Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

11 lutego 2015 r.
11:00
Edytuj ten wpis

"Jadą po faworki". Zwolennicy toru znowu chcą blokować miasto

Autor: Zdjęcie autora Dominik Smaga
132 65 A A

Czwartkowe popołudnie może być wyjątkowo trudne dla kierowców. Zwolennicy budowy toru kartingowego znów chcą bardzo wolno krążyć autami po centrum. Tym razem tłumaczą, że "jadą po faworki"

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Pierwsza taka akcja była planowana na 29 stycznia. Została zgłoszona w Ratuszu jako zgromadzenie publiczne, ale prezydent zakazał jej organizacji, wojewoda ten zakaz podtrzymał, więc organizatorzy odwołali zgromadzenie. Mimo to grupa zwolenników budowy toru umówiła się przez internet, że i tak wyjadą na ulicę "po bułki”. I słowa dotrzymali.

- Policjanci wypisali wtedy sześć mandatów za tamowanie ruchu, a w trzech przypadkach skierowali do sądu wnioski o ukaranie - podsumowuje mł. asp. Anna Kamola z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Jutro zapowiada się kolejny przejazd. Tym razem akcja nie była formalnie zgłaszana. - Nie mamy żadnego nowego zawiadomienia o zgromadzeniu publicznym - informuje Jerzy Ostrowski, dyrektor Wydziału Bezpieczeństwa Mieszkańców i Zarządzania Kryzysowego w Urzędzie Miasta.

Nieoficjalnie wiadomo jednak, że nawet gdyby takie zgłoszenie wpłynęło, miasto i tak zakazałoby przejazdu tłumacząc to obawą o bezpieczeństwo mieszkańców.

O planowanej na jutro akcji można przeczytać na portalu społecznościowym Facebook. "O godzinie 15.30 atrakcje zaczną się na Unii Lubelskiej, czyli tak jak ostatnio i powędrują do centrum krążąc po nim do godziny 18. Pamiętajcie o sprawnych autach, obowiązkowym wyposażeniu auta i komplecie dokumentów. Jeździmy zgodnie z przepisami, przede wszystkim z prędkością 25-30 km/h, ponieważ jest to centrum, piesi mogą wyjść w najmniej oczekiwanym miejscu, a chcemy aby każdy czuł się bezpiecznie”.

Policja zapowiada, że znów pojawi się na miejscu. - Funkcjonariusze będą do tego przygotowani - zapewnia mł. asp. Kamola.

Podczas pierwszej akcji drogówka próbowała podzielić kolumnę aut wypuszczając po pięć samochodów z miejsca zbiórki, którym był parking przy al. Unii Lubelskiej. Radiowozy obstawiały też najważniejsze skrzyżowania w centrum.

Władze miasta, które stały się adresatem żądań protestujących zapewniają, że szukają miejsca na nowy tor kartingowy.

- Ale na pewno nie uda się takiego terenu wskazać w graniach Lublina ze względu na ograniczenia planistyczne i kwestie ochrony środowiska - mówi Joanna Bobowska z Biura Prasowego w Ratuszu. Jeszcze niedawno pod uwagę brana była lokalizacja pod Lubartowem. - Ale okazała się nieodpowiednia ze względu na zbyt małą powierzchnię działek - tłumaczy rzeczniczka.

Czytaj więcej o:

Komentarze 65

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Niepozorna / 12 lutego 2015 o 11:05
0

KTO RZUCA BŁOTEM, SAM NIE MOŻE MIEĆ CZYSTYCH RĄK

To dla pieniaczy.....Panowie....cała prawda o was.....

Avatar
MeHaw / 12 lutego 2015 o 10:11
0

Finansować? A ile to twoja rodzina wydaje na to "finansowanie"? Myślisz,że twój żałosny podatek odprowadzony od najniższej krajowej cokolwiek nam sfinansuje? Śmieszne!

Wielu zwolenników toru płaci dużo wyższe podatki niż cała twoja rodzina razem wzięta.

Ja w takim razie mam gdzieś leczenie twojej rodziny! Nie mam ochoty finansowac twojej zachcianki w postaci bezpłatnej służby zdrowia.

Sam leczę się prywatnie, a składki na leczenie takich jak ty muszę nadal płacić!

Zastanów się zanim coś napiszesz. Jako płatnik podatków gminnych mam prawo wyrazić swoje zdanie na temat wykorzystywania publicznych środków. O ile mógłbym się choć przez chwile obiektywnie pochylić nad Waszym problemem to tego nie zrobię z bardzo prostego powodu - nie akceptuje manifestowania swoich potrzeb poprzez metody szantażu, blokad i utrudniania wszystkim życia. Koniec tematu.

PS.Nie zarabiam jak Ty najniższej krajowej lecz podobnie jak Ty  korzystam z prywatnej służby zdrowia (taką mamy rzeczywistość).

Zastanów się zanim coś napiszesz. Jako płatnik podatków gminnych mam prawo wyrazić swoje zdanie na temat wykorzystywania publicznych środków. O ile mógłbym się choć przez chwile obiektywnie pochylić nad Waszym problemem to tego nie zrobię z bardzo prostego powodu - nie akceptuje manifestowania swoich potrzeb poprzez metody szantażu, blokad i utrudniania wszystkim życia. Koniec tematu.

PS.Nie zarabiam jak Ty najniższej krajowej lecz podobnie jak Ty  korzystam z prywatnej służby zdrowia (taką mamy rzeczywistość).<... rozwiń

Avatar
k / 11 lutego 2015 o 22:15
0

NIE masz pojęcia to sie nie wypowiadaj bo inwestora na tor mamy dawno tylko czekamy żeby miasto do spółki wniosło teren jak twierdził żuk (partnerstwo publiczno-prawne ) do stadionów,basenów,lodowisk nikt ze społeczeństwa nie musiał szukać inwestorów-czujesz problem wielki podatniku !!!

CISNĄĆ tych z ratusza , niech pokażą że coś robią dla społeczeństwa , ile było walki o tor dla motocrosowców i nic nie zrobiono. A KUBA  PIĄTEK  ładnie się zapowiadał na rajdzie Dakaru , pech chciał że nie ukończył. Jeśli by ukończył to jestem pewien ilu by miał , ojców że mu pomogli i dumnie pierś wypinali . A to zasługa jest jego ojca DARKA ..

CISNĄĆ tych z ratusza , niech pokażą że coś robią dla społeczeństwa , ile było walki o tor dla motocrosowców i nic nie zrobiono. A KUBA  PIĄTEK  ładnie się zapowiadał na rajdzie Dakaru , pech chciał że nie ukończył. Jeśli by ukończył to jestem pewien ilu by miał , ojców że mu pomogli i dumnie pierś wypinali . A to zasługa jest jego ojca DARKA ..

rozwiń
Avatar
Nickt / 11 lutego 2015 o 21:02
0

Mozna zablokowac miasto nie jeżdząc powoli... Wystarczy wybrać się w kilka samochodów na te ronda w Lublinie, które nie maja sygnalizacji świetlnej, a nawet na te z sygnalizacją. Ponieważ samochód na rondzie ma pierszeństwo, to zaden inny nie będzie mógł wjechać... Np rondo na JP2 (przy biedronce), przy Nowym Świecie, na Rusałki i obok Makro...

Avatar
Łukasz / 11 lutego 2015 o 20:09
0

Brawo Panowie i Panie. Walczcie o swoje bo nikt wam nic nie da, tym bardziej złodzieje z urzędów. Co to za rozwój motoryzacji skoro zamyka się kluczowe miejsce jakim jest TOR w Lublinie. Rozkradną ten kraj całkowicie...

Avatar
X2X / 11 lutego 2015 o 19:53
0

Jak ich stać na paliwo do bezsensownego jeżdżenia po Lublinie to i stać pojechać na inny tor, np w Rykach. A tak na marginesie to miałem okazję kiedyś widzieć jak się to bydło zachowywało na tym pseudo torze. Z doskonaleniem techniki jazdy to nie miało nic wspólnego. Wyczyny tych pseudo kierowców - rajdowców powinny być wzięte pod lupę prokuratora i pozamykać to za stworzenia zagrożenia dla życia i zdrowia. Miałem okazję się kiedyś szkolić z jednym z prawdziwych rajdowców i jego prywatna opinia na temat tego typu torów i samodoskonalenia techniki jazdy była jednoznaczna  - zagraża życiu i zdrowiu ich samym (to nie problem, bo najsłabsze i ułomne jednoski dążą do samozagłądy) i innych użytkowników dróg. Ci pseudo rajdowcy uczą się w 99% zachowań, które są skrajnie niebezpieczne i zamiast pomóc zabijają. Jak napotkam tą chołotę na drodze, to specjalnie przydybam któregoś, aby doprowadzić do kolizji z jego winy, a wcześniej włączę nagrywanie.

Widać to nie tym rajdowcom powinni zakazać jeździć, mam nadzieję że spotkasz się na drodzę z całą Twoją rodziną przy śmiertelnej kolizji.

Widać to nie tym rajdowcom powinni zakazać jeździć, mam nadzieję że spotkasz się na drodzę z całą Twoją rodziną przy śmiertelnej kolizji.

rozwiń
Avatar
Gość / 11 lutego 2015 o 19:27
0

idioci, blokować to oni se mogą drzwi kibla we własnym domu.... kategorycznie nie popieram ... debilizm tej grupy wykracza wszelkie granice.

Avatar
gość / 11 lutego 2015 o 18:46
0

Czy nie można postarać się o pieniądze z UE i kupić kawał ziemi najgorszej klasy kilka km od Lublina i tam zrobić w szczerym polu tor ???

Kto wziął kasę za ziemię na której jest obecny tor ?

Avatar
seba / 11 lutego 2015 o 18:44
0
Popieram! Do póki nie odpuścić to miasto będzie robiło coś w waszej sprawie. Zabrali wam tor to niech nowy zbudują! Trzymam kciuki!
Avatar
Wojciech / 11 lutego 2015 o 17:46
0

faworek wam w d... barany jedne!!!! zamiast jeździć w kółko zaczęlibyście może zbierać na ten tor????!!! czy dalej czekacie aż wam to ja i moja rodzina ze swoich podatków zasponsorujemy???!!!

NIE masz pojęcia to sie nie wypowiadaj bo inwestora na tor mamy dawno tylko czekamy żeby miasto do spółki wniosło teren jak twierdził żuk (partnerstwo publiczno-prawne ) do stadionów,basenów,lodowisk nikt ze społeczeństwa nie musiał szukać inwestorów-czujesz problem wielki podatniku !!!

NIE masz pojęcia to sie nie wypowiadaj bo inwestora na tor mamy dawno tylko czekamy żeby miasto do spółki wniosło teren jak twierdził żuk (partnerstwo publiczno-prawne ) do stadionów,basenów,lodowisk nikt ze społeczeństwa nie musiał szukać inwestorów-czujesz problem wielki podatniku !!!

rozwiń
Avatar
Niepozorna / 12 lutego 2015 o 11:05
0

KTO RZUCA BŁOTEM, SAM NIE MOŻE MIEĆ CZYSTYCH RĄK

To dla pieniaczy.....Panowie....cała prawda o was.....

Avatar
MeHaw / 12 lutego 2015 o 10:11
0

Finansować? A ile to twoja rodzina wydaje na to "finansowanie"? Myślisz,że twój żałosny podatek odprowadzony od najniższej krajowej cokolwiek nam sfinansuje? Śmieszne!

Wielu zwolenników toru płaci dużo wyższe podatki niż cała twoja rodzina razem wzięta.

Ja w takim razie mam gdzieś leczenie twojej rodziny! Nie mam ochoty finansowac twojej zachcianki w postaci bezpłatnej służby zdrowia.

Sam leczę się prywatnie, a składki na leczenie takich jak ty muszę nadal płacić!

Zastanów się zanim coś napiszesz. Jako płatnik podatków gminnych mam prawo wyrazić swoje zdanie na temat wykorzystywania publicznych środków. O ile mógłbym się choć przez chwile obiektywnie pochylić nad Waszym problemem to tego nie zrobię z bardzo prostego powodu - nie akceptuje manifestowania swoich potrzeb poprzez metody szantażu, blokad i utrudniania wszystkim życia. Koniec tematu.

PS.Nie zarabiam jak Ty najniższej krajowej lecz podobnie jak Ty  korzystam z prywatnej służby zdrowia (taką mamy rzeczywistość).

Zastanów się zanim coś napiszesz. Jako płatnik podatków gminnych mam prawo wyrazić swoje zdanie na temat wykorzystywania publicznych środków. O ile mógłbym się choć przez chwile obiektywnie pochylić nad Waszym problemem to tego nie zrobię z bardzo prostego powodu - nie akceptuje manifestowania swoich potrzeb poprzez metody szantażu, blokad i utrudniania wszystkim życia. Koniec tematu.

PS.Nie zarabiam jak Ty najniższej krajowej lecz podobnie jak Ty  korzystam z prywatnej służby zdrowia (taką mamy rzeczywistość).<... rozwiń

Avatar
k / 11 lutego 2015 o 22:15
0

NIE masz pojęcia to sie nie wypowiadaj bo inwestora na tor mamy dawno tylko czekamy żeby miasto do spółki wniosło teren jak twierdził żuk (partnerstwo publiczno-prawne ) do stadionów,basenów,lodowisk nikt ze społeczeństwa nie musiał szukać inwestorów-czujesz problem wielki podatniku !!!

CISNĄĆ tych z ratusza , niech pokażą że coś robią dla społeczeństwa , ile było walki o tor dla motocrosowców i nic nie zrobiono. A KUBA  PIĄTEK  ładnie się zapowiadał na rajdzie Dakaru , pech chciał że nie ukończył. Jeśli by ukończył to jestem pewien ilu by miał , ojców że mu pomogli i dumnie pierś wypinali . A to zasługa jest jego ojca DARKA ..

CISNĄĆ tych z ratusza , niech pokażą że coś robią dla społeczeństwa , ile było walki o tor dla motocrosowców i nic nie zrobiono. A KUBA  PIĄTEK  ładnie się zapowiadał na rajdzie Dakaru , pech chciał że nie ukończył. Jeśli by ukończył to jestem pewien ilu by miał , ojców że mu pomogli i dumnie pierś wypinali . A to zasługa jest jego ojca DARKA ..

rozwiń
Avatar
Nickt / 11 lutego 2015 o 21:02
0

Mozna zablokowac miasto nie jeżdząc powoli... Wystarczy wybrać się w kilka samochodów na te ronda w Lublinie, które nie maja sygnalizacji świetlnej, a nawet na te z sygnalizacją. Ponieważ samochód na rondzie ma pierszeństwo, to zaden inny nie będzie mógł wjechać... Np rondo na JP2 (przy biedronce), przy Nowym Świecie, na Rusałki i obok Makro...

Avatar
Łukasz / 11 lutego 2015 o 20:09
0

Brawo Panowie i Panie. Walczcie o swoje bo nikt wam nic nie da, tym bardziej złodzieje z urzędów. Co to za rozwój motoryzacji skoro zamyka się kluczowe miejsce jakim jest TOR w Lublinie. Rozkradną ten kraj całkowicie...

Avatar
X2X / 11 lutego 2015 o 19:53
0

Jak ich stać na paliwo do bezsensownego jeżdżenia po Lublinie to i stać pojechać na inny tor, np w Rykach. A tak na marginesie to miałem okazję kiedyś widzieć jak się to bydło zachowywało na tym pseudo torze. Z doskonaleniem techniki jazdy to nie miało nic wspólnego. Wyczyny tych pseudo kierowców - rajdowców powinny być wzięte pod lupę prokuratora i pozamykać to za stworzenia zagrożenia dla życia i zdrowia. Miałem okazję się kiedyś szkolić z jednym z prawdziwych rajdowców i jego prywatna opinia na temat tego typu torów i samodoskonalenia techniki jazdy była jednoznaczna  - zagraża życiu i zdrowiu ich samym (to nie problem, bo najsłabsze i ułomne jednoski dążą do samozagłądy) i innych użytkowników dróg. Ci pseudo rajdowcy uczą się w 99% zachowań, które są skrajnie niebezpieczne i zamiast pomóc zabijają. Jak napotkam tą chołotę na drodze, to specjalnie przydybam któregoś, aby doprowadzić do kolizji z jego winy, a wcześniej włączę nagrywanie.

Widać to nie tym rajdowcom powinni zakazać jeździć, mam nadzieję że spotkasz się na drodzę z całą Twoją rodziną przy śmiertelnej kolizji.

Widać to nie tym rajdowcom powinni zakazać jeździć, mam nadzieję że spotkasz się na drodzę z całą Twoją rodziną przy śmiertelnej kolizji.

rozwiń
Avatar
Gość / 11 lutego 2015 o 19:27
0

idioci, blokować to oni se mogą drzwi kibla we własnym domu.... kategorycznie nie popieram ... debilizm tej grupy wykracza wszelkie granice.

Avatar
gość / 11 lutego 2015 o 18:46
0

Czy nie można postarać się o pieniądze z UE i kupić kawał ziemi najgorszej klasy kilka km od Lublina i tam zrobić w szczerym polu tor ???

Kto wziął kasę za ziemię na której jest obecny tor ?

Avatar
seba / 11 lutego 2015 o 18:44
0
Popieram! Do póki nie odpuścić to miasto będzie robiło coś w waszej sprawie. Zabrali wam tor to niech nowy zbudują! Trzymam kciuki!
Avatar
Wojciech / 11 lutego 2015 o 17:46
0

faworek wam w d... barany jedne!!!! zamiast jeździć w kółko zaczęlibyście może zbierać na ten tor????!!! czy dalej czekacie aż wam to ja i moja rodzina ze swoich podatków zasponsorujemy???!!!

NIE masz pojęcia to sie nie wypowiadaj bo inwestora na tor mamy dawno tylko czekamy żeby miasto do spółki wniosło teren jak twierdził żuk (partnerstwo publiczno-prawne ) do stadionów,basenów,lodowisk nikt ze społeczeństwa nie musiał szukać inwestorów-czujesz problem wielki podatniku !!!

NIE masz pojęcia to sie nie wypowiadaj bo inwestora na tor mamy dawno tylko czekamy żeby miasto do spółki wniosło teren jak twierdził żuk (partnerstwo publiczno-prawne ) do stadionów,basenów,lodowisk nikt ze społeczeństwa nie musiał szukać inwestorów-czujesz problem wielki podatniku !!!

rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 65

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy 0 0

3 lipca w Kocku (pow. lubartowski) zaginęła Maria Krystyna Nowicka.

Wyprzedzał ciągnik z dwoma przyczepami. Wtedy traktorzysta zaczął skręcać

Wyprzedzał ciągnik z dwoma przyczepami. Wtedy traktorzysta zaczął skręcać 0 0

We wtorek wieczorem w miejscowości Podhorce (pow. tomaszowski) ciągnik rolniczy zderzył się z motorowerem.

Lublin: Włamywacz wielobranżowy

Lublin: Włamywacz wielobranżowy 2 0

Kryminalni z Lublina zatrzymali seryjnego włamywacza. 27-latek okradł sklep ogrodniczy, salony kosmetyczne i studia tatuażu. Policjanci zatrzymali go w poniedziałek. Spowodowane przez niego straty zostały oszacowane na ponad 120 tys. zł.

Przyjaźniły się od kilku lat. Nie spodziewała się takiego zachowania koleżanki

Przyjaźniły się od kilku lat. Nie spodziewała się takiego zachowania koleżanki 7 1

Jej łupem padły pieniądze, zegarek, biżuteria, portfel i dokumenty. Po zatrzymaniu złodziejka tłumaczyła, że musiała kraść by spłacić długi.

Lubelska Federacja Bardów: "Dylan Noblista" w Teatrze Starym
26 września 2018, 19:00

Lubelska Federacja Bardów: "Dylan Noblista" w Teatrze Starym 2 0

Co Gdzie Kiedy. W środę, 26 września o godz. 19 na scenie Teatru Starego (ul. Jezuicka) wystąpi Lubelska Federacja Bardów. Będzie to lubelska premiera koncertu Dylan Noblista.

Za wycofane z rynku leki zapłacą pacjenci. "Takie rzeczy są możliwe tylko w Polsce"

Za wycofane z rynku leki zapłacą pacjenci. "Takie rzeczy są możliwe tylko w Polsce" 0 3

To skandal, żeby pacjent musiał ponosić konsekwencje wycofania leku z rynku! – oburza się pan Jerzy z Lublina. – Takie rzeczy są możliwe tylko w Polsce.

Lublin: Więcej miejsc parkingowych na LSM

Lublin: Więcej miejsc parkingowych na LSM 0 0

90 nowych miejsc parkingowych ma powstać na osiedlach Mickiewicza, Konopnickiej, Krasińskiego i Słowackiego.

Dni Janowca 2018: spektakle, parada, koncerty
21 lipca 2018, 20:00

Dni Janowca 2018: spektakle, parada, koncerty 0 0

W dniach 21-22 lipca na Zamku w Janowcu odbędzie się tegoroczna, barwna i wypełniona atrakcjami odsłona Dni Janowca.

Bitwa, jak tysiąc lat temu nad Bugiem. Inscenizacja w Hrubieszowie
21 lipca 2018, 12:00

Bitwa, jak tysiąc lat temu nad Bugiem. Inscenizacja w Hrubieszowie 0 0

Gdy cała Polska świętuje stulecie odzyskania niepodległości u nas będziemy wspominać wydarzenia z 1018 roku. W weekend obchodzimy 1000 rocznicę bitwy nad Bugiem pomiędzy Bolesławem Chrobrym a Jarosławem Mądrym. Będzie co rekonstruować, bo za Chrobrym stało ok. 300 rycerzy niemieckich, 500 Węgrów, 100 Pieczyngów oraz od 2 do 5 tys. polskich zbrojnych. Ruski władca dysponował armią zbliżona liczebnie, którą wspomagali Wikingowie.

Wstęp na aukcję Pride of Poland dla osób z grubym portfelem. Wysokie ceny zaproszeń

Wstęp na aukcję Pride of Poland dla osób z grubym portfelem. Wysokie ceny zaproszeń 3 0

Każdy kto w tym roku będzie chciał zobaczyć aukcję Pride of Poland będzie musiał zapłacić za zaproszenie. I to nie mało. Organizatorzy właśnie podali, że zaproszenie kosztować będzie 450 zł.

Ciężarówka zaczęła się palić w trakcie jazdy. Strażacy musieli ją najpierw dogonić
Alarm 24

Ciężarówka zaczęła się palić w trakcie jazdy. Strażacy musieli ją najpierw dogonić 31 4

Do zdarzenia doszło w Zemborzycach Tereszyńskich na drodze krajowej nr 19 pod Lublinem.

"Szewcy" z Krakowa w Teatrze Starym w Lublinie
22 września 2018, 16:00

"Szewcy" z Krakowa w Teatrze Starym w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 22 września o godz. 16 i 20 w Teatrze Starym (ul. Jezuicka) wystąpią artyści z Narodowego Starego Teatru w Krakowie ze spektaklem Szewcy.

Grzegorz Bonin w Motorze Lublin!

Grzegorz Bonin w Motorze Lublin! 90 10

To prawdziwy hit tego lata! Kontrakt z żółto-biało-niebieskimi podpisał były zawodnik Górnika Łęczna, Grzegorz Bonin

Dwa nowe żądła Górnika Łęczna

Dwa nowe żądła Górnika Łęczna 0 0

PIŁKARSKA II LIGA W sobotę Górnik Łęczna rozegra pierwszy mecz nowego sezonu gdzie w Wejherowie zagra z tamtejszym Gryfem. Na kilka dni przed tym spotkaniem do klubu dołączyło dwóch zawodników, którzy mają stanowić o sile ofensywnej zielono-czarnych

Plantacje malin na Ukrainie zniszczą polskie rolnictwo? Ministerstwo wsparło, marszałek już nie patronuje
film

Plantacje malin na Ukrainie zniszczą polskie rolnictwo? Ministerstwo wsparło, marszałek już nie patronuje 38 17

Czy 10 jednohektarowych plantacji ekologicznych malin na Ukrainie zniszczy polskie rolnictwo? Poseł Jarosław Sachajko twierdzi, że tak właśnie się stanie. I wypomina marszałkowi objęcie tej inicjatywy honorowym patronatem.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!