Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Frankowicze: Mamy żal do prezydenta, bo nie dotrzymał obietnicy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 sierpnia 2016 r. o 10:00 Powrót do artykułu
Braliście kredyty we frankach, żeby zaoszczędzić, i na pewno rozważaliście różne wersje na wypadek zmian kursów walut. Kredytów we frankach nie brali ludzie prymitywni i biedni, tylko tacy, którzy chcieli podwyższyć standard życia- lepszy samochód, większy dom.... Nad nami, posiadającymi kredyty złotówkowe, nikt się nie pochyla, choć też tracimy pracę i mamy problemy ze spłatą. Nie widzę powodu, żebyśmy solidarnie przejmowali wasze zobowiązania. A obietnice prezydenta? Zadowoleni chyba tylko ci krótkowzroczni,ktorzy oczekiwali na 500+. Mają, wydają- te 500 będziemy dłuuuugo spłacać, tym dłużej, że rozmnażające się na potęgę bezrobotni wyprodukują nam kolejne pokolenie klientow MOPSów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal za co za waszą głupotę i zachłanność. Chcieliście zaoszczędzić to teraz macie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
było brać w złotówkach jak sie nie podoba,tani frank to cicho siedzieli,to teraz spłacać i cicho siedzieć a nie datków szukać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem ciekaw reakcji frankowiczów gdyby frank się osłabił a banki chciałby troszkę większej spłaty :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biorąc kredyt każdy powinien przeczytać warunki. Też miałam też kredyt we frankach i byłam poinformowana o takiej sytuacji, że może się to zmienić na moją niekorzyść. Więc po co tyle szumu i pretensji . Mieszkania się chce mieć wypasione to teraz trzeba płacić i nie marudzić bo co mają powiedzieć inni którzy mają kredyt w złotych? Też płacą i to słono !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba było kupować mniejsze mieszkania jak was nie było stać na kredyt w pln, ja mogłem mieć 80m2 i kredyt w chf, albo 53 i kredyt w złotówkach. Teraz co jak wam zmienią zasady to ja powiem, że mi też trzeba pomóc, bo czemu tylko wam?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt Wam przy braniu kredytu pistoletu przy skroni nie trzymał a loteria ma to do siebie, że częściej się przegrywa niż wygrywa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co, no co jeszcze kużwa, może im dołozyć, to jak spłacać kredyty to wszystkim, co za głupota, to ja też idę i biorę w złotówkach  i niech frankowicze za mnie spłacąją. Się nie zarabia we frankach to się nie bierze, a wogóle kto za kogo kiedy pożyczki spłaca, nie stać mnie to nie biorę nawet kużwa w złotówkach. Zarabiam 1300 zł i mam bogatych frankowiczow wspomagać, czy rzad już calkiem nie myśli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal to możecie mieć tylko i wyłącznie do siebie!!!! W tamtym czasie również brałem kredyt tyle że w walucie w której zarabiałem i zarabiam czyli w PLN! Wówczas te wszystkie cwaniak od kredytów we frankach się ze mnie śmiali że mam około 6 razy większe odsetki niż oni! Teraz mają za swoje! Zabawili się w hazard to mają znawcy ekonomii od siedmiu boleści!!!!! Zero współczucia dla nich!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze mówi :Duda to kłamca i oszust ,a do tego przydupas kaczora.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie wymagania za straty przez wlasna głupotę i cwaniactwo. Każdy zna jakiegoś frankowicza, który chwalił się swoją zaradnością i tym że wykiwał innych głupszych złotówkowców. Teraz niektórzy frankowicze chodzą z KOD-em i plują na Prezydenta :-) i oczekują spełnienia obietnicy, która nie im była dana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak się kończą zakupy na które nie stać kupującego! Zastaw się a pokaz się!!!! Typowe zachowanie większości Polaków!!!! Teraz płakać i płacić a nie mieć pretensje do wszystkich!!!! To był wasz świadomy i dobrowolny wybór!!! Jak mieliście śmiesznie niskie oprocentowanie w porównaniu do kredytów w złotówkach to siedzieliście cicho!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To gdzie był PIETRU, że im nie doradził, tylko sam zrobil na tym interes. Teraz nie idą go wspierać razem z glupio za-KOD-owanymi a nie mają żal może do mnie i moich dzieci. Kanciarze jak ich lider, niby ekonomista.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani kłamie w żywe oczy i tyle. Dotrzymał obietnicy i głupot proszę nie gadać. KOD znowu podpuszcza? Manifestacji się zachciewa? Coś dawno nie było komu i czemu KODować? Słyszałem, że KOD leci do Turcji bronić demokracji? To co zrobił Duda to dopiero pierwszy krok, a jest on już i tak milowym. Feministka i socjalistka? Spytaj się swoich ziomków co oni zrobili? już odpowiadam siedzieli cicho i patrzyli i się śmiali jacy ludzie są naiwni, a konkretni ludzie na tym zarabiali biorąc ogromne premie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak brali kredyty we frankach to sie smiali z biaracych w zlotowkach ze frajerzy bo we frankach przeciez tak tanio a teraz wielkie larum, jak mnie przycisnie a mam w zlotowkach to tez mam leciec do prezydenta zeby mi rate obnizyl???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kredyt bierze się w tej walucie w której się zarabia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ci frankowicze są smieszni i zalosni zarazem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duży żal ma szczególnie Ministra od 3 ligowego hokeya. Wzięła 200 tys SF na dom i teraz przykleiła się do szaraków i kopie jak kóń. Bierze z Parlamentu 30 tys PLN/m-c. Nie buli podatku dochodowego i FUS i co nie ma z czego spłacić kredytu? Ot jak mawiał Władzio Gomułka na Dożynkach:" Rolniku każda kupa gnoju to cios w imperialistów". Teraz można gadkę Władzia sparafrazować: Pana Prezydenta można obrzucić byle POkracznym GWnem". I to robimy przegrani w wyborach. A jak tam proces cwaniaków z Amber Gold. Czy polska a nie nasi Konstytucja zapewniająca każdemu prawo do Sądu pozwala na prowadzenie incognito procesu. Czyli obronę oszustów a w tyłku mającą poszkodowanych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tym przypadku ,ja nie mam żalu do pacazpałaca,bo dość tego rozdawnictwa,ci tutaj szwajcarskie cwaniaki dali sie nabrać pisorom jak gówniarze ,naiwniacy ,a my mieliśmy im do ich apartamentów dołożyć chociaż to żadna nasza rodzina ,s***ele jedne,czujcie sie wydymani przez prezesa zawsze dziewicę buahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziwne to jest to, że w przeszłości, nisko oprocentowane kredyty we frankach były tylko dostępne dla niektórych z kręgów elitarnych. zwykły szarak brał kredyty w złotówkach na wysoki procent i spłacał bez kwiczenia, jak to robią tzw. frankowicze, bo im kurs franka pod***ył .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...