Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kolejarze wyszli na tory, chcą biletów za 1 proc. ceny

Utworzony przez Miszka, 25 stycznia 2013 r. o 17:29 Powrót do artykułu
ZAPRASZAM PO NOWOŚCI FILMOWE 2013 http://chomikuj.pl/Filmy...2011
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maszynista napisał:
Do RYŻEGO cioto pretensje i tylko do niego. POstkomuniści rozpieprzyli całe PKP, i teraz jest tak że prezesów,zastępców i asystentów jest więcej jak nas maszynistów.Każdemu z nich osobno do ryja trzeba dać od 8,000 - 29,500 ,czy nasz kraj na to stać ??? Co ci prezesi nie ukradną to komuniści w sejme czy senacie POdzielą na premie i nagrody dla siebie,a zęby wszyscy w kolejarzy wbijają.
Z tego co podaje urząd,to prezesi mają od 60,000-80,000 + patoli na miesiąc,no ale RYŻY tak chciał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dziennikarz śledczy napisał:
Z tego co podaje urząd,to prezesi mają od 60,000-80,000 + patoli na miesiąc,no ale RYŻY tak chciał.
Ty zajmij sie wlasnym wyksztalceniem, pozjan jakis obcy jezyk (inny niz polski, chociaz i ten to dla kolejarza takze wyzwanie) zostan powolany do Zarzadu i bedziesz zarabial owe 60 tys. na miesiac. Teraz wez sie za zmiotke i przegarnij jakis wagon.... Zwrotnice mozesz odmrozic, albo po prostu upierz koszule, w ktorej jutro bedziesz wital nowych pasazerow....kolejarski brudasie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech sobie strajkują. Ja odpuściłem jeżdzenie koleją przy jakimś poprzednim strajku. Teraz jeżdzę busami, nieco taniej, niestety mniej wygodnie i czas przejazdu w zimie dłuższy z powodu warunków drogowych, ale prywatnym przewoźnikom zależy na pasażerach, bo wiedzą że żyją z ich pieniędzy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale już w woj. lubelskim pociągi są praktycznie dla kolejarzy i ich rodzin, przynajmniej te regionalne. Przecież w woj. lubelskim z usług kolei regionalnej korzysta dziennie 10 tys osób czyli 0,5% mieszkańców województwa. Kolej to w woj. lubelskim przewoźnik marginalny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kajo napisał:
Ty zajmij sie wlasnym wyksztalceniem, pozjan jakis obcy jezyk (inny niz polski, chociaz i ten to dla kolejarza takze wyzwanie) zostan powolany do Zarzadu i bedziesz zarabial owe 60 tys. na miesiac. Teraz wez sie za zmiotke i przegarnij jakis wagon.... Zwrotnice mozesz odmrozic, albo po prostu upierz koszule, w ktorej jutro bedziesz wital nowych pasazerow....kolejarski brudasie!
POZJAN, co to jest tumanie ?,będziesz całe swe życie na bezrobociu siedział darmozjadzie a ludzie w tym kraju będą na ciebie nieuku robić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pasażer napisał:
Niech sobie strajkują. Ja odpuściłem jeżdzenie koleją przy jakimś poprzednim strajku. Teraz jeżdzę busami, nieco taniej, niestety mniej wygodnie i czas przejazdu w zimie dłuższy z powodu warunków drogowych, ale prywatnym przewoźnikom zależy na pasażerach, bo wiedzą że żyją z ich pieniędzy
Na wiosnę będzie NIEMIEC woził,RYŻY wszystko sprzeda i nie będziecie się wtedy drapać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obłuda to jest to co cechuje teraźniejszą władzę. Ten jeden procent ceny biletu to w rzeczywistości 25 procent, skąd się bierze ta matematyka ? chyba rząd z rostowskim na czele wynalazł nowe reguły matematyczne. Kolejarzom się należą jak psu buda darmowe dojazdy koleją do pracy tak jak służby mundurowe typu policja itp: zwrot kosztów dojazdu do i z pracy i dlaczego nikt o tym nie mówi - cenzor zakazał wydawcy "Dziennika Wschodniego" piszę jeszcze nazwę z dużej litery, ale jak długo tego nie wiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a no niby za co mieć mają obniżki? Niech płaca jak wszyscy. Za elektryków też się powinni wziąść
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem listonoszem. nalezy mi sie darmowe wysyłanie paczek i listow i placenie rachunkow bez prowizji????????? A lekarzowi naleza sie darmowe leki??????????/ a pracownikom stacji paliw darmowe paliwo???????????/ a dlaczego nikt z kolejarzy nie zacznie krzyczec ze maja za male "deputaty" weglowe????????? ludzie którzy od kilkudziesieciu lat mieszkaja w cieplych blokach dostaja po kilkaset zlotych rocznie dodatku "za wegiel"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! gdzie nim pala? w piekle????????/ to nie jest okradanie kilkaset razy bardziej niz te kilka biletow???????????????????? dajcie im te bilety a zabierzcie doplaty weglowe zobacztmy co powiedza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracownicy elektrowni darmowy prad, gazownicy darmowy gaz, pracownicy TPSA do dzisiaj maja darmowe telefony (limity rozmow w ramach darmowego abonamentu) a za wszystko placi reszta posiadaczy i urzytkownikow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bil clinton napisał:
Obłuda to jest to co cechuje teraźniejszą władzę. Ten jeden procent ceny biletu to w rzeczywistości 25 procent, skąd się bierze ta matematyka ? chyba rząd z rostowskim na czele wynalazł nowe reguły matematyczne. Kolejarzom się należą jak psu buda darmowe dojazdy koleją do pracy tak jak służby mundurowe typu policja itp: zwrot kosztów dojazdu do i z pracy i dlaczego nikt o tym nie mówi - cenzor zakazał wydawcy "Dziennika Wschodniego" piszę jeszcze nazwę z dużej litery, ale jak długo tego nie wiem.
Co im się należy? jak psu buda? A co to kogo obchodzi że pracuje na kolei?i że ma dojechać. Twoim tokiem rozumowania to wszyscy powinni miec darmowe dojazdy do pracy. No tak łaskę będą robić że dojada do pracy! W d..ch im się poprzewracało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie kazdemu psu sie buda nalezy powinni wszystkim zniesc wszystkie dodatki druga grecja???????????????? dno juz blisko w grecjo stara panna dostawala dodatek ze jej stary byl wojskowym - czy jakos tak, i za brak windy w domu tez dostawali dodatki to u nas i tak malo dokladaja....................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dodatki z natury rzeczy winny byc dla tych ubozszych, biedniejszych czy to moja wina ze ktos pracuje lub pracowal w PKP, elektrowni, gazowni, TPSA i gdzie tam jeszcze ze dozywotnio ma miec teraz doplacane?????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W dupach im sie poprzewracało - wszystko im się należy tylko my jako pasażerowie nic w zamian nie dostajemy. Podróżujemy w zasyfionych śmierdzących wagonach pełnych pluskiew i innych insektów w dodatku zimnych z nie zamkiętymi drzwiami wyjściowymi,na korytarzach zimą pełno sniegu a dopełnieniem tej "komfortowej" jazdy są ceny biletów, które rosną odwrotnie proporcjonalnie do warunków panujących w czasie padróży, jestem oburzona na pazerność tych pseudo-kolejarzy ponoć dbających o pasażerów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mariusz napisał:
sam możesz być ciotą jak używasz takich słów, jeżeli chcesz jeździć za darmo to kup sobie rower, a nie żeby cierpieli na tym strajku inni ludzie
A kto to jest RYŻY durniu - ciekawe czy ty masz rower bo chcesz za darmo jeździć pociagami - wstydu nie masz tępaku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zniesmaczony napisał:
A kto to jest RYŻY durniu - ciekawe czy ty masz rower bo chcesz za darmo jeździć pociagami - wstydu nie masz tępaku
Wczoraj cie CWELU puścili,nie wiesz kto ma taką ksywe ??? Starego spytaj !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zniesmaczony napisał:
A kto to jest RYŻY durniu - ciekawe czy ty masz rower bo chcesz za darmo jeździć pociagami - wstydu nie masz tępaku
RYŻY - CYCU, to chyba pierwszy kosmonauta. bu.ha.ha.ha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Setnie się uśmiałem czytając nieobiektywny artykuł „pseudo gazety” a potem komentarze osób bez jakiegokolwiek pojęcia o całej sytuacji. Pierwsza głupota - bilety nie kosztowały kolejarzy 1% ceny, ponieważ najpierw każdy z nich musiał wykupić wspomnianą zniżkę dla siebie i ewentualnie dla swojego małżonka. Pani Ewelina twierdzi, że przywilej ten pochodzi z czasów PRL i kto ma dzisiaj takie zniżki? Otóż droga Pani mają je 22 grupy - http://www.pkp.pl/si...wych_2012_0.pdf ,z czego większość jest uzasadnionych, ale co w tym gronie robią nauczyciele (to oni nie wiadomo czemu dostali taki przywilej za czasów Gierka) i różnej maści formacje mundurowe? Radzę na drugi raz poczytać trochę zanim coś się powie. Co do samej ulgi dla kolejarzy jej pierwotny kształt był uzupełnieniem wynagrodzenia czyli jednym z jego składników - normalne więc jest, że jeżeli zabiera się jeden składnik to w zamian należy dać inny. O tym niestety władze PKP zapomniały i media również. Wbrew pozorom kolejarze nie zarabiają kokosów jak się wielu ludziom wydaje (w porównaniu do szefostwa spółki, w której roi się od kolegów ministra Nowaka i spółki). Jeszcze słowo o uprawnieniach emerytów - słyszeliście kiedyś o konstrukcji tzw. praw nabytych?? Jak nie to poczytajcie a potem zastanówcie się czy pan prezes Tarnowski i jego kumpel Nowak mogą ot tak pozbawiać pewnych praw. Druga ciekawostka - jak inne grupy zawodowe strajkują i walczą o swoje prawa to nikt nie krzyczy i nie pomstuje (pielęgniarki, nauczyciele, policjanci, górnicy itd.)., „Bo oni walczą o swoje, bo ciężko pracują” - tak mówią ludzie. A kolejarze to co - wakacje mają?? Nie wiem czy wiecie, ale to jest bardzo odpowiedzialna i ciężka praca, choćby teraz w okresie zimowym, kiedy częściej zdarzają się usterki i różne problemy. Niestety niektórzy tego nie rozumieją i wolą tylko pomstować zamiast zastanowić się nad specyfiką zawodu. Trzecia głupota - użytkowniczka o ksywie „Monika” chce wszystkich pozwalniać i cytuję „przyjąć ludzi, którym będzie zależeć na pracy”. Powodzenia życzę, zwłaszcza, dlatego, że większość szkół o profilu kolejowym dawno zamknięto stwierdzając chyba, że nowi adepci kolejarstwa nie są potrzebni. W Lublinie dopiero niedawno otworzyli klasy o profilu kolejowym, ale to jest moim zdaniem melodia przyszłości zanim wykształcą następców obecnych kolejarzy. I czwarta głupota - użytkownik „meg” cytuję: „Podróżujemy w zasyfionych śmierdzących wagonach…”. Drogi użytkowniku - przed każdym wyjazdem na trasę pociąg jest sprzątany. Niestety większość podróżnych to zwykłe świnie i chamy, którzy sami odpowiadają za taki stan polskich pociągów (chodzi o tzw. syf). Niejednokrotnie widziałem jak ludzie robili bałagan w ubikacjach a potem psioczyli, że strach tam wejść - typowa polska hipokryzja. Nie zapominajmy o złotej polskiej młodzieży („studenty”), którzy bez krępacji trzymają nogi z buciorami na siedzeniach a potem narzekają, że brudno. Typowa polska mentalność - pociąg jest rzeczą niczyją, więc można go śmiało niszczyć, brudzić itp. Jak dla mnie są to elementarne braki w wychowaniu, ale pewnie się mylę - pociągi same się brudzą i niszczą, tak myśli większość Polaków, więc pewnie tak jest. Mógłbym wam napisać coś jeszcze, ale to raczej próżny trud - i tak nie zrozumiecie, wolicie słuchać i czytać brednie nadawane przez nieobiektywne media.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
maszynista napisał:
Do RYŻEGO cioto pretensje i tylko do niego. POstkomuniści rozpieprzyli całe PKP, i teraz jest tak że prezesów,zastępców i asystentów jest więcej jak nas maszynistów.Każdemu z nich osobno do ryja trzeba dać od 8,000 - 29,500 ,czy nasz kraj na to stać ??? Co ci prezesi nie ukradną to komuniści w sejme czy senacie POdzielą na premie i nagrody dla siebie,a zęby wszyscy w kolejarzy wbijają.
postkomuniści rozpieprzyli PKP ? co bierzesz ? to zrobiła twoja wymarzona SOLIDARNOŚĆ !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...