Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak serwisanci naprawiali telewizor na gwarancji

Utworzony przez Social eater, 11 marca 2011 r. o 09:21 Powrót do artykułu
Kiedyś w tym serwisie w ten właśnie sposób 5 razy naprawiali mi radio samochodowe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako laik twierdzę, że drugi radiator służy do zwiększenia powierzchni czynnej chłodzenia. Słabo to wygląda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie w tym serwisie juz dwa razy uzupełniali plazmę w telewizorze bo wyciekała!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Telewizor jest kilkuletni, nie mamy wpływu na to, że się psuje, ale na pewno nie była to ta sama usterka. Jakim cudem telewizor jest kilkuletni,skoro naprawy miały miejsce podczas(tylko)dwuletniej(rok normalnej+rok z ubezpieczenia)gwarancji?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ducat serwis to oszusci.ja dałem aparat do naprawy.Płacę pieniądze ,miły gościo zapewnia mnie ze juz wszystko działa i jest ok .dobrze że sprawdziłem jeszcze w sklepie .był tak samo zepsuty jak wczesniej.zażądałem zwrotu pieniędzy.niechętnie ale oddali,jakbym wyszedł ze sklepu to by powiedzieli że sam zepsułem .ducat to oszysci.podejrzewam ze wogóle go nie robili.zaniose do małego punktu napraw koło dawnego kina wyzwolenia ,to lepiej zrobię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co z tego ? Teraz sprzety sa robione masowo i ciężko takie coś naprawić. Po prostu powinno się wymieniac na nowe. Ale jesli minęło rok gwarancji albo dwa lata rękojmi i jest to przedłużenie gwarancji w przypadku umowy serwisowej to niestety zapewne nie ma mozliwości wymiany na nowy i trzeba naprawiać do skutku. Ja nie jestem serwisantem ale postawcie sie tez w ich przypadku. Często psują się rzeczy nowe, nie te wymieniane i to jest po prostu przypadek albo ogólnie fuszerka przy montażu tego sprzętu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ducat serwis to oszuści jakich mało, mam teraz z nimi problem już piąty raz oddaje urządzenie do nich z tą samą usterką, mało tego ostatnio zapewnili mnie, że wymienili mi część w ekspresie na nową a stara miała skazę na obudowie bardzo mało widoczną jak zabrałem do domu ekspres z podobno nową częścią sprawdziłem a tu ta sama. Zamierzam ich podać do sądu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawiałam odkurzacz na gwarancji. Miało być super świetnie szybko, okazało się długo i dostałam sprzęt z uszkodzoną obudową - wyłamane uchwyty w grubym plastiku - odkurzacz najlepszy z dostępnych Zelmera - zniszczenie zgłosiłam, wymienili uszkodzoną część ale już nie wygląda jak poprzednio i miło nie było.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest chore. Przecież jak ktos naprawia cos 3 razy i to dalej nie działa to znak ,ze sie nie zna. Powinien zmienić profesję to żaden wstyd, albo zatrudnić człowieka który sie zna.   Dzisiejsze telewizory produkują tak by naprawiać sie nie opłacało :) To kolejna kwestia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie w Ducat Servis zażyczyli sobie 120 zł za samo CZYSZCZENIE bez wymiany żadnych części niedziałającego odtwarzacza DVD. Było to zadziwiające, ponieważ odtwarzacz właśnie był wyczyszczony i dalej nie działał. Kiedy zrezygnowałam z „naprawy” nie byli stratni - zażyczyli sobie 30 zł(!) za tzw. "sprawdzenie" czyli odkręcenie 4 śrub i otwarcie klapy. O „opłacie za sprawdzenie” fałszywie miły pan w recepcji przy przyjmowaniu sprzętu ani nie piśnie, za to z wielkim upodobaniem używa słowa „niejako” w co drugim zdaniu. Ostrzegam wiec potencjalnych klientów. Ja będę omijać ich szerokim łukiem. Zdzierstwo i oszukaństwo. Na Matejki pan czyszczenie zrobił za 30 zł. ..    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serwis Ducat działa w myśl zasady że to klient jest dla nich a nie oni dla klienta. Radze omijać z daleka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Absolutnie nie polecam, niemiła obsługa i nieprofesjonalne podejście do klienta. Samowolka w podjęciu decyzji o naprawie telewizora, od Pana Fachowca telefon dostałem już po naprawie i z wyceną, usłyszałem od pana że żeby ustalić usterkę to trzeba najpierw naprawić sprzęt, śmiech na sali, skasowali mnie 36 pln, za nie naprawiony telewizor. przy czym nikt mnie na początku nie poinformował ze taka opłata jest naliczana za "diagnoze". Wręcz przeciwnie powiedzieli że zadzwonią i poinformują mnie jaka jest usterka i czy zgadzam się na cenę i naprawę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten "serwis " to jakaś farsa. Firma ubezpieczeniowa wskazała tą firmę jako autoryzowany serwis termonixa - urządzenie po przepięciu. mało tego, że jakiś fachowiec nie rozpoznał usterki to przy składaniu uszkodził zaczepy i źle złożył, Zadzwoniłem do serwispu po wyjaśnienie okazało się ze takie urządzenie widzą pierwszy raz na oczy - to dobre autoryzowany serwis!!! nie naprawili, uszkodzili, zdekompletowali i wy-syfili mi sprzęt - chamstwo!! historia trwa 2 miesiące. sam naprawiłem - wymieniłem dwa tranzystory i działa. OMIJAJCIE z daleka Dukata!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawdę sądzicie, że to najlepsza opcja? Zastanawiam się nad tym od dłuższego czasu i nie mogę dojść do żadnych konkretnych wniosków… Deb0308 - Warto sprawdzić:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan który naprawia odkurzacze (a raczej nie naprawia) niech zmieni pracę może na stróża nocnego i przyzna się ,że się na tym nie zna.I ten pan cwaniaczek w garniturku , który przyjmuje sprzęt też niech się rozejrzy za odpowiednią dla siebie robotą , bo do obsługi klienta to on się nie nadaje............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to pięknie ! :-(  We wrześniu 2017 naprawili mi obraz w tv LG tzn wymiana podświetlenia obrazu . Wczoraj szlag trafił - ta sama checa. Oczywiście gwarancja już sie skończyła, a po przeczytaniu tych komentarzy to raczej nie ma po co do nich dzwonić :-(  Dodam że na poprzednim podświetlenia  tv działał bez zarzutu przez prawie 5 lat na mega obrotach po około 20h na dobę , a po naprawie zdecydowanie bardziej go oszczędzaliśmy. Słabo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak czytam te komentarze i zastanawiam się ile osób zna pracę serwisu autoryzowanego??? Proszę Państwa serwis gwarancyjny i pogwarancyjny to dwie różne rzeczy , serwis gwarancyjny polega na usunięciu danej usterki zgłoszonej przez użytkownika a nie tak jak w przypadku serwisu pogwarancyjnego na naprawie danego odbiornika, serwis gwarancyjny jest ściśle ustalony przez producenta sprzętu , jeśli zatem Państwo zgłoszą brak głosu w odbiorniku a serwisant napiszę w protokóle naprawy że naprawił donnie i obraz to serwis centralny zakwestionuje tę decyzję i poprostu nie zapłaci im za te naprawę. A co do tych 30 czy 36 zł za sprawdzenie hmmm Proszę Państwa godzina pracy serwisanta kosztuję między 80 a 170 zł w zależności od branż ( będę tu strzelał bo nie wiem jle czasu potrzebują by stwierdzić jakąkolwiek usterkę.) Załóżmy że ok 30 min. Trzeba ten sprzęt rozkręcić wyczyść pewnie w ich przypadku coś pomierzyć i z powrotem podkręcać , czy to dużo ??? Nie jestem związany z tym serwisem pracuje w zupełnie innej branży i cokolwiek wiem jak to wygląda u mnie . Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...