Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jeśli oni nas tak dymają, to może najwyższa pora zacząć dymać ich! poszukać, wskazać, oprzeć swoje działania o odpowiednie przepisy i uprzykrzyć żabojadom życie w naszym mieście a byłoby komu uprzykrzać. spółka Klépierre właściciel Plazy przy Lipowej i potencjalny inwestor przy Kraśnickich- przecież nic nie stoi na przeszkodzie podwyższyć podatków lokalnych do maksimum kiedy tylko skończy się okres przejściowy. i co zrobią wtedy, zamkną Galerię i zabiorą miejsca pracy?? albo Leclerc na Zana i Turystycznej- to samo zrobić, tak aby poczuli to we własnych portfelach. Decathlon również mógłby dostać po tyłku tak jak Leroy. wymierzyć cios we francuskie firmy jako ostrzeżenie dla innych. swoją drogą to chyba jedyny kraj który nic nie inwestuje w Polsce w zakresie przemysłu, a wszystko w usługi i handel. Niemcy, Anglicy czy Amerykanie stawiają fabryki u nas, Francuzi nic z tych rzeczy, oni są żądni kasy i władzy, na każdym kroku chronią swój lipny przemysł likwidując konkurentów. nie ma gorszej nacji od tych bufonów i cholernych nacjonalistów francuskich
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Josef napisał:
Może wreszcie ludzie zrozumieją,że firmy zachodnie po to wchodzą na nasz rynek aby likwidować nasze zakłady produkcyjne,jako konkurencję!!!Tak zrobiono z naszymi cukrowniami,u nas likwidowano,a w tym samym czasie w niemieckich wschodnich landach cukrownie budowano.Z eksportera staliśmy się importerem cukru/600 tys t/.Nasi rolnicy nie maja co robić,biorą skromne dopłaty miast produkować i zarabiać na produkcji rolnej.Tak nas władza/zdrajcy/wyprowadzili.Co gorsza,że główne zasługi w tej mierze ma PSL.To śmietnisko tajnych współpracowników powinno być osądzone i zlikwidowane z rynku partyjnego.
prada ale co z tego??? !!! oni się wyżywią ich wnuki mają zapewniony byt
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak od 22 lat szabrują złodzieje z całego świata Polskę i naszych rodaków i żaden z rządów nie wychylił się aby coś z tym zrobić. Przyjdzie jeszcze zmartwychwstały Piłsudski i zrobi porządek z tą bandą złodziei.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co było sprzedawać zakład firmie która z wyrobami tytoniowymi niewiele ma wspólnego. Cały ten interes z taką firmą to był wielki szwindel. Jesteśmy naiwni jak małe dzieci. Filtry na cały świat, kilkukrotny wzrost zatrudnienia, stypendia dla studentów w USA... I kto to gwarantował, jaka to firma.Co to za prezes. Do Maroka było go wysłać, tam skąd przyszedł.Sami jesteśmy sobie winni. Dajemy się dymać to nas dymają. Trafnie ktoś napisał że Francuzi tylko swój interes widzą, nastawiali tu marketów i w Lublinie niczego poza tym nie zrobili. Ale od tego mamy władze by pilnowali naszych interesów. Ale co to za władza, co to za rządy... Całe te prywatyzacje to jedno wielkie złodziejstwo. Makaroniarze Świdnik też wydymali, ludzi pozwalniają i tłumaczenie już jest: kryzys i samolotów nikt kupować nie chce. Nic nas tu nie czeka, spieprzać stąd byle na zachód. Lublin to zaścianek i latami nic tu się nie zmieni na lepsze, będzie tylko gorzej.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bym chciałą aby na miejscy powstała Biedronka, byłoby super
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strefa ekonomiczna się rozrasta i to jest sukces miasta.Inwestorzy drzwiami , oknami się pchają i metropolię rozwijają,a ludzie narzekają.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strefa ekonomiczna się rozrasta i to jest sukces miasta.Inwestorzy drzwiami,oknami się pchają i metropolię rozwijają,a ludzie narzekają.Dziś w narodzie dymek jest nie w modzie.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
llubellak@op.pl napisał:
Niemcy, Anglicy czy Amerykanie stawiają fabryki u nas, Francuzi nic z tych rzeczy, oni są żądni kasy i władzy, na każdym kroku chronią swój lipny przemysł likwidując konkurentów. nie ma gorszej nacji od tych bufonów i cholernych nacjonalistów francuskich
ty chyab jakiś Francuzofob jestes! taa Amerykanie inwestują haha co stawiają? coco-cola , która zwalnia teraz ludzi haha, co vf corporaration( lee/ wrangler) zwalinili ponad 100 szwaczek w łodzi, dell pod lodzi to samo? co oni inwestują? juz wole francuzów niz ich. a niemcy co inwestuja niby? ich głowny przychód w poslce to banki i usługi w polsce podobnie jak francuzów! jest pare fabryczek pokroju siemens / bosh ale tam odchodzi tania siła robocza! nie bronie Francuzów ale głupi jestes jak but. kazda nacja wykorzystuje i dyma polaków. a Polacy sa Gł.. tzn niemadrzy! p.s. pamietaj ze w tym zapyziałym zwanym Lublinem Peugeot produkował kiedys samochody i wspołpraca była bardzo dobra ale Polski rzad udupił sprawe! nie wygaduj juz bzdur. jesli chcesz naparwde wspirac cos to wspieraj naparwde poslkie produkty, ale polskie prawdziwe a nie z nazwy! połowo rzeczy w amrketach nie ejst polskie!! franzuzi kupuja swoje produkty a polacy? niemeickie czy francuskie hłe hle
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkancy i władze Lublina powinni zablokować sklepy markety np nie kupować produktów podnosić ,2.podnosić podatki ,słusznie internauci zauważyli ze poza marketami Francuzi nic nie oferują Lublinowi .Prawnicy doradcy prezydenta do roboty .
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kibic piłkarski napisał:
Mieszkancy i władze Lublina powinni zablokować sklepy markety np nie kupować produktów podnosić ,2.podnosić podatki ,słusznie internauci zauważyli ze poza marketami Francuzi nic nie oferują Lublinowi .Prawnicy doradcy prezydenta do roboty .
a co Lublinowi oferują, oferowały inne nacja? wspomniani Amerykanie czy Niemcy? Buhaha
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak to jest,jak się rozszabrowuje własny kraj i wyprzedaje się majątek narodowy.Wiele fabryk,wiele zakładów pracy,banków nasze rządy sprzedały obcemu kapitałowi za psie pieniądze.W Lublinie pozbyto się FSC,LZNS,Cukrowni,FMR... Wiele areału,niekiedy zabudowanego oddaje się za przysłowiową złotówkę przedstawicielom obcego państwa jakim jest Watykan.Przez takie partyzanckie działanie doszło w Polsce do ogromnego bezrobocia,kontynuowane jest kolesiostwo (niepotrzebne stanowiska pracy dla swoich).Urban kiedyś powiedział Rząd się sam wyżywi.To powiedzenie funkcjonuje do dziś. Nie jest w interesie żadnego polskiego księdza,aby darowany kościołowi majątek narodowy pozostal w rękach polskiu. Tak samo jest z gospodarką.I głupie tłumaczenie - bo tak chce UE. Za "wstrętnej" komuny taki gospodarz dawno by otrzymał karę śmierci.W takiej sytuacji jestem za przywróceniem kary śmierci
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od samego początku prywatyzacji było jasne że Biosyntec to oszuści. Gdyby opanowali technologię takiego filtra który neutralizuje szkodliwe skutki palenia tytoniu byliby panami świata.Wszyscy światowi potentaci produkujący papierosy ustawiliby się w kolejce aby współpracować z "francuzem". A oni nawet nie próbowali komentować - dlaczego?. Dobrze wiedzieli że nie ma takiego filtra - cud. A Biosintec spokojnie, przez kilka lat podchodzili do kupna ZTL.LUBLIN.To chcieli kupić,to rezygnowali i tylko głupcy wierzyli w dobre intencje. Nawet minister skarbu robiony był na szaro przez irańskiego francuza (IMAN EMAMI) . Ale co tam najważniejsze że się sprzeda, że coś tam zapłaci,ile nieważne,zdecydowanie poniżej wartości -też nie ważne, ważne że się prywatyzuje, że będzie nowy inwestor który naobiecuje. Tylko głupi się cieszył.A tak ,cieszył się cieszył p.prezes M.Maj i kierownictwo ZTL.LUBLIN też. Wszystkim niewierzącym ( MAŁO ICH BYŁO,ZA MAŁO)wmawiano jakiego to wspaniałego inwestora pozyskał pan prezes Maj.Ktoś zapyta, Co dzisiaj na to wszystko mówią Ci wszyscy entuzjaści ? Odpowiem w dwóch zdaniach. Największy z nich p.prezes M.Maj już nie pracuje,został zwolniony w sierpniu 2011 razem ze swoim zastępcą( cztery m-c po sprzedaży zakładu.Pozostali kierownicy-entuzjaści siedzą cicho, łudzą się że może coś się zmieni na lepsze.Liczą na zachowanie swoich stanowisk ,swoich pensji.A co na to pozostali? Też siedzą cicho. Za to że byli bierni poniosą konsekwencję Pójdą na bruk,tak na bruk jak Ci z Cukrowni czy Protektora.Nikt się o nich nie upomni. I tylko głupi się cieszył...
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.strefabiznesu.dziennikwschodni.pl/artykul/sunhill-bez-mieszkania-i-pieniedzy-59898.html tu można poczytać jak Polacy ok...ją Polaków, zakładając stowarzyszenie, które nie przestrzega statutu,zamiast pomagać sprzedali mieszkania i nie oddają pieniędzy w składzie naukowiec prawa z KUL-u taki człowiek uczy ludzi prawa , były prokurator, prezes Liszcz który już w 2009r powiedział , że nie oddadzą ani złotówki osobom, które nie przystąpiły do stowarzyszenia. Prokuratura powinna to zbadać czy to jest oszustwo , kradzież ale skoro w składzie jest i prokurator i prawnicy, to i prokuratura palcem nie kiwnie.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Liszka' timestamp='1326213202' post='582000'] http://www.strefabiznesu.dziennikwschodni.pl/artykul/sunhill-bez-mieszkania-i-pieniedzy-59898.html tu można poczytać jak Polacy ok...ją Polaków, zakładając stowarzyszenie, które nie przestrzega statutu,zamiast pomagać sprzedali mieszkania i nie oddają pieniędzy w składzie naukowiec prawa z KUL-u taki człowiek uczy ludzi prawa , były prokurator, prezes Liszcz który już w 2009r powiedział , że nie oddadzą ani złotówki osobom, które nie przystąpiły do stowarzyszenia. Prokuratura powinna to zbadać czy to jest oszustwo , kradzież ale skoro w składzie jest i prokurator i prawnicy, to i prokuratura palcem nie kiwnie.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spółka jest nierentowna od wielu lat, prywatyzacja w lutym 2010 uratowała jej byt, bo w końcu pojawił się realny właściciel.( 2008 zgłoszono na walnym upadłość, minister nakazał kontynuowanie działalności)Ekonomicznie uzasadnione zatrudnienie powinno być zdecydowanie mniejsze, a mimo to pracują wszyscy. Spółkę w ramach ogłoszonego przetargu mógł nabyć każdy, nie wyłączając tych, którzy chcieli przejąć zakłady w 2004 roku w ramach kolejnego podejścia prywatyzacyjnego. Dzisiaj nieprzychylni firmie zaburzają jego pablicity. Restrukturyzacja trwa i zakończy się sukcesem, z korzyścią dla załogi, przyszłych pracowników i miasta Lublina w ciągu 4 lat. I proszę piątą władzę o niepodgrzewanie, które jeśli chodzi o ZTL jest niepotrzebne. Wszystkiego NAJ w 2012 roku!!!
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy za dwa lata nadal będą modne wypowiedzenia doręczane przez kuriera? Ten "szczyt przyzwoitości" pracodawcy odnotowano ostatnio właśnie w Lublinie. Powodzenia życzę Pracownikom! P.S. Zacznijcie wysyłać dokumenty aplikacyjne... aha, sprawdzajcie koniecznie czy u przyszłego pracodawcy nie szykuje się aby prywatyzacja, bo na 99% traficie "z deszczu pod rynnę".
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TU NARAZIE JEST ŚCIERNISKO, ALE BĘDZIE SAN FRANCISCO, A TAM GDZIE TEN BIAŁY DOMEK BĘDZIE STAŁ MÓJ BANK
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A KIEDY ODSZEDŁ MAJ - ZROBIŁO SIĘ GORĄCO...........
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Spółka jest nierentowna od wielu lat, prywatyzacja w lutym 2010 uratowała jej byt, bo w końcu pojawił się realny właściciel.( 2008 zgłoszono na walnym upadłość, minister nakazał kontynuowanie działalności)Ekonomicznie uzasadnione zatrudnienie powinno być zdecydowanie mniejsze, a mimo to pracują wszyscy. Spółkę w ramach ogłoszonego przetargu mógł nabyć każdy, nie wyłączając tych, którzy chcieli przejąć zakłady w 2004 roku w ramach kolejnego podejścia prywatyzacyjnego. Dzisiaj nieprzychylni firmie zaburzają jego pablicity. Restrukturyzacja trwa i zakończy się sukcesem, z korzyścią dla załogi, przyszłych pracowników i miasta Lublina w ciągu 4 lat. I proszę piątą władzę o niepodgrzewanie, które jeśli chodzi o ZTL jest niepotrzebne. Wszystkiego NAJ w 2012 roku!!!
Piotrek tobie także Wszystkiego NAJ
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
misiek napisał:
Ciekawe czy za dwa lata nadal będą modne wypowiedzenia doręczane przez kuriera? Ten "szczyt przyzwoitości" pracodawcy odnotowano ostatnio właśnie w Lublinie. Powodzenia życzę Pracownikom! P.S. Zacznijcie wysyłać dokumenty aplikacyjne... aha, sprawdzajcie koniecznie czy u przyszłego pracodawcy nie szykuje się aby prywatyzacja, bo na 99% traficie "z deszczu pod rynnę".
Dostaliście 1% akcji ale i tak ich sprzedacie i nawet szczeknąć nie będziecie mogli w pobliżu zakładu.Dostajecie akcje - sprzedajecie byle komu ,a pózniej rączka w nocniczku.Na tym polega kapitalizm,ale bułkie z masłem i szynką jecie.No i macie drugie Japonie.
0
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Pamiętaj, rejestracja konta na portalu www.dziennikwschodni.pl nie jest obowiązkowa. Nie masz także obowiązku podawania nam swoich prawdziwych danych podczas procesu rejestracji, jak również nie musisz podawać nam wszystkich danych, o które pytamy. Może się jednak zdarzyć tak, że nie posiadając Twoich wszystkich danych albo nie posiadając Twoich prawdziwych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Ci wszystkich usług, które oferujemy oraz wywiązać się z wszystkich obowiązków określonych w regulaminie portalu dziennikwschodni.pl (np. zapewnić Ci odpowiedniego bezpieczeństwa w zakresie odzyskania danych dostępowych do konta).

Cel przetwarzania danych osobowych

Głównym celem przetwarzania przez nas Twoich danych jest zapewnienie Ci pełnej funkcjonalności działania serwisu dziennikwschodni.pl, dostępu do usług świadczonych przez nas w ramach tego serwisu, zapewniania Ci bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu (np. w przypadku prób nadużyć) oraz wywiązanie się przez nas z obowiązków umownych wynikających z regulaminu portalu Dziennikwschodni.pl.

Dodatkowy cel przetwarzania danych osobowych to tzw. marketing własny, tj. przetwarzanie danych wyłącznie na nasze wewnętrzne potrzeby w celach analitycznych, badawczych, statystycznych, w szczególności poprzez dążenie do jak najpełniejszego dostosowania treści wyświetlanych na naszych stronach do Twoich preferencji i zainteresowań.

Ponadto, o ile wyrazisz na to zgodę, będziemy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych (marketing zewnętrzny), w tym przekazywać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym – agencjom reklamowym i naszym partnerom handlowym. Pamiętaj, że zgoda na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolna i możesz ją w każdej chwili wycofać.

Pamiętaj także, że jeżeli jesteś osobą małoletnią, która nie ukończyła 16. roku życia, przesyłanie informacji w celach marketingowych może nastąpić wyłącznie po wyrażeniu zgody przez Twojego rodzica lub opiekuna.

Podstawy prawne przetwarzania danych

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie zgodnie z określonymi w obecnie obowiązujących przepisach podstawami prawnymi. W zależności od celu przetwarzania danych możemy wyróżnić trzy główne podstawy prawne przetwarzania danych.

Pierwszą podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umów o świadczenie usług. Mamy z nią do czynienia wtedy, gdy przetwarzanie danych jest niezbędne w celu zapewnienia Ci sprawnego, bezpiecznego korzystania z naszego serwisu wraz z jego wszystkimi funkcjonalnościami. Umowy o świadczenie usług to regulaminy, w tym regulamin portalu dziennikwschodni.pl, który akceptujesz decydując się na korzystanie z naszego serwisu.

Drugą podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych. Mamy z nim do czynienia w przypadku prowadzenia pomiarów statystycznych oraz działań z zakresu marketingu własnego przez administratora danych.

Wreszcie, trzecią przesłanką przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna i świadoma zgoda. Na jej podstawie Twoje dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, a także w celu profilowania.

Pamiętaj, zgody udzielasz w pełni dobrowolnie. Masz także prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podmioty, którym możemy przekazywać dane

Co do zasady Twoje dane osobowe będą przez nas wykorzystywane wyłącznie na nasz własny użytek.

W pewnych sytuacjach możemy jednak przekazać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym: – naszym partnerom handlowym, podwykonawcom oferowanych przez nas usług, agencjom marketingowym.

Dodatkowo, w przypadkach ściśle określonych w przepisach prawa, będziemy zobligowani przekazać Twoje dane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obecnie obowiązujących przepisów prawa (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem oczywiście, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Ci dostępu do usług oferowanych przez serwis www.dziennikwchodni.pl Oczywiście, możesz w każdym czasie złożyć wniosek o zaprzestanie przetwarzania swoich danych osobowych, ich zmianę lub usunięcie.

Informacje o prawach przysługujących osobie, której dane dotyczą

Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane, masz zawsze prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Możesz również w każdym momencie żądać ich usunięcia lub cofnąć albo ograniczyć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie danej zgody nie wpływa na administratora danych do przetwarzania danych w celu określonym w danej zgodzie do chwili jej wycofania.

Masz również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Możesz też zażądać od administratora danych osobowych przeniesienia Twoich danych lub uzyskania kopii Twoich danych, z tym jednak zastrzeżeniem, że prawo to nie może wpływać niekorzystnie na prawa i wolności innych osób. Administrator danych będzie realizował Twoje żądania w zakresie posiadanych możliwości technicznych.

Informacje o prawie do wniesienia skargi

Organem nadzorczym nad administratorem danych osobowych jest Generalny Inspektor Danych Osobowych, do którego masz prawo wnieść skargę za każdym razem, gdy Twoje dane będą przetwarzane w sposób w Twojej ocenie nieprawidłowy.

Informacje o tym, czy podanie danych jest wymogiem ustawowym lub umownym, czy jesteś zobowiązany do ich podania

Nie jesteś zobowiązany do podawania nam swoich danych osobowych ani wyrażania zgody na ich przetwarzanie, z tym jednak zastrzeżeniem, że ich podanie może okazać się niezbędne dla korzystania z określonych funkcjonalności serwisu.

Jest także możliwe, że jeśli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych lub cofniesz wcześniej udzieloną zgodę, nie będziemy mogli zapewnić Ci dostępu do niektórych oferowanych przez nas usług, przy czym zawsze w takim wypadku zostaniesz o tym poinformowany.

Informacje o profilowaniu

Czym jest profilowanie? To zbieranie wszelkich informacji, które pozwalają bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować osobę, która jest poddawana profilowaniu. Profilowanie odbywa się najczęściej przy użyciu systemów informatycznych, w sposób zautomatyzowany, za pomocą specjalnych algorytmów uwzględniających określone wcześniej kryteria. Wyniki profilowania mogą być wykorzystywane m.in. do celów marketingowych, np. w celu spersonalizowania reklamy kierowanej do danego użytkownika lub przygotowania oferty uwzględniającej jego potrzeby lub preferencje.

Oświadczamy, że na chwilę obecną nie profilujemy Twoich danych. Jeśli jednak zaczniemy, zostaniesz o tym uprzednio poinformowany i będziesz miał prawo nie wyrazić na to zgody.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z powyższymi informacjami. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk Zapoznałem się z informacją. Przejdź do serwisu.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.