Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Fotoradar w Lublinie zmieni miejsce. Gdzie stanie?

Utworzony przez Jagodziorz, 27 lutego 2014 r. o 09:34 Powrót do artykułu
Na JPII i tzw. buspasach powinny byc kontrole całodobowe !!!! Cwaniactwo i przekraczanie prędkości  to codzienność w godzinach tzw. szczytu....porannego od strony Kraśnika i popołudniowego od strony miasta !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było pewne że pójdą na Jana Pawła :) droga że spokojnie do 70 powinno być - będą zarabiać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy rozwiążą wreszcie tych nierobów ze straży miejskiej????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Złodziejstwo w najbardziej perfidnej postaci. Na Jana Pawła powinna być prędkość podniesiona do 70 bo droga równa, prosta, prawie bez przejść. SKrzyżowania bezpieczne. Każdy jeździ tutaj szybciej i jest dobrze. No ale oczywiście na takiej drodze trzeba zarobić!   Krochmalna, Zana, Roztocze itp. rozumiem. Ale Jana Pawła to raj dla tych bandytów. Policja już tutaj często łupie to teraz strażnicy robią skok na kase kierowców. Gdyby nie na JP to radar mógłby stać tam gdzie jest potrzebny. Może komuś by uratował życie ale przecież nie zarobiłby tam takich pieniędzy....   Uważam, że na JP powinno obowiązywać ograniczenie do 70 i skończyłoby się Eldorado dla tych pijawek i poziom bezpieczeństwa byłby lepszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na JPII i tzw. buspasach powinny byc kontrole całodobowe !!!! Cwaniactwo i przekraczanie prędkości  to codzienność w godzinach tzw. szczytu....porannego od strony Kraśnika i popołudniowego od strony miasta !!!!
Kapusta ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  Na JPII i tzw. buspasach powinny byc kontrole całodobowe !!!! Cwaniactwo i przekraczanie prędkości  to codzienność w godzinach tzw. szczytu....porannego od strony Kraśnika i popołudniowego od strony miasta !!!!    
  Z tymi buspasami to kogoś powalilo. Nastawiali barjer jak na autostradzie jakby nie można było zrobić tego taniej czyli dodatkowy pas na rondzie z oznaczeniem. A to wszystko i tak nie ma sensu dla kilku autobusów w miejscu gdzie nie ma dużego natężenia ruchu.     Ograniczenie na nowym odcinku JP2 pozostawie bez komentarza.
Ostatnio edytowany 27 lutego 2014 r. o 10:43
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ! Zasadzili się na mieszkańców nowych osiedli przy nowym odcinku Dżan Paula. Roztocze.. miło... Często mi tu ktoś na "zderzaku" siedział, jeśli byłam taka niemiła i z górki , w okolicach szkoły nie grzałam 80- 100. Zdarzały się sygnały dźwiękowe , dla urozmaicenia. Jakoś mam skrzywienie belfrowskie, z domu wyniesione, że młodociany może impulsywnie wyskoczyć na jezdnię , to się nasłuchałam i napatrzyłam czasem na ruch ust. Los Angeles sobie zrobili właściciele Audi, Volvo i BMW (sory, ale te samochody jakoś dziwnie się powtarzały), cholender jasny , bo raptem jest jeden fajny dołek i znów hura ! do góry . Ale mam też jeden postulat - jak są korki, to niech te służby też pomagają je rozładować. i niech zrobią sobie na Piłsudskiego parking - sama raz nie miałam jak tam się zatrzymać, by pójść negocjować i potem zapłacić mandat :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam Yanosika, więc nie musze obawiać się o ewentualne mandaty, polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja głupi myslałem że fotoradar ma zapobiegać przekraczaniu prędkości w miejscach niebezpiecznych a tu patrzcie pństwo on ZARABIA no nie moge i niech komuchy nie wciskaja kitu ze mniejsze wpływyz radaru sa spowodowane tym ze byl spalony bo wg danych w okresie kiedy mniej zdjec zrobil naliczył ogolnie wiecej samochodow ktore w jego obiektywie przejezdzaly rodacy zmobilizujmy sie i pozbadzmy PO PiS PSL SLD TR czas skonczyc ze zlodziejstwem i marnotrastwem naszych pieniedzy!!!   a dziennik niech sie pozbedzie tej beznadziejnej captchy bo sie nie da tego uzywac na telefonie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na nowe miejsca dla radarów miasto powinno rozpisać konkurs, a nie tak sobie samowolnie stawiać,  albo przynajmniej w referendum zadecydować. Decyzje jak za komuny, ze społeczństwem nikt sie nie liczy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na nowe miejsca dla radarów miasto powinno rozpisać konkurs, a nie tak sobie samowolnie stawiać,  albo przynajmniej w referendum zadecydować. Decyzje jak za komuny, ze społeczństwem nikt sie nie liczy!
Tusk odejdzie,wszystko się zmieni,tak dalej być nie może.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie jak stwierdzono, fotoradar ma zarabiać. JP2 ładna trasa, bezpieczna, nowa = fotoradar żeby zarabiał, a np. Kruczkowskiego, stara droga nie przystosowana do obecnego natężenia ruchu, ograniczenie do 40km/h, na odcinku 500m - 7 przejść dla pieszych! , samochody jada ile im pasuje nie zważając na bezpieczeństwo = fotoradaru nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tusk odejdzie,wszystko się zmieni,tak dalej być nie może.
 
Tusk odejdzie,wszystko się zmieni,tak dalej być nie może.
  Jesteś naiwny czy masz gorączkę? A kto go zastąpi? Komuna z SLD? Lewactwo z PIS? Lewactwo z TR? Lewactwo z PSL?   Zmiana to by nastąpiły, gdyby zaczął rządzić Korwin. Korwin szybko by wypieprzył 3/4 dyspozycyjnych sędziów i prokuratorów, odebrał emerytury 40letnim mundurowym emerytom (w wysokości 4x emerytura krajowa), rozwiązał tą upierdliwą i niepotrzebą śmieszną formację straż wiejską itd.   Ale nikt mu na to nie pozwoli, bo decydenci już na wstępie sruają w gacie, że ich głowy też by poleciały, i cyklicznie uruchamiają agenturę i media antykorwinowskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
    Jesteś naiwny czy masz gorączkę? A kto go zastąpi? Komuna z SLD? Lewactwo z PIS? Lewactwo z TR? Lewactwo z PSL?   Zmiana to by nastąpiły, gdyby zaczął rządzić Korwin. Korwin szybko by wypieprzył 3/4 dyspozycyjnych sędziów i prokuratorów, odebrał emerytury 40letnim mundurowym emerytom (w wysokości 4x emerytura krajowa), rozwiązał tą upierdliwą i niepotrzebą śmieszną formację straż wiejską itd.   Ale nikt mu na to nie pozwoli, bo decydenci już na wstępie sruają w gacie, że ich głowy też by poleciały, i cyklicznie uruchamiają agenturę i media antykorwinowskie.  
Właśnie o Korwinie myślałem,żaden inny żyd,komunista czy konfident z przeszłością nie da rady !!!  oni już byli !!! albo  MAJDAN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem gdzie może straż, a gdzie tylko Policja. Popieram JP II i 70/h. To samo Dywizjonu 303. Jednak jest wiele ulic osiedlowych bez nawet linii przerywanej na których NIKT nie kontroluje prędkości!!!!!! Jutrzenki, Gliniana, Kazimierza Wielkiego, Skłodowskiej itp itp. Co prawda nie MY wybieramy tych którzy decydują o miejscach kontroli ale radnych, prezydenta już tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fotoradary nie zwiększają bezpieczeńśtwa, a na pewno nie są zawsze wykorzystywane w takim celu, trzepią na nich kasę...dlatego jeżdżę z yanosikiem, co nie oznacza, że niebezpiecznie tylko nie chce mieć niemiłęj niespodzianki po powrocie z wakacji bo jakiś się zaczaił gdzieś na trasie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast stawiać radar może by tak straż miejska zaczęła robić to za co bierze pieniądze czyli patrolować i pilnować porządku. Chcą zarobić wystarczy przejechać się po osiedlach nawet tych nowych i zacząć wlepiać mandaty za złe parkowanie na zakazach przejściach dla pieszych wjazdach do garaży drogach pozarowych itp. Ale to wymaga wysiłku bo cztery litery trzeba ruszyć a radar sam fotke zrobi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może to czas na aktualizację oznakowania lubelskich ulic? Niektóre ograniczenia są zupełnie nielogiczne - tam gdzie ulice są dziurawe ograniczenia są do wysokich prędkości, a w miejscach gdzie nawierzchnia (i warunki - brak przejść dla pieszych, dwa pasy ruchu w obie strony) pozwala na wyższa prędkość widzimy duże ograniczenia. PO CO? Na Smorawińskiego i na wiadukcie Poniatowskiego spokojnie mogłoby być 70... Tak samo na Głębokiej --> po co miejscami ograniczenia do 40? Na dwupasmowej, dwujedzniowej ulicy, po której również można by bez problemu jechać nawet te 70 (a przynajmniej 60)... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te ich mandaty nie mają nic wspólnego z bepieczeństwem... dlatego jeżdżę z yanosikiem żeby nie dostawać mandatów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się, po co zostały wydane miliony na nowe dwupasmówki? Chyba żeby puścić tam zaprzęgi konne? Ale już ich poprostu NIE MA.  Bo kierowcom one nie będą potrzebne. Chyba że tym, co mają grube portfele. Wszędzie służą do szybszego przemieszczania sie. Ale w LUBLINIE ?? To jakaś PARANOJA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...