Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

27 lutego 2014 r.
0:01
Edytuj ten wpis

Fotoradar w Lublinie zmieni miejsce. Gdzie stanie?

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
75 21 A A

Na początku marca przenośny fotoradar Straży Miejskiej rozpocznie pracę na kolejnej ulicy, a wiosną pojawi się na następnych czterech arteriach. Do połowy roku liczba dróg, na których straż będzie go używać, wydłuży się z sześciu do piętnastu

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
KLIKNIJ żeby zobaczyć mapę - W pierwszej kolejności oznakowany zostanie odcinek ul. Roztocze - zapowiada Robert Gogola, rzecznik Straży Miejskiej. Tu kierowcy będą mogli spodziewać się kontroli na 600-metrowym odcinku między ul. Jana Pawła II a Łukowską. Kontrole w tym miejscu mają być prowadzone już na początku marca. Wiadomo już jak rozszerzana ma być lista miejsc, w których strażnicy będą się pojawiać z fotoradarem. Wiosną oznakowanie niezbędne do tego, by można było prowadzić kontrole pojawi się przy następnych czterech ulicach. - Będzie to ul. Jana Pawła II, Kunickiego, Romera i Krochmalna - wylicza Gogola. Na ul. Jana Pawła II kontrola będzie prowadzona niezależnie na trzech odcinkach: od ul. Roztocze do al. Kraśnickiej (1 km), od ul. Granitowej do ul. Roztocze (700 m) i od ul. Armii Krajowej do Granitowej (800 m). Na Kunickiego do pomiarów prędkości wytypowane zostały dwa odcinki: 600-metrowy pomiędzy ul. Dywizjonu 303 i Mickiewicza oraz 900-metrowy od Zemborzyckiej do Głuskiej. Na Krochmalnej zdjęć można się spodziewać na długości 1 km od Diamentowej w kierunku Gazowej, a ul. Romera ma być objęta kontrolą w całości. Podobnie jak miejscach, gdzie kontrola odbywa się już teraz, tak i w nowych lokalizacjcach, znaki zostaną zamontowane na stałe, a nie tylko na czas prowadzenia pomiarów. Docelowo strażnicy miejscy będą rozstawiać aparat przy 15 ulicach. - Ostatnie odcinki zostaną oznakowane do połowy roku - zapowiada Gogola. - Wtedy kontrole rozpoczną się także na al. Kompozytorów Polskich, ul. Janowskiej, Diamentowej i al. Smorawińskiego. ILE ZARABIA FOTORADAR W zeszłym roku Straż Miejska wystawiła 3499 mandatów dla kierowców przekraczających prędkość na kwotę 552,5 tys. złotych. To zdecydowanie gorszy wynik niż ten, który "wypracował” fotoradar w 2012 r., gdy strażnicy na podstawie jego zdjęć wystawili 7723 mandaty na 1,4 miliona zł. Skąd ten spadek? Między innymi stąd, że w zeszłym roku urządzenie przez kwartał nie było używane po tym, jak ktoś podpalił skrzynkę, w którym było umieszczone. W styczniu b.r. za sprawą fotoradaru strażnicy wystawili 253 mandaty na 41 tys. złotych.
Czytaj więcej o:

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Kamil / 15 marca 2014 o 16:12
0

Ja jeżdzę z ICoyotem, który informuje o kontrolach policji i fotoradarch i dzięki temu nie płacę mandatów. W dodatku nie ma reklam!

Avatar
Waldek1702 / 3 marca 2014 o 23:55
0

Zastanawiam się, po co zostały wydane miliony na nowe dwupasmówki? Chyba żeby puścić tam zaprzęgi konne? Ale już ich poprostu NIE MA.  Bo kierowcom one nie będą potrzebne. Chyba że tym, co mają grube portfele. Wszędzie służą do szybszego przemieszczania sie. Ale w LUBLINIE ??

To jakaś PARANOJA.

Avatar
przemo / 3 marca 2014 o 13:03
0

te ich mandaty nie mają nic wspólnego z bepieczeństwem... dlatego jeżdżę z yanosikiem żeby nie dostawać mandatów

Avatar
tru / 28 lutego 2014 o 23:08
0

A może to czas na aktualizację oznakowania lubelskich ulic? Niektóre ograniczenia są zupełnie nielogiczne - tam gdzie ulice są dziurawe ograniczenia są do wysokich prędkości, a w miejscach gdzie nawierzchnia (i warunki - brak przejść dla pieszych, dwa pasy ruchu w obie strony) pozwala na wyższa prędkość widzimy duże ograniczenia. PO CO? Na Smorawińskiego i na wiadukcie Poniatowskiego spokojnie mogłoby być 70... Tak samo na Głębokiej --> po co miejscami ograniczenia do 40? Na dwupasmowej, dwujedzniowej ulicy, po której również można by bez problemu jechać nawet te 70 (a przynajmniej 60)... 

A może to czas na aktualizację oznakowania lubelskich ulic? Niektóre ograniczenia są zupełnie nielogiczne - tam gdzie ulice są dziurawe ograniczenia są do wysokich prędkości, a w miejscach gdzie nawierzchnia (i warunki - brak przejść dla pieszych, dwa pasy ruchu w obie strony) pozwala na wyższa prędkość widzimy duże ograniczenia. PO CO? Na Smorawińskiego i na wiadukcie Poniatowskiego spokojnie mogłoby być 70... Tak samo na Głębokiej --> po co miejscami ograniczenia do 40? Na dwupasmowej, dwujedzniowej ulicy, po której również można by ... rozwiń

Avatar
ak / 28 lutego 2014 o 20:31
0
Zamiast stawiać radar może by tak straż miejska zaczęła robić to za co bierze pieniądze czyli patrolować i pilnować porządku. Chcą zarobić wystarczy przejechać się po osiedlach nawet tych nowych i zacząć wlepiać mandaty za złe parkowanie na zakazach przejściach dla pieszych wjazdach do garaży drogach pozarowych itp. Ale to wymaga wysiłku bo cztery litery trzeba ruszyć a radar sam fotke zrobi.
Avatar
rozariusz / 28 lutego 2014 o 08:49
0

fotoradary nie zwiększają bezpieczeńśtwa, a na pewno nie są zawsze wykorzystywane w takim celu, trzepią na nich kasę...dlatego jeżdżę z yanosikiem, co nie oznacza, że niebezpiecznie tylko nie chce mieć niemiłęj niespodzianki po powrocie z wakacji bo jakiś się zaczaił gdzieś na trasie

Avatar
alek / 27 lutego 2014 o 18:07
0

nie wiem gdzie może straż, a gdzie tylko Policja. Popieram JP II i 70/h. To samo Dywizjonu 303. Jednak jest wiele ulic osiedlowych bez nawet linii przerywanej na których NIKT nie kontroluje prędkości!!!!!! Jutrzenki, Gliniana, Kazimierza Wielkiego, Skłodowskiej itp itp. Co prawda nie MY wybieramy tych którzy decydują o miejscach kontroli ale radnych, prezydenta już tak.

Avatar
Gość / 27 lutego 2014 o 18:07
0

Jesteś naiwny czy masz gorączkę? A kto go zastąpi? Komuna z SLD? Lewactwo z PIS? Lewactwo z TR? Lewactwo z PSL?

Zmiana to by nastąpiły, gdyby zaczął rządzić Korwin. Korwin szybko by wypieprzył 3/4 dyspozycyjnych sędziów i prokuratorów, odebrał emerytury 40letnim mundurowym emerytom (w wysokości 4x emerytura krajowa), rozwiązał tą upierdliwą i niepotrzebą śmieszną formację straż wiejską itd.

Ale nikt mu na to nie pozwoli, bo decydenci już na wstępie sruają w gacie, że ich głowy też by poleciały, i cyklicznie uruchamiają agenturę i media antykorwinowskie.

Właśnie o Korwinie myślałem,żaden inny żyd,komunista czy konfident z przeszłością nie da rady !!!  oni już byli !!! albo  MAJDAN.

,komunista czy konfident z przeszłością nie da rady !!!  oni już byli !!! albo  MAJDAN.

rozwiń
Avatar
akto / 27 lutego 2014 o 17:37
0

Tusk odejdzie,wszystko się zmieni,tak dalej być nie może.


Tusk odejdzie,wszystko się zmieni,tak dalej być nie może.

Jesteś naiwny czy masz gorączkę? A kto go zastąpi? Komuna z SLD? Lewactwo z PIS? Lewactwo z TR? Lewactwo z PSL?

Zmiana to by nastąpiły, gdyby zaczął rządzić Korwin. Korwin szybko by wypieprzył 3/4 dyspozycyjnych sędziów i prokuratorów, odebrał emerytury 40letnim mundurowym emerytom (w wysokości 4x emerytura krajowa), rozwiązał tą upierdliwą i niepotrzebą śmieszną formację straż wiejską itd.

Ale nikt mu na to nie pozwoli, bo decydenci już na wstępie sruają w gacie, że ich głowy też by poleciały, i cyklicznie uruchamiają agenturę i media antykorwinowskie.

Jesteś naiwny czy masz gorączkę? A kto go zastąpi? Komuna z SLD? Lewactwo z PIS? Lewactwo z TR? Lewactwo z PSL?

Zmiana to by nastąpiły, gdyby zaczął rządzić Korwin. Korwin szybko by wypieprzył 3/4 dyspozycyjnych sędziów i prokuratorów, odebrał emerytury 40letnim mundurowym emerytom (w wysokości 4x emerytura krajowa), rozwiązał tą upierdliwą i niepotrzebą śmieszną formację straż wiejską itd.

Ale nikt mu na to nie pozwoli, bo decydenci już na wstępie sruają w gacie, że ich głowy też by poleciały, i cyklicznie uruchamiają a... rozwiń

Avatar
ehh / 27 lutego 2014 o 16:43
0

Dokładnie jak stwierdzono, fotoradar ma zarabiać.

JP2 ładna trasa, bezpieczna, nowa = fotoradar żeby zarabiał, a np. Kruczkowskiego, stara droga nie przystosowana do obecnego natężenia ruchu, ograniczenie do 40km/h, na odcinku 500m - 7 przejść dla pieszych! , samochody jada ile im pasuje nie zważając na bezpieczeństwo = fotoradaru nie ma

Avatar
Kamil / 15 marca 2014 o 16:12
0

Ja jeżdzę z ICoyotem, który informuje o kontrolach policji i fotoradarch i dzięki temu nie płacę mandatów. W dodatku nie ma reklam!

Avatar
Waldek1702 / 3 marca 2014 o 23:55
0

Zastanawiam się, po co zostały wydane miliony na nowe dwupasmówki? Chyba żeby puścić tam zaprzęgi konne? Ale już ich poprostu NIE MA.  Bo kierowcom one nie będą potrzebne. Chyba że tym, co mają grube portfele. Wszędzie służą do szybszego przemieszczania sie. Ale w LUBLINIE ??

To jakaś PARANOJA.

Avatar
przemo / 3 marca 2014 o 13:03
0

te ich mandaty nie mają nic wspólnego z bepieczeństwem... dlatego jeżdżę z yanosikiem żeby nie dostawać mandatów

Avatar
tru / 28 lutego 2014 o 23:08
0

A może to czas na aktualizację oznakowania lubelskich ulic? Niektóre ograniczenia są zupełnie nielogiczne - tam gdzie ulice są dziurawe ograniczenia są do wysokich prędkości, a w miejscach gdzie nawierzchnia (i warunki - brak przejść dla pieszych, dwa pasy ruchu w obie strony) pozwala na wyższa prędkość widzimy duże ograniczenia. PO CO? Na Smorawińskiego i na wiadukcie Poniatowskiego spokojnie mogłoby być 70... Tak samo na Głębokiej --> po co miejscami ograniczenia do 40? Na dwupasmowej, dwujedzniowej ulicy, po której również można by bez problemu jechać nawet te 70 (a przynajmniej 60)... 

A może to czas na aktualizację oznakowania lubelskich ulic? Niektóre ograniczenia są zupełnie nielogiczne - tam gdzie ulice są dziurawe ograniczenia są do wysokich prędkości, a w miejscach gdzie nawierzchnia (i warunki - brak przejść dla pieszych, dwa pasy ruchu w obie strony) pozwala na wyższa prędkość widzimy duże ograniczenia. PO CO? Na Smorawińskiego i na wiadukcie Poniatowskiego spokojnie mogłoby być 70... Tak samo na Głębokiej --> po co miejscami ograniczenia do 40? Na dwupasmowej, dwujedzniowej ulicy, po której również można by ... rozwiń

Avatar
ak / 28 lutego 2014 o 20:31
0
Zamiast stawiać radar może by tak straż miejska zaczęła robić to za co bierze pieniądze czyli patrolować i pilnować porządku. Chcą zarobić wystarczy przejechać się po osiedlach nawet tych nowych i zacząć wlepiać mandaty za złe parkowanie na zakazach przejściach dla pieszych wjazdach do garaży drogach pozarowych itp. Ale to wymaga wysiłku bo cztery litery trzeba ruszyć a radar sam fotke zrobi.
Avatar
rozariusz / 28 lutego 2014 o 08:49
0

fotoradary nie zwiększają bezpieczeńśtwa, a na pewno nie są zawsze wykorzystywane w takim celu, trzepią na nich kasę...dlatego jeżdżę z yanosikiem, co nie oznacza, że niebezpiecznie tylko nie chce mieć niemiłęj niespodzianki po powrocie z wakacji bo jakiś się zaczaił gdzieś na trasie

Avatar
alek / 27 lutego 2014 o 18:07
0

nie wiem gdzie może straż, a gdzie tylko Policja. Popieram JP II i 70/h. To samo Dywizjonu 303. Jednak jest wiele ulic osiedlowych bez nawet linii przerywanej na których NIKT nie kontroluje prędkości!!!!!! Jutrzenki, Gliniana, Kazimierza Wielkiego, Skłodowskiej itp itp. Co prawda nie MY wybieramy tych którzy decydują o miejscach kontroli ale radnych, prezydenta już tak.

Avatar
Gość / 27 lutego 2014 o 18:07
0

Jesteś naiwny czy masz gorączkę? A kto go zastąpi? Komuna z SLD? Lewactwo z PIS? Lewactwo z TR? Lewactwo z PSL?

Zmiana to by nastąpiły, gdyby zaczął rządzić Korwin. Korwin szybko by wypieprzył 3/4 dyspozycyjnych sędziów i prokuratorów, odebrał emerytury 40letnim mundurowym emerytom (w wysokości 4x emerytura krajowa), rozwiązał tą upierdliwą i niepotrzebą śmieszną formację straż wiejską itd.

Ale nikt mu na to nie pozwoli, bo decydenci już na wstępie sruają w gacie, że ich głowy też by poleciały, i cyklicznie uruchamiają agenturę i media antykorwinowskie.

Właśnie o Korwinie myślałem,żaden inny żyd,komunista czy konfident z przeszłością nie da rady !!!  oni już byli !!! albo  MAJDAN.

,komunista czy konfident z przeszłością nie da rady !!!  oni już byli !!! albo  MAJDAN.

rozwiń
Avatar
akto / 27 lutego 2014 o 17:37
0

Tusk odejdzie,wszystko się zmieni,tak dalej być nie może.


Tusk odejdzie,wszystko się zmieni,tak dalej być nie może.

Jesteś naiwny czy masz gorączkę? A kto go zastąpi? Komuna z SLD? Lewactwo z PIS? Lewactwo z TR? Lewactwo z PSL?

Zmiana to by nastąpiły, gdyby zaczął rządzić Korwin. Korwin szybko by wypieprzył 3/4 dyspozycyjnych sędziów i prokuratorów, odebrał emerytury 40letnim mundurowym emerytom (w wysokości 4x emerytura krajowa), rozwiązał tą upierdliwą i niepotrzebą śmieszną formację straż wiejską itd.

Ale nikt mu na to nie pozwoli, bo decydenci już na wstępie sruają w gacie, że ich głowy też by poleciały, i cyklicznie uruchamiają agenturę i media antykorwinowskie.

Jesteś naiwny czy masz gorączkę? A kto go zastąpi? Komuna z SLD? Lewactwo z PIS? Lewactwo z TR? Lewactwo z PSL?

Zmiana to by nastąpiły, gdyby zaczął rządzić Korwin. Korwin szybko by wypieprzył 3/4 dyspozycyjnych sędziów i prokuratorów, odebrał emerytury 40letnim mundurowym emerytom (w wysokości 4x emerytura krajowa), rozwiązał tą upierdliwą i niepotrzebą śmieszną formację straż wiejską itd.

Ale nikt mu na to nie pozwoli, bo decydenci już na wstępie sruają w gacie, że ich głowy też by poleciały, i cyklicznie uruchamiają a... rozwiń

Avatar
ehh / 27 lutego 2014 o 16:43
0

Dokładnie jak stwierdzono, fotoradar ma zarabiać.

JP2 ładna trasa, bezpieczna, nowa = fotoradar żeby zarabiał, a np. Kruczkowskiego, stara droga nie przystosowana do obecnego natężenia ruchu, ograniczenie do 40km/h, na odcinku 500m - 7 przejść dla pieszych! , samochody jada ile im pasuje nie zważając na bezpieczeństwo = fotoradaru nie ma

Zobacz wszystkie komentarze 21

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Szpital tonie w długach, kolejne grupy zawodowe walczą o podwyżki. Będzie nagroda dla dyrektora?

Lublin: Szpital tonie w długach, kolejne grupy zawodowe walczą o podwyżki. Będzie nagroda dla dyrektora? 0 0

12 tys. zł nagrody rocznej może dostać dyrektor szpitala przy al. Kraśnickiej w Lublinie. Zdaniem jednego z członków rady społecznej lecznicy w obecnej napiętej sytuacji to nieetyczne, a związkowcy pytają o uczciwość.

Zostawił auto na parkingu. W nocy stanęło w ogniu
galeria

Zostawił auto na parkingu. W nocy stanęło w ogniu 4 3

Pożar samochodu wybuchł wczoraj w nocy na parkingu przy ul. Wiejskiej w Zamościu.

Górnik Łęczna rozpoczyna nowy sezon od meczu z Gryfem Wejherowo

Górnik Łęczna rozpoczyna nowy sezon od meczu z Gryfem Wejherowo 3 2

Po dwóch kompletnie nieudanych sezonach zielono-czarni rozpoczynają zmagania w II lidze. W sobotę podopieczni trenera Rafała Wójcika zmierzą się na wyjeździe z Gryfem Wejherowo. Początek spotkania zaplanowano na godz. 17

Najpierw pożar ciężarówki, potem zniszczony ładunek. Przedsiębiorca z Lublina daje 50 tys. zł za złapanie wandali [zdjęcia]
Alarm 24
galeria

Najpierw pożar ciężarówki, potem zniszczony ładunek. Przedsiębiorca z Lublina daje 50 tys. zł za złapanie wandali [zdjęcia] 19 11

Przedsiębiorcę z Lublina spotkał ogromny pech. Należąca do niego ciężarówka zapaliła się w trakcie jazdy. Co gorsza, wandale nie oszczędzili ładunku jaki znajdował się na naczepie. Teraz pan Michał chce złapać grafficiarzy dzięki zaoferowanym informatorom pieniądzom.

Matura 2018: Oto najlepsze szkoły w Lublinie i w każdym powiecie [szczegółowe wyniki]
galeria

Matura 2018: Oto najlepsze szkoły w Lublinie i w każdym powiecie [szczegółowe wyniki] 4 2

W oparciu o wyniki tegorocznych egzaminów maturalnych sprawdziliśmy, które szkoły uczą najlepiej. Na naszej liście znalazły się placówki z poszczególnych powiatów i miast regionu.

Lewart ciągle szuka wzmocnień

Lewart ciągle szuka wzmocnień 1 0

Łukasz Mierzejewski musi w lecie porządnie przebudować swoją drużynę. Lewart stracił wielu ważnych zawodników. Z klubem pożegnali się chociażby: Michał Zuber, Arkadiusz Adamczuk, czy Kamil Piasek

13-latek umierał. Ratownicy stwierdzili, że udaje nieprzytomnego. Zniszczenia w mózgu dziecka są dramatyczne
film

13-latek umierał. Ratownicy stwierdzili, że udaje nieprzytomnego. Zniszczenia w mózgu dziecka są dramatyczne 2 7

Podczas wycieczki szkolnej Paweł poczuł się źle. Jego poważny stan zlekceważyła wychowawczyni klasy, a potem dwukrotnie załoga karetki pogotowia. Matka wzywająca pomoc, usłyszała, że jest „panikarą”, a lekarz wpisał w kartę pacjenta, że dziecko „udaje nieprzytomnego”.

Odliczanie zakończone. W Lublinie ruszyły mistrzostwa Polski!

Odliczanie zakończone. W Lublinie ruszyły mistrzostwa Polski! 1 1

Dzisiaj o godz. 9 w Lublinie rozpoczęły się mistrzostwa Polski w lekkoatletyce. Jako pierwsi walkę o medale rozpoczęli chodziarze rywalizujący na dystansie 10 km. O godz. 10 swoje umiejętności zaprezentują chodziarki.

"Kumoterstwo" w Centrum Kultury w Lublinie? Prezydent wycofuje się i przeprasza

"Kumoterstwo" w Centrum Kultury w Lublinie? Prezydent wycofuje się i przeprasza 11 15

Prezydent Lublina wycofuje się ze słowa „kumoterstwo”, które znalazło się w podpisanym przez niego dokumencie z wnioskami z kontroli przeprowadzonej w Centrum Kultury. Dokument, o którym pisaliśmy obszernie tydzień temu, stał się powodem kolejnej politycznej burzy.

Orion Niedrzwica i Sokół Konopnica szykują się do nowego sezonu

Orion Niedrzwica i Sokół Konopnica szykują się do nowego sezonu 2 2

Lubelska klasa okręgowa Zespoły rozgrywają już pierwsze sparingi. Uwagę przyciąga debiut w roli trenera Orionu Niedrzwica Jacka Paździora

"To odwet ze strony poprzedniego kierownictwa". Były szef CBA z zarzutami
film

"To odwet ze strony poprzedniego kierownictwa". Były szef CBA z zarzutami 0 2

– Jest to zorganizowana zemsta i odwet na mnie ze strony poprzedniego kierownictwa CBA oraz obecnego kierownictwa CBA – powiedział Paweł Wojtunik po opuszczeniu krakowskiej prokuratury.

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [20-22.07]
20 lipca 2018, 0:00

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [20-22.07] 2 0

Co Gdzie Kiedy. Pierwsza noc oczyszczenia oraz Sicario 2 to jedne z tytułów, które zawitają w piątek na ekranach lubelskich kin. Przedpremierowo będzie też można zobaczyć kontynuację przeboju Mamma Mia. Sprawdź weekendowy repertuar kin i teatrów z Lublina oraz regionu.

Pogoda na piątek 20 lipca w woj. lubelskim. Jak będzie w weekend?
film

Pogoda na piątek 20 lipca w woj. lubelskim. Jak będzie w weekend? 3 0

Piątek deszczowy, ale sobota i niedziela z większymi przejaśnieniami. Sprawdź prognozę pogody na weekend 20-22 lipca w woj. lubelskim.

"Plaga”, „dziwactwo” i „sk....stwo”. Spółdzielcy poszli do prokuratury po słowach na nagraniu
Alarm 24

"Plaga”, „dziwactwo” i „sk....stwo”. Spółdzielcy poszli do prokuratury po słowach na nagraniu 7 4

Spółdzielcy ze Spółdzielni Mieszkaniowej „Wspólnota” w Łęcznej skierowali sprawę do prokuratury. Chodzi o nagranie, na którym słychać wypowiedź jednego z członków zarządu spółdzielni. W dość obcesowych słowach określa spółdzielców.

Podtopienia, zerwane drogi, hektary zniszczonych lasów. Krajobraz po nawałnicach [wideo]
film

Podtopienia, zerwane drogi, hektary zniszczonych lasów. Krajobraz po nawałnicach [wideo] 0 0

Burze i towarzyszące im ulewy w wielu rejonach Polski spowodowały znaczne zniszczenia.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!