Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

9 grudnia 2008 r.
15:36
Edytuj ten wpis

Jarosław Kaczyński w środę w Lublinie

0 10 A A

Lider PiS będzie gościł na konferencji "Ku Polsce Solidarnej - odpowiedzialność inteligencji" . Spotkanie jest otwarte - może przyjść każdy zainteresowany.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Konferencja w siedzibie Lubelskiego Towarzystwa Naukowego przy pl. Litewskim 2 w Lublinie rozpocznie się o godz. 17.

Oprócz Jarosława Kaczyńskiego będą w niej uczestniczyli: prof. Wanda Wójtowicz, prof. Włodzimierz Dłubacz oraz dr Cezary Ritter.



(rp)
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Uczestnik / 10 grudnia 2008 r. o 22:24
Byłem na spotkaniu i widziałem jak „medialne hieny” bombardowały aparatami foto Kaczyńskiego. Zastanawiałem się, dlaczego ta „sesja fotograficzna” trwała przez całe spotkanie. Teraz mam już odpowiedź, chodziło o takie zdjęcie Kaczyńskiego, żeby wyszedł na nim jak straszak. Panowie dziennikarze na tym polega wasz głęboki profesjonalizm?
Avatar
Gość / 10 grudnia 2008 r. o 20:48
Z przyczyn zawodowych, od dawna obserwuję słowne utarczki pomiędzy zwolennikami PO a PiS. Dotychczasowe obserwacje wskazują, że zwolennicy PiS wyraźnie górują nad zwolennikami PO nie tylko wykształceniem ogólnym, ale również doświadczeniem życiowym. Sugerowałoby to, że PiS-owcy to w większości ludzie dojrzali z tzw. starej szkoły sprzed reform. PO-wcy natomiast, wyraźnie górują zajadłością i częściej używają słów obelżywych, co wskazuje że mamy do czynienia z "pokoleniem kciuka". Również forma ich przekazu stawia pod znakiem zapytania ich "wyrobienie" pisarskie. Z reguły, są to krótkie wypowiedzi typu SMS-owego, błędne stylistycznie z dużą zawartością ordynarnych błędów ortograficznych i pozbawione interpunkcji. Dla porównania, wypowiedzi PiS-owców są w swej formie rzeczowe, poprawne stylistycznie a przede wszystkim cechuje je wysoka merytoryczność poparta faktami oraz osobistymi doświadczeniami. Widać lepszy "warsztat pisarski" co wskazuje na duże oczytanie literackie a nie tylko Vikipedii. Generalnie rzecz ujmując można stwierdzić, że dyskusja między tymi grupami przypomina duskusję wszechstronnie wykształconych erudytów z podwórkowym lumpenproletariatem. Oczywiście, jak w każdej społeczności, są pewne odstępstwa, ale z moich badań wynika, że mieszczą się one w zakresie błędu statystycznego. Zarówno w jednej jak i w drugiej grupie, znajduje się ten podobny odsetek inteligencji i gburów, jednak biegunowość jest przeciwna. Gdyby to był mecz piłkarski powiedziałbym 1:0 dla PiSowców.
Z przyczyn zawodowych, od dawna obserwuję słowne utarczki pomiędzy zwolennikami PO a PiS. Dotychczasowe obserwacje wskazują, że zwolennicy PiS wyraźnie górują nad zwolennikami PO nie tylko wykształceniem ogólnym, ale również doświadczeniem życiowym. Sugerowałoby to, że PiS-owcy to w większości ludzie dojrzali z tzw. starej szkoły sprzed reform. PO-wcy natomiast, wyraźnie górują zajadłością i częściej używają słów obelżywych, co wskazuje że mamy do czynienia z "pokoleniem kciuka". Również forma ich przekazu stawia pod znakiem zapyt... rozwiń
Avatar
polo / 10 grudnia 2008 r. o 07:07
Co chcecie, to normalna twarz Jarka K. Nienawiść zawsze miał w oczkach.
Avatar
kiker / 10 grudnia 2008 r. o 00:35
Nie ma co się oburzać na dobór zdjecia. Przecież DW to Sztandar Ludu, dawny organ KW PZPR w Lublinie. Dla nich to normalna praktyka - manipulowali, więc manipulują dalej. Jaka gazeta, takie rozumienie godności zawodu dziennikarza.
Avatar
Olo / 9 grudnia 2008 r. o 22:58
Jaka facjata takie zdjęcie
Avatar
kali / 9 grudnia 2008 r. o 20:19
manipulacja ,,Niezależnego dziennika"takie zdjęcie też mozna wybrać i Tuskiem . śmieszne te wasze numery PanOwie wyadwcy ale cóz na scianie wschodniej niewielu to zauważy
Avatar
wnaja / 9 grudnia 2008 r. o 20:17
A może jakaś polemika z poglądami zamiast głupich obelg?
Avatar
Beret / 9 grudnia 2008 r. o 20:17
Ja też go nie cierpię ale takie zdjęcie to już przesada. Gdzie profesjonalizm?
Avatar
anty pisior / 9 grudnia 2008 r. o 17:53
a psychiatra dyzurny bedzie?
Ciekawe co mu kaczor powie..........spieprzaj dziadu moze cos wiecej????
Avatar
hg / 9 grudnia 2008 r. o 17:11
Moralnym karłom mówimy stanowcze NIE!
Avatar
Uczestnik / 10 grudnia 2008 r. o 22:24
Byłem na spotkaniu i widziałem jak „medialne hieny” bombardowały aparatami foto Kaczyńskiego. Zastanawiałem się, dlaczego ta „sesja fotograficzna” trwała przez całe spotkanie. Teraz mam już odpowiedź, chodziło o takie zdjęcie Kaczyńskiego, żeby wyszedł na nim jak straszak. Panowie dziennikarze na tym polega wasz głęboki profesjonalizm?
Avatar
Gość / 10 grudnia 2008 r. o 20:48
Z przyczyn zawodowych, od dawna obserwuję słowne utarczki pomiędzy zwolennikami PO a PiS. Dotychczasowe obserwacje wskazują, że zwolennicy PiS wyraźnie górują nad zwolennikami PO nie tylko wykształceniem ogólnym, ale również doświadczeniem życiowym. Sugerowałoby to, że PiS-owcy to w większości ludzie dojrzali z tzw. starej szkoły sprzed reform. PO-wcy natomiast, wyraźnie górują zajadłością i częściej używają słów obelżywych, co wskazuje że mamy do czynienia z "pokoleniem kciuka". Również forma ich przekazu stawia pod znakiem zapytania ich "wyrobienie" pisarskie. Z reguły, są to krótkie wypowiedzi typu SMS-owego, błędne stylistycznie z dużą zawartością ordynarnych błędów ortograficznych i pozbawione interpunkcji. Dla porównania, wypowiedzi PiS-owców są w swej formie rzeczowe, poprawne stylistycznie a przede wszystkim cechuje je wysoka merytoryczność poparta faktami oraz osobistymi doświadczeniami. Widać lepszy "warsztat pisarski" co wskazuje na duże oczytanie literackie a nie tylko Vikipedii. Generalnie rzecz ujmując można stwierdzić, że dyskusja między tymi grupami przypomina duskusję wszechstronnie wykształconych erudytów z podwórkowym lumpenproletariatem. Oczywiście, jak w każdej społeczności, są pewne odstępstwa, ale z moich badań wynika, że mieszczą się one w zakresie błędu statystycznego. Zarówno w jednej jak i w drugiej grupie, znajduje się ten podobny odsetek inteligencji i gburów, jednak biegunowość jest przeciwna. Gdyby to był mecz piłkarski powiedziałbym 1:0 dla PiSowców.
Z przyczyn zawodowych, od dawna obserwuję słowne utarczki pomiędzy zwolennikami PO a PiS. Dotychczasowe obserwacje wskazują, że zwolennicy PiS wyraźnie górują nad zwolennikami PO nie tylko wykształceniem ogólnym, ale również doświadczeniem życiowym. Sugerowałoby to, że PiS-owcy to w większości ludzie dojrzali z tzw. starej szkoły sprzed reform. PO-wcy natomiast, wyraźnie górują zajadłością i częściej używają słów obelżywych, co wskazuje że mamy do czynienia z "pokoleniem kciuka". Również forma ich przekazu stawia pod znakiem zapyt... rozwiń
Avatar
polo / 10 grudnia 2008 r. o 07:07
Co chcecie, to normalna twarz Jarka K. Nienawiść zawsze miał w oczkach.
Avatar
kiker / 10 grudnia 2008 r. o 00:35
Nie ma co się oburzać na dobór zdjecia. Przecież DW to Sztandar Ludu, dawny organ KW PZPR w Lublinie. Dla nich to normalna praktyka - manipulowali, więc manipulują dalej. Jaka gazeta, takie rozumienie godności zawodu dziennikarza.
Avatar
Olo / 9 grudnia 2008 r. o 22:58
Jaka facjata takie zdjęcie
Avatar
kali / 9 grudnia 2008 r. o 20:19
manipulacja ,,Niezależnego dziennika"takie zdjęcie też mozna wybrać i Tuskiem . śmieszne te wasze numery PanOwie wyadwcy ale cóz na scianie wschodniej niewielu to zauważy
Avatar
wnaja / 9 grudnia 2008 r. o 20:17
A może jakaś polemika z poglądami zamiast głupich obelg?
Avatar
Beret / 9 grudnia 2008 r. o 20:17
Ja też go nie cierpię ale takie zdjęcie to już przesada. Gdzie profesjonalizm?
Avatar
anty pisior / 9 grudnia 2008 r. o 17:53
a psychiatra dyzurny bedzie?
Ciekawe co mu kaczor powie..........spieprzaj dziadu moze cos wiecej????
Avatar
hg / 9 grudnia 2008 r. o 17:11
Moralnym karłom mówimy stanowcze NIE!