Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jeśli oni nas tak dymają, to może najwyższa pora zacząć dymać ich! poszukać, wskazać, oprzeć swoje działania o odpowiednie przepisy i uprzykrzyć żabojadom życie w naszym mieście a byłoby komu uprzykrzać. spółka Klépierre właściciel Plazy przy Lipowej i potencjalny inwestor przy Kraśnickich- przecież nic nie stoi na przeszkodzie podwyższyć podatków lokalnych do maksimum kiedy tylko skończy się okres przejściowy. i co zrobią wtedy, zamkną Galerię i zabiorą miejsca pracy?? albo Leclerc na Zana i Turystycznej- to samo zrobić, tak aby poczuli to we własnych portfelach. Decathlon również mógłby dostać po tyłku tak jak Leroy. wymierzyć cios we francuskie firmy jako ostrzeżenie dla innych. swoją drogą to chyba jedyny kraj który nic nie inwestuje w Polsce w zakresie przemysłu, a wszystko w usługi i handel. Niemcy, Anglicy czy Amerykanie stawiają fabryki u nas, Francuzi nic z tych rzeczy, oni są żądni kasy i władzy, na każdym kroku chronią swój lipny przemysł likwidując konkurentów. nie ma gorszej nacji od tych bufonów i cholernych nacjonalistów francuskich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Josef napisał:
Może wreszcie ludzie zrozumieją,że firmy zachodnie po to wchodzą na nasz rynek aby likwidować nasze zakłady produkcyjne,jako konkurencję!!!Tak zrobiono z naszymi cukrowniami,u nas likwidowano,a w tym samym czasie w niemieckich wschodnich landach cukrownie budowano.Z eksportera staliśmy się importerem cukru/600 tys t/.Nasi rolnicy nie maja co robić,biorą skromne dopłaty miast produkować i zarabiać na produkcji rolnej.Tak nas władza/zdrajcy/wyprowadzili.Co gorsza,że główne zasługi w tej mierze ma PSL.To śmietnisko tajnych współpracowników powinno być osądzone i zlikwidowane z rynku partyjnego.
prada ale co z tego??? !!! oni się wyżywią ich wnuki mają zapewniony byt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak od 22 lat szabrują złodzieje z całego świata Polskę i naszych rodaków i żaden z rządów nie wychylił się aby coś z tym zrobić. Przyjdzie jeszcze zmartwychwstały Piłsudski i zrobi porządek z tą bandą złodziei.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co było sprzedawać zakład firmie która z wyrobami tytoniowymi niewiele ma wspólnego. Cały ten interes z taką firmą to był wielki szwindel. Jesteśmy naiwni jak małe dzieci. Filtry na cały świat, kilkukrotny wzrost zatrudnienia, stypendia dla studentów w USA... I kto to gwarantował, jaka to firma.Co to za prezes. Do Maroka było go wysłać, tam skąd przyszedł.Sami jesteśmy sobie winni. Dajemy się dymać to nas dymają. Trafnie ktoś napisał że Francuzi tylko swój interes widzą, nastawiali tu marketów i w Lublinie niczego poza tym nie zrobili. Ale od tego mamy władze by pilnowali naszych interesów. Ale co to za władza, co to za rządy... Całe te prywatyzacje to jedno wielkie złodziejstwo. Makaroniarze Świdnik też wydymali, ludzi pozwalniają i tłumaczenie już jest: kryzys i samolotów nikt kupować nie chce. Nic nas tu nie czeka, spieprzać stąd byle na zachód. Lublin to zaścianek i latami nic tu się nie zmieni na lepsze, będzie tylko gorzej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bym chciałą aby na miejscy powstała Biedronka, byłoby super
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strefa ekonomiczna się rozrasta i to jest sukces miasta.Inwestorzy drzwiami , oknami się pchają i metropolię rozwijają,a ludzie narzekają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strefa ekonomiczna się rozrasta i to jest sukces miasta.Inwestorzy drzwiami,oknami się pchają i metropolię rozwijają,a ludzie narzekają.Dziś w narodzie dymek jest nie w modzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
llubellak@op.pl napisał:
Niemcy, Anglicy czy Amerykanie stawiają fabryki u nas, Francuzi nic z tych rzeczy, oni są żądni kasy i władzy, na każdym kroku chronią swój lipny przemysł likwidując konkurentów. nie ma gorszej nacji od tych bufonów i cholernych nacjonalistów francuskich
ty chyab jakiś Francuzofob jestes! taa Amerykanie inwestują haha co stawiają? coco-cola , która zwalnia teraz ludzi haha, co vf corporaration( lee/ wrangler) zwalinili ponad 100 szwaczek w łodzi, dell pod lodzi to samo? co oni inwestują? juz wole francuzów niz ich. a niemcy co inwestuja niby? ich głowny przychód w poslce to banki i usługi w polsce podobnie jak francuzów! jest pare fabryczek pokroju siemens / bosh ale tam odchodzi tania siła robocza! nie bronie Francuzów ale głupi jestes jak but. kazda nacja wykorzystuje i dyma polaków. a Polacy sa Gł.. tzn niemadrzy! p.s. pamietaj ze w tym zapyziałym zwanym Lublinem Peugeot produkował kiedys samochody i wspołpraca była bardzo dobra ale Polski rzad udupił sprawe! nie wygaduj juz bzdur. jesli chcesz naparwde wspirac cos to wspieraj naparwde poslkie produkty, ale polskie prawdziwe a nie z nazwy! połowo rzeczy w amrketach nie ejst polskie!! franzuzi kupuja swoje produkty a polacy? niemeickie czy francuskie hłe hle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkancy i władze Lublina powinni zablokować sklepy markety np nie kupować produktów podnosić ,2.podnosić podatki ,słusznie internauci zauważyli ze poza marketami Francuzi nic nie oferują Lublinowi .Prawnicy doradcy prezydenta do roboty .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kibic piłkarski napisał:
Mieszkancy i władze Lublina powinni zablokować sklepy markety np nie kupować produktów podnosić ,2.podnosić podatki ,słusznie internauci zauważyli ze poza marketami Francuzi nic nie oferują Lublinowi .Prawnicy doradcy prezydenta do roboty .
a co Lublinowi oferują, oferowały inne nacja? wspomniani Amerykanie czy Niemcy? Buhaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest,jak się rozszabrowuje własny kraj i wyprzedaje się majątek narodowy.Wiele fabryk,wiele zakładów pracy,banków nasze rządy sprzedały obcemu kapitałowi za psie pieniądze.W Lublinie pozbyto się FSC,LZNS,Cukrowni,FMR... Wiele areału,niekiedy zabudowanego oddaje się za przysłowiową złotówkę przedstawicielom obcego państwa jakim jest Watykan.Przez takie partyzanckie działanie doszło w Polsce do ogromnego bezrobocia,kontynuowane jest kolesiostwo (niepotrzebne stanowiska pracy dla swoich).Urban kiedyś powiedział Rząd się sam wyżywi.To powiedzenie funkcjonuje do dziś. Nie jest w interesie żadnego polskiego księdza,aby darowany kościołowi majątek narodowy pozostal w rękach polskiu. Tak samo jest z gospodarką.I głupie tłumaczenie - bo tak chce UE. Za "wstrętnej" komuny taki gospodarz dawno by otrzymał karę śmierci.W takiej sytuacji jestem za przywróceniem kary śmierci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od samego początku prywatyzacji było jasne że Biosyntec to oszuści. Gdyby opanowali technologię takiego filtra który neutralizuje szkodliwe skutki palenia tytoniu byliby panami świata.Wszyscy światowi potentaci produkujący papierosy ustawiliby się w kolejce aby współpracować z "francuzem". A oni nawet nie próbowali komentować - dlaczego?. Dobrze wiedzieli że nie ma takiego filtra - cud. A Biosintec spokojnie, przez kilka lat podchodzili do kupna ZTL.LUBLIN.To chcieli kupić,to rezygnowali i tylko głupcy wierzyli w dobre intencje. Nawet minister skarbu robiony był na szaro przez irańskiego francuza (IMAN EMAMI) . Ale co tam najważniejsze że się sprzeda, że coś tam zapłaci,ile nieważne,zdecydowanie poniżej wartości -też nie ważne, ważne że się prywatyzuje, że będzie nowy inwestor który naobiecuje. Tylko głupi się cieszył.A tak ,cieszył się cieszył p.prezes M.Maj i kierownictwo ZTL.LUBLIN też. Wszystkim niewierzącym ( MAŁO ICH BYŁO,ZA MAŁO)wmawiano jakiego to wspaniałego inwestora pozyskał pan prezes Maj.Ktoś zapyta, Co dzisiaj na to wszystko mówią Ci wszyscy entuzjaści ? Odpowiem w dwóch zdaniach. Największy z nich p.prezes M.Maj już nie pracuje,został zwolniony w sierpniu 2011 razem ze swoim zastępcą( cztery m-c po sprzedaży zakładu.Pozostali kierownicy-entuzjaści siedzą cicho, łudzą się że może coś się zmieni na lepsze.Liczą na zachowanie swoich stanowisk ,swoich pensji.A co na to pozostali? Też siedzą cicho. Za to że byli bierni poniosą konsekwencję Pójdą na bruk,tak na bruk jak Ci z Cukrowni czy Protektora.Nikt się o nich nie upomni. I tylko głupi się cieszył...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.strefabiznesu.dziennikwschodni.pl/artykul/sunhill-bez-mieszkania-i-pieniedzy-59898.html tu można poczytać jak Polacy ok...ją Polaków, zakładając stowarzyszenie, które nie przestrzega statutu,zamiast pomagać sprzedali mieszkania i nie oddają pieniędzy w składzie naukowiec prawa z KUL-u taki człowiek uczy ludzi prawa , były prokurator, prezes Liszcz który już w 2009r powiedział , że nie oddadzą ani złotówki osobom, które nie przystąpiły do stowarzyszenia. Prokuratura powinna to zbadać czy to jest oszustwo , kradzież ale skoro w składzie jest i prokurator i prawnicy, to i prokuratura palcem nie kiwnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Liszka' timestamp='1326213202' post='582000'] http://www.strefabiznesu.dziennikwschodni.pl/artykul/sunhill-bez-mieszkania-i-pieniedzy-59898.html tu można poczytać jak Polacy ok...ją Polaków, zakładając stowarzyszenie, które nie przestrzega statutu,zamiast pomagać sprzedali mieszkania i nie oddają pieniędzy w składzie naukowiec prawa z KUL-u taki człowiek uczy ludzi prawa , były prokurator, prezes Liszcz który już w 2009r powiedział , że nie oddadzą ani złotówki osobom, które nie przystąpiły do stowarzyszenia. Prokuratura powinna to zbadać czy to jest oszustwo , kradzież ale skoro w składzie jest i prokurator i prawnicy, to i prokuratura palcem nie kiwnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spółka jest nierentowna od wielu lat, prywatyzacja w lutym 2010 uratowała jej byt, bo w końcu pojawił się realny właściciel.( 2008 zgłoszono na walnym upadłość, minister nakazał kontynuowanie działalności)Ekonomicznie uzasadnione zatrudnienie powinno być zdecydowanie mniejsze, a mimo to pracują wszyscy. Spółkę w ramach ogłoszonego przetargu mógł nabyć każdy, nie wyłączając tych, którzy chcieli przejąć zakłady w 2004 roku w ramach kolejnego podejścia prywatyzacyjnego. Dzisiaj nieprzychylni firmie zaburzają jego pablicity. Restrukturyzacja trwa i zakończy się sukcesem, z korzyścią dla załogi, przyszłych pracowników i miasta Lublina w ciągu 4 lat. I proszę piątą władzę o niepodgrzewanie, które jeśli chodzi o ZTL jest niepotrzebne. Wszystkiego NAJ w 2012 roku!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy za dwa lata nadal będą modne wypowiedzenia doręczane przez kuriera? Ten "szczyt przyzwoitości" pracodawcy odnotowano ostatnio właśnie w Lublinie. Powodzenia życzę Pracownikom! P.S. Zacznijcie wysyłać dokumenty aplikacyjne... aha, sprawdzajcie koniecznie czy u przyszłego pracodawcy nie szykuje się aby prywatyzacja, bo na 99% traficie "z deszczu pod rynnę".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TU NARAZIE JEST ŚCIERNISKO, ALE BĘDZIE SAN FRANCISCO, A TAM GDZIE TEN BIAŁY DOMEK BĘDZIE STAŁ MÓJ BANK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A KIEDY ODSZEDŁ MAJ - ZROBIŁO SIĘ GORĄCO...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Spółka jest nierentowna od wielu lat, prywatyzacja w lutym 2010 uratowała jej byt, bo w końcu pojawił się realny właściciel.( 2008 zgłoszono na walnym upadłość, minister nakazał kontynuowanie działalności)Ekonomicznie uzasadnione zatrudnienie powinno być zdecydowanie mniejsze, a mimo to pracują wszyscy. Spółkę w ramach ogłoszonego przetargu mógł nabyć każdy, nie wyłączając tych, którzy chcieli przejąć zakłady w 2004 roku w ramach kolejnego podejścia prywatyzacyjnego. Dzisiaj nieprzychylni firmie zaburzają jego pablicity. Restrukturyzacja trwa i zakończy się sukcesem, z korzyścią dla załogi, przyszłych pracowników i miasta Lublina w ciągu 4 lat. I proszę piątą władzę o niepodgrzewanie, które jeśli chodzi o ZTL jest niepotrzebne. Wszystkiego NAJ w 2012 roku!!!
Piotrek tobie także Wszystkiego NAJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
misiek napisał:
Ciekawe czy za dwa lata nadal będą modne wypowiedzenia doręczane przez kuriera? Ten "szczyt przyzwoitości" pracodawcy odnotowano ostatnio właśnie w Lublinie. Powodzenia życzę Pracownikom! P.S. Zacznijcie wysyłać dokumenty aplikacyjne... aha, sprawdzajcie koniecznie czy u przyszłego pracodawcy nie szykuje się aby prywatyzacja, bo na 99% traficie "z deszczu pod rynnę".
Dostaliście 1% akcji ale i tak ich sprzedacie i nawet szczeknąć nie będziecie mogli w pobliżu zakładu.Dostajecie akcje - sprzedajecie byle komu ,a pózniej rączka w nocniczku.Na tym polega kapitalizm,ale bułkie z masłem i szynką jecie.No i macie drugie Japonie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...