Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Husqvarna coraz dalej od Lublina

Utworzony przez gosciu, 7 stycznia 2010 r. o 22:13 Powrót do artykułu
Jezeli przegrywamy z Mielcem o lokalizacje Husqvarna to co panowie powiecie Palikot z ratuszem i pytam dlaczego ?tak nas traktuja,czy nie lubia wladzy czy jakas zmowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
glosujta chlopy na palikota,kaze wam bimber robic ze zboza, po co fabryki budowac.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Toć Palik(n)ot obiecał, że już i oczywiście w Lublinie ma być ta fabryka. Nie wierzycie mu?!!! WŚIŚTKO DLA LUBELŚCIZNY!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pewien filozofek-byznesmen chlapnął, że fabryka będzie lada dzień a tu lipa. pewnie za moment znów powie, że prezydent to pijak i blokuje świetne ustawy rządu. jak do tej pory nie słyszałem żadnej świetnej ustawy z komisji, która tak miała super pracować pod kierownictwem Januszka, ale obrażać-na pierwszej linii, a wyborcza i tvn co krok pytają go o opinie.-co za obłuda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z CZYM DO LUDZI..HUSQVARNA TO ZA POWAŻNY KONTRAHENT BY SIE BAWIĆ Z WIEŚNIAKAMI Z LUBELSKIEGO!!TRZEBA MIEĆ PODSTAWY BY ROZMAWIAĆ Z TAKIM POTENCJALNYM INWESTOREM TO NIE PRODUCENT ZELÓWEK ALBO PASKÓW DO SPODNI TYLKO ŚWIATOWY KONCERN!!NASI TFUUU WŁODARZE, SŁOMA Z BUTÓW!!!PORAŻKA KOLEJNA Z CYKLU INWESTORZY WE WSI LUBLIN!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po wpisach na tym forum "widać i czuć" że zabierający głos to wiocha jak się patrzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosciu napisał:
Jezeli przegrywamy z Mielcem o lokalizacje Husqvarna to co panowie powiecie Palikot z ratuszem i pytam dlaczego ?tak nas traktuja,czy nie lubia wladzy czy jakas zmowa.
Żadna zmowa. Prawdopodobnie Mielec oferuje lepsze warunki. Tu nie ma musu. Jeśli będziesz budował np. dom, przy zakupie działki weźmiesz pod uwagę czy jest uzbrojona, czy w okolicy jest szkoła, sklepy, przychodnia, komunikacja... Nie mam wiedzy o Mielcu i tamtejszych wwładzach, ale patrząc na mapę kraju z tamtąd będzie blisko do autostrady A4, która naprawdę jest budowana. Nie wierzcie w teorię spiskową, wymagajcie więcej i od siebie i od lokalnych władz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co w tym dziwnego , że Husqvarna wybiera Mielec - tam są normalne drogi, niebawem autostrada A4 w okolicach Rzeszowa,rozwinięte lotnisko w Jasionce, a Lublin - infrastrukturalna wyspa, w dodatku brudna, zaniedbana i biorąc pod uwagę obecny budżet bez szans na rozwój cywilizacyjny przez kolejne 12 mies. Zastanawiające jest jedno, dlaczego gdzie indziej się da, a u nas udaje się, że wszystko jest OK. Wystarczy zwrócić uwagę na wjazdy do miasta ( Kraśnicka, Warszawska) - na sam ich widok widać jak bardzo władzom zależy na wizerunku miasta, nie wspominając o brudzie i nieporządku usilnie podtrzymywanym przez zbetonowaną ekipę Wydziału Gospodarki Komunalnej. Jeszcze trochę i nawet przysłowiowy pies z kulawą nogą tutaj nie zaglądnie - bo i po co ???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak czytam lubelskie forum to tylko krytyka i krytyka .Dlaczego sami nie podpowiecie ratuszowi i Palikotowi jak powinni dzialac.Smieszy mnie ze lublinianie ?chwala Rzeszow i podkarpacie jaka to metropolia,bo maja lepsze drogi ? to argument zaradnosci czy 80 procent POLITYKIERNI ze tam biegnie trasa np droga z Ukrainy przez Rzeszow .Wedlug rozsadku powinna byc najpierw od Ukrajny przez Lublin do Warszawy ale coz wielcy [PO] Polskiego grajdolka zadecydowali inaczej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego ludzie mają podpowiadać wybitnym fachowcom jak mają działać? Dostali od wyborców mandat zaufania oparty na obietnicach przedwyborczych i z tego muszą być rozliczani, a za wpadki i nieudolność krytykowani. Biorą pieniądze za i odpowiedzialność za rządzenie. Dlaczego szukać teraz kumpli do udziału w klęsce? Jak jest dobrze to nikt nie zaprasza prostego obywatela do udziału w sukcesie, a jak żle to pomórzcie towarzysze rządzić Palikotowi. O, takiego wała! Niech się sam buja z tym pasztetem.
gosciu z wlkp napisał:
Jak czytam lubelskie forum to tylko krytyka i krytyka .Dlaczego sami nie podpowiecie ratuszowi i Palikotowi jak powinni dzialac.Smieszy mnie ze lublinianie ?chwala Rzeszow i podkarpacie jaka to metropolia,bo maja lepsze drogi ? to argument zaradnosci czy 80 procent POLITYKIERNI ze tam biegnie trasa np droga z Ukrainy przez Rzeszow .Wedlug rozsadku powinna byc najpierw od Ukrajny przez Lublin do Warszawy ale coz wielcy [PO] Polskiego grajdolka zadecydowali inaczej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda Rzeszów powoli staje sie metropolią, a Lublin zasciankiem.Oni maja dobre drogi, lotnisko, obwodnice, dobre dojazdy, a my??? Nieudolność prezydenta Wasilewskiego. Głosowałem na niego i na PO jednak to był chyba błąd. Wyraznie widac ze od czasów Pruszkowskiego nic sie nie zmieniło w naszym miescie, zero ciekawych inwestycji. Jestem lokalnym patriota, mieszkam w Lublinie od urdozenia, ale jestem rowniez coraz blizej tego aby po studiach opuscic to miasto, tu nie ma przyszłosci, niestety ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dziw się, że lublinianie wszystko krytykują. Mają ku temu cholerne powody. Tutaj się nic nie dzieje nic się nie rozwija. Mi już nie chodzi o drogi obwodnice stadiony i lotniska bo wiem że tego nigdy nie będzie. Tu chodzi o sprawy podstawowe dla chociażby jako takiej egzystencji. Lublinianie musza jeździć po chodnikach bo ulice są tak zakorkowane. Niecały kilometr ul. Krańcowej będzie budowany prawie trzy lata!!! a to jest kropla w morzu potrzeb. Związek koszykówki proponuje naszemu miastu organizację mistrzostw europy a prezydentek to odrzuca!!! Inne miasta zabijały by się za taką imprezę a u nas się odrzuca!!!! Co to za miasto co to za władze!!! Czemu miałem tego pecha i urodziłem się w tym lubelskim koszmarze!!! Czy pójde za to do nieba?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja nie dziwie sie, że w Mielcu chcą wybudować tę fabryke. Gdybym sam miał wybrać to wybrał bym rzecz jasna Mielec. Mielec: 1. Blisko do A4 2. Blisko do lotniska 3. Uzbrojony teren Lublin 1. Nie ma autostrady 2. Nie ma lotniska 3. Nie ma uzbrojonego terenu Z czym do ludzi. PS: A ja już dawno uciekłem z Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Internauta BAS cieszy sie ze opuscil niewiem Lublin czy Lubelszczyzne jaki to madry analityk ktory podpowiada argumenty powstania fabryki ,dla mnie to czlowiek bez chonoru sra w swoje miejsce urodzenia tam zamiast kanarka zlapal wrone i jest mu dobrze .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Chonor" to ty masz Podałem jak się sprawa ma, ja nic na to nie poradzę. A o mój wyjazd to się nie martw. Ty też zdaje sie wyjechales sądząc po nicku? Te przywiązanie do ziemii skąd sie urodziło to mieli chłopy w średniowieczu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego Mielec?. Z tej prostej przyczyny że nikt nie chce się użerać z urzędasem ( im głupszy tym ważniejszy ) Dlatego że inwestor ma w du*** rozgrywki polityczne między lokalnymi działaczami i nie potrzebuje doradców do tego jakie osoby na jakie stanowiska ma zatrudnić. Części do maszyn to nie kwiatki że należy je przewieść w kilka godzin. Do stu kilometrów to można i łąką przejechać. Będąc inwestorem i mając w przyszłości jakąś współpracę z naszymi władzami to uciekł bym nie do Mielca a na Syberię aby jak najdalej od takiej obłudy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesli przedstawiciele koncernu rozmawiali z Elusią Kolodziej Wnuk ( ona przecież mieni sie mamuśką tej nieudanej strefy) i posłuchali jej hi..hi.. cha..cha to trudno sie dziwic ze uciekli z Lublina do Mielca. Dobrzy obserwatorzy i wyciągnęli właściwe wnioski. Zrozumieli ze tutaj nie ma z kim pertraktować. Smutne ale prawdziwe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...