Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak się jeździ w Lublinie (wideo)

Utworzony przez rfhj, 24 lutego 2012 r. o 15:19 Powrót do artykułu
Jeżdżę zawodowo ale tyle takich sytuacji co Ty przez rok to przez 12 lat nie miałem,szacunek dla Twoich nerwow Pozdrawiam i szerokiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po obejrzeniu tego filmu zasadne jest kupienie kamery i umieszczenie jej w samochodzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiś pechowy ten kierowca albo samochód... A swoją droga faktyczni jazda po lublinie to prawdziwe wyzwanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten człowiek to chodzące nieszczęście. W zyciu nie miałem tyle sytuacji co on. a jezdze ponad 10lat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szacun normalnie za filmik! Widac jakie barany jezdza po naszych drogach i ich kulture. Takich deb***i to bym normalnie upublicznial w internecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Filmik godny obejrzenia, pokazuje dosłownie BEZMYŚLNOŚĆ a zarazem GŁUPOTĘ kierowców...Chyba niektórzy nie zdają sobie sprawy z zagrożenia jakie stwarzali.. A swoją drogą, dlaczego policjanci w filmiku nie ścigali tego pirata który na skrzyżowaniu wyprzedzał?! Kierujący!Włączcie myślenie, bo te sytuacje przedstawione na filmiku to jakieś nieporozumienie totalne... Pozdrawiam i gratulacje .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetny film. Pokazuje jak bardzo kierowcy są bezmyślni i nie zastanawiają się nad bezpiecznym prowadzeniem auta. Nie raz również spotkałem się z tym, jak kierowca z ulicy podporządkowanej wyjeżdża mi prosta pod koła. I tylko dzięki refleksowi lub niskiej prędkości udawało mi się wyjść z tego cało. A jeszcze bardziej niebezpieczne jest wyprzedzanie na podwójnej linii ciągłej, kiedy zwalniam, a przede mną jedzie wolno auto, to masa ludzi wyprzedza nawet na trzeciego. Szczególnie robią to osoby z rejestracjami warszawskimi. Według mnie kierowcy aut z rejestracjami zaczynającymi się od W... są najbardziej niebezpieczni i najmniej przestrzegają przepisy. Jakby byli królami dróg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z zamieszczonego materiału jasno wynika, iż pan kierowca nagrywający powyższy film notoryczne przekracza dopuszczalne prędkości, zbiera niezłe odszkodowania od ubezpieczyciela dokumentując kolizje dowodem filmowym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmm zdaje mi się czy kierowca nagrywający ten filmik jest z Nałęczowa?? bo jest stąd dużo filmików i z 830... Swoją drogą film dobry a zwłaszcza nauka jazdy ALBICO wyprzedzająca na podwójnej ciągłej hehe ( a też tam prawko robiłem) potem nie ma się co dziwić jak jeżdżą polscy kierowcy skoro nawet instruktorzy na to pozwalają. Z drugiej strony autor filmika ma strasznie dużo kolizji i bardzo nie bezpiecznych wymuszeń pierszeństwa na sobie!! Na jego miejscu mocno zastanowił bym się czy nie przesiąść się do busa bo odpukać następnego filmiku już nie nakręci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież sam autor tego filmu jest busiarzem. Na filmie widać kasę przez jakiś czas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no prosze jaka kultura na ulicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to jedziemy: 0:14- 0:25 przy zawracaniu bbatman nie ustawił się jak nakazują przepisy przy prawej krawędzi i usiłował przejechać wpoprzek przez 3 pasy na prawy skrajny pas wymuszając pierwszeństwo na Micrze będącej po prawej stronie. Do tego po chamsku używał sygnału dźwiękowego na terenie zabudowanym. 0:40 widząc pojazd wykonujący niebezpieczny manewr pomylił sygnał dźwiękowy z hamulcem i zamiast zwolnić znów po chamsku trąbił 1:08 widząc cofający pojazd (nieprawidłowo oczywiście) dojechał mu do samego zderzaka - przepisowo ale po chamsku 1:20 wiedząc o patrolu policyjnym jechał dużo poniżej dozwolonej prędkości powodując korek i prowokując do wyprzedzania go na podwójnej ciągłej - przepisowo ale po chamsku 1:35 zbiera się spod świateł wolniej od autobusu powodując korek i pozostawiając akurat tyle miejsca aby ktoś próbował się wcisnąć prowokuje do wciskania się - i ktoś się wciska, bbatman trąbi - przepisowo ale po chamsku 1:48 filmuje z samochodu stojącego prawie na przejściu 2:09 jedzie za ciągnikiem z minimalną prędkością blokując innych i nie pozostawia wystarczającej ilości miejsca aby bezpiecznie wjechać przed niego - przepisowo ale po chamsku 2:18 na pierwszy rzut oka widać że przekracza dozwoloną prędkość 2:42 nie zachowuje ostrożności przy zbliżaniu się do stojącego na przystanku autobusu,widząc pieszego na jezdni nie hamuje tylko trąbi 3:30 na pierwszy rzut oka widać że przekracza dozwoloną prędkość, nie reaguje hamowaniem na wyjeżdżające z bocznej drogi Tico które widać z daleka i jest buuuuum 3:40 nie zachowuje należytej ostrożności przy wymijaniu z pojazdem usiłującym skręcić w lewo i wali w ślizgające się Tico mamy kolejne buuuum Ten bbatman78 nie jest żadnym kierowcą, ale zwykłym ćwokiem powodującym wiele niebezpiecznych sytuacji i najlepszym przykładem pirata i chama na drodze. Policja powinna go odnaleźć i odpowiednio wynagrodzić punktami. A autor jotem zamiast lansować chama na drodze powinien obejrzeć dokładniej film i wysnuć z niego wnioski, lub zapytać o nie kogoś kto jeździ samochodem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsi są policjanci przy nałęczowiance jak się przyglądają jak wyprzedza na podwójnej i nie zatrzymują go
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Najlepsi są policjanci przy nałęczowiance jak się przyglądają jak wyprzedza na podwójnej i nie zatrzymują go
Wyprzedzał na przerywanej, zakończył wyprzedzanie na podwójnej ciągłej i na zakazie więc sprawa jest dyskusyjna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten co jeździ tym samochodem stwarza wiele niebezpiecznych sytuacji na drodze ja rocznie robię ok 50 tys. km i nie zdarzyło mi się tyle sytuacji na drodze ;P a tutaj kierowca używa sygnału dźwiękowego zamiast hamulca nie nauczyli używać hamulca ? dałbym mu mandat, już na samym początku filmu zamiast ustawić się przy prawej krawędzi jezdni ustawia się przy lewej a potem skręcając próbuje zająć prawy pas, po prostu deb***; skoro nie chciał wyprzedzać traktora powinien zjechać maksymalnie do prawej krawędzi jezdni a nie przy lewej krawędzi blokował drogę i zmuszał innych do wyjeżdżania w całości na przeciwny pas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolega ma rację. Ten kierowca to chamski Bolek za kółkiem. Mam przejechane ponad milion kilometrów. Na filmie dokładnie widać, małe doświadczenie kierowcy, cwaniactwo etc. Nie jest sztuką prowadzić pojazd, a jechać z wyobraźnią. Każdy popełnia błędy i dzięki innym myślącym kierowcom, więcej ludzi jest zdrowych. Szoferowi życzę pokory bo możesz trafić na TIR-a. A duży samochód błędów nie wybacza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sam autor to pi*** nie kierowca, dla niego i syrena ze statku to za malo, PIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIP :/ co za ludzie:/ na drodze obowiazuje zasada ogroniczonego zaufania, a mialem wrazenie ze wg. autora to on jest "panem i krolem szos" :/ zal....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sytuacja z BMW. Osobówka prawdopodobnie czekała na tego chama z kamerą aż pojedzie ale on zostawił odstęp 300 metrów do samochodu przed nim. Kierowca BMW pewnie pomyślał że cham go wpuszcza skoro taki odstęp zostawił (Autobus szybciej ruszał). Inna opcja jest taka że specjalnie blokował pas ruchu uniemożliwiając kierowcy BMW zmiany pasa bo kierunkowskaz miał włączony co świadczy o tym że od dawna planował zamiar zmiany pasa ruchu i kamerzysta to widział.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kamerzysta ze wsi przyjechał do miasta i nie potrafi z kulturą jeździć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wyprzedzał na przerywanej, zakończył wyprzedzanie na podwójnej ciągłej i na zakazie więc sprawa jest dyskusyjna.
to nic nie znaczy, kierowca powinen sie zorientowac czy nie ma ciaglej, za to jest normalny mandat, chociazbys metr najechal na ciagla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...