Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Graj w cashflow i ucz się zarabiać pieniądze

Utworzony przez Andziaa, 29 stycznia 2009 r. o 09:46 Powrót do artykułu
Gdybym wiedziała, że istnieje taka pomysłowa gra napewno by mnie nie zabrakło na tym spotkaniu..świetna sprawa:) napewno sie tym zainteresuje i sprawdze czy zdobyte doświadczenia bede mogła wykorzystac w prawdziwym życiu:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie mozna kupić tą grę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Jestem koordynatorem Akademii CashFlow zapraszam wszystkich chętnych do sprawdzenia się w grze a także rozwoju finansowej inteligencji. Nasza strona która wkrótce ruszy to www.AkademiaCashFlow.pl będzie tam kontakt do nas i informacje o kolejnych spotkaniach. Spotykamy się w Tifosi ul.okopowa 5 Kolejne spotkanie po feriach będzie 23 lutego. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam pomysł gry jest bardzo dobry. Szczerze, to nie słyszałem nigdy o tej grze, ale chętnie zagrałbym w to. Minusem jest to, iż gra nie jest jeszcze rozpowszechniona i wszystkim dostępna. Lublinianie warto spróbować zagrać, być może zarazicie się żyłką biznesową
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siemanko wszystkim gra jest bardzo rozwijająca,daje do myślenia i pokazuje prostotę tego jak łatwo każdy może robić na prawdę duże pieniądze jeśli tylko chce można z niej wyciągać wnioski i stosować do życia codziennego poza tym dowiadujemy się jak inwestować kupować nieruchomości itp. można poznać ciekawych ludzi i dobrze się przy tym zabawić ucząc się bo taka metoda nauki jest najlepsza :-D pozdrawiam i również zachęcam do gry ;-) c U
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam Kiedy przewidziane jest następne spotkanie?? żałuję że nie wiedziałem wcześniej , na pewno bym się wybrał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mihscko napisał:
witam Kiedy przewidziane jest następne spotkanie?? żałuję że nie wiedziałem wcześniej , na pewno bym się wybrał
Tak jak napisał Andrzej, kolejne spotkanie odbędzie się 23 LUTEGO w klubie sportowym - Tifosi (ul. Okopowa 5) Serdecznie ZAPRASZAM EMOCJE gwarantowane!! Pozdrawiam KAROL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ktoś chce zagrać w Cashflow niech wejdzie na stronę akademiacashflow.pl i tam jest kontakt do organizatora pzdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o której godzinie zaczyna sie to spotkanie w klubie tifosi 23 lutego ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam, szukam chętnych do gry w CASHFLOW 101 i 202 wieczorami http://cashflow.zlotonaemeryture.pl/ kontakt: k.wojtunik[at]noricum.com.pl skype: kg.wojtunik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam! szukam osób chętnych do gry za darmo w cashflow 101 Lublin okolice Jana Pawła.Więcej info pod numerem tel. 534079690 Damian   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...