Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
***s://parezja.pl/klamstwa-ruchu-lgbt-homoseksualizm-okiem-medycznym/ Beata Wieczorek w książce "Homoseksualizm . Przegląd światowych analiż i badań. Przyczyny, objawy, terapia, aspekty społeczne” dowodzi że jednak jest to choroba, to rodzaj zaburzenia adaptacyjnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystkie te parady czy to w Lublinie, czy w Białymstoku czy Kielcach organizowane są w roku wyborczym, tuż przed wyborami parlamentarnymi. Opozycja jest rozproszona, rozbita, więc szuka się innych sposobów odebrania głosów rządowi. Moja podpowiedź dla narodowców, kibiców, wszystkich którzy są przeciw paradom. Nie dawajcie się wciągać w prowokacje i zadymy, jeśli organizujecie kontrdemonstracje, skoncetrujcie się na tym, by miały formę stacjonarną, nie wdawajcie się w bijatyki uliczne, tym bardziej, że szalone prawo zezwala na najbardziej chore imprezy i należałoby przy okazji skierować wysiłki na modyfikację przepisów. Z tego samego powodu nie widzę też sensu by prezydent miasta wydawał zakaz marszu. Po co, gdy zaraz znajdzie się sędzia który ten zakaz uchyli. Tu trzeba innej strategii. Kontrdemonstracje stacjonarne, zagłuszanie pochodu gwizdkami i zachowanie spokoju i przeczekanie tego do wyborów parlamentarnych. 13 lipca podobna parada była w Kielcach. Tam przyjęto strategię mniej więcej taką jak opisałem powyżej. Efekt: słabe zainteresowanie medialne, marsz nie osiągnął swojego celu, po wyborach kolejne parady staną pod znakiem zapytania. Biorąc pod uwagę krewkość kibiców Korony, jestem pełen podziwu że zachowali zimną krew. Podsumowując, zachowajcie cierpliwość i trzymajcie nerwy na wodzy a po wyborach domagajcie się zmiany przepisów prawnych w temacie zgromadzeń publicznych. Obrzucanie kamieniami pochodu marszu może i jest niezwykle rajcujące ale dobrych rezultatów nie da na pewno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twoje rozumowanie,Opacie, zawiera jeden poważny błąd. Otóż przeceniasz możliwości intelektualne środowisk kibolsko-menelskich, które tak uwielbiają robić zadymy przy marszach lgbt. Zachowanie spokoju wymagałoby już dużej dozy rozumowania i mądrości, co u bezzębnych i łysych "patriotów" może być ciężkie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopaki z ONR , chłopaki i dziewczyny z Młodzieży Wszechpolskiej SŁUCHAJCIE -zamiast zastępować drogę tym zboczeńcom, po prostu na czas ich przemarszu ukryjcie się w sąsiednich ulicach i upraszajcie wszystkich, których spotkacie aby zrobili to samo. Dla tych zboczeńców nie będzie nic gorszego jak pełna ich ignorancja i brak widowni . Podejrzewam że jeżeli wy im nie "pomożecie" to oni będą mieli swoich prowokatorów bo to stara UBecka metoda . Pamiętacie jak to 11-Listopada ówczesny szef MSW Sienkiewicz kazał spalić budkę strażniczą pod ruską ambasadą ? Was Polskie Dzieci , Polska Młodzieży nie zasługujecie aby się mieszać z tym gó*nem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po raz któryś z rzędu od wielu lat proszę o dowód na biologiczne podłoże homoseksualizmu. Jak dotąd takiego dowodu nie otrzymałem.
A ja, oraz kolejny odpowiadam. Zachowania homoseksualne zaobserwowano u ponad czterdziestu gatunków zwierząt. Między innymi u szympansów - najbliższych krewniaków homo sapiens, pawianów, delfinów, kruków, żyraf, lwów, pingwinów i łabędzi, a nawet u rodzimych żubrów. Oprócz zachowań typowo seksualnych, obserwowano również tańce godowe, wspólne budowanie gniazd i legowisk, a u ptaków wspólne wysiadywanie jaj. U homoseksualnych par pingwinów utrzymywanych w ogrodach zoologicznych, dochodziło do wywieszenia i odchowania młodych z podrzuconych jaj, a wychowane w ten sposób potomstwo nie przejawiało skłonności homoseksualnych. Jest to więc wystarczający dowód na biologiczne podłoże homoseksualizmu. No chyba że uważasz, że zwierzęta też uległy ideologii LGBT? Na dodatek powiem ci, że homofobię zaobserwowano tylko u jednego gatunku. Zgadnij u którego? Poważnie więc co jest bardziej zgodne z prawami natury? Nie ma za co. ;)
Poprosiłem o dowód a nie wywód. Wszystko powyższe to tylko twierdzenia bez dowodu.
 Aha, już rozumiem. Za dużo literków do przeczytania i się zgubiłeś? XD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po raz któryś z rzędu od wielu lat proszę o dowód na biologiczne podłoże homoseksualizmu. Jak dotąd takiego dowodu nie otrzymałem.
To znaczy, że co wg. ciebie z każdego można zrobić homoseksualiste lub na odwrót? Owszem istnieje jakaś część społeczeństwa bi,, która można przerobić bardziej na jedną lub druga stronę, ale generalnie wszystko zapisane jest w genach. Z 90% chłopaków geja nie zrobisz. Owszem szkoda tych 10% i lepiej żeby byli hetero. Dlatego należy przeciwstawiać się ideologii LGBT.
Tak, można zrobić z kogoś homoseksualistę. Najprostszy sposób to zgwałcić dziecko. Zryje mu to głowę i w przyszłości sam wyrośnie na homoseksualistę. To tylko jedna z metod.
 Mam rozumieć że znasz to z własnego doświadczenia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopaki z ONR , chłopaki i dziewczyny z Młodzieży Wszechpolskiej SŁUCHAJCIE -zamiast zastępować drogę tym zboczeńcom, po prostu na czas ich przemarszu ukryjcie się w sąsiednich ulicach i upraszajcie wszystkich, których spotkacie aby zrobili to samo. Dla tych zboczeńców nie będzie nic gorszego jak pełna ich  ignorancja i brak widowni . Podejrzewam że jeżeli wy im nie "pomożecie" to oni będą mieli swoich prowokatorów bo to stara UBecka metoda . Pamiętacie jak to 11-Listopada ówczesny szef MSW Sienkiewicz kazał spalić budkę strażniczą pod ruską ambasadą ? Was Polskie Dzieci , Polska Młodzieży nie zasługujecie aby się mieszać z tym gó*nem
 Chłopaki z ONR , chłopaki i dziewczyny z Młodzieży Wszechpolskiej SŁUCHAJCIE -zamiast zastępować drogę tym zboczeńcom, po prostu na czas ich przemarszu ukryjcie się w sąsiednich ulicach i upraszajcie wszystkich, których spotkacie aby zrobili to samo. Dla tych zboczeńców nie będzie nic gorszego jak pełna ich  ignorancja i brak widowni . Podejrzewam że jeżeli wy im nie "pomożecie" to oni będą mieli swoich prowokatorów bo to stara UBecka metoda . Pamiętacie jak to 11-Listopada ówczesny szef MSW Sienkiewicz kazał spalić budkę strażniczą pod ruską ambasadą ? Was Polskie Dzieci , Polska Młodzieży nie zasługujecie aby się mieszać z tym gó*nem
 XD Jeśli tą brozowo-brunatną hołotę wymieszać z gównem, jestem pewien że nikt nie zauważy różnicy. Ale nie mieszajmy w to LGBT. :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po raz któryś z rzędu od wielu lat proszę o dowód na biologiczne podłoże homoseksualizmu. Jak dotąd takiego dowodu nie otrzymałem.
To znaczy, że co wg. ciebie z każdego można zrobić homoseksualiste lub na odwrót? Owszem istnieje jakaś część społeczeństwa bi,, która można przerobić bardziej na jedną lub druga stronę, ale generalnie wszystko zapisane jest w genach. Z 90% chłopaków geja nie zrobisz. Owszem szkoda tych 10% i lepiej żeby byli hetero. Dlatego należy przeciwstawiać się ideologii LGBT.
Tak, można zrobić z kogoś homoseksualistę. Najprostszy sposób to zgwałcić dziecko. Zryje mu to głowę i w przyszłości sam wyrośnie na homoseksualistę. To tylko jedna z metod.
Mam rozumieć że znasz to z własnego doświadczenia?
 Z doświadczenia cudzego. A precyzyjniej mówiąc, z doświadczeń cudzych. Liczba mnoga lepiej pasuje. Uczę się na cudzych doświadczeniach i błędach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Twoje rozumowanie,Opacie, zawiera jeden poważny błąd. Otóż przeceniasz możliwości intelektualne środowisk kibolsko-menelskich, które tak uwielbiają robić zadymy przy marszach lgbt. Zachowanie spokoju wymagałoby już dużej dozy rozumowania i mądrości, co u bezzębnych i łysych "patriotów" może być ciężkie...
 Cieszę się, że chociaż reszta mojego wywodu nie pozostawia wątpliwości. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzi trzeba wyjebać tych pedałuw i lezbijek z całej poski Kamil
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
„Chcę być kobietą i mieć dzieci! - to moje niezbywalne prawo jako mężczyzny! - Doskonały fragment komedii Żywot Briana ekipy Monty Pythona...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"+ Nadchodzą dni, w których nie będzie innej możliwości, jak być ze Mną i wypełniać Moją wolę, albo być z szatanem i walczyć przeciwko Mnie. Ufność rozstrzygać będzie, gdzie kto się znajdzie - po czyjej stronie."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam pobić rekord guinessa na plucie w te pedalstwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widac ze te marsze sa potrzebne i pozyteczne- najgłupsze dresiarstwo chociaż przez chwilę moze sie poczuc do czegoś potrzebne, broniąc "tradycyjnych wartości" (typu bicie okradanie ludzi i chlanie szczanie po bramach) przed strasznymi potworami lgbt :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dac przepustke recydywie na czas marszu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olać takie marsze, niech maszerują a policjanci niech podziwiają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jak miesięcznice w Warszawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po raz któryś z rzędu od wielu lat proszę o dowód na biologiczne podłoże homoseksualizmu. Jak dotąd takiego dowodu nie otrzymałem. Wykonano już wiele badań i testów wskazujących na to że orientacja homoseksualna ukształtowuje się już w okresie prenatalnym. Nie znam się na dokładnej terminologii ale chodzi o to że kobiety podczas niektórych ciąż wytwarzają przeciwciała walczące z chromosomem Y czy coś takiego po za tym jak wyjaśnisz to że jeśli jedno z bliźniąt jest gejem to drugie na 90% też jest?
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 10 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...