Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Finał konkursu Miss Lubelszczyzny 2017. "Obawiam się tego jak wypadnę"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 kwietnia 2017 r. o 09:00 Powrót do artykułu
Przeciętne kupy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miss 'lubelszczyzny'? Czyli czego? Nie ma takiego powiatu, ani gminy, ani województwa. Ktoś powinien leczyć się z manii wielkości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie w szkole na przerwie można lepsze spotkać!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
                   DZIĘKUJĘ!!! Mania wielkości, to złudzenia Lubliniaków, i bardzo dziękuję, że pouczasz cwaniaków! Dumny jestem, a dusza starego się raduje, iż mnie wspierasz i że ktoś mnie zastępuje, a więc przyjacielu - mądrością dąż do celu, bo takich, co obłudę wytykają jest niewielu!                >>>>>>>> Uczeni oraz inni Lubelszczyznę im zawęzili, do lubelskiej ziemi i urojenia wytłumaczyli, a matoły z koziego grodu, się nie pogodzili i dalej historię tuszują, bo fisia-bzika mają! Morał! Rodacy - brońcie swojej tożsamości, godności i pięknej historycznej przeszłości! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta zaneta grzeluk z miss lubelszczyzny to jakies nieporozumienie, wszedzie ja widze i juz wymiotuje jak ja spotykam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego dziewczyny są takie blade? Rozumiem że zima i wiosna nie rospieszcza, ale nie można pójść na "solkę" ? :) Nigdy tego nie zrozumie, skąd taka bladość :D. Dziewczyny do solarium.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BO4GO? hehe, Oni sami nie potrafią się ubrać, a co mówić innych, hehe :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszne rzeczy pokazujecie w tej gazecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość tych dziewczyn wygląda chyba ładniej w wersji naturalnej, bez mejkapu. Ale ciężko się ocenia urodę po pojedynczych sterylnych zdjęciach bo brak punktu odniesienia. Nie wiadomo czy dziewczyna na zdjęciu jest wysoka czy niska jakie ma proporcje w porównaniu do koleżanek. Straszne brzydule tam raczej nie trafiają ale zjawiskowe piękności też rzadko. Większość ma po prostu w miarę regularną buzię i niezłą sylwetkę. Na takie konkursy wystarcza. Gdyby jeszcze tylko w głowach nie poprzewracane było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szarpałbym jak Reksio szynkę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nogi mają brzydkie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polskie zaklady bukmacherskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...