Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

30 kwietnia 2017 r.
8:32

Finał konkursu Miss Lubelszczyzny 2017. "Obawiam się tego jak wypadnę"

0 12 A A

2 maja w Centrum Spotkania Kultur odbędzie się finał konkursu Miss Lubelszczyzny 2017. Podczas gali zobaczymy 32 najpiękniejsze dziewczyny z całego województwa: 18 w kategorii dorosłe i 14 w kategorii nastolatki.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Imprezę poprowadzi Krzysztof Ibisz i Blanka Tichoruk. Stylizacje finalistek przygotuje duet blogerski BO4GO. Kandydatki zaprezentują się w sukniach ślubnych, strojach kąpielowych i premierowej kolekcji marki Edward Orlovsky.

W jury konkursu zasiądą między innymi Paulina Maziarz, Miss Polski 2016 oraz Elżbieta Sawerska, Miss Polski 2004.

Zgodnie z planem

Na zgrupowaniu w Hotelu Polesie przygotowania do gali idą pełną parą.

- Mam same pozytywne wrażenia ze zgrupowania. Świetnie dogadujemy się z dziewczynami i organizatorami, którzy są mili i wyrozumiali, starają się rozwiązać każdy problem. Najtrudniejsze jest oczekiwanie na galę i związany z nią stres. Na szczęście nie jest paraliżujący, ale napędza do jeszcze lepsze działania, motywuje - opowiada 16-letnia Paulina Szyszko z Lublina, która startuje kategorii nastolatek. - Obawiam się tego jak wypadnę, że mogę się pomylić. Mam jednak nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem. To mój pierwszy taki konkurs i jak każda z nas liczę na jakieś miejsce. Wiadomo, że wygra najlepsza.

Stres na obcasach

- Ekipa, z którą współpracujemy w konkursie bardzo mi odpowiada. Mam stres przed galą, bo muszę się nauczyć dużo nowych rzeczy: choreografii finałowych czy chodzenia w szpilkach. A połączenie wysokich obcasów i stresu może skończyć się różnie - śmieje się 16-letnia Patrycja Rzepka z Puław, która startuje w kategorii nastolatek. - To mój pierwszy taki konkurs i tak naprawdę nie wiem czego mogę się spodziewać. I to jest chyba najtrudniejsze. Jestem jednak dobrej myśli. Liczę na jakiś tytuł, chociaż tak naprawdę nie wiadomo kto wygra. Tak naprawdę wszystkie kandydatki mają na to duże szanse.

Trwa także głosowanie na Miss Internetu. Do drugiej tury przeszło 10 kandydatek w kategorii dorosłe i 5 w kategorii nastolatki. Na swoje faworytki można głosować do niedzieli na stronie miss.lublin.pl.

Miss Lubelszczyzny 2017: Zdjęcia finalistek z kategorii dorosłe

Miss Lubelszczyzny 2017: Zdjęcia finalistek z kategorii nastolatki

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Lorencywow / 15 maja 2018 o 19:27
0
polskie zaklady bukmacherskie
Avatar
Gość / 1 maja 2017 o 09:21
0
nogi mają brzydkie
Avatar
Napalony / 30 kwietnia 2017 o 18:51
0
Szarpałbym jak Reksio szynkę!
Avatar
Gość / 30 kwietnia 2017 o 15:56
0
Większość tych dziewczyn wygląda chyba ładniej w wersji naturalnej, bez mejkapu. Ale ciężko się ocenia urodę po pojedynczych sterylnych zdjęciach bo brak punktu odniesienia. Nie wiadomo czy dziewczyna na zdjęciu jest wysoka czy niska jakie ma proporcje w porównaniu do koleżanek. Straszne brzydule tam raczej nie trafiają ale zjawiskowe piękności też rzadko. Większość ma po prostu w miarę regularną buzię i niezłą sylwetkę. Na takie konkursy wystarcza. Gdyby jeszcze tylko w głowach nie poprzewracane było.
Avatar
Gość / 30 kwietnia 2017 o 15:45
0
Straszne rzeczy pokazujecie w tej gazecie
Avatar
Gość / 30 kwietnia 2017 o 11:22
0
BO4GO? hehe, Oni sami nie potrafią się ubrać, a co mówić innych, hehe :D
Avatar
Mistrz / 30 kwietnia 2017 o 11:18
0
Dlaczego dziewczyny są takie blade? Rozumiem że zima i wiosna nie rospieszcza, ale nie można pójść na "solkę" ? :) Nigdy tego nie zrozumie, skąd taka bladość :D. Dziewczyny do solarium.
Avatar
Gość / 30 kwietnia 2017 o 11:17
0
Ta zaneta grzeluk z miss lubelszczyzny to jakies nieporozumienie, wszedzie ja widze i juz wymiotuje jak ja spotykam
Avatar
Chełmianin N / 30 kwietnia 2017 o 10:43
0
                   DZIĘKUJĘ!!! Mania wielkości, to złudzenia Lubliniaków, i bardzo dziękuję, że pouczasz cwaniaków! Dumny jestem, a dusza starego się raduje, iż mnie wspierasz i że ktoś mnie zastępuje, a więc przyjacielu - mądrością dąż do celu, bo takich, co obłudę wytykają jest niewielu!                >>>>>>>> Uczeni oraz inni Lubelszczyznę im zawęzili, do lubelskiej ziemi i urojenia wytłumaczyli, a matoły z koziego grodu, się nie pogodzili i dalej historię tuszują, bo fisia-bzika mają! Morał! Rodacy - brońcie swojej tożsamości, godności i pięknej historycznej przeszłości! 
                   DZIĘKUJĘ!!! Mania wielkości, to złudzenia Lubliniaków, i bardzo dziękuję, że pouczasz cwaniaków! Dumny jestem, a dusza starego się raduje, iż mnie wspierasz i że ktoś mnie zastępuje, a więc przyjacielu - mądrością dąż do celu, bo takich, co obłudę wytykają jest niewielu!                >>>>>>>> Uczeni oraz inni Lubelszczyznę im zawęzili, do lubelskiej ziemi i urojenia wytłumaczyli, a matoły z koziego grodu, się nie pogodzili i dalej historię tuszują, bo fisia-bzika mają! Morał! Rodacy - ... rozwiń
Avatar
Gość / 30 kwietnia 2017 o 10:07
0
U mnie w szkole na przerwie można lepsze spotkać!
Avatar
Lorencywow / 15 maja 2018 o 19:27
0
polskie zaklady bukmacherskie
Avatar
Gość / 1 maja 2017 o 09:21
0
nogi mają brzydkie
Avatar
Napalony / 30 kwietnia 2017 o 18:51
0
Szarpałbym jak Reksio szynkę!
Avatar
Gość / 30 kwietnia 2017 o 15:56
0
Większość tych dziewczyn wygląda chyba ładniej w wersji naturalnej, bez mejkapu. Ale ciężko się ocenia urodę po pojedynczych sterylnych zdjęciach bo brak punktu odniesienia. Nie wiadomo czy dziewczyna na zdjęciu jest wysoka czy niska jakie ma proporcje w porównaniu do koleżanek. Straszne brzydule tam raczej nie trafiają ale zjawiskowe piękności też rzadko. Większość ma po prostu w miarę regularną buzię i niezłą sylwetkę. Na takie konkursy wystarcza. Gdyby jeszcze tylko w głowach nie poprzewracane było.
Avatar
Gość / 30 kwietnia 2017 o 15:45
0
Straszne rzeczy pokazujecie w tej gazecie
Avatar
Gość / 30 kwietnia 2017 o 11:22
0
BO4GO? hehe, Oni sami nie potrafią się ubrać, a co mówić innych, hehe :D
Avatar
Mistrz / 30 kwietnia 2017 o 11:18
0
Dlaczego dziewczyny są takie blade? Rozumiem że zima i wiosna nie rospieszcza, ale nie można pójść na "solkę" ? :) Nigdy tego nie zrozumie, skąd taka bladość :D. Dziewczyny do solarium.
Avatar
Gość / 30 kwietnia 2017 o 11:17
0
Ta zaneta grzeluk z miss lubelszczyzny to jakies nieporozumienie, wszedzie ja widze i juz wymiotuje jak ja spotykam
Avatar
Chełmianin N / 30 kwietnia 2017 o 10:43
0
                   DZIĘKUJĘ!!! Mania wielkości, to złudzenia Lubliniaków, i bardzo dziękuję, że pouczasz cwaniaków! Dumny jestem, a dusza starego się raduje, iż mnie wspierasz i że ktoś mnie zastępuje, a więc przyjacielu - mądrością dąż do celu, bo takich, co obłudę wytykają jest niewielu!                >>>>>>>> Uczeni oraz inni Lubelszczyznę im zawęzili, do lubelskiej ziemi i urojenia wytłumaczyli, a matoły z koziego grodu, się nie pogodzili i dalej historię tuszują, bo fisia-bzika mają! Morał! Rodacy - brońcie swojej tożsamości, godności i pięknej historycznej przeszłości! 
                   DZIĘKUJĘ!!! Mania wielkości, to złudzenia Lubliniaków, i bardzo dziękuję, że pouczasz cwaniaków! Dumny jestem, a dusza starego się raduje, iż mnie wspierasz i że ktoś mnie zastępuje, a więc przyjacielu - mądrością dąż do celu, bo takich, co obłudę wytykają jest niewielu!                >>>>>>>> Uczeni oraz inni Lubelszczyznę im zawęzili, do lubelskiej ziemi i urojenia wytłumaczyli, a matoły z koziego grodu, się nie pogodzili i dalej historię tuszują, bo fisia-bzika mają! Morał! Rodacy - ... rozwiń
Avatar
Gość / 30 kwietnia 2017 o 10:07
0
U mnie w szkole na przerwie można lepsze spotkać!
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter 1 0

Rozmowa Z Rafałem Wójcikiem, trenerem Górnika Łęczna

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki?

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki? 4 5

Drogi są jak tętnice: dziurawe i pozapychane szybko prowadzą do zawału. Czy grozi nam wizyta u auto-kardiologa? Chyba nie, bo w naszym regionie inwestycje są realizowane na każdej kategorii dróg: od krajowych do gminnych. Wciąż jednak daleko nam do Śląska czy Wielkopolski, gdzie infrastruktura drogowa jest już na poziomie europejskim.

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia
galeria

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia 6 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Dominik Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 6

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 10 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 0 14

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 1

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 1 1

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 7 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 5

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 22 8

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte 5 0

o godzinie 17 na stadionie w Lublinie przy komplecie publiczności nastąpiło uroczyste otwarcie imprezy, która potrwa w naszym mieście aż do niedzieli

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe
22 lipca 2018, 9:45

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe 5 0

Autobusy – Jelcz 120M i Jelcz M11 przyjadą w niedzielę z Lublina do Kraśnika. Podczas przejazdów będzie można posłuchać o historii komunikacji w Kraśniku i ważnych dla niej miejscach. O tym wszystkim będzie opowiadać Maksym Bratko, autor książki „Historia Komunikacji Publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim”, której premierę zaplanowano na niedzielę.

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku 31 13

Od poniedziałku aż do końca wakacji na ul. Nowy Świat obowiązywać będzie ruch wahadłowy. Drogowcy zabierają się tutaj za przebudowę kanalizacji deszczowej. Skrót z Bronowic na Czuby coraz bardziej przypomina tor przeszkód.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!