Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

7 stycznia 2010 r.
20:56
Edytuj ten wpis

Husqvarna coraz dalej od Lublina

Autor: Zdjęcie autora (jsz)
0 17 A A

Szanse na budowę fabryki kosiarek w Lublinie są jedynie iluzoryczne. Takie są nieoficjalne informacje, dotyczące inwestycji koncernu Husqvarna. Przegrywamy w konkurencji z Mielcem.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Szwedzki gigant chce zbudować w Polsce nową fabrykę. Zamierza stworzyć ponad 400 miejsc pracy. Koncern jest zainteresowany wyłącznie inwestowaniem w strefach ekonomicznych. Pod uwagę brane są Mielec i Lublin. Obie strefy należą do SSE Euro – Park. To na razie jedyne pewne informacje, dotyczące szwedzkiej inwestycji.

Decyzja o lokalizacji jeszcze nie zapadła. Z nieoficjalnych doniesień wynika jednak, że tracimy na rzecz Mielca.

- Dziś stawiałbym na Podkarpacie – mówi anonimowo jeden z przedstawicieli SSE Euro – Park. – Mielecka strefa oferuje lepsze warunki. Nie można jednak wykluczyć, że koncern ma w rękawie trzecią lokalizację.

Rozmowy trwają, dlatego żadna ze stron nie chce wypowiadać się oficjalnie. Polski oddział Husqvarny wstrzymuje się od komentarzy, czekając na oficjalny komunikat z centrali.

O planach szwedzkiego koncernu poinformował w listopadzie Janusz Palikot. Według posła umowa na budowę fabryki w Lublinie miała być podpisana lada dzień.

Urzędnicy magistratu rozpoczęli prace nad decyzją o środowiskowych uwarunkowaniach inwestycji. To jeden z pierwszych kroków do realizacji projektu. Ze wstępnych planów wynika, że zakład miałby powstać przy ul. Rataja. Cały kompleks zająłby ok. 100 tys. mkw. Husqvarna deklaruje, że budowę nowej fabryki rozpocznie w tym roku. Inwestycja pochłonie ok. 100 mln zł.

Decyzja o lokalizacji zapadnie do końca stycznia.

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
wiktorek / 8 stycznia 2010 o 22:48
0
Jesli przedstawiciele koncernu rozmawiali z Elusią Kolodziej Wnuk ( ona przecież mieni sie mamuśką tej nieudanej strefy) i posłuchali jej hi..hi.. cha..cha to trudno sie dziwic ze uciekli z Lublina do Mielca. Dobrzy obserwatorzy i wyciągnęli właściwe wnioski. Zrozumieli ze tutaj nie ma z kim pertraktować. Smutne ale prawdziwe.
Avatar
Andrzej / 8 stycznia 2010 o 14:31
0
Dlaczego Mielec?. Z tej prostej przyczyny że nikt nie chce się użerać z urzędasem ( im głupszy tym ważniejszy ) Dlatego że inwestor ma w du*** rozgrywki polityczne między lokalnymi działaczami i nie potrzebuje doradców do tego jakie osoby na jakie stanowiska ma zatrudnić. Części do maszyn to nie kwiatki że należy je przewieść w kilka godzin. Do stu kilometrów to można i łąką przejechać. Będąc inwestorem i mając w przyszłości jakąś współpracę z naszymi władzami to uciekł bym nie do Mielca a na Syberię aby jak najdalej od takiej obłudy.
Avatar
Bssa / 8 stycznia 2010 o 13:54
0
"Chonor" to ty masz Podałem jak się sprawa ma, ja nic na to nie poradzę. A o mój wyjazd to się nie martw. Ty też zdaje sie wyjechales sądząc po nicku? Te przywiązanie do ziemii skąd sie urodziło to mieli chłopy w średniowieczu.
Avatar
emigrant z wlkp / 8 stycznia 2010 o 12:04
0
Internauta BAS cieszy sie ze opuscil niewiem Lublin czy Lubelszczyzne jaki to madry analityk ktory podpowiada argumenty powstania fabryki ,dla mnie to czlowiek bez chonoru sra w swoje miejsce urodzenia tam zamiast kanarka zlapal wrone i jest mu dobrze .
Avatar
Bssa / 8 stycznia 2010 o 11:33
0
A ja nie dziwie sie, że w Mielcu chcą wybudować tę fabryke. Gdybym sam miał wybrać to wybrał bym rzecz jasna Mielec.


Mielec:

1. Blisko do A4
2. Blisko do lotniska
3. Uzbrojony teren

Lublin

1. Nie ma autostrady
2. Nie ma lotniska
3. Nie ma uzbrojonego terenu

Z czym do ludzi.

PS: A ja już dawno uciekłem z Lublina.
Avatar
załamany / 8 stycznia 2010 o 11:30
0
Nie dziw się, że lublinianie wszystko krytykują. Mają ku temu cholerne powody. Tutaj się nic nie dzieje nic się nie rozwija. Mi już nie chodzi o drogi obwodnice stadiony i lotniska bo wiem że tego nigdy nie będzie. Tu chodzi o sprawy podstawowe dla chociażby jako takiej egzystencji. Lublinianie musza jeździć po chodnikach bo ulice są tak zakorkowane. Niecały kilometr ul. Krańcowej będzie budowany prawie trzy lata!!! a to jest kropla w morzu potrzeb. Związek koszykówki proponuje naszemu miastu organizację mistrzostw europy a prezydentek to odrzuca!!! Inne miasta zabijały by się za taką imprezę a u nas się odrzuca!!!! Co to za miasto co to za władze!!! Czemu miałem tego pecha i urodziłem się w tym lubelskim koszmarze!!! Czy pójde za to do nieba?
Nie dziw się, że lublinianie wszystko krytykują. Mają ku temu cholerne powody. Tutaj się nic nie dzieje nic się nie rozwija. Mi już nie chodzi o drogi obwodnice stadiony i lotniska bo wiem że tego nigdy nie będzie. Tu chodzi o sprawy podstawowe dla chociażby jako takiej egzystencji. Lublinianie musza jeździć po chodnikach bo ulice są tak zakorkowane. Niecały kilometr ul. Krańcowej będzie budowany prawie trzy lata!!! a to jest kropla w morzu potrzeb. Związek koszykówki proponuje naszemu miastu organizację mistrzostw europy a prezy... rozwiń
Avatar
Mieszkaniec / 8 stycznia 2010 o 11:01
0
To prawda Rzeszów powoli staje sie metropolią, a Lublin zasciankiem.Oni maja dobre drogi, lotnisko, obwodnice, dobre dojazdy, a my??? Nieudolność prezydenta Wasilewskiego. Głosowałem na niego i na PO jednak to był chyba błąd. Wyraznie widac ze od czasów Pruszkowskiego nic sie nie zmieniło w naszym miescie, zero ciekawych inwestycji. Jestem lokalnym patriota, mieszkam w Lublinie od urdozenia, ale jestem rowniez coraz blizej tego aby po studiach opuscic to miasto, tu nie ma przyszłosci, niestety ...
Avatar
~Jerzy~ / 8 stycznia 2010 o 10:20
0
A dlaczego ludzie mają podpowiadać wybitnym fachowcom jak mają działać? Dostali od wyborców mandat zaufania oparty na obietnicach przedwyborczych i z tego muszą być rozliczani, a za wpadki i nieudolność krytykowani. Biorą pieniądze za i odpowiedzialność za rządzenie. Dlaczego szukać teraz kumpli do udziału w klęsce? Jak jest dobrze to nikt nie zaprasza prostego obywatela do udziału w sukcesie, a jak żle to pomórzcie towarzysze rządzić Palikotowi. O, takiego wała! Niech się sam buja z tym pasztetem.







gosciu z wlkp napisał:
Jak czytam lubelskie forum to tylko krytyka i krytyka .Dlaczego sami nie podpowiecie ratuszowi i Palikotowi jak powinni dzialac.Smieszy mnie ze lublinianie ?chwala Rzeszow i podkarpacie jaka to metropolia,bo maja lepsze drogi ? to argument zaradnosci czy 80 procent POLITYKIERNI ze tam biegnie trasa np droga z Ukrainy przez Rzeszow .Wedlug rozsadku powinna byc najpierw od Ukrajny przez Lublin do Warszawy ale coz wielcy [PO] Polskiego grajdolka zadecydowali inaczej
rozwiń
Avatar
gosciu z wlkp / 8 stycznia 2010 o 09:50
0
Jak czytam lubelskie forum to tylko krytyka i krytyka .Dlaczego sami nie podpowiecie ratuszowi i Palikotowi jak powinni dzialac.Smieszy mnie ze lublinianie ?chwala Rzeszow i podkarpacie jaka to metropolia,bo maja lepsze drogi ? to argument zaradnosci czy 80 procent POLITYKIERNI ze tam biegnie trasa np droga z Ukrainy przez Rzeszow .Wedlug rozsadku powinna byc najpierw od Ukrajny przez Lublin do Warszawy ale coz wielcy [PO] Polskiego grajdolka zadecydowali inaczej
Avatar
KK / 8 stycznia 2010 o 09:11
0
Co w tym dziwnego , że Husqvarna wybiera Mielec - tam są normalne drogi, niebawem autostrada A4 w okolicach Rzeszowa,rozwinięte lotnisko w Jasionce, a Lublin - infrastrukturalna wyspa, w dodatku brudna, zaniedbana i biorąc pod uwagę obecny budżet bez szans na rozwój cywilizacyjny przez kolejne 12 mies. Zastanawiające jest jedno, dlaczego gdzie indziej się da, a u nas udaje się, że wszystko jest OK. Wystarczy zwrócić uwagę na wjazdy do miasta ( Kraśnicka, Warszawska) - na sam ich widok widać jak bardzo władzom zależy na wizerunku miasta, nie wspominając o brudzie i nieporządku usilnie podtrzymywanym przez zbetonowaną ekipę Wydziału Gospodarki Komunalnej. Jeszcze trochę i nawet przysłowiowy pies z kulawą nogą tutaj nie zaglądnie - bo i po co ???????
Co w tym dziwnego , że Husqvarna wybiera Mielec - tam są normalne drogi, niebawem autostrada A4 w okolicach Rzeszowa,rozwinięte lotnisko w Jasionce, a Lublin - infrastrukturalna wyspa, w dodatku brudna, zaniedbana i biorąc pod uwagę obecny budżet bez szans na rozwój cywilizacyjny przez kolejne 12 mies. Zastanawiające jest jedno, dlaczego gdzie indziej się da, a u nas udaje się, że wszystko jest OK. Wystarczy zwrócić uwagę na wjazdy do miasta ( Kraśnicka, Warszawska) - na sam ich widok widać jak bardzo władzom zależy na wizerunku miasta, ... rozwiń
Avatar
wiktorek / 8 stycznia 2010 o 22:48
0
Jesli przedstawiciele koncernu rozmawiali z Elusią Kolodziej Wnuk ( ona przecież mieni sie mamuśką tej nieudanej strefy) i posłuchali jej hi..hi.. cha..cha to trudno sie dziwic ze uciekli z Lublina do Mielca. Dobrzy obserwatorzy i wyciągnęli właściwe wnioski. Zrozumieli ze tutaj nie ma z kim pertraktować. Smutne ale prawdziwe.
Avatar
Andrzej / 8 stycznia 2010 o 14:31
0
Dlaczego Mielec?. Z tej prostej przyczyny że nikt nie chce się użerać z urzędasem ( im głupszy tym ważniejszy ) Dlatego że inwestor ma w du*** rozgrywki polityczne między lokalnymi działaczami i nie potrzebuje doradców do tego jakie osoby na jakie stanowiska ma zatrudnić. Części do maszyn to nie kwiatki że należy je przewieść w kilka godzin. Do stu kilometrów to można i łąką przejechać. Będąc inwestorem i mając w przyszłości jakąś współpracę z naszymi władzami to uciekł bym nie do Mielca a na Syberię aby jak najdalej od takiej obłudy.
Avatar
Bssa / 8 stycznia 2010 o 13:54
0
"Chonor" to ty masz Podałem jak się sprawa ma, ja nic na to nie poradzę. A o mój wyjazd to się nie martw. Ty też zdaje sie wyjechales sądząc po nicku? Te przywiązanie do ziemii skąd sie urodziło to mieli chłopy w średniowieczu.
Avatar
emigrant z wlkp / 8 stycznia 2010 o 12:04
0
Internauta BAS cieszy sie ze opuscil niewiem Lublin czy Lubelszczyzne jaki to madry analityk ktory podpowiada argumenty powstania fabryki ,dla mnie to czlowiek bez chonoru sra w swoje miejsce urodzenia tam zamiast kanarka zlapal wrone i jest mu dobrze .
Avatar
Bssa / 8 stycznia 2010 o 11:33
0
A ja nie dziwie sie, że w Mielcu chcą wybudować tę fabryke. Gdybym sam miał wybrać to wybrał bym rzecz jasna Mielec.


Mielec:

1. Blisko do A4
2. Blisko do lotniska
3. Uzbrojony teren

Lublin

1. Nie ma autostrady
2. Nie ma lotniska
3. Nie ma uzbrojonego terenu

Z czym do ludzi.

PS: A ja już dawno uciekłem z Lublina.
Avatar
załamany / 8 stycznia 2010 o 11:30
0
Nie dziw się, że lublinianie wszystko krytykują. Mają ku temu cholerne powody. Tutaj się nic nie dzieje nic się nie rozwija. Mi już nie chodzi o drogi obwodnice stadiony i lotniska bo wiem że tego nigdy nie będzie. Tu chodzi o sprawy podstawowe dla chociażby jako takiej egzystencji. Lublinianie musza jeździć po chodnikach bo ulice są tak zakorkowane. Niecały kilometr ul. Krańcowej będzie budowany prawie trzy lata!!! a to jest kropla w morzu potrzeb. Związek koszykówki proponuje naszemu miastu organizację mistrzostw europy a prezydentek to odrzuca!!! Inne miasta zabijały by się za taką imprezę a u nas się odrzuca!!!! Co to za miasto co to za władze!!! Czemu miałem tego pecha i urodziłem się w tym lubelskim koszmarze!!! Czy pójde za to do nieba?
Nie dziw się, że lublinianie wszystko krytykują. Mają ku temu cholerne powody. Tutaj się nic nie dzieje nic się nie rozwija. Mi już nie chodzi o drogi obwodnice stadiony i lotniska bo wiem że tego nigdy nie będzie. Tu chodzi o sprawy podstawowe dla chociażby jako takiej egzystencji. Lublinianie musza jeździć po chodnikach bo ulice są tak zakorkowane. Niecały kilometr ul. Krańcowej będzie budowany prawie trzy lata!!! a to jest kropla w morzu potrzeb. Związek koszykówki proponuje naszemu miastu organizację mistrzostw europy a prezy... rozwiń
Avatar
Mieszkaniec / 8 stycznia 2010 o 11:01
0
To prawda Rzeszów powoli staje sie metropolią, a Lublin zasciankiem.Oni maja dobre drogi, lotnisko, obwodnice, dobre dojazdy, a my??? Nieudolność prezydenta Wasilewskiego. Głosowałem na niego i na PO jednak to był chyba błąd. Wyraznie widac ze od czasów Pruszkowskiego nic sie nie zmieniło w naszym miescie, zero ciekawych inwestycji. Jestem lokalnym patriota, mieszkam w Lublinie od urdozenia, ale jestem rowniez coraz blizej tego aby po studiach opuscic to miasto, tu nie ma przyszłosci, niestety ...
Avatar
~Jerzy~ / 8 stycznia 2010 o 10:20
0
A dlaczego ludzie mają podpowiadać wybitnym fachowcom jak mają działać? Dostali od wyborców mandat zaufania oparty na obietnicach przedwyborczych i z tego muszą być rozliczani, a za wpadki i nieudolność krytykowani. Biorą pieniądze za i odpowiedzialność za rządzenie. Dlaczego szukać teraz kumpli do udziału w klęsce? Jak jest dobrze to nikt nie zaprasza prostego obywatela do udziału w sukcesie, a jak żle to pomórzcie towarzysze rządzić Palikotowi. O, takiego wała! Niech się sam buja z tym pasztetem.







gosciu z wlkp napisał:
Jak czytam lubelskie forum to tylko krytyka i krytyka .Dlaczego sami nie podpowiecie ratuszowi i Palikotowi jak powinni dzialac.Smieszy mnie ze lublinianie ?chwala Rzeszow i podkarpacie jaka to metropolia,bo maja lepsze drogi ? to argument zaradnosci czy 80 procent POLITYKIERNI ze tam biegnie trasa np droga z Ukrainy przez Rzeszow .Wedlug rozsadku powinna byc najpierw od Ukrajny przez Lublin do Warszawy ale coz wielcy [PO] Polskiego grajdolka zadecydowali inaczej
rozwiń
Avatar
gosciu z wlkp / 8 stycznia 2010 o 09:50
0
Jak czytam lubelskie forum to tylko krytyka i krytyka .Dlaczego sami nie podpowiecie ratuszowi i Palikotowi jak powinni dzialac.Smieszy mnie ze lublinianie ?chwala Rzeszow i podkarpacie jaka to metropolia,bo maja lepsze drogi ? to argument zaradnosci czy 80 procent POLITYKIERNI ze tam biegnie trasa np droga z Ukrainy przez Rzeszow .Wedlug rozsadku powinna byc najpierw od Ukrajny przez Lublin do Warszawy ale coz wielcy [PO] Polskiego grajdolka zadecydowali inaczej
Avatar
KK / 8 stycznia 2010 o 09:11
0
Co w tym dziwnego , że Husqvarna wybiera Mielec - tam są normalne drogi, niebawem autostrada A4 w okolicach Rzeszowa,rozwinięte lotnisko w Jasionce, a Lublin - infrastrukturalna wyspa, w dodatku brudna, zaniedbana i biorąc pod uwagę obecny budżet bez szans na rozwój cywilizacyjny przez kolejne 12 mies. Zastanawiające jest jedno, dlaczego gdzie indziej się da, a u nas udaje się, że wszystko jest OK. Wystarczy zwrócić uwagę na wjazdy do miasta ( Kraśnicka, Warszawska) - na sam ich widok widać jak bardzo władzom zależy na wizerunku miasta, nie wspominając o brudzie i nieporządku usilnie podtrzymywanym przez zbetonowaną ekipę Wydziału Gospodarki Komunalnej. Jeszcze trochę i nawet przysłowiowy pies z kulawą nogą tutaj nie zaglądnie - bo i po co ???????
Co w tym dziwnego , że Husqvarna wybiera Mielec - tam są normalne drogi, niebawem autostrada A4 w okolicach Rzeszowa,rozwinięte lotnisko w Jasionce, a Lublin - infrastrukturalna wyspa, w dodatku brudna, zaniedbana i biorąc pod uwagę obecny budżet bez szans na rozwój cywilizacyjny przez kolejne 12 mies. Zastanawiające jest jedno, dlaczego gdzie indziej się da, a u nas udaje się, że wszystko jest OK. Wystarczy zwrócić uwagę na wjazdy do miasta ( Kraśnicka, Warszawska) - na sam ich widok widać jak bardzo władzom zależy na wizerunku miasta, ... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Śmigłowiec LPR zmieni bazę. Trwa budowa nowego hangaru

Śmigłowiec LPR zmieni bazę. Trwa budowa nowego hangaru 1 0

W pobliże lotniska w Świdniku przeniesiona zostanie baza Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, które stacjonuje teraz w podlubelskim Radawcu.

Wielkie testowanie Podlasiu Biała Podlaska

Wielkie testowanie Podlasiu Biała Podlaska 1 0

Piłkarze z Białej Podlaskiej mają za sobą kolejny mecz kontrolny. Przy okazji obozu w Mielniku Podlasie zremisowało z Turem Bielsk Podlaski 2:2. Pierwsza połowa należała do rywali, którzy prowadzili 2:0. Po zmianie stron drużyna trenera Tomasza Złomańczuka zdołała jednak wyrównać

Avia Świdnik – Hetman Zamość 2:0. Zadecydowała końcówka

Avia Świdnik – Hetman Zamość 2:0. Zadecydowała końcówka 62 0

Ciekawy sparing został rozegrany na stadionie w Świdniku. Tamtejsza Avia podejmowała Hetmana Zamość, którego trenerem jest doskonale znany przy ul. Sportowej Jacek Ziarkowski. W lepszych humorach zawody kończyli gospodarze, którzy wygrali 2:0

Lublin: Skarpa i Górki bez ciepłej wody

Lublin: Skarpa i Górki bez ciepłej wody 0 0

Tysiące mieszkańców osiedli Skarpa i Górki będą przez trzy dni pozbawieni ciepłej wody w kranach.

Wyrzucił psa z auta i odjechał. Gdy wpadł, próbował się tłumaczyć

Wyrzucił psa z auta i odjechał. Gdy wpadł, próbował się tłumaczyć 8 1

Mężczyzna wyrzucił psa z auta i odjechał. Udało się go odnaleźć, bo całe zdarzenie widział inny kierowca.

Łęczna: 18-latka zdenerwowała dziewczyna, nietypowo odreagował

Łęczna: 18-latka zdenerwowała dziewczyna, nietypowo odreagował 1 2

18-latek po kłótni z dziewczyną uszkodził kilka samochodów. Teraz grozi mu do 5 lat więzienia

20. rocznica śmierci Zbigniewa Herberta. Uroczystości w lubelskim IPN
27 lipca 2018, 16:00

20. rocznica śmierci Zbigniewa Herberta. Uroczystości w lubelskim IPN 1 1

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 27 lipca o godz. 16 w lubelskim oddziale Instytutu Pamięci Narodowej (ul. Wodopojna 2) odbędą się obchody upamiętniające 20. rocznicę śmierci Zbigniewa Herberta.

Mistrzostwa Polski w lekkoatletyce. Lublin dał radę! [zdjęcia]
galeria

Mistrzostwa Polski w lekkoatletyce. Lublin dał radę! [zdjęcia] 3 4

Na nowym stadionie przy al. Piłsudskiego odbyły się 94 mistrzostwa Polski. Padło wiele bardzo dobrych wyników. Sam obiekt też spisał się znakomicie, a jego bieżnia należy do najszybszych w kraju

Wpadli autem do rowu i poszli na piwo. Kierowca miał 3 promile

Wpadli autem do rowu i poszli na piwo. Kierowca miał 3 promile 0 2

Kierowca wpadł autem do rowu. Nie przejął się i razem z pasażerami postanowił pójść na piwo do pobliskiego sklepu. Mężczyzna miał 3 promile, a jego koledzy po 4.

Szpitale mogą zostać bez badań. W Lubelskiem szykują się kolejne protesty

Szpitale mogą zostać bez badań. W Lubelskiem szykują się kolejne protesty 36 16

Po lekarzach rezydentach oraz pielęgniarkach podwyżek zażądali szpitalni technicy wykonujący badania tomografem, USG, EKG, rezonans i prześwietlenia oraz wymierzone w raka zabiegi radioterapii. W szpitalu przy al. Kraśnickiej weszli w spór z dyrekcją, tak jak ich koledzy ze szpitala przy ul. Jaczewskiego w Lublinie i z Kraśnika. Szykują się do tego także w innych placówkach

Energia Kozienice – Wisła Puławy 2:3. Na zmęczeniu też można wygrywać

Energia Kozienice – Wisła Puławy 2:3. Na zmęczeniu też można wygrywać 6 1

Chociaż brakowało sił z powodu ciężkich treningów, to piłkarze Jacka Magnuszewskiego zaliczyli w kolejne sparingowe zwycięstwo. Tym razem Wisła pokonała na wyjeździe czwartoligową Energię Kozienice 3:2. I to na boisku rywala

"Doktor Murek" i "Przełęcz Ocalonych" w Kinie w Bramie
27 lipca 2018, 21:00

"Doktor Murek" i "Przełęcz Ocalonych" w Kinie w Bramie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Fundacja Ruchu Solidarności Rodzin zaprasza na ostatnie lipcowe projekcje w ramach plenerowego Kina w Bramie (ul. Królewska 3). W dniach 27-28 lipca zobaczymy klasyczną polską produkcję Doktor Murek oraz oscarowe, epickie kino Mela Gibsona Przełęcz Ocalonych.

Chciała uniknąć zderzenia z dzikiem, wjechała w drzewo [zdjęcia]

Chciała uniknąć zderzenia z dzikiem, wjechała w drzewo [zdjęcia] 0 9

Pięć osób trafiło do szpitala po tym, jak kierująca BMW straciła panowanie nad autem i uderzyła w drzewo. Próbowała uniknąć zderzenia z dzikiem

Motocyklista zderzył się z kombajnem, zginął na miejscu [zdjęcia]
galeria

Motocyklista zderzył się z kombajnem, zginął na miejscu [zdjęcia] 32 10

Tragiczny wypadek na drodze Józefów - Hamernia w powiecie biłgorajskim. Nie żyje 48-letni motocyklista

We trzech pobili 31-latka z Lublina

We trzech pobili 31-latka z Lublina 0 3

Trzech bandytów pobiło mieszkańca Lublina. 31-latek przebywa w szpitalu

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!