Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kiedy będzie autobus na lotnisko Lublin?

Utworzony przez Pre, 29 grudnia 2012 r. o 18:46 Powrót do artykułu
Pewnie wszyscy odpowiedzialni za ten bałagan mają za niskie wynagrodzenia i nie mają czasu na taki "drobiazg" jak odpowiednio działająca linia autobusowa obsługująca podróżnych !!! Może za uruchomienie dojazdu dać nagrody, tak po 100 tys zł ?!!! bo przecież 13 - stki już się należą za "ciężką i dobrze wykonaną pracę" !!! Zamiast zebrać kilka kompetentnych osób i załatwić sprawę w parę dni to się licytują co kto ma zrobić, tak jakby nie było wiadomo, że do i z lotniska trzeba mieć jakiś transport !!! Kpina z pasażerów i pośmiewisko na cały kraj !!! Niestety, przy takim podejściu do sprawy jesteśmy i bardzo długo będziemy zadupiem Polski ! I dziwią się, że mało kto u nas inwestuje i nie powstają duże nowe firmy oprócz marketów !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedyne rozsądne wyjście z sytuacji (i żeby to było rentowne) to regularna linia autobusowa kursująca od terminala lotniska w Świdniku do centrum Lublina, od świtu do późnego wieczora. Wtedy jeździliby nią również Świdniczanie pracujący w Lublinie. I żeby ten autobus zbierał pasażerów z wielu przystanków po drodze. Żadnych zapyziałych busów. A ten szynobus wożący powietrze niech sobie jeździ na chwałę i dostatek PKP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..wybudowali lotnisko ...za...430 mln zl .....a nie ma przystanku autobusowego.........KOMPROMITACJA.......SOBCZAKA I JEGO KUMPLI OD LOTNISKA.......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie szwagier jakiegoś decydenta to właściciel firmy sałaciarskiej która teraz obsługuje lotnisko. Autobus sie pojawi jak się szwagier nachapie. Innego wytłumaczenia nie widzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie do tej urzędniczej bandy o_s_z_u_s_t_ó_w ??? A jak ma dojeżdźać do pracy i szkół ludność, która zastała odcięta budową tego zapyziałego lotniska??? Skąd teraz taka troska???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
--------------------------------------ZNANY PROBLEM KOMUNIKACJI---------------------------------------------------- Jeżeli jeszcze nie ma pewności, ilu Pasażerow będzie korzystało z tego "bubla lotniska" to rzeczywiście po roniony jest pomysł organizacji "pustych autobusów" na "bubel lotnisko". Tym razem Prezydent Zuk dba o swoją kase, bo przecież jest na liście AKCJONARIUSZY LOTNISKA . Jeżeli będzie dochodziło do awan tur i bijatyk dojeżdżających do "bubla lotniska" to wtedy dopiero Prezydent Zuk uruchomi DOJAZD !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANNA napisał:
..wybudowali lotnisko ...za...430 mln zl .....a nie ma przystanku autobusowego.........KOMPROMITACJA.......SOBCZAKA I JEGO KUMPLI OD LOTNISKA.......
Aniu, nie wiedziałem, że cię wypuścili z oddziału (zamkniętego)! A może ty uciekłaś?! Objawy wskazują na to, że choroba nie ustąpiła, niestety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANNA napisał:
..wybudowali lotnisko ...za...430 mln zl .....a nie ma przystanku autobusowego.........KOMPROMITACJA.......SOBCZAKA I JEGO KUMPLI OD LOTNISKA.......
sobczak kompromituje sie ilekroć otwiera lub pokazuje gębę - ale z kolesiami trzyma się zawzięcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O to Lublin właśnie!!!! W innych państwach warunkiem otwarcia lotniska jest ustanowienie regularnej i ALTERNATYWNEJ linii dla pasażerów. A U nas co?? Na początek otwiera się linię szynobusa którego rozkład jest dostosowany do godzin pracy urzędników, niech mi ktoś napisze że gdzie indziej tak jest ???? A sory, zapomniałem o zakupie Volvo za 150 tyś dla pilotów którzy lądują i starują w przeciągu pół godziny!!! To jest jakaś paranoja, może by tak PKP wybudowała linię kolejową oraz uruchomiła specjalne połączenia z PZL Świdnik, tak też pracują ludzie z Lublina i dla nich też trzeba uruchomić specjalne połączenia!!! Przy takich działaniach lotniska w Lublinie albo w Świdniku to lotnisko przy takiej siatce połączeń z Lublinem nie obsłuży 100 tyś podróżnych i wtedy na kolanach zwróci się do akcjonariuszy czyli podatników o dotację. BO SOBIE NIE RADZI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
S Y L W E S T E R napisał:
--------------------------------------ZNANY PROBLEM KOMUNIKACJI---------------------------------------------------- Jeżeli jeszcze nie ma pewności, ilu Pasażerow będzie korzystało z tego "bubla lotniska" to rzeczywiście po roniony jest pomysł organizacji "pustych autobusów" na "bubel lotnisko". Tym razem Prezydent Zuk dba o swoją kase, bo przecież jest na liście AKCJONARIUSZY LOTNISKA . Jeżeli będzie dochodziło do awan tur i bijatyk dojeżdżających do "bubla lotniska" to wtedy dopiero Prezydent Zuk uruchomi DOJAZD !.
O, następny uciekinier z Abramowic. Dużo was tam jeszcze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez_znieczulenia napisał:
Aniu, nie wiedziałem, że cię wypuścili z oddziału (zamkniętego)! A może ty uciekłaś?! Objawy wskazują na to, że choroba nie ustąpiła, niestety.
ale jakos chciales rozwionac ten temat, czy leki przeslay dzialac?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A NA HU. WIELKI TEN AUTOBUS PRZECIEZ I TAK ROZKŁAD BEDZIE TAK UŁOŻONY ABY NIKOMU NIE PASOWAŁ ANI TYM CO PRZYLATUJA ANI TYM CO WYLATUJA O FLACHE NAWET ZAŁOŻE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja wiedziałem, że tak będzie ! szynobusem nikt nie będzie jeździł ( może z wyjątkiem pracowników ) gdzie pojedzie taki podróżny szynobusem ? na dworzec PKP w Lublinie , a stamtąd gdzie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marek napisał:
ale jakos chciales rozwionac ten temat, czy leki przeslay dzialac?
Och, i ty Marku też na wolności. Następnym razem założymy ci kaftan bezpieczeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i nadal ta nasza polska biurokracja daje o sobie znać! Nie można zrobić połączeń MPK/ZTM z Lublina i przystanku przy lotnisku bo "coś tam -coś tam"... Przypomina mi to bajki dla dzieci, w których główny bohater chciał coś ważnego "zdobyć"- ale był odesłany z punktu A do punktu B w celu zdobycia czegoś tam dla punktu A. Ale żeby to zdobyć w punkcie B, to musiał się udać do punktu C. Ale w punkcie C -dla zdobycia czegoś dla punktu B, to musiał się jednak najpierw udać do punktu D, aby otrzymać/zdobyć coś dla punktu C, -i tak "w koło Macieju"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten dziennikarz był kiedyś na lotnisku? Jeżdżąc do wa-wy musiałam nawet dzien wcześniej przyjechać by złapać ranny samolot. Tutaj raz się spóźnił samolot i hałas, bo trzeba było godzinę poczekać na następny szynobus. O co ten szum? Gdyby autobus był opłacalny to by jeździł, to oczywiste, a na wożenie powietrza przez MPK protestuję. Udało sie niedoplacać do lotów a będziemy dopłacać do autobusów? Proszę obniżyć ceny na bilety miejskie, skoro MPK ma się tak dobrze, że chce jeździć na nierentownych liniach. Jak się komuś nie chce czekać, niech poprosi znajomych o podwózkę albo bierze taryfę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, proszę o wypełnienie mojej ankiety: http://moje-ankiety.pl/respond-33835.html Dzięki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOMUNA RZĄDZI i ma się doskonale w Lublinie i Świdniku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mądrego to warto posłuchac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale mata problem , toż do lotniska można doleciec!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...