Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

24 lutego 2012 r.
14:52
Edytuj ten wpis

Jak się jeździ w Lublinie (wideo)

0 145 A A
 (youtube)
(youtube)

Czy poruszanie się po drogach Lublina jest bezpieczne? Na to pytanie stara się odpowiedzieć Internauta "bbatman78", który zamieścił w sieci materiał zbierany przez cały rok.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 145

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
iwi / 27 lutego 2012 o 22:27
0
[quote name='Gość' timestamp='1330096666' post='601818']

1:20 wiedząc o patrolu policyjnym jechał dużo poniżej dozwolonej prędkości powodując korek i prowokując do wyprzedzania go na podwójnej ciągłej - przepisowo ale po chamsku

[/quote]

- ej, sory, ale każdy tak robi, jak widzi patrol. trochę na siłę wyszukujesz błędów u tego kierowcy. czyżbyś gdzieś na filmiku się znalazł i taka mała zemsta?.... ;-)
Avatar
Iwi / 27 lutego 2012 o 22:20
0
Oj, zapewniam Cię, że lubelaki jeżdżą znaaacznie niebezpieczniej niż warszawiacy. Wystarczy przejechać się trasą Lublin - Warszawa i porównać, które barany wyprzedzają na trzeciego, wymuszają pierwszeństwo itp. NIestety znacznie częściej kierowcy z lubelskimi rejestracjami sieją grozę..... Pozdrawiam ;-)
Avatar
Tomek / 26 lutego 2012 o 15:58
0
kręć sobie co chcesz i ile chcesz łączne z moim autem i stylem jazdy ale jak pokażesz moje numery rejestracyjne to wtedy ja zacznę kręcić ale Ci torby deb***u jeden
Avatar
Gość / 25 lutego 2012 o 14:47
0
[quote name='Gienek' timestamp='1330176930' post='602311']
Racja. Tu nie ma co dyskutować. Kierowca Micry po prostu chciał być cwańszy od wszystkich, nie czekać na swoją kolej, tylko bezczelnie wcisnąć się przed "busiarza". Ile na tym zyskał czasu (może 5 sekund), czy może dumy ze swojej "zaradności", to wie chyba tylko On. Wszyscy natomiast wiemy jakie niebezpieczeństwo stwarza na drodze taki agresywny cwaniak.
Jeśli chodzi o ustępowanie "tym z PRAWEJ STRONY" to jest to efektem niezrozumienia, bądź nadinterpretacji przepisu Art. 22. ust. 4 kodeksu drogowego, który mówi: "Kierujący pojazdem, zmieniając zajmowany pas ruchu, jest obowiązany ustąpić pierwszeństwa pojazdowi jadącemu po pasie ruchu, na który zamierza wjechać, oraz pojazdowi wjeżdżającemu na ten pas z prawej strony."
[/quote]
Agresywnym cwaniakiem okazał się akurat kierowca busa. A co do art 22 ust 4 to Ty go chyba zupełnie nie rozumiesz choć jest zupełnie jasny.
[quote name='Gienek' timestamp='1330176930' post='602311']
Racja. Tu nie ma co dyskutować. Kierowca Micry po prostu chciał być cwańszy od wszystkich, nie czekać na swoją kolej, tylko bezczelnie wcisnąć się przed "busiarza". Ile na tym zyskał czasu (może 5 sekund), czy może dumy ze swojej "zaradności", to wie chyba tylko On. Wszyscy natomiast wiemy jakie niebezpieczeństwo stwarza na drodze taki agresywny cwaniak.
Jeśli chodzi o ustępowanie "tym z PRAWEJ STRONY" to jest to efekt... rozwiń
Avatar
Gienek / 25 lutego 2012 o 14:35
0
[quote name='Problem??' timestamp='1330162776' post='602193']
Wg Ciebie jak jest jezdnia szeroka a ty jedziesz przy lewej krawędzi to można cie wyprzedzać prawą stroną?? Tylko dlatego że jest miejsce??
I do tego drugiego mądra który zarzuca mi, że nie ustępuję tym z PRAWEJ STRONY. Gdy jedziesz środkowym pasem i ktoś jedzie prawym pasem to rozumiem że on może ci zajechać drogę w kazdej chwili bo przecież on jest z PRAWEJ?? Co za brednie?!
[/quote]
Racja. Tu nie ma co dyskutować. Kierowca Micry po prostu chciał być cwańszy od wszystkich, nie czekać na swoją kolej, tylko bezczelnie wcisnąć się przed "busiarza". Ile na tym zyskał czasu (może 5 sekund), czy może dumy ze swojej "zaradności", to wie chyba tylko On. Wszyscy natomiast wiemy jakie niebezpieczeństwo stwarza na drodze taki agresywny cwaniak.
Jeśli chodzi o ustępowanie "tym z PRAWEJ STRONY" to jest to efektem niezrozumienia, bądź nadinterpretacji przepisu Art. 22. ust. 4 kodeksu drogowego, który mówi: "Kierujący pojazdem, zmieniając zajmowany pas ruchu, jest obowiązany ustąpić pierwszeństwa pojazdowi jadącemu po pasie ruchu, na który zamierza wjechać, oraz pojazdowi wjeżdżającemu na ten pas z prawej strony."
[quote name='Problem??' timestamp='1330162776' post='602193']
Wg Ciebie jak jest jezdnia szeroka a ty jedziesz przy lewej krawędzi to można cie wyprzedzać prawą stroną?? Tylko dlatego że jest miejsce??
I do tego drugiego mądra który zarzuca mi, że nie ustępuję tym z PRAWEJ STRONY. Gdy jedziesz środkowym pasem i ktoś jedzie prawym pasem to rozumiem że on może ci zajechać drogę w kazdej chwili bo przecież on jest z PRAWEJ?? Co za brednie?!
[/quote]
Racja. Tu nie ma co dyskutować. Kierowca Mic... rozwiń
Avatar
Gość / 25 lutego 2012 o 14:27
0
Co za muł z tego gościa, zrobił materiał w HD, chociaż źródła z marnego road dvr w rozdzielczości qvga...
Avatar
Gość / 25 lutego 2012 o 14:21
0
[quote name='tir' timestamp='1330174873' post='602290']
jakby jeździł zgodnie z przepisami, to byście wyli, że powoduje korki w mieście. Ale chamom i burakom to nigdy nie dogodzi. tylko się was wystrzegać, a batman niech dalej nagrywa i puszcza więcej filmików w sieci. Jak nawróci chociażby jednego z takich kretynów, to już bedzie znaczący sukces
[/quote]
No przecież powoduje korki, nie widzisz?
Wy to chyba z tej samej wsi pochodzicie i w tym samym PGR-ze braliście lekcje jazdy, a kultury nabieraliście w tej samej remizie co?
Czy to batman się odezwał
[quote name='tir' timestamp='1330174873' post='602290']
jakby jeździł zgodnie z przepisami, to byście wyli, że powoduje korki w mieście. Ale chamom i burakom to nigdy nie dogodzi. tylko się was wystrzegać, a batman niech dalej nagrywa i puszcza więcej filmików w sieci. Jak nawróci chociażby jednego z takich kretynów, to już bedzie znaczący sukces
[/quote]
No przecież powoduje korki, nie widzisz?
Wy to chyba z tej samej wsi pochodzicie i w tym samym PGR-ze braliście lekcje jazdy, a kultury nabi... rozwiń
Avatar
tir / 25 lutego 2012 o 14:01
0
jakby jeździł zgodnie z przepisami, to byście wyli, że powoduje korki w mieście. Ale chamom i burakom to nigdy nie dogodzi. tylko się was wystrzegać, a batman niech dalej nagrywa i puszcza więcej filmików w sieci. Jak nawróci chociażby jednego z takich kretynów, to już bedzie znaczący sukces
Avatar
szofer / 25 lutego 2012 o 13:53
0
[quote name='kirk' timestamp='1330107584' post='601946']
ten autor tego filmu to sam się prosi o te sytuacje. jedzie ewidentnie za szybko w miejscach gdzie krzyżują się kierunki ruchu, tamuje ruch nie wyprzedzając ciągnika rolniczego tam gdzie jest podwujna ciągła a ciągnik tam wyprzedzić można- pozwala na to prawo. Poza tym;
1 sytuacja koło PZMOTU - jadący z prawej ma pierszeństwo- nie rozumiem czym jest zdziwiony że trąbi.
2 zbliżając się do przytanku na którym stoi autobus należy się spodziewać że ktoś wyjdzie zza autobusu na drogę, jedzie zdecydowanie za szybko co widać na nagraniu.
notoryczne używanie klaksonu świadczy o kompletnej ignorancji wobec innych kierowców ale to chyba norma u kierowców busów. bo o takim tu widze mowa.
ps. pozatym słucha radia dla bezgustnych muzycznie (radio "BzDet")
[/quote]

O ja pier... takich głupot to już dawno nie czytałem. Mam nadzieję, że nie masz prawa jazdy, a jak masz to jeszcze dziś zapisz się na kurs doszkalający, zwłaszcza teoretyczny!
[quote name='kirk' timestamp='1330107584' post='601946']
ten autor tego filmu to sam się prosi o te sytuacje. jedzie ewidentnie za szybko w miejscach gdzie krzyżują się kierunki ruchu, tamuje ruch nie wyprzedzając ciągnika rolniczego tam gdzie jest podwujna ciągła a ciągnik tam wyprzedzić można- pozwala na to prawo. Poza tym;
1 sytuacja koło PZMOTU - jadący z prawej ma pierszeństwo- nie rozumiem czym jest zdziwiony że trąbi.
2 zbliżając się do przytanku na którym stoi autobus należy się spodziewać ... rozwiń
Avatar
Gość / 25 lutego 2012 o 13:46
0
[quote name='Problem??' timestamp='1330172040' post='602260']
Następny "mundry". Weź sobie dziecko zobacz w GoogleMap jak wyglądał ten pas - to jest al. Solidarności na wysokości salonu Fiata bodajże. Są 3 pasy ruchu w stronę Dworca i jeden do skrętu w lewo, dojeżdzając tym pasem masz jeden szeroki zakręt i potem znowu w przeciwną stronę linia przerywana i wydzielony fragment do zjazdu. Pas ten jest szeroki tak jak ktoś mówił żeby większe samochody mogły wykręcić (autobusy, tiry) a nie po to żeby się tam wciskać po 3 naraz pod pretekstem "nie tamowania ruchu".
[/quote]
Jeśli droga jest szeroka, a ma być jeden pas ruchu to stosuje się linię wyznaczającą obszar wyłączony z ruchu P-21 tak jak było przed przebudową kilkadziesiąt metrów dalej na zjeździe w lewo z Solidarności w Dolną 3-go Maja baranku.
[quote name='Problem??' timestamp='1330172040' post='602260']
Następny "mundry". Weź sobie dziecko zobacz w GoogleMap jak wyglądał ten pas - to jest al. Solidarności na wysokości salonu Fiata bodajże. Są 3 pasy ruchu w stronę Dworca i jeden do skrętu w lewo, dojeżdzając tym pasem masz jeden szeroki zakręt i potem znowu w przeciwną stronę linia przerywana i wydzielony fragment do zjazdu. Pas ten jest szeroki tak jak ktoś mówił żeby większe samochody mogły wykręcić (autobusy, tiry) a nie po to żeby się t... rozwiń
Avatar
iwi / 27 lutego 2012 o 22:27
0
[quote name='Gość' timestamp='1330096666' post='601818']

1:20 wiedząc o patrolu policyjnym jechał dużo poniżej dozwolonej prędkości powodując korek i prowokując do wyprzedzania go na podwójnej ciągłej - przepisowo ale po chamsku

[/quote]

- ej, sory, ale każdy tak robi, jak widzi patrol. trochę na siłę wyszukujesz błędów u tego kierowcy. czyżbyś gdzieś na filmiku się znalazł i taka mała zemsta?.... ;-)
Avatar
Iwi / 27 lutego 2012 o 22:20
0
Oj, zapewniam Cię, że lubelaki jeżdżą znaaacznie niebezpieczniej niż warszawiacy. Wystarczy przejechać się trasą Lublin - Warszawa i porównać, które barany wyprzedzają na trzeciego, wymuszają pierwszeństwo itp. NIestety znacznie częściej kierowcy z lubelskimi rejestracjami sieją grozę..... Pozdrawiam ;-)
Avatar
Tomek / 26 lutego 2012 o 15:58
0
kręć sobie co chcesz i ile chcesz łączne z moim autem i stylem jazdy ale jak pokażesz moje numery rejestracyjne to wtedy ja zacznę kręcić ale Ci torby deb***u jeden
Avatar
Gość / 25 lutego 2012 o 14:47
0
[quote name='Gienek' timestamp='1330176930' post='602311']
Racja. Tu nie ma co dyskutować. Kierowca Micry po prostu chciał być cwańszy od wszystkich, nie czekać na swoją kolej, tylko bezczelnie wcisnąć się przed "busiarza". Ile na tym zyskał czasu (może 5 sekund), czy może dumy ze swojej "zaradności", to wie chyba tylko On. Wszyscy natomiast wiemy jakie niebezpieczeństwo stwarza na drodze taki agresywny cwaniak.
Jeśli chodzi o ustępowanie "tym z PRAWEJ STRONY" to jest to efektem niezrozumienia, bądź nadinterpretacji przepisu Art. 22. ust. 4 kodeksu drogowego, który mówi: "Kierujący pojazdem, zmieniając zajmowany pas ruchu, jest obowiązany ustąpić pierwszeństwa pojazdowi jadącemu po pasie ruchu, na który zamierza wjechać, oraz pojazdowi wjeżdżającemu na ten pas z prawej strony."
[/quote]
Agresywnym cwaniakiem okazał się akurat kierowca busa. A co do art 22 ust 4 to Ty go chyba zupełnie nie rozumiesz choć jest zupełnie jasny.
[quote name='Gienek' timestamp='1330176930' post='602311']
Racja. Tu nie ma co dyskutować. Kierowca Micry po prostu chciał być cwańszy od wszystkich, nie czekać na swoją kolej, tylko bezczelnie wcisnąć się przed "busiarza". Ile na tym zyskał czasu (może 5 sekund), czy może dumy ze swojej "zaradności", to wie chyba tylko On. Wszyscy natomiast wiemy jakie niebezpieczeństwo stwarza na drodze taki agresywny cwaniak.
Jeśli chodzi o ustępowanie "tym z PRAWEJ STRONY" to jest to efekt... rozwiń
Avatar
Gienek / 25 lutego 2012 o 14:35
0
[quote name='Problem??' timestamp='1330162776' post='602193']
Wg Ciebie jak jest jezdnia szeroka a ty jedziesz przy lewej krawędzi to można cie wyprzedzać prawą stroną?? Tylko dlatego że jest miejsce??
I do tego drugiego mądra który zarzuca mi, że nie ustępuję tym z PRAWEJ STRONY. Gdy jedziesz środkowym pasem i ktoś jedzie prawym pasem to rozumiem że on może ci zajechać drogę w kazdej chwili bo przecież on jest z PRAWEJ?? Co za brednie?!
[/quote]
Racja. Tu nie ma co dyskutować. Kierowca Micry po prostu chciał być cwańszy od wszystkich, nie czekać na swoją kolej, tylko bezczelnie wcisnąć się przed "busiarza". Ile na tym zyskał czasu (może 5 sekund), czy może dumy ze swojej "zaradności", to wie chyba tylko On. Wszyscy natomiast wiemy jakie niebezpieczeństwo stwarza na drodze taki agresywny cwaniak.
Jeśli chodzi o ustępowanie "tym z PRAWEJ STRONY" to jest to efektem niezrozumienia, bądź nadinterpretacji przepisu Art. 22. ust. 4 kodeksu drogowego, który mówi: "Kierujący pojazdem, zmieniając zajmowany pas ruchu, jest obowiązany ustąpić pierwszeństwa pojazdowi jadącemu po pasie ruchu, na który zamierza wjechać, oraz pojazdowi wjeżdżającemu na ten pas z prawej strony."
[quote name='Problem??' timestamp='1330162776' post='602193']
Wg Ciebie jak jest jezdnia szeroka a ty jedziesz przy lewej krawędzi to można cie wyprzedzać prawą stroną?? Tylko dlatego że jest miejsce??
I do tego drugiego mądra który zarzuca mi, że nie ustępuję tym z PRAWEJ STRONY. Gdy jedziesz środkowym pasem i ktoś jedzie prawym pasem to rozumiem że on może ci zajechać drogę w kazdej chwili bo przecież on jest z PRAWEJ?? Co za brednie?!
[/quote]
Racja. Tu nie ma co dyskutować. Kierowca Mic... rozwiń
Avatar
Gość / 25 lutego 2012 o 14:27
0
Co za muł z tego gościa, zrobił materiał w HD, chociaż źródła z marnego road dvr w rozdzielczości qvga...
Avatar
Gość / 25 lutego 2012 o 14:21
0
[quote name='tir' timestamp='1330174873' post='602290']
jakby jeździł zgodnie z przepisami, to byście wyli, że powoduje korki w mieście. Ale chamom i burakom to nigdy nie dogodzi. tylko się was wystrzegać, a batman niech dalej nagrywa i puszcza więcej filmików w sieci. Jak nawróci chociażby jednego z takich kretynów, to już bedzie znaczący sukces
[/quote]
No przecież powoduje korki, nie widzisz?
Wy to chyba z tej samej wsi pochodzicie i w tym samym PGR-ze braliście lekcje jazdy, a kultury nabieraliście w tej samej remizie co?
Czy to batman się odezwał
[quote name='tir' timestamp='1330174873' post='602290']
jakby jeździł zgodnie z przepisami, to byście wyli, że powoduje korki w mieście. Ale chamom i burakom to nigdy nie dogodzi. tylko się was wystrzegać, a batman niech dalej nagrywa i puszcza więcej filmików w sieci. Jak nawróci chociażby jednego z takich kretynów, to już bedzie znaczący sukces
[/quote]
No przecież powoduje korki, nie widzisz?
Wy to chyba z tej samej wsi pochodzicie i w tym samym PGR-ze braliście lekcje jazdy, a kultury nabi... rozwiń
Avatar
tir / 25 lutego 2012 o 14:01
0
jakby jeździł zgodnie z przepisami, to byście wyli, że powoduje korki w mieście. Ale chamom i burakom to nigdy nie dogodzi. tylko się was wystrzegać, a batman niech dalej nagrywa i puszcza więcej filmików w sieci. Jak nawróci chociażby jednego z takich kretynów, to już bedzie znaczący sukces
Avatar
szofer / 25 lutego 2012 o 13:53
0
[quote name='kirk' timestamp='1330107584' post='601946']
ten autor tego filmu to sam się prosi o te sytuacje. jedzie ewidentnie za szybko w miejscach gdzie krzyżują się kierunki ruchu, tamuje ruch nie wyprzedzając ciągnika rolniczego tam gdzie jest podwujna ciągła a ciągnik tam wyprzedzić można- pozwala na to prawo. Poza tym;
1 sytuacja koło PZMOTU - jadący z prawej ma pierszeństwo- nie rozumiem czym jest zdziwiony że trąbi.
2 zbliżając się do przytanku na którym stoi autobus należy się spodziewać że ktoś wyjdzie zza autobusu na drogę, jedzie zdecydowanie za szybko co widać na nagraniu.
notoryczne używanie klaksonu świadczy o kompletnej ignorancji wobec innych kierowców ale to chyba norma u kierowców busów. bo o takim tu widze mowa.
ps. pozatym słucha radia dla bezgustnych muzycznie (radio "BzDet")
[/quote]

O ja pier... takich głupot to już dawno nie czytałem. Mam nadzieję, że nie masz prawa jazdy, a jak masz to jeszcze dziś zapisz się na kurs doszkalający, zwłaszcza teoretyczny!
[quote name='kirk' timestamp='1330107584' post='601946']
ten autor tego filmu to sam się prosi o te sytuacje. jedzie ewidentnie za szybko w miejscach gdzie krzyżują się kierunki ruchu, tamuje ruch nie wyprzedzając ciągnika rolniczego tam gdzie jest podwujna ciągła a ciągnik tam wyprzedzić można- pozwala na to prawo. Poza tym;
1 sytuacja koło PZMOTU - jadący z prawej ma pierszeństwo- nie rozumiem czym jest zdziwiony że trąbi.
2 zbliżając się do przytanku na którym stoi autobus należy się spodziewać ... rozwiń
Avatar
Gość / 25 lutego 2012 o 13:46
0
[quote name='Problem??' timestamp='1330172040' post='602260']
Następny "mundry". Weź sobie dziecko zobacz w GoogleMap jak wyglądał ten pas - to jest al. Solidarności na wysokości salonu Fiata bodajże. Są 3 pasy ruchu w stronę Dworca i jeden do skrętu w lewo, dojeżdzając tym pasem masz jeden szeroki zakręt i potem znowu w przeciwną stronę linia przerywana i wydzielony fragment do zjazdu. Pas ten jest szeroki tak jak ktoś mówił żeby większe samochody mogły wykręcić (autobusy, tiry) a nie po to żeby się tam wciskać po 3 naraz pod pretekstem "nie tamowania ruchu".
[/quote]
Jeśli droga jest szeroka, a ma być jeden pas ruchu to stosuje się linię wyznaczającą obszar wyłączony z ruchu P-21 tak jak było przed przebudową kilkadziesiąt metrów dalej na zjeździe w lewo z Solidarności w Dolną 3-go Maja baranku.
[quote name='Problem??' timestamp='1330172040' post='602260']
Następny "mundry". Weź sobie dziecko zobacz w GoogleMap jak wyglądał ten pas - to jest al. Solidarności na wysokości salonu Fiata bodajże. Są 3 pasy ruchu w stronę Dworca i jeden do skrętu w lewo, dojeżdzając tym pasem masz jeden szeroki zakręt i potem znowu w przeciwną stronę linia przerywana i wydzielony fragment do zjazdu. Pas ten jest szeroki tak jak ktoś mówił żeby większe samochody mogły wykręcić (autobusy, tiry) a nie po to żeby się t... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 145

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wraca Puławskie Kino Samochodowe
27 lipca 2018, 0:00

Wraca Puławskie Kino Samochodowe 5 0

Co Gdzie Kiedy. Gratka dla miłośników kina w Puławach. W dniach 27-29 lipca odbędzie się kolejna już edycja Puławskiego Kina Samochodowego, nawiązującego do amerykańskiej tradycji seansów.

94 PZLA MP. Niespodzianki w finale biegów na 400 metrów

94 PZLA MP. Niespodzianki w finale biegów na 400 metrów 0 0

Małgorzata Hołub-Kowalik i Karol Zalewski złotymi medalistami w biegu na 400 metrów. To dość spora niespodzianka bo za faworytów w obu przypadkach uchodzili inni uczestnicy finału

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia]
galeria
film

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia] 49 6

W Lublinie trwa koncert Siła Kobiet. Na scenie występują: Paulina Przybysz, Monika Brodka, Katarzyna Nosowska i Kayah. Na plac Zamkowy przyszły tłumy

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje
kraj
film

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje 3 1

Radomyśl (woj. wielkopolskie). Na trasie Wschowa-Radomyśl samochód osobowy uderzył w dwie nastolatki jadące na rowerach. Młodsza z dziewcząt, 13-latka, zginęła na miejscu. Jej rok starsza koleżanka została przewieziona do szpitala. Przyczyny wypadku bada prokuratura.

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek
2 sierpnia 2018, 17:00

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek 2 0

Co Gdzie Kiedy. Popularny spektakl Centrum Kultury - Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek będzie można zobaczyć bezpłatnie w ramach wakacyjnego projektu Lato na Placu Litewskim. Pokaz odbędzie się dwukrotnie - w czwartek, 2 sierpnia i piątek, 3 sierpnia o godz. 17 przy pomniku Unii Lubelskiej.

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić?
galeria

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić? 10 2

Żeby obejrzeć wszystkie występy, najlepiej zacząć w czwartek. Dlatego już dziś przedstawiamy program festiwalu, choć najwięcej spektakli będzie dopiero za tydzień. Jak zwykle warto zarezerwować dużo czasu, dobrze zaplanować dzień i zatroszczyć się o wygodne obuwie

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle!
film

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle! 0 0

Podczas inauguracyjnego konkursu Letniego Grand Prix 2018 na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle reprezentacja Polski zajęła pierwsze miejsce osiągając rekordową przewagę 71,3 punktu nad drugimi w klasyfikacji Niemcami. Trzecie miejsce przypadło Norwegom

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty 15 2

Przebudowany po drugim spadku z rzędu zespół z Łęcznej w pierwszym meczu nowego sezonu wywalczył punkt w Wejherowie chociaż po niespełna pół godzinie gry przegrywał 0:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2 3 0

Po sparingu Stali z Tomasovią zdecydowanie lepsze humory panują w obozie czwartoligowca. Drużyna Pawła Babiarza ograła beniaminka III ligi 4:2

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów 2 1

Zawodnik Agrosu Zamość w piątek został mistrzem Polski w biegu na 100 metrów, a w sobotę zapewnił sobie awans do finałowego biegu na dwa razy dłuższym dystansie.

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę?

Jak przygotować się do wyjazdu do pracy za granicę? 0 3

Pierwszy wyjazd do pracy za granicą może wiązać się z dużym stresem. Podpowiadamy, jak się do niego przygotować, by uniknąć niepotrzebnych nerwów.

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0

Orlęta Spomlek rozbiły Włodawiankę 7:0 0 4

Piłkarze Rafała Borysiuka ostro postrzelali przy okazji sobotniego meczu kontrolnego z Włodawianką. Zawody zakończyły się zwycięstwem trzecioligowca 7:0. Rywale pod okiem Marka Droba ćwiczą jednak dopiero od tygodnia i tak naprawdę budują nową drużynę

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia
28 lipca 2018, 0:00

Botaniczna Piątka w Lublinie - edycja letnia 1 0

Co Gdzie Kiedy. 28 lipca odbędzie się pierwsza w historii letnia edycja Botanicznej Piątki na terenie Ogrodu Botanicznego UMCS w Lublinie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!