Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak 1 listopada dotrzeć na cmentarze w Lublinie autobusem lub samochodem

Utworzony przez Janusz_Paliwas, 29 października 2020 r. o 20:13 Powrót do artykułu
Jak się tam dostać to każdy wie, ale lepiej powiedzcie co robić aby móc stamtąd wrócić !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nie można by było ujednolicić numeracji linii cmentarnych w taki sposób by zamiast numerów 200, 201, 202 byłyby odpowiednio CM1, CM2, CM3. W taki sposób to nawet osobom starszym byłoby łatwiej zapamiętać, łatwiej by się kojarzyło, trasy oczywiście bez zmian, ale ta mała i kosmetyczna zmiana numeracji myślę, że przyjęłaby się dobrze i w dodatku nic nie kosztuje, a zgrabnie porządkuje.
 Ale przecież te linie nazywają się tak samo już od bardzo wielu lat, jak nie od początku ich wprowadzenia. Myślę, że wszyscy już się przyzwyczaili do ich numeracji i kierunków kursowania. Zatem postulat o zmianę nazwy, by było łatwiej z mojej perspektywy jest mocno chybiony. Właśnie ludzie starsi, którzy przyjmują wszelkie zmiany (oczywiście nie wszyscy) nieco wolniej byliby pogubieni. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...