Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Jadą po faworki". Zwolennicy toru znowu chcą blokować miasto

Utworzony przez wróżbita z radomia, 11 lutego 2015 r. o 11:11 Powrót do artykułu
A ja ich popieram XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dalej utrudniajcie życie zwykłym mieszkańcom, gwarantuję że za chwilę zostanie was garstka, garstka która będzie wytykana palcami, garstka która będzie dla reszty mieszkańców public enemy nr 1(wróg publiczny numer jeden), nie pozdrawiam 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ich stać na paliwo do bezsensownego jeżdżenia po Lublinie to i stać pojechać na inny tor, np w Rykach. A tak na marginesie to miałem okazję kiedyś widzieć jak się to bydło zachowywało na tym pseudo torze. Z doskonaleniem techniki jazdy to nie miało nic wspólnego. Wyczyny tych pseudo kierowców - rajdowców powinny być wzięte pod lupę prokuratora i pozamykać to za stworzenia zagrożenia dla życia i zdrowia. Miałem okazję się kiedyś szkolić z jednym z prawdziwych rajdowców i jego prywatna opinia na temat tego typu torów i samodoskonalenia techniki jazdy była jednoznaczna  - zagraża życiu i zdrowiu ich samym (to nie problem, bo najsłabsze i ułomne jednoski dążą do samozagłądy) i innych użytkowników dróg. Ci pseudo rajdowcy uczą się w 99% zachowań, które są skrajnie niebezpieczne i zamiast pomóc zabijają. Jak napotkam tą chołotę na drodze, to specjalnie przydybam któregoś, aby doprowadzić do kolizji z jego winy, a wcześniej włączę nagrywanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
faktycznie oddali do domu dziecka tonę czekolad........... które wcześniej za darmo dostali .......... jest się czym chwalić
tak  za darmo dostali ??????  w sumie tak krew sie sama zebrała   i tona czekolad za darmo sie zebrała i sie wszystko robi za darmo   hahahhaahahahahhahahaahahha    zachowujesz sie jak wariat hmmmmm   wykorzystam to jesli twoim zdaniem wszystko sie robi za darmo to zrób wszystkim lody  oczywiscie za darmo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś dobrze napisał, TO SĄ zwykli TERRORYŚCI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ich stać na paliwo do bezsensownego jeżdżenia po Lublinie to i stać pojechać na inny tor, np w Rykach. A tak na marginesie to miałem okazję kiedyś widzieć jak się to bydło zachowywało na tym pseudo torze. Z doskonaleniem techniki jazdy to nie miało nic wspólnego. Wyczyny tych pseudo kierowców - rajdowców powinny być wzięte pod lupę prokuratora i pozamykać to za stworzenia zagrożenia dla życia i zdrowia. Miałem okazję się kiedyś szkolić z jednym z prawdziwych rajdowców i jego prywatna opinia na temat tego typu torów i samodoskonalenia techniki jazdy była jednoznaczna  - zagraża życiu i zdrowiu ich samym (to nie problem, bo najsłabsze i ułomne jednoski dążą do samozagłądy) i innych użytkowników dróg. Ci pseudo rajdowcy uczą się w 99% zachowań, które są skrajnie niebezpieczne i zamiast pomóc zabijają. Jak napotkam tą chołotę na drodze, to specjalnie przydybam któregoś, aby doprowadzić do kolizji z jego winy, a wcześniej włączę nagrywanie.
Hmmmmmm brawo własnie sie Przyznałes ze spowodujesz kolizje  tak by wygladało na to ze jest z nie twojej winy ty to jestes dopiero gość  zachwowujesz sie tak jak by matka natura twój organ  odpowiedzialny za mówienie i pisanie połączyła bezpośredio z odbytem  no nic skonsultuj sie z lekarzem lub farmaceutą  i powiedz czym jezdzisz  to poczekam :)  pozdrowienia dla  niedzielnych kierowców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
faworek wam w d... barany jedne!!!! zamiast jeździć w kółko zaczęlibyście może zbierać na ten tor????!!! czy dalej czekacie aż wam to ja i moja rodzina ze swoich podatków zasponsorujemy???!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może zacznijmy od tego, że to był tor kartingowy na który nie powinny być wpuszczane żadne samochody, a że było inaczej to tylko i wyłącznie samowolka paru oszołomów. Więc o co oni się sadzą? Tam nigdy nie było żadnego toru do ścigania więc ich argumenty są arcyśmieszne, że im się coś należy, że im ktoś coś zlikwidował. Jesteście śmieszni drodzy zwolennicy budowy toru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po filmiku widać że mimo BMW to nie są łyse dresy palące gumę tylko normalni ludzie którzy upominają się o obiecanki prezydenta. Nie rozumiem skąd te mandaty skoro kulturalnie chcą tylko przejechać przez miasto..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
faworek wam w d... barany jedne!!!! zamiast jeździć w kółko zaczęlibyście może zbierać na ten tor????!!! czy dalej czekacie aż wam to ja i moja rodzina ze swoich podatków zasponsorujemy???!!!
ja poczekam  i poproszę jeszcze nowe opony najlepiej kilka kompletów  :)   aha i dzieki ze z podatków zapłaciłes za stadion, basen , nowe drogi , i cała infrastrukture  jestes boski   ty i te twoje podatki :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
faktycznie oddali do domu dziecka tonę czekolad........... które wcześniej za darmo dostali .......... jest się czym chwalić
  Ja swoje czekolady kupiłem bo nie mogłem oddac krwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja chce prywatne miejsce parkingowe pod blokiem może to tansze szanowne władze lublina
to sobie je kup ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
faktycznie oddali do domu dziecka tonę czekolad........... które wcześniej za darmo dostali .......... jest się czym chwalić
faktycznie za darmo a oddan krew to pikuś..........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie prezydencie żadnego ulegania tym idio... niemądrym ludziom   kiedyś zmądrzeją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak ich stać na paliwo do bezsensownego jeżdżenia po Lublinie to i stać pojechać na inny tor, np w Rykach. A tak na marginesie to miałem okazję kiedyś widzieć jak się to bydło zachowywało na tym pseudo torze. Z doskonaleniem techniki jazdy to nie miało nic wspólnego. Wyczyny tych pseudo kierowców - rajdowców powinny być wzięte pod lupę prokuratora i pozamykać to za stworzenia zagrożenia dla życia i zdrowia. Miałem okazję się kiedyś szkolić z jednym z prawdziwych rajdowców i jego prywatna opinia na temat tego typu torów i samodoskonalenia techniki jazdy była jednoznaczna  - zagraża życiu i zdrowiu ich samym (to nie problem, bo najsłabsze i ułomne jednoski dążą do samozagłądy) i innych użytkowników dróg. Ci pseudo rajdowcy uczą się w 99% zachowań, które są skrajnie niebezpieczne i zamiast pomóc zabijają. Jak napotkam tą chołotę na drodze, to specjalnie przydybam któregoś, aby doprowadzić do kolizji z jego winy, a wcześniej włączę nagrywanie.
  Super jesteś! Niestety wypłacisz mi ze swojego oc co do grosza jeżeli tak zrobisz zapewniam. Także niech pan uważa panie Rafale.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe - to może zróbmy sztuczny sklep w którym można kraść to będzie mniej kradzieży ? co to za argument z d..y ? łaskę ktoś robi, że się nie ściga na drogach publicznych ? szantażować będzie - "jak nam nie wybudujecie toru to będziemy się ścigać po drogach publicznych ?"  tak to brzmi co napisałeś. To nawet nie chodzi o tor -  ma być czy nie być, pewnie że fajnie by było żeby był - co mi to szkodzi ? jak ktoś ma takie hobby to niech sobie je bezpiecznie uprawia w wydzielonym do tego miejscu - ale jak będą takie akcje jak utrudnianie ruchu to osoby, których to nie dotyczy będą się wkurzać i nie będą "dla zasady" popierać takiej inwestycji - to samo co blokowanie dróg przez rolników - co kurde ludzie postronni mają być zakładnikami bo ktoś czegoś chce ? to żeby się ktoś kiedyś nie zdziwił..
Chciałbym zauważyć, że już jedni, których tor nie dotyczył przyczynili się do tego, że go już nie ma, oczywiście można było trochę poprawić infrastrukturę wokół toru, może by zmniejszyła hałas, ale to miejsce było tam przed budową bloków obok, więc sory, kupujesz i decydujesz się na mieszkanie z "takimi sąsiadami" lub nie. A rolnicy też chcą swoje a Ty jak Twój zakład pracy (powiedzmy) będą chcieli zniszczyć to pójdziesz na ul. Wiejską licząc, że ktoś Cię tam wysłucha? Wogóle zauważy??!! No ludzie no trochę empatii!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
qwerty jest bity przez kolegów i musi się wypłakać w internecie. Ciekaw jestem od kiedy jest tor w Rykach? Z rajdowcami którymi gadał to chyba ci co grają na multiplayer w Colin a albo podobną grą :D   A jak jest taki kozak to niech dzisiaj przyjedzie o 21 na Błonie i tam niech doprowadzi do stłuczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DRODZY MIESZKAŃCY PISZĄCY KOMENTARZE: Jeżeli ktoś chciałby porozmawiać z Nami to nie ma najmniejszego problemu bo jesteśmy dyspozycyjni. Jeżeli macie jakiekolwiek pytania odnośnie Naszych protestów, tego co robimy i chcielibyście bliżej poznać naszą akcję, czyli co, jak i dlaczego, zapraszam na spotkanie zamiast bić pianę w komentarzach. Oczywiście swoją propozycję kieruję do osób, które faktycznie chcą się tego dowiedzieć, a nie do dzieci 10-15 lat, którzy w większości tu piszą, prowokują do kłótni, a na umówione spotkanie nie przychodzą. Chcę również zaznaczyć, że Nasze środowisko nie jest wulgarne i wszelkie komentarze tego typu nie pochodzą od Nas, tylko są podszywaniem się pod uczestników akcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DROGI KOLEGO, chce żebyś wiedział że ja nie jestem dyspozycyjny a wolny czas organizuje sobie sam - nie protestuje poniewaz miasto nie chce mi zbudować miejsca do zabawy. Zrozumcie że mieskzańcy Lublina mają gdzieś Wasze rację. Zorganizujcie się, zróbcie biznes plany i zbudujcie tor (być moze nawet z pomocą miasta). No ale łatwiej jest porostu zablokować miasto i strajkować jak rolnicy, górnicy i inne nieroby. Dość!
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Społeczniak, ale ty to pusty jednak jestes...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...