Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jarosław Kaczyński w środę w Lublinie

Utworzony przez hg, 9 grudnia 2008 r. o 17:11 Powrót do artykułu
Moralnym karłom mówimy stanowcze NIE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a psychiatra dyzurny bedzie? Ciekawe co mu kaczor powie..........spieprzaj dziadu moze cos wiecej????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też go nie cierpię ale takie zdjęcie to już przesada. Gdzie profesjonalizm?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może jakaś polemika z poglądami zamiast głupich obelg?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
manipulacja ,,Niezależnego dziennika"takie zdjęcie też mozna wybrać i Tuskiem . śmieszne te wasze numery PanOwie wyadwcy ale cóz na scianie wschodniej niewielu to zauważy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka facjata takie zdjęcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma co się oburzać na dobór zdjecia. Przecież DW to Sztandar Ludu, dawny organ KW PZPR w Lublinie. Dla nich to normalna praktyka - manipulowali, więc manipulują dalej. Jaka gazeta, takie rozumienie godności zawodu dziennikarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co chcecie, to normalna twarz Jarka K. Nienawiść zawsze miał w oczkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z przyczyn zawodowych, od dawna obserwuję słowne utarczki pomiędzy zwolennikami PO a PiS. Dotychczasowe obserwacje wskazują, że zwolennicy PiS wyraźnie górują nad zwolennikami PO nie tylko wykształceniem ogólnym, ale również doświadczeniem życiowym. Sugerowałoby to, że PiS-owcy to w większości ludzie dojrzali z tzw. starej szkoły sprzed reform. PO-wcy natomiast, wyraźnie górują zajadłością i częściej używają słów obelżywych, co wskazuje że mamy do czynienia z "pokoleniem kciuka". Również forma ich przekazu stawia pod znakiem zapytania ich "wyrobienie" pisarskie. Z reguły, są to krótkie wypowiedzi typu SMS-owego, błędne stylistycznie z dużą zawartością ordynarnych błędów ortograficznych i pozbawione interpunkcji. Dla porównania, wypowiedzi PiS-owców są w swej formie rzeczowe, poprawne stylistycznie a przede wszystkim cechuje je wysoka merytoryczność poparta faktami oraz osobistymi doświadczeniami. Widać lepszy "warsztat pisarski" co wskazuje na duże oczytanie literackie a nie tylko Vikipedii. Generalnie rzecz ujmując można stwierdzić, że dyskusja między tymi grupami przypomina duskusję wszechstronnie wykształconych erudytów z podwórkowym lumpenproletariatem. Oczywiście, jak w każdej społeczności, są pewne odstępstwa, ale z moich badań wynika, że mieszczą się one w zakresie błędu statystycznego. Zarówno w jednej jak i w drugiej grupie, znajduje się ten podobny odsetek inteligencji i gburów, jednak biegunowość jest przeciwna. Gdyby to był mecz piłkarski powiedziałbym 1:0 dla PiSowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem na spotkaniu i widziałem jak „medialne hieny” bombardowały aparatami foto Kaczyńskiego. Zastanawiałem się, dlaczego ta „sesja fotograficzna” trwała przez całe spotkanie. Teraz mam już odpowiedź, chodziło o takie zdjęcie Kaczyńskiego, żeby wyszedł na nim jak straszak. Panowie dziennikarze na tym polega wasz głęboki profesjonalizm?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...