Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kamienica przy deptaku zmieniła najemcę. Druga restauracja tej sieci

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 31 stycznia 2017 r. o 13:47 Powrót do artykułu
Pychota :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem, spróbowałem, odradzam - niezbyt smaczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja tak jak Vincent Vega - nie jadam w Burgerkingu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tam, gdzie byłó Cocomo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jest w menu ćwierćfunciak z serem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mniam, mniam :) Dobrze, że jest konkurencja dla McDonald'sa, lubię mieć wybór.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najfajniejsze są kupy brudnego śniegu zalegające reprezentacyjnym deptaku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie mają ćwierćfunciaka. A wiesz dlaczego Ringo? Bo mają tu system metryczny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest bar szybkiej obsługi, a nie restauracja. Kelnerzy tam nie pracują. Tytuł artukułu też nic nie mówi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BK nie ma startu do McDonald's W Tarasach Burgery wiecznie zimne, i smakiem też nie zachwycają. Zresztą widać po tarasach i Plazie, ze ludzie jedzą głównie w Mc i KFC. Szkoda, ze Subway jakiś taki mało popularny - kanapki są świetne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie powinny być burgery, w miarę niedorgie, szybko podane na tacce i szybko konsumowane. Jak widzę te wszystkie burgery premium podawane w knjpach to mnie coś strzela. Talerzyki, widelczyki, fiku miku, prestiż. Burger to ma być burger, a nie jakieś udawane pseudo-danie! Kibicuję Burger Kingowi, powinien wrócić na stałe na mapę Lublina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nowy program Filozofia + - tworzymy miejsca pracy dla absolwentów lubelskich uczelni. W planach jeszcze Historia + (Dunkin Donats) i Polonistyka + (Wendy`s).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co to ? korony z trzech króli ? ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja chcę Wendy's!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety choć nie jestem miłośniczką fast foodów to hamburgery z McDonalda są zdecydowanie smaczniejsze. Nawet moje dziecko, miłośnik takiego jedzenia stwierdził, żebym więcej nie kupowała mu tam hamburgerów :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trochę dziadowskie wykończenie, w toalecie ciasno, tandetne płytki, 1 pisuar razem z 1 kibelkiem , kto to wymyślił. Jak przyjdzie więcej klientów kolejka murowana.Mam nadzieję że popdpita brać studencka nie będzie sikać do zlewu, nie mogąc się doczekać. Niby duży lokal a z tak małymi toaletami?. A gdzie toaleta dla niepełnosprawnych? Do tego straszne wejście z blachy ryflowanej w samym centrum Lublina, na mającym być wizytówką miasta Deptaku. Jakim cudem głowny planista i konserwator pozwolił na taką prowizorkę i blaszany koszmarek w sercu miasta. Jeśli tak oszczędzają na wszystkim, to wolę tam nie jadać, zwłaszcza przy tych cenach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hurra, wreszcie będzie można dobrze zjeść. Ja pi erdole k urwa mać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...