Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wypad z polibudy do swojego bałaganu brudasy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wydawać by się mogło, że człowiek na studiach, to człowiek inteligentny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i pomyśleć ,że naplucie w twarz polskiej stewardesy przez żydowskiego gnoja w samolocie było w porządku ,a za durny wygłup z podniesioną ręką w wykonanu Turka grozi aż 3 lata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wole ich niż żydów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś kiedyś widział izraelską wycieczkę na Majdanku ? Ja widziałem kilka razy . Skandal !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No proszę, na Litwie karzą za napisy w języku polskim i państwo nasze ma to gdzieś. Ciekawe dlaczego bronią tak żydków? Ciągnie swój do swojego? Pozdrawiam Turków i przepraszam za nasz chory system. Kiedyś będzie normalnie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wydawać by się mogło, że człowiek na studiach, to człowiek inteligentny.
A tobie się wydaje, że jesteś inteligentny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślałem że to Rzymskie pozdrowienie....... A tu  okazuje się że nie Rzymskie tylko Faszystowskie Hmmmmmmmm A propos :) A co z symboliką totalitarną panstwa radzieckiego (komunistycznego) ?? Tu już chyba kar nie ma ( Baaaa zbrodniarze są na wolności i jeszcze to samo państwo  wypłaca im pieniążki )  Jak dobrze że sprawiedliwoąc istniej na tym świecie ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z głupiego żartu studentów robic wielkie aj waj.Najczęściej się zdarza,że z tej części świata ludzie na widok izraelskiej wycieczki uciekają.Tak zrobił irańczyk.Przyznaje nie powinni,ale oni są naszymi goścmi jedni i drudzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby wiedzieli, ilu ich rodaków przeszło przez te piece to by inaczej śpiewali. Durne kebaby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby wiedzieli, ilu ich rodaków przeszło przez te piece to by inaczej śpiewali. Durne kebaby.
O ile ja sie orientuje, to Turcja w I WŚ była po stronie Niemiec, a w IIWŚ byla neutralna i jej obywateli Niemcy nie prześladowali. Kto cie uczył historii nieuku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo była tragedia bo wymordowano miliony ludzi ale bez przesady z symboliką...Za "ave cezar" 2 lata w zawieszeniu, "guten tag" -1 rok...  spojrzenie z wyższością - 1,5 roku, ...  Młody niezależnie od nacji ma pstro w głowie. Sam pamiętam jak śpiewaliśmy "hajli hajlo" po imprezach w akademiku albo "sza cicho sza, czas na cisze" przed domem Cugowskiego, przyjeżdżała policja udawała że nas goni a my spieprzaliśmy po krzakach i nikt afery nie robił. Ot głupi żart! Poza tym mogą im naskoczyć bo powiedzą że to rzymskie pozdro... Trochę poczucia humoru życzę sztywniakom bo żyłka pęknie i do piachu...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poziom problemów "zbulwersowanych" jest żenujący... nie mają ważniejszych spraw...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamknąć kebaby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...