Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jedyna sluszna decyzja to pojsc na referendum i zmienic ten syf w coś pożytecznego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łomatkoicórko! Ale hejt "pseudoobrońców"! Wyobrażam sobie, co by się działo, gdyby Prezydent nie chciał referendum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pójdźmy na referendum , zagłosujmy i zróbmy coś pożytecznego z górkami dla przyszłych pokoleń,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra inicjatywa! te miejsce kojarzylo mi sie tylko z burdelem syfem i pijanstwem :( tak trzymac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chomiki, powietrze, przekupstwa, obroncom powoli kończą się pomysły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Górki należy ogarnąć bo stanowią w tal8m stanie zagrożenie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd w was ludzie tyle nienawiści. Prywatny przedsiębiorca proponuje oddać teren dla ludzi 4 razy większy od saskiego.... mało i mało i mało..... ciekawe czy sami byście tacy chętni byli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już słyszę ta jazdę gdyby prezydent nie zgodził się ma referendum :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam środek miasta trzeba uporządkować i będzie to w zgodzie z naszym szacunkiem dla środowiska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekam na park!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Argumenty przeciwnikow parku są po prostu słabe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyscy na tym skorzystamy! Jestem za tym pomyslem, zaglosuje na tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aktualnie wyglada to fatalnie, bardzo dobra zmiana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba mieszkamy na dwóch różnych Czechowach bo na os. Moniuszki jest po prostu ciasno. Parkingi wzdłuś chodników, ludzie muszą schodzić na bok.. Place zabaw są wybitnie dla małych dzieci a te starsze, nastolatki naprawdę nie mają miejsca , a przecież to też dzieci tylko większe :) Nie każdy zaś ma rodzinę na wsi żeby na weekend uciec z miasta. Miejsce wypoczynku jest potrzebne i już. Jeżeli ktoś potrafi wskazać inny teren niezabudowany na Czechowie pod rekreację to niech pokaże bo mi się wydaję, że innego o prostu nie ma.
Tak na szybko: park przy ul. Braci Wieniawskich, teren za Orfeuszem (wąwóz), przy Młodej Polski skwer między blokami (z boiskiem i górką na której się jezdziło na sankach), w zasadzie to każdym osiedłu na Czechowie są mniejsze lub większe skwery/place zielone. Czy Pan/Pani na pewno jest z Czechowa??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba mieszkamy na dwóch różnych Czechowach bo na os. Moniuszki jest po prostu ciasno. Parkingi wzdłuś chodników, ludzie muszą schodzić na bok.. Place zabaw są wybitnie dla małych dzieci a te starsze, nastolatki naprawdę nie mają miejsca , a przecież to też dzieci tylko większe :) Nie każdy zaś ma rodzinę na wsi żeby na weekend uciec z miasta. Miejsce wypoczynku jest potrzebne i już. Jeżeli ktoś potrafi wskazać inny teren niezabudowany na Czechowie pod rekreację to niech pokaże bo mi się wydaję, że innego o prostu nie ma.
Tak na szybko: park przy ul. Braci Wieniawskich, teren za Orfeuszem (wąwóz), przy Młodej Polski skwer między blokami (z boiskiem i górką na której się jezdziło na sankach), w zasadzie to każdym osiedłu na Czechowie są mniejsze lub większe skwery/place zielone. Czy Pan/Pani na pewno jest z Czechowa??
 jeszcze spory teren zielony przy SP nr 43
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba mieszkamy na dwóch różnych Czechowach bo na os. Moniuszki jest po prostu ciasno. Parkingi wzdłuś chodników, ludzie muszą schodzić na bok.. Place zabaw są wybitnie dla małych dzieci a te starsze, nastolatki naprawdę nie mają miejsca , a przecież to też dzieci tylko większe :) Nie każdy zaś ma rodzinę na wsi żeby na weekend uciec z miasta. Miejsce wypoczynku jest potrzebne i już. Jeżeli ktoś potrafi wskazać inny teren niezabudowany na Czechowie pod rekreację to niech pokaże bo mi się wydaję, że innego o prostu nie ma.
Tak na szybko: park przy ul. Braci Wieniawskich, teren za Orfeuszem (wąwóz), przy Młodej Polski skwer między blokami (z boiskiem i górką na której się jezdziło na sankach), w zasadzie to każdym osiedłu na Czechowie są mniejsze lub większe skwery/place zielone. Czy Pan/Pani na pewno jest z Czechowa??
jeszcze spory teren zielony przy SP nr 43
 Oczywiście, że jestem z Czechowa  ul. Kiepury, inaczej wcale by mnie Górki nie obchodziły :D I nie zmienię zdania, że ławki pod blokami, ścieżki rowerowe na chodnikach i przyszklolne boiska nie zastąpią parku, który sam w sobie ma zupełnie inną funkcjonalność :) Chyba trudno wyobrazić sobie spacer rodzinny po boisku szkolnym, które jest dostępne w zasadzie dla uczniów. Na Czechowie mieszka ok.40 tys. ludzi - to jest takie małe miasto... Wielu też chce zamieszkać - w skrzynce pocztowej cały czas "kupię mieszkanie w tej okolicy". Dlaczego ma tu nie być parku? I nie jestem żadnym trolem. I nie obchodzi mnie kto i ile zyska albo straci. Wydaje mi się, że mieszkańcy Czechowa dużo skorzystają :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba mieszkamy na dwóch różnych Czechowach bo na os. Moniuszki jest po prostu ciasno. Parkingi wzdłuś chodników, ludzie muszą schodzić na bok.. Place zabaw są wybitnie dla małych dzieci a te starsze, nastolatki naprawdę nie mają miejsca , a przecież to też dzieci tylko większe :) Nie każdy zaś ma rodzinę na wsi żeby na weekend uciec z miasta. Miejsce wypoczynku jest potrzebne i już. Jeżeli ktoś potrafi wskazać inny teren niezabudowany na Czechowie pod rekreację to niech pokaże bo mi się wydaję, że innego o prostu nie ma.
Tak na szybko: park przy ul. Braci Wieniawskich, teren za Orfeuszem (wąwóz), przy Młodej Polski skwer między blokami (z boiskiem i górką na której się jezdziło na sankach), w zasadzie to każdym osiedłu na Czechowie są mniejsze lub większe skwery/place zielone. Czy Pan/Pani na pewno jest z Czechowa??
jeszcze spory teren zielony przy SP nr 43
Oczywiście, że jestem z Czechowa  ul. Kiepury, inaczej wcale by mnie Górki nie obchodziły :D I nie zmienię zdania, że ławki pod blokami, ścieżki rowerowe na chodnikach i przyszklolne boiska nie zastąpią parku, który sam w sobie ma zupełnie inną funkcjonalność :) Chyba trudno wyobrazić sobie spacer rodzinny po boisku szkolnym, które jest dostępne w zasadzie dla uczniów. Na Czechowie mieszka ok.40 tys. ludzi - to jest takie małe miasto... Wielu też chce zamieszkać - w skrzynce pocztowej cały czas "kupię mieszkanie w tej okolicy". Dlaczego ma tu nie być parku? I nie jestem żadnym trolem. I nie obchodzi mnie kto i ile zyska albo straci. Wydaje mi się, że mieszkańcy Czechowa dużo skorzystają :)
 A w ogóle to jaki park przy Braci Wieniawskich?? ten plac za targiem???? Niedługo go zabudują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu jest wszystko powiedziane ***s://youtu.be/dhHpjxxX8io . Ten film nagrany 5 lat temu obnaża całą prawdę o górkach czechowskich , kto nie chce oglądać całości to 10'30 - 11'30 odkrywa cały sens czyli obłudę platformy obywatelskiej w temacie górek. "Ocean absurdu" właśnie się zrealizował a Palikot to jasnowidz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trolle z Górek atakują!!!! kilka osób wkleja w kółko te same gotowce!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DZIENNIK WSCHODNI JEST STRONNICZY I MANIPULUJE PLUSAMI I MINUSAMI. MASAKRA JAK NISKO MOŻNA UPAŚĆ. PRZY KOMENTARZACH OBROŃCÓW GÓREK KTÓRE SĄ PRZECIWKO ZABUDOWIE NIE DA SIĘ POSTAWIĆ MINUSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...