Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No i się wyjaśnił "wzrost gospodarczy" i liczby przedsiębiorstw w Lublinie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dali odsypu. Debile. Wystarczyło dać 20% urzedasom z fiskusa i by się żyło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od razu mi się przypomniało jak III US w Lublinie trzepał mnie za 15 złotych zwrotu Vat bo sprzedawałem towary na zerowej stawce, księgowy też jeździł w tej sprawie (ale się wku...wiał) i ten cały cyrk był do działalności którą prowadziłem hobbystycznie do etatu i obrotu było mniej niż zarabiałem na etacie więc i zyski mizerne siłą rzeczy. Druga sytuacja jak byłem w szpitalu 1,5 miesiąca siłą rzeczy nie byłem w stanie zapłacić paru groszy PIT5 od dochodu i po wyjściu pojechałem uregulować te "miliardy" to standardowo rozmowa zaczęła się od zastraszania... US bez komentarza - więc HALO HALO teraz pytam "Czy urzędnicy mieli rodziców którzy ich uczyli kultury czy wszyscy po sierocińcach trafili do US"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
za samo Ihor już sie nalezało pała w ukrainski łeb,a te durnie jeszcze im vat zwracali ciule
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...