Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Już wiadomo, które ulice w Lublinie i regionie zmienią nazwę. "Gloryfikują komunizm"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 listopada 2017 r. o 11:42 Powrót do artykułu
Najwyższy czas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze dobrze, na tej samej zasadzie odbędzie się dePISyzacja i deKaczyzacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze, najwyższy czas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wymiana jednych świętych na innych świętych. A nie lepiej jak w USA wprowadzić numerowanie ulic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najwyższy czas to był 25 lat temu. Teraz to wg. mnie robienie niepotrzebnego zamentu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazwę szpitala Jana Bożego ,Garnek też zmieni bo to przecież Hempel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Batalionów Chłopskich, Okrzei, Narutoiwicza. wiele ulic w Lublinie wciążśmierdzi komuną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zamiast i armii wp będzie pewnie ulica pisowskiego bohatera "burłaki" z upa to teraz jest na tobpe. pisobanderowcy won z lublina !!!!!!!!!!! plujecie na polskich Żołnierzy ze wschodu jak kiedyś sowieckie pomioty pluły na tych z zachodu !!!!!!!!! ***prawy.pl/61127-ukrainiec-mordowal-polakow-polski-ipn-uznal-go-za-represjonowanego-przez-prl-z-powodow-politycznych/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dawno to powinno być zrobione i dzisiaj nie byłoby problemu. miejsce komuchów jest na śmietniku lub na latarni (ew. solidnym drzewie), bo tak należy karać zdrajców ojczyzny. jeżeli ktoś ma jeszcze wątpliwości to zachęcam do lektury (zakładka "poczet zdrajców"): ***hej-kto-polak.pl/wp/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
dobrze dobrze, na tej samej zasadzie odbędzie się dePISyzacja i deKaczyzacja
 użyło Ci ;)? Miłego dnia wszystkim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję że kiedyś dojdzie do IPNizacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój dziadek był lekarzem w I Armii WP. Trzykrotnie ranny. Innego wojska nie było! Co mam zrobić z pamięcią o nim? Może wykopać z grobu na Lipowej i porzucić pod płotem? A co mam zrobić z moim pradziadkiem, który służył w armii carskiej? Też leży na Lipowej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój dziadek walczył w II AWP a wcześniej działał w AK pod Lubartowem, czy to jego wina że te świnie Anglo - Amerykańskie go sprzedały w Jałcie Stalinowi !!! Taka nam historie PISory na nowo piszą. Ale jak przyjdzie pora rozliczeń to i Kalksztejn z Wawelu wyleci na 100% !!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polska ma taką historię jaką ma. PIS sam się zakiwa. Dotrwać do wyborów (mam nadzieję że uczciwych). Pozdrawiam ludzi rugiego sortu oraz tych "prawych i sprawiedliwych".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież każda nazwa ulicy wiązała się z historią kraju, miasta, czy regionu...po co zmieniać historię ??? Trzeba jej się uczyć i utrwalać !!! To zostaje na pokolenia nie na dziś...bo taka władza !!! Jestem przeciw zmianom historycznym, bo za kilkanaście lat "ktoś" wymyśli nazwy "Macierewicza"....itd...Ludzie żyjmy codziennością nie "fikcją" !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
IPN teraz to jedna wielka banderlandia i tyle w temacie !!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A plac Ta'rasa Sz'ewczenki może byc?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Piłsudskiego!?Przecież to założyciel i jeden z przywódców PPS!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaka chamówa. To mieszkańcy powinni zgłosić jakie chca nazwy mieć na nowe ulice. I powinni móc demokratycznie głosować. Żądam, aby Rada Miasta sama wybrała nazwy. A wojewoda aby podał się do dymisji. Wojewoda musi odejść!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to i Kruczkowskiego trzeba będzie zdekomunizować...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...