedsiębiorców, w tym szczególnie samo zatrudnionych, wprowadzony właśnie sztandarowy rządowy program „Polski ład” to na razie duża niewiadoma, niepewność i sporo wątpliwości. Jak się w nim poruszać, na co szczególnie zwrócić uwagę? W jaki sposób będą wyliczane składki zdrowotne?

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Już we wtorek 4 stycznia na wszelkie wątpliwości będzie starała się odpowiedzieć Renata Olejnik z oddziału ZUS w Lublinie w ramach dyżuru z Dziennikiem Wschodnim. Pytania do niej można kierować w godzinach 11-13. Z ekspertką przedsiębiorcy mogą się skontaktować pod numerem 81 535 77 76.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 6

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Przyjaciel_lub_NIE / 2 stycznia 2022 r. o 10:36
A gdzie zasada : Równego traktowania Obywateli przez Państwo ??? 1-Zwolnienie części emerytów z płacenia podatków. 2-Dopłaty do wkładu własnego przy zaciąganiu kredytów mieszkaniowych dla rodzin
Avatar
Janusz_Paliwas / 3 stycznia 2022 r. o 12:20
Jak żyć... jak żyć...
Avatar
Yogi-bu / 4 stycznia 2022 r. o 14:15
Właśnie dowiedziałem się , że ku….pel i jego banda okradli mnie z części emerytury na którą pracowałem 47 lat.
Avatar
Janusz_Paliwas / 3 stycznia 2022 r. o 13:44
„Jeśli ktoś nie jest w stanie prowadzić działalności gospodarczej w takich warunkach to znaczy, że się do niej nie nadaje” jarosława k.
Avatar
TECZOWY_ZSL / 3 stycznia 2022 r. o 12:26
... ...ech, gdzie te czasy, gdy emeryci dostawali z ZUS po 2 zł podwyżki!!! DONALD TUSSK - wracaj!!!
Avatar
TECZOWY_ZSL / 3 stycznia 2022 r. o 12:50
Rząd Tuska zabrał 152,8 miliarda złotych z OFE i przekazał do ZUS w 2013 roku.... nieco wcześniej "słonko Peru" u lisa: " "nie ma mowy o tym, żeby państwo sięgnęło po pieniądze, które Polacy odkładali w OFE. Dostałem kilka dni temu na stół raport, jaki przygotowali ministrowie pracy i finansów na temat OFE. To jest raport, do którego nas zobowiązuje prawo..." - jak wyszło? Zapytajcie K0SiNIAKA z ZSL
Avatar
Yogi-bu / 4 stycznia 2022 r. o 14:15
Właśnie dowiedziałem się , że ku….pel i jego banda okradli mnie z części emerytury na którą pracowałem 47 lat.
Avatar
Janusz_Paliwas / 3 stycznia 2022 r. o 13:44
„Jeśli ktoś nie jest w stanie prowadzić działalności gospodarczej w takich warunkach to znaczy, że się do niej nie nadaje” jarosława k.
Avatar
TECZOWY_ZSL / 3 stycznia 2022 r. o 12:50
Rząd Tuska zabrał 152,8 miliarda złotych z OFE i przekazał do ZUS w 2013 roku.... nieco wcześniej "słonko Peru" u lisa: " "nie ma mowy o tym, żeby państwo sięgnęło po pieniądze, które Polacy odkładali w OFE. Dostałem kilka dni temu na stół raport, jaki przygotowali ministrowie pracy i finansów na temat OFE. To jest raport, do którego nas zobowiązuje prawo..." - jak wyszło? Zapytajcie K0SiNIAKA z ZSL
Avatar
TECZOWY_ZSL / 3 stycznia 2022 r. o 12:26
... ...ech, gdzie te czasy, gdy emeryci dostawali z ZUS po 2 zł podwyżki!!! DONALD TUSSK - wracaj!!!
Avatar
Janusz_Paliwas / 3 stycznia 2022 r. o 12:20
Jak żyć... jak żyć...
Avatar
Przyjaciel_lub_NIE / 2 stycznia 2022 r. o 10:36
A gdzie zasada : Równego traktowania Obywateli przez Państwo ??? 1-Zwolnienie części emerytów z płacenia podatków. 2-Dopłaty do wkładu własnego przy zaciąganiu kredytów mieszkaniowych dla rodzin
Zobacz wszystkie komentarze 6

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Przyczepy gastronomiczne - oryginalne i przemyślane rozwiązania dla gastronomii

Przyczepy gastronomiczne - oryginalne i przemyślane rozwiązania dla gastronomii

Gastronomia w ostatnim czasie przechodzi wiele nowych rewolucji, a właściciele restauracji, cukierni i innych lokali gastronomicznych stają przed różnymi wyzwaniami. Wielu z nich musi na nowo zdefiniować swój biznes i obmyślić nowy plan działania. Przyczepy gastronomiczne dają restauratorom nowe możliwości.

Szymon Ładniak został zawodnikiem prestiżowej serii Ferrari Challenge Europe

Szymon Ładniak został zawodnikiem prestiżowej serii Ferrari Challenge Europe

Zaproszenie do startów w serii Ferrari Challenge Europe pokazuje tylko, jak wielkie sukcesy w poprzednim sezonie osiągnął Szymon Ładniak. Przypomnijmy, że w serii ADAC TCR Germany był najlepszy w kategorii juniorów, a w klasyfikacji generalnej zajął trzecie miejsce.

The Crew Motorfest: Hawaje i Lamborghini dla każdego (wideo)
film

The Crew Motorfest: Hawaje i Lamborghini dla każdego (wideo)

Wyścigi uliczne w Honolulu i piękne plaże za oknem sportowych samochodów. W The Crew Motorfest zagramy jeszcze w tym roku.

Idealna bluza damska

Idealna bluza damska

Jaka powinna być idealna bluza damska? W zależności od gustu: rozpinana lub bez zamka, długa lub krótsza, ocieplana lub bez polaru. Wszystko zależy od pory roku i naszych wymagań oraz zainteresowań. Także od mody. Warto bowiem tego lata i wiosny celować w pastelowe kolory, gdyż będą one modne. Nadchodzące lato będzie kolorowe i energiczne, zatem celujmy w takie bluzy. A które są lepsze: rozpinane czy wciągane? Sprawdźmy zalety wymienionych.

Wycinka lasu w Kraśniku trafi do Sejmu. Poseł KO mówi o cięciu dla pieniędzy
Tylko u nas

Wycinka lasu w Kraśniku trafi do Sejmu. Poseł KO mówi o cięciu dla pieniędzy

Chce mi się płakać, jak wchodzę do lasu. Te stosy ściętych pni ściskają mi serce – mówi Milena Kozak-Chrzanowska, obrończyni lasu w Kraśniku.

Kusmi Tea - Ekskluzywne herbaty

Kusmi Tea - Ekskluzywne herbaty

Kusmi Tea to ekskluzywne herbaty, które zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów. W ofercie znajdziesz wiele ich rodzai od czarnej herbaty po białe, green tea, rooibos oraz infuzje. Jaką wybierzesz?

W Domu Kultury LSM pojawią się barwne krawaty
8 lutego 2023, 17:00

W Domu Kultury LSM pojawią się barwne krawaty

Pochodzące z kolekcji Kazimierza Witka krawaty będzie można podziwiać w Domu Kultury LSM (ul. Wallenroda 4a). Otwarcie wystawy nastąpi 8 lutego o godz. 17.

Matura 2023. Duże zmiany na egzaminie. Będzie trudniej, czy łatwiej?

Matura 2023. Duże zmiany na egzaminie. Będzie trudniej, czy łatwiej?

W maju absolwenci liceów ogólnokształcących po raz pierwszy zdawać będą tzw. nową maturę, o której mówi się, że będzie dużo trudniejsza od poprzedniczki. Ministerstwo Edukacji uspakaja, że wymagania będą dostosowane do poziomu licealistów, którzy w związku ze zdalnym nauczaniem przyswoili znacznie mniej wiedzy niż ich koledzy z młodszych roczników.

Pieniądze z 500 plus. Od dziś można składać wnioski

Pieniądze z 500 plus. Od dziś można składać wnioski

W środę ,1 lutego, ZUS zaczął przyjmować wnioski o świadczenie wychowawcze 500 plus na nowy okres. Jak złożyć wniosek?

KS Cisowianka Drzewce imponuje formą na początku okresu przygotowawczego

KS Cisowianka Drzewce imponuje formą na początku okresu przygotowawczego

Przygotowania do startu rundy wiosennej lubelskiej klasy okręgowej powoli się rozkręcają, a zespoły rozgrywają już pierwsze sparingi. Na pierwszy plan wysuwa się triumf KS Cisowianka Drzewce

Radzyń Podlaski: Ukarano urzędników, a teraz ratusz chwali przycięcie topoli

Radzyń Podlaski: Ukarano urzędników, a teraz ratusz chwali przycięcie topoli

Sprawa ogołoconych topoli na miejskim targowisku wywołała w ubiegłym roku internetową burzę. Teraz, urzędnicy z radzyńskiego ratusza przekonują, że drzewa mają się świetnie.

Dwie osoby zginęły w wybuchu gazu. W liście pożegnalnym oskarżają księdza
wideo

Dwie osoby zginęły w wybuchu gazu. W liście pożegnalnym oskarżają księdza

"Jeśli ktoś się zastanawia, jak doszło do tej tragedii w Katowicach-Szopienicach to oto kilka słów wyjaśnienia" — tak rozpoczyna się list, który dotarł do naszej redakcji już po tragedii. Jego autorzy podkreślają, że doszło do niej nieprzypadkowo, a o doprowadzenie do całej sytuacji oskarżyli księdza.

Miejska spółka poszła drogą lex deweloper. Radni stają twardo przeciw nowym blokom

Miejska spółka poszła drogą lex deweloper. Radni stają twardo przeciw nowym blokom

Towarzystwo Budownictwa Społecznego nie dostało zgody Rady Miasta Zamość na to, by przy ul. Wyszyńskiego zbudować dwa pięciokondygnacyjne bloki z podziemnymi garażami.

Górnik Zabrze – Azoty Puławy 26:30. Witamy w ćwierćfinale PGNiG Pucharu Polski

Górnik Zabrze – Azoty Puławy 26:30. Witamy w ćwierćfinale PGNiG Pucharu Polski