Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jakby zniknęło kilka miast. "Szczyt" na cmentarzach w Lubelskiem

Utworzony przez Janusz_Paliwas, 13 stycznia 2022 r. o 07:32 Powrót do artykułu
A ,,tenczowy'' dalej swoje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYLKO DLA MYŚLĄCYCH:..... Zgony w Polsce poza szpitalami: 2020 - 272 806 2019 - 195 547 *********Zgony w Polsce na SOR: ---2020 - 15 213 -- 2019 - 9 767 Hospitalizacje w Polsce: --2020 - 4 997 257 ---2019 - 7 023 526
 Czego nie rozumiesz, że orasz się sam danymi które wklejasz? Tłumaczę: dzięki sposobowi jaki wybrał pis na "walkę" z pandemią, mniej osób jest przymowane na SORach i na łóżka szpitalne, przez co umierają nie tylko covidowcy, ale też ci, którzy mogliby żyć gdyby dostali się do szpitali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agendy rządowe i samorządowe niech nadal pozwalają na wycinkę drzew, zastępowanie zieleni betonem i grodzenie korytarzy napowietrzających, a będzie jeszcze „lepiej". Znaczy się, że gorzej statystycznie być już nie może, bo przy nie najmniejszej wyszczepialności mamy największą w kraju liczbę zgonów w relacji do ilości mieszkańców. Na zdrowie specom od wydawania WZ na budowę bloków w zabudowie jednorodzinnej i stawiania blaszanych płotów wokół otwartych terenów zielonych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MZ nakazało stosować "procedury" zamiast pozwolić lekarzom leczyć sprawdzonymi już wczesniej  lekami... efekt - 200 000 nadmiarowych zgonów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgony w Polsce na SOR:
  • 2020 - 15 213
  • 2019 - 9 767
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hospitalizacje w Polsce:
  • 2021 - ile się spodziewacie?
  • 2020 - 4 997 257
  • 2019 - 7 023 526
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgony w Polsce poza szpitalami:
  • jak przewidujecie?
  • 2020 - 272 806
  • 2019 - 195 547
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... zgony w Indianie (USA) ludzi w wieku 18-64 lata wzrosły w 2021 o 40%.... co poszło Fauciemu nie tak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Płacisz rebe niedzielbaum za testy/szczepionki covid? To masz Pan covid! ---  Niemcy w 2021 83 mln populacji i ponad 1 mln zgonów ogółem.  Polska 38 mln populacji i 0,5 mln zgonów. Na 1000 osób w Polsce zmarło 13, a w Niemczech około 12. A różnica w zgonach covidowych? Prawie identycznie po około 100 000.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komentator masz rację tyle że to jedna z przesłanek. Niestety PIS nic nie zrobił w zakresie kształcenia lekarzy i teraz skutek jest taki że w części szpitali na ścianie wschodniej nie ma kto leczyć. Nie ma lekarza to i nie ma właściwej diagnozy plus jesteśmy coraz starszym społeczeństwem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I cyk, kolejna teoria spiskowa "foliarzy" o depopulacji stała się faktem.... efekt teleporady i braku dostępu do specjalistów jak tsunami zmiata "zbędny" balast dla ZUSu... i nie pier...cie o wirusie bo są kraje gdzie nie wprowadzono twardych lock downów, nie sparaliżowano służby zdrowia i mają niższe wskaźnik zgonów niż w krajach z pełnymi lock downami i wysoko wyszczepionych a nawet niższe niż we wcześniejszych latach...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TYLKO DLA MYŚLĄCYCH...... Hospitalizacje w Polsce:  2020 - 4 997 257 _____ 2019 - 7 023 526______ w 2021 - ile OBSTAWIAMY????? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdrowym wciska się chorobę, chorych się nie leczy, nierobom na zdalnym płaci się pensje, a chcącym pracować odbiera się tą możliwość, albo nakłada kosmiczny haracz podatkowy i energetyczny. Nowa Normalność komunistów korporacji NWO.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślącym pod rozwagę: czy określenie "wyż demograficzny" mówi wam coś? Kiedyś budowano tysiąc szkół na Tysiąclecie. A potem te szkoły zamykano. Likwidowano podstawówki, zawodówki, technika, szkoły pomaturalne i wyganiało za granicę lekarzy i pielęgniarki. Nawet kobita premierka, lekarz z zawodu, twierdziła, że lepiej i taniej będzie, jak nasi wyjadą uczyć się na Zachodzie, a do nas przyjadą ci ze Wschodu. Powojenny wyż demograficzny, to już niestety, starsi, schorowani ludzie, którzy urodzili się i wychowali przy dymiących kominach przemysłowej rewolucji. Więc teraz umierają. I może covid wielu pomógł przenieść się na tamten świat, ale i bez niego (tyle, że wolniej), mielibyśmy duży wzrost śmiertelności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do poker: czy określenie "liczba hospitalizacji" i "zgony pozaszpitalne"... coś ci mówi? Widać nic...! Ludzie z wyżu demograficznego powojennego to silne wyselekcjonowane przez trudne czasy organizmy i żyli by jeszcze długo z odpowiednim "serwisem" medycznym ale umierają przedwcześnie bo nie mogą się dostać do specjalisty i szpitala..!!! Pytanie czy to nieudolność rządów czy celowe działanie (tzw. zalecenia odgórne...) ? Odpowiedzcie sobie sami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... zgony w Indianie (USA) ludzi w wieku 18-64 lata wzrosły w 2021 o 40%.... co poszło Fauciemu  nie tak?
 Zaskakujące, że zawsze wybierasz stany o najniższym poziomie wyszczepienia i podajesz je jako przykład niedziałających szczepionek. Może podaj jaki jest odsetek zgonów w Vermoncie, Maine, Massachusetts, czy Connecticut i wtedy tłumacz, że szczepienia nie działają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...