Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

10 maja 2014 r.
6:15
Edytuj ten wpis

Ile zarabia Żuk, Hetman i Wilk? Oświadczenia majątkowe władzy

1 9 A A

Sprawdziliśmy, co do swoich oświadczeń majątkowych wpisał prezydent Lublina, jego zastępcy oraz wojewoda i marszałek województwa.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Prezydent Lublina, który przed rokiem nie wykazał żadnych oszczędności, w 2013 roku odłożył 13 tys. zł. Za pracę w urzędzie i na uczelni otrzymał w sumie 211 tys. zł. Zarabiał także z tytułu praw autorskich i członkostwa w radzie nadzorczej PLNG SA. Ma hondę accord i citroena C4, a do oświadczenia wpisał też meble i wyposażenie domu.

Spośród jego zastępców najwięcej - 237 tys. zł - w ub. roku zarobił Stanisław Kalinowski. Ponadto na jego konto wpłynęły 32 tys. zł z tytułu zasiadania w radzie nadzorczej Portu Lotniczego Lublin, 15 tys. zł za zasiadanie w komisji rewizyjnej Krajowej Spółki Cukrowej oraz 5 tys. zł za umieszczanie reklamy na posesji. Kalinowski ma z żoną 300-metrowy dom wart 600 tys. zł. Spłaca też 251 tys. zł kredytu zaciągniętego na zakup mieszkania dla córki.

Ubiegłoroczne zarobki Moniki Lipińskiej to 204 tys. zł. Odpowiedzialna m.in. za politykę społeczną pani wiceprezydent ma dwa mieszkania. Jedno wynajmuje. Grzegorz Siemiński za pracę w urzędzie w ub. roku otrzymał 189 tys. zł. Jego oszczędności to 77 tys. zł, 70 dolarów oraz 50 euro.

181 tys. zł zarobiła Katarzyna Mieczkowska-Czerniak. To o ponad 30 tys. więcej niż rok wcześniej. Jednak wtedy przez pierwsze pół roku pracowała w Ratuszu na stanowisku rzecznika prasowego. Jako mienie ruchome wymienia m.in. meble. 150-metrową nieruchomość wartą 600 tys. zł ma wspólnie z mężem i rodzicami. Z małżonkiem ma także dwie działki o powierzchni tysiąca i 393 mkw., warte odpowiednio 150 i 45 tys. zł.

Wszyscy zastępcy Krzysztofa Żuka, podobnie jak sam prezydent, mają po dwa samochody. Z jednego auta korzysta marszałek województwa Krzysztof Hetman, który z żoną jest posiadaczem pięcioletniego renault scenic. Lider lubelskiego PSL zarobił w ub. roku 159 tys. zł., o tysiąc zł więcej niż rok wcześniej. - Ale też więcej wydałem, bo oszczędności mi stopniały - komentuje Hetman. Faktycznie, przed rokiem wpisał 29 tys. zł, w tym już tylko 18 tys. Marszałek zyskał też 7 tys. zł na wynajmie mieszkania. Do spłacenia ma 631 tys. zł kredytu hipotecznego na zakup połowy bliźniaka.

Mniej niż w 2012 roku zarobili wicemarszałkowie. W przypadku Sławomira Sosnowskiego różnica wynosi ponad 20 tys. zł, a Krzysztofa Grabczuka - 8 tys.
Wojciech Wilk jest wojewodą od niedawna. W ub. roku jako dyrektor kancelarii prezydenta Lublina zarobił 137 tys. zł.

Otrzymał też 67 tys. darowizny. Wilk ma 64-metrowe mieszkanie i 156-metrowy dom w stanie surowym oraz trzyletnią octavię. W 2013 r. zaciągnął dwa kredyty. Do spłacenia pozostało mu odpowiednio 71 i 360 rat.

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
tadzu / 11 maja 2014 o 11:35
0

Obwiesili swoje upiększone podobizny na bilbordach w regionie kasa kasa się liczy do parlamentu w Brukseli się chce

 Odnośnie wyborów pomyśl człeku czy który kandydat przedstawił co do tej pory uczynił dla Polski i dla polaków wszyscy trąbią co mają zrobić to jest parcie na kasę około 200 000 zł miesięcznie dotacji dla posła tj.Utrzymanie biura i wynagrodzenie, ponadto za pierwszą kadencję ma zagwarantowane 50% wysokości uposażenia a wysokość emerytury a po dwóch kadencjach 100%
Zobaczcie jakie jest parcie kandydatów do koryta te spotkania przed wyborcze przy kościołach to powinno być zakazane to ogłupianie ludzi.
Unia jest potrzebna tylko wybranym ludziom do posad tak zwanych koryt a analizy po 10-latach żyje się nam coraz gorzej przejrzyj na oczy polaku i nie idź na wybory nie pchaj ich do koryta bo oni mają was gdzieś i się z waz śmieją ot głupie mięso wyborcze.

Obwiesili swoje upiększone podobizny na bilbordach w regionie kasa kasa się liczy do parlamentu w Brukseli się chce

 Odnośnie wyborów pomyśl człeku czy który kandydat przedstawił co do tej pory uczynił dla Polski i dla polaków wszyscy trąbią co mają zrobić to jest parcie na kasę około 200 000 zł miesięcznie dotacji dla posła tj.Utrzymanie biura i wynagrodzenie, ponadto za pierwszą kadencję ma zagwarantowane 50% wysokości uposażenia a wysokość emerytury a po dwóch kadencjach 100%
Zobaczcie jakie jest parcie kandydatów do k... rozwiń

Avatar
dziadek / 10 maja 2014 o 15:31
0

@dziadek | dodano: dzisiaj, 08:28

Zmień sobie nick i „rób pod siebie”

W przeciwieństwie do ciebie i pomimo wieku nie mam żadnego problemu z fizjologicznymi zwieraczami.

ieństwie do ciebie i pomimo wieku nie mam żadnego problemu z fizjologicznymi zwieraczami.

rozwiń
Avatar
uszczElka / 10 maja 2014 o 15:24
0

Phi...srednia wszystkich ich zarobkow niewiele przekracza moje dochody, a wiec mam powod do zadowolenia. Ja i tak jestem w pelni usatysfakcjonowany! Najwazniejsze, ze nie potrzebuje ponosic takiej odpowiedzialnosci, a i zaden pismak w moje "korytko" zagladac nie ma prawa!

Piszesz, że masz rocznie ponad 1 milion złotych hydraulicznego obrotu i po odjęciu kosztów zostaje ci ponad 200 tysięcy złotych - podaj jeszcze gdzie jest ta rura, która daje hydraulikowi takie pieniądze.

Tak poza tym, to nie kwestia prawa pismaków do zaglądania, a obowiązku  składania stosownych oświadczeń majątkowych beneficjentów publicznych środków.

.

rozwiń
Avatar
zwykly hydraulik.... / 10 maja 2014 o 15:05
0

Phi...srednia wszystkich ich zarobkow niewiele przekracza moje dochody, a wiec mam powod do zadowolenia. Ja i tak jestem w pelni usatysfakcjonowany! Najwazniejsze, ze nie potrzebuje ponosic takiej odpowiedzialnosci, a i zaden pismak w moje "korytko" zagladac nie ma prawa!

Avatar
inż / 10 maja 2014 o 10:04
0

300 metrowy dom wart 600 tyś zł ???? w takim razie prosze o kontakt do fachowców też chce za takie pieniadze wybudować taki dom :)

Avatar
dziadek / 10 maja 2014 o 09:27
0

@dziadek | dodano: dzisiaj, 08:28

Zmień sobie nick i „rób pod siebie”

Avatar
dziadek / 10 maja 2014 o 08:28
0

"Będą na jesieni wybory każdy ma szansę zostać prezydentem burmistrzem,wójtem-im większa rodzina z dorosłymi ludźmi w domu ten będzie wybrany.Po co "klahać " niech każdy wystartuje co ma 18 lat i będzie klawo."

Jak przedstawiciel rodziny będzie miała dostęp to billboardów opłacanych z publicznych środków, to może chociaż ta właśnie rodzina o kandydacie się dowie, bo ujrzy go na głównym skrzyżowaniu wioski czy miasta.

Piszesz - niech każdy wystartuje, co ma 18 lat - wystartować oczywiście może tylko co z tego? Pokaż mi chociaż jednego takiego spośród wymienionych czy też radnych miasta i województwa, którzy weszli tam bez legitymacji... partyjnej.

Ty nie jesteś anty malkontent - jesteś pro partyjny świadomy popieracz istniejącego partyjnego systemu.

"Będą na jesieni wybory każdy ma szansę zostać prezydentem burmistrzem,wójtem-im większa rodzina z dorosłymi ludźmi w domu ten będzie wybrany.Po co "klahać " niech każdy wystartuje co ma 18 lat i będzie klawo."

Jak przedstawiciel rodziny będzie miała dostęp to billboardów opłacanych z publicznych środków, to może chociaż ta właśnie rodzina o kandydacie się dowie, bo ujrzy go na głównym skrzyżowaniu wioski czy miasta.

Piszesz - niech każdy wystartuje, co ma 18 lat - wystartować oczywiście może tylko co z tego? ... rozwiń

Avatar
anty malkontent / 10 maja 2014 o 07:42
0

Będą na jesieni wybory każdy ma szansę zostać prezydentem burmistrzem,wójtem-im większa rodzina z dorosłymi ludźmi w domu ten będzie wybrany.Po co "klahać " niech każdy wystartuje co ma 18 lat i będzie klawo.

Avatar
af / 10 maja 2014 o 06:52
0

Porównajmy to co w oświadczeniach majątkowych partyjnej nomenklatury z dochodami właściciela mniejszej lub większej firmy, który dochody ma tylko wtedy, kiedy nie ma finansowej... straty.

Wszystkie miejsca pracy wymienionych w materiale osób są nie tylko deficytowe w wysokości dochodów  nad wydatkami ale dodatkowo zadłużone do maksymalnego prawem przewidzianego poziomu(oczywiście oficjalne) - potwierdzeniem jest próba korzystania z obligacji przychodowych, które nie są wliczane do limitu zadłużenia ogólnego.

Dlaczego o tym piszę?

Piszę o tym, bo samorząd jak sama nazwa wskazuje, jest reprezentacją danej społeczności i w zamyśle chodzi o to, że rządzi się ona sama. Niestety sprawy wyglądają zupełnie inaczej w kwestii odpowiedzialności w ogóle, a szczególnie odpowiedzialności finansowej - każdy sukces (o ile ma faktycznie miejsce) jest zasługą zarządów samorządów(czasami radnych), a każdy błąd staje się automatycznie błędem mieszkańców czyli  podatników.

W kwestii odpowiedzialności za długi i zobowiązania jest tak, że komornik na poczet spłacenia długów zaciągniętych w imieniu ich lokalnego samorządu ma prawo zajmować własność prywatną obywateli(grunty, nieruchomości, zasoby oszczędnościowe) ,  .

Reasumując - samorządowcy mogą w wydatkach lokalnych szaleć do woli i zarabiać do maksimum przewidzianego prawem, a nie w ramach różnicy pomiędzy przychodem gminy i kosztami, bo i tak w przypadku przekroczenia budżetu i niewypłacalności wszystkie zobowiązania poniesie zwykły obywatel i tylko ten zameldowany w obszarze granic administracyjnych ich działalności polityków wymienionych w tej publikacji oraz namaszczonych przez nich wszelkich zastępców, dyrektorów, doradców, rzeczników, prezesów, członków rad nadzorczych, itp. itd.

Wiesz już dlaczego jest to najlepszy biznes pod słońcem?

Jest to najlepszy biznes pod słońcem, bo profity nie zależą w ogóle od operatywności i efektów działalności, ponoszonych kosztów, kupowania przychylności z publicznych, a nie własnych środków i co najważniejsze pozwalający na prowadzenia dodatkowych zajęć w... nocy.

Porównajmy to co w oświadczeniach majątkowych partyjnej nomenklatury z dochodami właściciela mniejszej lub większej firmy, który dochody ma tylko wtedy, kiedy nie ma finansowej... straty.

Wszystkie miejsca pracy wymienionych w materiale osób są nie tylko deficytowe w wysokości dochodów  nad wydatkami ale dodatkowo zadłużone do maksymalnego prawem przewidzianego poziomu(oczywiście oficjalne) - potwierdzeniem jest próba korzystania z obligacji przychodowych, które nie są wliczane do limitu zadłużenia ogólnego.

Dlaczego ... rozwiń

Avatar
tadzu / 11 maja 2014 o 11:35
0

Obwiesili swoje upiększone podobizny na bilbordach w regionie kasa kasa się liczy do parlamentu w Brukseli się chce

 Odnośnie wyborów pomyśl człeku czy który kandydat przedstawił co do tej pory uczynił dla Polski i dla polaków wszyscy trąbią co mają zrobić to jest parcie na kasę około 200 000 zł miesięcznie dotacji dla posła tj.Utrzymanie biura i wynagrodzenie, ponadto za pierwszą kadencję ma zagwarantowane 50% wysokości uposażenia a wysokość emerytury a po dwóch kadencjach 100%
Zobaczcie jakie jest parcie kandydatów do koryta te spotkania przed wyborcze przy kościołach to powinno być zakazane to ogłupianie ludzi.
Unia jest potrzebna tylko wybranym ludziom do posad tak zwanych koryt a analizy po 10-latach żyje się nam coraz gorzej przejrzyj na oczy polaku i nie idź na wybory nie pchaj ich do koryta bo oni mają was gdzieś i się z waz śmieją ot głupie mięso wyborcze.

Obwiesili swoje upiększone podobizny na bilbordach w regionie kasa kasa się liczy do parlamentu w Brukseli się chce

 Odnośnie wyborów pomyśl człeku czy który kandydat przedstawił co do tej pory uczynił dla Polski i dla polaków wszyscy trąbią co mają zrobić to jest parcie na kasę około 200 000 zł miesięcznie dotacji dla posła tj.Utrzymanie biura i wynagrodzenie, ponadto za pierwszą kadencję ma zagwarantowane 50% wysokości uposażenia a wysokość emerytury a po dwóch kadencjach 100%
Zobaczcie jakie jest parcie kandydatów do k... rozwiń

Avatar
dziadek / 10 maja 2014 o 15:31
0

@dziadek | dodano: dzisiaj, 08:28

Zmień sobie nick i „rób pod siebie”

W przeciwieństwie do ciebie i pomimo wieku nie mam żadnego problemu z fizjologicznymi zwieraczami.

ieństwie do ciebie i pomimo wieku nie mam żadnego problemu z fizjologicznymi zwieraczami.

rozwiń
Avatar
uszczElka / 10 maja 2014 o 15:24
0

Phi...srednia wszystkich ich zarobkow niewiele przekracza moje dochody, a wiec mam powod do zadowolenia. Ja i tak jestem w pelni usatysfakcjonowany! Najwazniejsze, ze nie potrzebuje ponosic takiej odpowiedzialnosci, a i zaden pismak w moje "korytko" zagladac nie ma prawa!

Piszesz, że masz rocznie ponad 1 milion złotych hydraulicznego obrotu i po odjęciu kosztów zostaje ci ponad 200 tysięcy złotych - podaj jeszcze gdzie jest ta rura, która daje hydraulikowi takie pieniądze.

Tak poza tym, to nie kwestia prawa pismaków do zaglądania, a obowiązku  składania stosownych oświadczeń majątkowych beneficjentów publicznych środków.

.

rozwiń
Avatar
zwykly hydraulik.... / 10 maja 2014 o 15:05
0

Phi...srednia wszystkich ich zarobkow niewiele przekracza moje dochody, a wiec mam powod do zadowolenia. Ja i tak jestem w pelni usatysfakcjonowany! Najwazniejsze, ze nie potrzebuje ponosic takiej odpowiedzialnosci, a i zaden pismak w moje "korytko" zagladac nie ma prawa!

Avatar
inż / 10 maja 2014 o 10:04
0

300 metrowy dom wart 600 tyś zł ???? w takim razie prosze o kontakt do fachowców też chce za takie pieniadze wybudować taki dom :)

Avatar
dziadek / 10 maja 2014 o 09:27
0

@dziadek | dodano: dzisiaj, 08:28

Zmień sobie nick i „rób pod siebie”

Avatar
dziadek / 10 maja 2014 o 08:28
0

"Będą na jesieni wybory każdy ma szansę zostać prezydentem burmistrzem,wójtem-im większa rodzina z dorosłymi ludźmi w domu ten będzie wybrany.Po co "klahać " niech każdy wystartuje co ma 18 lat i będzie klawo."

Jak przedstawiciel rodziny będzie miała dostęp to billboardów opłacanych z publicznych środków, to może chociaż ta właśnie rodzina o kandydacie się dowie, bo ujrzy go na głównym skrzyżowaniu wioski czy miasta.

Piszesz - niech każdy wystartuje, co ma 18 lat - wystartować oczywiście może tylko co z tego? Pokaż mi chociaż jednego takiego spośród wymienionych czy też radnych miasta i województwa, którzy weszli tam bez legitymacji... partyjnej.

Ty nie jesteś anty malkontent - jesteś pro partyjny świadomy popieracz istniejącego partyjnego systemu.

"Będą na jesieni wybory każdy ma szansę zostać prezydentem burmistrzem,wójtem-im większa rodzina z dorosłymi ludźmi w domu ten będzie wybrany.Po co "klahać " niech każdy wystartuje co ma 18 lat i będzie klawo."

Jak przedstawiciel rodziny będzie miała dostęp to billboardów opłacanych z publicznych środków, to może chociaż ta właśnie rodzina o kandydacie się dowie, bo ujrzy go na głównym skrzyżowaniu wioski czy miasta.

Piszesz - niech każdy wystartuje, co ma 18 lat - wystartować oczywiście może tylko co z tego? ... rozwiń

Avatar
anty malkontent / 10 maja 2014 o 07:42
0

Będą na jesieni wybory każdy ma szansę zostać prezydentem burmistrzem,wójtem-im większa rodzina z dorosłymi ludźmi w domu ten będzie wybrany.Po co "klahać " niech każdy wystartuje co ma 18 lat i będzie klawo.

Avatar
af / 10 maja 2014 o 06:52
0

Porównajmy to co w oświadczeniach majątkowych partyjnej nomenklatury z dochodami właściciela mniejszej lub większej firmy, który dochody ma tylko wtedy, kiedy nie ma finansowej... straty.

Wszystkie miejsca pracy wymienionych w materiale osób są nie tylko deficytowe w wysokości dochodów  nad wydatkami ale dodatkowo zadłużone do maksymalnego prawem przewidzianego poziomu(oczywiście oficjalne) - potwierdzeniem jest próba korzystania z obligacji przychodowych, które nie są wliczane do limitu zadłużenia ogólnego.

Dlaczego o tym piszę?

Piszę o tym, bo samorząd jak sama nazwa wskazuje, jest reprezentacją danej społeczności i w zamyśle chodzi o to, że rządzi się ona sama. Niestety sprawy wyglądają zupełnie inaczej w kwestii odpowiedzialności w ogóle, a szczególnie odpowiedzialności finansowej - każdy sukces (o ile ma faktycznie miejsce) jest zasługą zarządów samorządów(czasami radnych), a każdy błąd staje się automatycznie błędem mieszkańców czyli  podatników.

W kwestii odpowiedzialności za długi i zobowiązania jest tak, że komornik na poczet spłacenia długów zaciągniętych w imieniu ich lokalnego samorządu ma prawo zajmować własność prywatną obywateli(grunty, nieruchomości, zasoby oszczędnościowe) ,  .

Reasumując - samorządowcy mogą w wydatkach lokalnych szaleć do woli i zarabiać do maksimum przewidzianego prawem, a nie w ramach różnicy pomiędzy przychodem gminy i kosztami, bo i tak w przypadku przekroczenia budżetu i niewypłacalności wszystkie zobowiązania poniesie zwykły obywatel i tylko ten zameldowany w obszarze granic administracyjnych ich działalności polityków wymienionych w tej publikacji oraz namaszczonych przez nich wszelkich zastępców, dyrektorów, doradców, rzeczników, prezesów, członków rad nadzorczych, itp. itd.

Wiesz już dlaczego jest to najlepszy biznes pod słońcem?

Jest to najlepszy biznes pod słońcem, bo profity nie zależą w ogóle od operatywności i efektów działalności, ponoszonych kosztów, kupowania przychylności z publicznych, a nie własnych środków i co najważniejsze pozwalający na prowadzenia dodatkowych zajęć w... nocy.

Porównajmy to co w oświadczeniach majątkowych partyjnej nomenklatury z dochodami właściciela mniejszej lub większej firmy, który dochody ma tylko wtedy, kiedy nie ma finansowej... straty.

Wszystkie miejsca pracy wymienionych w materiale osób są nie tylko deficytowe w wysokości dochodów  nad wydatkami ale dodatkowo zadłużone do maksymalnego prawem przewidzianego poziomu(oczywiście oficjalne) - potwierdzeniem jest próba korzystania z obligacji przychodowych, które nie są wliczane do limitu zadłużenia ogólnego.

Dlaczego ... rozwiń

Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nie tylko policjanci chcą podwyżek. Inni mundurowi też. Ile zarabia strażnik graniczny?

Nie tylko policjanci chcą podwyżek. Inni mundurowi też. Ile zarabia strażnik graniczny? 1 0

Rozszerza się protest służb mundurowych. Do policjantów dołączyli strażnicy graniczni, celnicy, strażacy oraz strażnicy więzienni. – Jest bardzo mało kandydatów do służby i mnóstwo wakatów. Niewielu chce narażać zdrowie i życie za 2 tys. zł – mówi szef związków zawodowych w Straży Granicznej

TBV Start szykuje się do kolejnego sezonu w elicie

TBV Start szykuje się do kolejnego sezonu w elicie 1 1

Energa Basket Liga Siedemnaście klubów zgłosiło się do udziału w rozgrywkach. Komisja Weryfikacyjna PLK SA dokona wstępnej analizy dokumentacji. Zarząd PLK SA decyzję w sprawie przyznania licencji podejmie najpóźniej do 27 lipca

Pijacka szarża 23-latka. Wpadł dwa razy w ciągu jednej nocy

Pijacka szarża 23-latka. Wpadł dwa razy w ciągu jednej nocy 6 7

23-latek wpadł w ręce policjantów dwa razy w ciągu jednej nocy. Najpierw po pijanemu szarżował samochodem po cudzym polu, a potem doprowadził do zderzenia z innym autem i pchał je przez ok. 200 metrów.

210 mln zł na drogi powiatowe w Lubelskiem. Gdzie wyremontują i zbudują?

210 mln zł na drogi powiatowe w Lubelskiem. Gdzie wyremontują i zbudują? 8 10

120 milionów złotych na modernizację i budowę ponad 200 kilometrów dróg trafiło do wszystkich powiatów z województwa lubelskiego. Całkowita wartość inwestycji realizowanych w ramach tzw. megaprojektu drogowego wyniesie ok. 210 mln zł

Dzień z Harrym Potterem w MBP
27 lipca 2018, 11:00

Dzień z Harrym Potterem w MBP 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 27 lipca o godz. 11 w Filii nr 26 MBP im. H. Łopacińskiego w Lublinie (ul. Leonarda 18) odbędzie się Dzień z Harrym Potterem. To gratka dla wszystkich miłośników prozy J.K. Rowling.

Graffiti psuje krajobraz? Bolesław Stelmach chce by je zamalować i posadzić bluszcz

Graffiti psuje krajobraz? Bolesław Stelmach chce by je zamalować i posadzić bluszcz 38 35

Zamalowania graffiti na murach wzdłuż al. Solidarności koło skansenu i ogrodu botanicznego domaga się Rada Kultury Przestrzeni. Zamiast malowideł z zeszłorocznej imprezy Meeting of Styles wolałaby tu zieloną ścianę z bluszczu. Ratusz zapowiada jednak, że w sierpniu… powstanie tu nowe graffiti

Powrót Granicy, zmiana trenera w Łazach

Powrót Granicy, zmiana trenera w Łazach 2 0

Granica Terespol wygrała rywalizację w grupie I bialskiej klasy A i wywalczyła awans do bialskiej klasy okręgowej

Przedszkolak wybierze sobie przyszły zawód. Nowy pomysł MEN

Przedszkolak wybierze sobie przyszły zawód. Nowy pomysł MEN 2 7

Dzieci w przedszkolach będą miały zajęcia z doradztwa zawodowego – wynika z projektu rozporządzenia przygotowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Przyszły zawód dzieci mają wybierać przez zabawę

Pracownicy Aldika grożą strajkiem. Rozmowy ostatniej szansy

Pracownicy Aldika grożą strajkiem. Rozmowy ostatniej szansy 10 5

30 lipca przedstawiciele komisji zakładowej NSZZ Solidarność spotkają się z przedstawicielami sieci Aldik. Będą rozmawiać o podwyżkach. Jeśli nie usłyszą konkretów, nie wykluczają rozpoczęcia strajku.

Sprzedaż mieszkań zaczyna zwalniać

Sprzedaż mieszkań zaczyna zwalniać 0 2

W drugim kwartale tego roku Polacy kupili mniej nowych mieszkań niż rok wcześniej. W statystykach GUS widać pierwsze symptomy spadku aktywności deweloperów – oceniają eksperci. Liczba nowych pozwoleń na budowę rośnie, ale wolniej niż kiedyś.

Koncert w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku
22 lipca 2018, 17:00

Koncert w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku 1 0

Co Gdzie Kiedy. Trwa Festiwal Fresków w Lublinie. W najbliższą niedzielę, 22 lipca o godz. 17 w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku odbędzie się koncert Szymona Krzemiania i Grzegorza Siedlaczka.

Jej mąż miotał się z bólu, ale nie chcieli go przyjąć do szpitala. Zmarł kilka dni później

Jej mąż miotał się z bólu, ale nie chcieli go przyjąć do szpitala. Zmarł kilka dni później 131 16

Ostry ból głowy, 40-stopniowa gorączka, wymioty. – Stan męża się pogarszał, dosłownie miotał się z bólu, a ja byłam bezsilna – opowiada Katarzyna Gnaś. Mimo to, 26-latek nie został przyjęty do szpitala w Poniatowej. Kilka dni później zmarł

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 18 lipca 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 18 lipca 2018 roku 0 0

Legia – Cork City 3:0. Pewny awans mistrzów Polski

Legia – Cork City 3:0. Pewny awans mistrzów Polski 7 2

W rewanżowym meczu I rundy eliminacji do Ligi Mistrzów zespół z Warszawy pokonał na swoim stadionie niżej notowanego rywala z Irlandii i awansował do dalszej fazy rozgrywek

Ponad miesiąc temu zmienili ruch na rondzie. Kolejna stłuczka

Ponad miesiąc temu zmienili ruch na rondzie. Kolejna stłuczka 4 1

Kolejna stłuczka na rondzie Wyszyńskiego w Zamościu. Od 6 czerwca obowiązuje tu ruch okrężny a kierowcy nadal mają problemy

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!