Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

31 stycznia 2017 r.
13:39

Kamienica przy deptaku zmieniła najemcę. Druga restauracja tej sieci

0 17 A A
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Przy ul. Krakowskie Przedmieście w Lublinie została otwarta druga restauracja sieci Burger King. Pierwsza restauracja w mieście działa od 2015 roku w Tarasach Zamkowych. Przed laty Burger King miał też w Lublinie restaurację przy ul. Lipowej.

Sonda: Co sądzisz o jedzeniu typu fast food?

Liczba głosów: 327
37.31%
Czasami jem, ale nie jestem fanem
29.05%
Powinno być zakazane
12.23%
Dobre burgery serwują gdzie indziej
9.79%
Jestem miłośnikiem
8.87%
Wszystko mi jedno
2.75%
Lubię tylko kebaby
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 2 lutego 2017 r. o 14:47
0
Hurra, wreszcie będzie można dobrze zjeść. Ja pi erdole k urwa mać.
Avatar
Esteta / 1 lutego 2017 r. o 20:32
0
Trochę dziadowskie wykończenie, w toalecie ciasno, tandetne płytki, 1 pisuar razem z 1 kibelkiem , kto to wymyślił. Jak przyjdzie więcej klientów kolejka murowana.Mam nadzieję że popdpita brać studencka nie będzie sikać do zlewu, nie mogąc się doczekać. Niby duży lokal a z tak małymi toaletami?. A gdzie toaleta dla niepełnosprawnych? Do tego straszne wejście z blachy ryflowanej w samym centrum Lublina, na mającym być wizytówką miasta Deptaku. Jakim cudem głowny planista i konserwator pozwolił na taką prowizorkę i blaszany koszmarek w sercu miasta. Jeśli tak oszczędzają na wszystkim, to wolę tam nie jadać, zwłaszcza przy tych cenach.
Trochę dziadowskie wykończenie, w toalecie ciasno, tandetne płytki, 1 pisuar razem z 1 kibelkiem , kto to wymyślił. Jak przyjdzie więcej klientów kolejka murowana.Mam nadzieję że popdpita brać studencka nie będzie sikać do zlewu, nie mogąc się doczekać. Niby duży lokal a z tak małymi toaletami?. A gdzie toaleta dla niepełnosprawnych? Do tego straszne wejście z blachy ryflowanej w samym centrum Lublina, na mającym być wizytówką miasta Deptaku. Jakim cudem głowny planista i konserwator pozwolił na taką prowizorkę i blaszany koszmarek w sercu m... rozwiń
Avatar
Gość / 1 lutego 2017 r. o 16:48
0
Niestety choć nie jestem miłośniczką fast foodów to hamburgery z McDonalda są zdecydowanie smaczniejsze. Nawet moje dziecko, miłośnik takiego jedzenia stwierdził, żebym więcej nie kupowała mu tam hamburgerów :-(
Avatar
Gość / 1 lutego 2017 r. o 08:04
0
Ja chcę Wendy's!!!
Avatar
ja / 31 stycznia 2017 r. o 18:54
0
a co to ? korony z trzech króli ? ;)
Avatar
Gość / 31 stycznia 2017 r. o 15:14
0
To nowy program Filozofia + - tworzymy miejsca pracy dla absolwentów lubelskich uczelni. W planach jeszcze Historia + (Dunkin Donats) i Polonistyka + (Wendy`s).
Avatar
Gość / 31 stycznia 2017 r. o 14:56
0
Takie powinny być burgery, w miarę niedorgie, szybko podane na tacce i szybko konsumowane. Jak widzę te wszystkie burgery premium podawane w knjpach to mnie coś strzela. Talerzyki, widelczyki, fiku miku, prestiż. Burger to ma być burger, a nie jakieś udawane pseudo-danie! Kibicuję Burger Kingowi, powinien wrócić na stałe na mapę Lublina.
Avatar
Gość / 31 stycznia 2017 r. o 14:45
0
BK nie ma startu do McDonald's W Tarasach Burgery wiecznie zimne, i smakiem też nie zachwycają. Zresztą widać po tarasach i Plazie, ze ludzie jedzą głównie w Mc i KFC. Szkoda, ze Subway jakiś taki mało popularny - kanapki są świetne.
Avatar
lbn / 31 stycznia 2017 r. o 14:44
0
To jest bar szybkiej obsługi, a nie restauracja. Kelnerzy tam nie pracują. Tytuł artukułu też nic nie mówi.
Avatar
Gość / 31 stycznia 2017 r. o 14:41
0
Nie mają ćwierćfunciaka. A wiesz dlaczego Ringo? Bo mają tu system metryczny.
Avatar
Gość / 2 lutego 2017 r. o 14:47
0
Hurra, wreszcie będzie można dobrze zjeść. Ja pi erdole k urwa mać.
Avatar
Esteta / 1 lutego 2017 r. o 20:32
0
Trochę dziadowskie wykończenie, w toalecie ciasno, tandetne płytki, 1 pisuar razem z 1 kibelkiem , kto to wymyślił. Jak przyjdzie więcej klientów kolejka murowana.Mam nadzieję że popdpita brać studencka nie będzie sikać do zlewu, nie mogąc się doczekać. Niby duży lokal a z tak małymi toaletami?. A gdzie toaleta dla niepełnosprawnych? Do tego straszne wejście z blachy ryflowanej w samym centrum Lublina, na mającym być wizytówką miasta Deptaku. Jakim cudem głowny planista i konserwator pozwolił na taką prowizorkę i blaszany koszmarek w sercu miasta. Jeśli tak oszczędzają na wszystkim, to wolę tam nie jadać, zwłaszcza przy tych cenach.
Trochę dziadowskie wykończenie, w toalecie ciasno, tandetne płytki, 1 pisuar razem z 1 kibelkiem , kto to wymyślił. Jak przyjdzie więcej klientów kolejka murowana.Mam nadzieję że popdpita brać studencka nie będzie sikać do zlewu, nie mogąc się doczekać. Niby duży lokal a z tak małymi toaletami?. A gdzie toaleta dla niepełnosprawnych? Do tego straszne wejście z blachy ryflowanej w samym centrum Lublina, na mającym być wizytówką miasta Deptaku. Jakim cudem głowny planista i konserwator pozwolił na taką prowizorkę i blaszany koszmarek w sercu m... rozwiń
Avatar
Gość / 1 lutego 2017 r. o 16:48
0
Niestety choć nie jestem miłośniczką fast foodów to hamburgery z McDonalda są zdecydowanie smaczniejsze. Nawet moje dziecko, miłośnik takiego jedzenia stwierdził, żebym więcej nie kupowała mu tam hamburgerów :-(
Avatar
Gość / 1 lutego 2017 r. o 08:04
0
Ja chcę Wendy's!!!
Avatar
ja / 31 stycznia 2017 r. o 18:54
0
a co to ? korony z trzech króli ? ;)
Avatar
Gość / 31 stycznia 2017 r. o 15:14
0
To nowy program Filozofia + - tworzymy miejsca pracy dla absolwentów lubelskich uczelni. W planach jeszcze Historia + (Dunkin Donats) i Polonistyka + (Wendy`s).
Avatar
Gość / 31 stycznia 2017 r. o 14:56
0
Takie powinny być burgery, w miarę niedorgie, szybko podane na tacce i szybko konsumowane. Jak widzę te wszystkie burgery premium podawane w knjpach to mnie coś strzela. Talerzyki, widelczyki, fiku miku, prestiż. Burger to ma być burger, a nie jakieś udawane pseudo-danie! Kibicuję Burger Kingowi, powinien wrócić na stałe na mapę Lublina.
Avatar
Gość / 31 stycznia 2017 r. o 14:45
0
BK nie ma startu do McDonald's W Tarasach Burgery wiecznie zimne, i smakiem też nie zachwycają. Zresztą widać po tarasach i Plazie, ze ludzie jedzą głównie w Mc i KFC. Szkoda, ze Subway jakiś taki mało popularny - kanapki są świetne.
Avatar
lbn / 31 stycznia 2017 r. o 14:44
0
To jest bar szybkiej obsługi, a nie restauracja. Kelnerzy tam nie pracują. Tytuł artukułu też nic nie mówi.
Avatar
Gość / 31 stycznia 2017 r. o 14:41
0
Nie mają ćwierćfunciaka. A wiesz dlaczego Ringo? Bo mają tu system metryczny.
Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Polski Cukier Pszczółka Start – Arged BM Stal 77:88. U siebie ciągle na zero
galeria
film

Polski Cukier Pszczółka Start – Arged BM Stal 77:88. U siebie ciągle na zero

Siódmy występ przed własną publicznością mają za sobą koszykarze z Lublina. Niestety, ciągle pozostają bez zwycięstwa w hali Globus. W czwartek Polski Cukier Pszczółka Start musiała uznać wyższość rywali z Ostrowa Wielkopolskiego. Arged BM Stal wygrała 88:77. Goście świetnie spisali się zwłaszcza w czwartej kwarcie, którą rozstrzygnęli na swoją korzyść aż 26:10.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 3 grudnia 2021 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 3 grudnia 2021 roku

Czy prezydent Zamościa straci stanowisko? Jest decyzja

Czy prezydent Zamościa straci stanowisko? Jest decyzja

Jest odpowiedź komisarza wyborczego na wniosek radnego, który chciał wygaszenia mandatu prezydenta miasta. Chodziło o obecność Andrzeja Wnuka w Radzie ds. spółek skarbu państwa.

Kto nie chce Passiniego w teatrze?

Kto nie chce Passiniego w teatrze?

Oburzenie w świecie teatru. Znany reżyser z Lublina Paweł Passini na renomowanym festiwalu występuje pod pseudonimem. Kilka miesięcy temu był antybohaterem głośnego artykułu o niewłaściwych zachowaniach wobec aktorek. – Nie ukrywam się – mówi artysta.

Szacunek dziewczyny! Zdziesiątkowana Pszczółka Polski Cukier wygrywa na Białorusi i gra dalej w EuroCup

Szacunek dziewczyny! Zdziesiątkowana Pszczółka Polski Cukier wygrywa na Białorusi i gra dalej w EuroCup

Koszykarki Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS Lublin dokonały wielkiej rzeczy. Mimo braku niemal połowy składu i bez głównego szkoleniowca na ławce, pokonały na wyjeździe białoruski BC Horizont Mińsk 70:61. Awansowały do play-off europejskich rozgrywek

Skarby z Wawelu na lubelskim Zamku
zdjęcia
galeria

Skarby z Wawelu na lubelskim Zamku

Wiele z nich można nazwać jedynymi lub jednymi z kilku zachowanych egzemplarzy na świecie. Od soboty w Muzeum Narodowym w Lublinie będzie można oglądać eksponaty z Zamku Królewskiego na Wawelu. Wystawa potrwa do końca lutego

Pieniądze dla medyków. 5 tys. zł za walkę z COVID-19

Pieniądze dla medyków. 5 tys. zł za walkę z COVID-19

Personel niemedyczny otrzyma jednorazowo 5 tys. zł brutto dodatku covidowego – poinformował w czwartek Narodowy Fundusz Zdrowia.

Lublin. Lekarze nadal na L4, a pacjenci czekają

Lublin. Lekarze nadal na L4, a pacjenci czekają

Nadal nie ma porozumienia między pracownikami SOR przy ul. Jaczewskiego w Lublinie a dyrekcją szpitala. Oznacza to, że oddział ratunkowy wciąż będzie zamknięty dla większości pacjentów, a sytuację będą musiały ratować inne lecznice. Na zwolnieniach lekarskich jest tam blisko 60 osób.

Supersamochody na ulicach Lublina
4 grudnia 2021, 11:00

Supersamochody na ulicach Lublina

W sobotę w Lublinie będzie można zobaczyć "superauta". Muscle cary, auta sportowe i premium pojawią się m.in. na parkingu Galerii Olimp oraz na placu przed Galerią Centrum. Wszystko z powodu akcji charytatywnej.

Lubelskie: Ilu przedsiębiorców dostało rekompensaty za stan wyjątkowy?

Lubelskie: Ilu przedsiębiorców dostało rekompensaty za stan wyjątkowy?

Ponad 1,1 mln zł rekompensat wypłacił do tej pory wojewoda lubelski przedsiębiorcom za straty związane ze stanem wyjątkowym. – Dostałem tyle, o ile wnioskowałem – przyznaje Marek Pomietło, właściciel wypożyczalni kajaków nad Bugiem.

W Chełmie można już śmigać na łyżwach [cennik na lodowisku]

W Chełmie można już śmigać na łyżwach [cennik na lodowisku]

Od czwartku działa miejskie lodowisko przy ul. Sienkiewicza. Atrakcja ma być czynna co najmniej do końca lutego.

Agnieszka Czyżewska-Jacquemet z Radia Lublin w finale Grand Press 2021

Agnieszka Czyżewska-Jacquemet z Radia Lublin w finale Grand Press 2021

Reportażystka Radia Lublin jest w ścisłym finale najważniejszego konkursu dziennikarskiego w Polsce. Agnieszka Czyżewska-Jacquemet jest nominowana dwa razy. Jednym z reportaży jest ten o sytuacji w "Dzienniku Wschodnim".

Kto chce zaprojektować bloki na Felinie?

Kto chce zaprojektować bloki na Felinie?

Trzy pracownie zgłosiły się do przetargu na zaprojektowanie nowych bloków komunalnych na Felinie. Taką dokumentację zamawia Zarząd Nieruchomości Komunalnych, który zakładał, że na projekty wyda najwyżej 350 tys. zł.

Lubelski beniaminek sieje strach w PlusLidze

Lubelski beniaminek sieje strach w PlusLidze

LUK Lublin odniósł trzy zwycięstwa z rzędu w PlusLidze i pnie się w górę ligowej tabeli. Z 11 punktami lublinianie awansowali już na ósme miejsce

Koncert Pawła Szymańskiego w Kazimierzu Dolnym
4 grudnia 2021, 20:00

Koncert Pawła Szymańskiego w Kazimierzu Dolnym

Paweł Szymański będzie gwiazdą sobotniego koncertu w Trzecim Księżycu w Kazimierzu Dolnym (Mały Rynek 1). Artysta wystąpi na scenie bistro o godz. 20.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!