Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kandydatka Lubelszczyzny na Miss Polski Nastolatek

Utworzony przez szluva, 26 lipca 2010 r. o 21:29 Powrót do artykułu
Toż to dziecko jeszcze...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież ona jest okropna! z taką twarzą i figurą na miss?pff
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam osobiscie wiele ładniejszych nastolatek niz ona
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"kocha michela jacksona...." buhahahahhhahahaahahahha ma 16 lat to pewnie nie wie że ten pedofil nie żyje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na udział w Miss nastolatek wiek idealny. Wręcz nie wyglada na 16 lat, tylko na starszą. Dziewczyna śliczna, o czym sami sie przekonacie. Napewno coś zajmie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałam okazję poznać Dominikę osobiście i jest Ona naprawdę śliczną dziewczyną. Oczyiście o gustach się nie dyskutuję ale trudno mi uwierzyć, że można mieć zastrzeżenia do urody Dominiki, której życzę powodzenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie! proszę Was hahaha! dziecko? to jak ona ma wyglądać mając 16lat? jest nastolatką i ma tak wyglądać biorąc udział w miss NASTOLATEK. ma piękną buzię, uśmiech i idealną figurę, wzrost, naturalność. i mam nadzieję, że autorom komentarzy szczeny opadną jak dominika dostanie koronę - jest ich pięć, więc to pewne. będę trzymać kciuki, żeby dostała tą najważniejszą. buziaki dla zazdrosnych pasztetów, które wolą pisać wredne komentarze, bojąc się spojrzeć w lustro :*:*:*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam ja i inteligencja nie grzeszy a ładna jest to fakt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę ze niektórych krew zalewa ze ktoś inny może coś w życiu osiągnąć. Ruszcie dupy z fotela i zróbcie coś dla siebie- zabłyśnijcie czymś żeby inni zobaczyli , a nnie tylko opluwacie kogoś kto w życiu do czegoś doszedł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ej kurde co sie wyrazacie na jej temat? jest sliczna dziewczyna piszecie ze jest pasudna..? to ruszcie tylki i sami sie do tego zgloscie ciekawe ktore miejsce zajmiecie co? nie udzielajcie sie wcale jak macie pisac takie durne komentarze..;/;/ trzymam kciuki ;*:*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hm... figura ok, ale twarz faktycznie nieciekawa .... pewnie odpadnie w przedbiegach:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bania napisał:
Widzę ze niektórych krew zalewa ze ktoś inny może coś w życiu osiągnąć. Ruszcie dupy z fotela i zróbcie coś dla siebie- zabłyśnijcie czymś żeby inni zobaczyli , a nnie tylko opluwacie kogoś kto w życiu do czegoś doszedł.
do czego doszła? o czym piszesz? dziewczę 16 letnie doszło do czego???? że zapisało się na listę miss???? to jest "dojście do czegoś"??? krew mnie zalewa to fakt, ale wtedy gdy czytam że machanie dupą i wdzięczenie się przed starymi babami i facetami to dojście do czegoś. do książek k...a!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziewczyna jest bardzo ładna ale są dużo ładniejsze w mniejszych miejscowościach ale tam niestety nikt nie zajrzy :/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zazdrość Ludzka nie zna granic... Jeżeli piszecie takie głupoty o drugim człowieku najpierw spójrzcie w lustro i ocencie samego siebie a nie innych...Dominikę znam od lat jest piękna i bardzo zgrabna,ale ma rówież wspaniałą osobowość. Jest otwarta i koleżeńska nie tak jak inne dziewczyny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
naturalna? chodilam z nią kiedys do szkoly i nie znam bardziej nienaturalnej dziewczyny. wszyscy na nią i jej kolezanke mówili plastiki. wystarczy przyjrzec sie jej z bliska- tona tapety i zero naturalności, ale i tak jej zycze powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panna wydaje się całkiem sympatyczna, ale najważniejsze, że nogi ma jak z żurnala chętnie zobaczyłbym ją na stanowisku osobistej asystentki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymam kciuki za Dominisię! Jest fantastyczna i piękna. Ciekawe, z której strony plastik, ojjjj zawiść i zazdrość daje o sobie znaki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Domaaaa najlepsza !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A te wredne podłe ludziska są zazdrośni ! Dominika jest piękną, młoda utalentowaną dziewczyna. ! Jeśli sie komuś nie podoba niech sie zastanowi nad sobą i popatrzy do lustra... !~ Piękne zgrabne nóżki, piękna twarz, śliczne włosy, uśmiech anioła, figura do pozazdroszczenia ! Trzymam mocno kciuki za Dominikę ! :*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobiście Dominiki nie znam ale dużo o niej słyszałam zwłaszcza o tym że jest naprawdę piękna od mojej przyjaciółki która ją dobrze zna. ;] Osobiście życzę żeby udało jej się wygrać bo jej się to należy.Trzymam kciuki ;***
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...