Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dziwię się bardzo po co to straszydło zostało wpuszczone do Lublina. Może przyjechał doradzać jak unikać płacenia alimentów i nie ponosić żadnych konsekwencji? Dlaczego Lublin się tak poniża? Nie wiem kto personalnie za to odpowiada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Albo wam ktos dyktuje te zale na alimenty albo jestescie tak (najdelikatniej rzecz mowiac) naiwni nie wiem co gorsze (choc jest jeszcze tzrecia opcja placa wam za to w co akurat jestem w stanie uwierzyc patrzac na te komenty i ich zenujacy poziom). Bronicie jakiegos zamordyzmu a gosciowi ktory chce wam pomoc wyjsc z tej sytuacji z twarza wchodzicie w zycie osobiste. Wyjdzcie z tego sredniowiecza ludzie to nie wieki ciemnoty choc pewno byscie chcieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo potrzebujemy spokoju i optymizmu Mateusza. Z uśmiechem i cierpliwością róbmy swoje. I trwajmy konsekwentnie przy kierunku - ruch obywatelski, a nie partia - za twardy kurs w tę stronę - szacunek i podziękowanie Mateuszowi! - to jest to, co powoduje, że jest nas tak wielu. Wbrew propagandzie o oderwanych od koryta, większość z nas to właśnie ludzie, którzy w żadnych partiach nigdy nie byli i kochają KOD właśnie za wizję społeczeństwa obywatelskiego. Pora na to, by poza tym, że jesteśmy wspaniałym narodem, stać się dobrym, świadomym społeczeństwem, patrzącym na siebie nawzajem z życzliwością i uśmiechem, a jednocześnie świadomym swoich praw i obowiązków i cenzurującym każdą władzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popłakałem się z po przeczytaniu poprzedzającego komentarza. Wiara KODu w naiwność ludzi jest ogromna. Szanowni Państwo, nie każdy ma aż tak rozwiniętą demencję, by w ciągu kilku miesięcy zapomnieć "demokratyczność" poprzedniej ekipy i ich niewyobrażalną skuteczność w robieniu przekrętów na skalę co najmniej europejską.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 5 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...