Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Porównajmy to co w oświadczeniach majątkowych partyjnej nomenklatury z dochodami właściciela mniejszej lub większej firmy, który dochody ma tylko wtedy, kiedy nie ma finansowej... straty. Wszystkie miejsca pracy wymienionych w materiale osób są nie tylko deficytowe w wysokości dochodów  nad wydatkami ale dodatkowo zadłużone do maksymalnego prawem przewidzianego poziomu(oczywiście oficjalne) - potwierdzeniem jest próba korzystania z obligacji przychodowych, które nie są wliczane do limitu zadłużenia ogólnego. Dlaczego o tym piszę? Piszę o tym, bo samorząd jak sama nazwa wskazuje, jest reprezentacją danej społeczności i w zamyśle chodzi o to, że rządzi się ona sama. Niestety sprawy wyglądają zupełnie inaczej w kwestii odpowiedzialności w ogóle, a szczególnie odpowiedzialności finansowej - każdy sukces (o ile ma faktycznie miejsce) jest zasługą zarządów samorządów(czasami radnych), a każdy błąd staje się automatycznie błędem mieszkańców czyli  podatników. W kwestii odpowiedzialności za długi i zobowiązania jest tak, że komornik na poczet spłacenia długów zaciągniętych w imieniu ich lokalnego samorządu ma prawo zajmować własność prywatną obywateli(grunty, nieruchomości, zasoby oszczędnościowe) ,  . Reasumując - samorządowcy mogą w wydatkach lokalnych szaleć do woli i zarabiać do maksimum przewidzianego prawem, a nie w ramach różnicy pomiędzy przychodem gminy i kosztami, bo i tak w przypadku przekroczenia budżetu i niewypłacalności wszystkie zobowiązania poniesie zwykły obywatel i tylko ten zameldowany w obszarze granic administracyjnych ich działalności polityków wymienionych w tej publikacji oraz namaszczonych przez nich wszelkich zastępców, dyrektorów, doradców, rzeczników, prezesów, członków rad nadzorczych, itp. itd.   Wiesz już dlaczego jest to najlepszy biznes pod słońcem?   Jest to najlepszy biznes pod słońcem, bo profity nie zależą w ogóle od operatywności i efektów działalności, ponoszonych kosztów, kupowania przychylności z publicznych, a nie własnych środków i co najważniejsze pozwalający na prowadzenia dodatkowych zajęć w... nocy.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Będą na jesieni wybory każdy ma szansę zostać prezydentem burmistrzem,wójtem-im większa rodzina z dorosłymi ludźmi w domu ten będzie wybrany.Po co "klahać " niech każdy wystartuje co ma 18 lat i będzie klawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Będą na jesieni wybory każdy ma szansę zostać prezydentem burmistrzem,wójtem-im większa rodzina z dorosłymi ludźmi w domu ten będzie wybrany.Po co "klahać " niech każdy wystartuje co ma 18 lat i będzie klawo."   Jak przedstawiciel rodziny będzie miała dostęp to billboardów opłacanych z publicznych środków, to może chociaż ta właśnie rodzina o kandydacie się dowie, bo ujrzy go na głównym skrzyżowaniu wioski czy miasta.   Piszesz - niech każdy wystartuje, co ma 18 lat - wystartować oczywiście może tylko co z tego? Pokaż mi chociaż jednego takiego spośród wymienionych czy też radnych miasta i województwa, którzy weszli tam bez legitymacji... partyjnej.   Ty nie jesteś anty malkontent - jesteś pro partyjny świadomy popieracz istniejącego partyjnego systemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@dziadek | dodano: dzisiaj, 08:28 Zmień sobie nick i „rób pod siebie”
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
300 metrowy dom wart 600 tyś zł ???? w takim razie prosze o kontakt do fachowców też chce za takie pieniadze wybudować taki dom :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Phi...srednia wszystkich ich zarobkow niewiele przekracza moje dochody, a wiec mam powod do zadowolenia. Ja i tak jestem w pelni usatysfakcjonowany! Najwazniejsze, ze nie potrzebuje ponosic takiej odpowiedzialnosci, a i zaden pismak w moje "korytko" zagladac nie ma prawa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Phi...srednia wszystkich ich zarobkow niewiele przekracza moje dochody, a wiec mam powod do zadowolenia. Ja i tak jestem w pelni usatysfakcjonowany! Najwazniejsze, ze nie potrzebuje ponosic takiej odpowiedzialnosci, a i zaden pismak w moje "korytko" zagladac nie ma prawa!   Piszesz, że masz rocznie ponad 1 milion złotych hydraulicznego obrotu i po odjęciu kosztów zostaje ci ponad 200 tysięcy złotych - podaj jeszcze gdzie jest ta rura, która daje hydraulikowi takie pieniądze.   Tak poza tym, to nie kwestia prawa pismaków do zaglądania, a obowiązku  składania stosownych oświadczeń majątkowych beneficjentów publicznych środków.   .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  @dziadek | dodano: dzisiaj, 08:28 Zmień sobie nick i „rób pod siebie”  
W przeciwieństwie do ciebie i pomimo wieku nie mam żadnego problemu z fizjologicznymi zwieraczami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obwiesili swoje upiększone podobizny na bilbordach w regionie kasa kasa się liczy do parlamentu w Brukseli się chce    Odnośnie wyborów pomyśl człeku czy który kandydat przedstawił co do tej pory uczynił dla Polski i dla polaków wszyscy trąbią co mają zrobić to jest parcie na kasę około 200 000 zł miesięcznie dotacji dla posła tj.Utrzymanie biura i wynagrodzenie, ponadto za pierwszą kadencję ma zagwarantowane 50% wysokości uposażenia a wysokość emerytury a po dwóch kadencjach 100% Zobaczcie jakie jest parcie kandydatów do koryta te spotkania przed wyborcze przy kościołach to powinno być zakazane to ogłupianie ludzi. Unia jest potrzebna tylko wybranym ludziom do posad tak zwanych koryt a analizy po 10-latach żyje się nam coraz gorzej przejrzyj na oczy polaku i nie idź na wybory nie pchaj ich do koryta bo oni mają was gdzieś i się z waz śmieją ot głupie mięso wyborcze.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...