Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Znajoma...Znam tą dame gdzie sa ojcowie tych dzieci a jesli juz to gdzie alimety alimety na dzieci .Ale jak sie lubi tak zwane w tej dzielnicy melanże i dobra zabawe to zapomina sie zapłaceniu czynszu A tatus ostatniego dziecka zarazbia dobre pieniazki w Angli wiec nie rozumie postawy tej pani stac ja na wynajecie stancji
I tu jest chyba odpowiedz na to wszystko....i juz nie trzeba nic tłumaczyć....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znajoma...Znam tą dame gdzie sa ojcowie tych dzieci a jesli juz to gdzie alimety alimety na dzieci .Ale jak sie lubi tak zwane w tej dzielnicy melanże i dobra zabawe to zapomina sie zapłaceniu czynszu A tatus ostatniego dziecka zarazbia dobre pieniazki w Angli wiec nie rozumie postawy tej pani stac ja na wynajecie stancji
I tu jest odpowiedz na wszystko....juz nic nie trzeba tlumaczyc
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktos mowi ze ta kobieta nie ma na utrzymanie dzieci?? na utrzymanie ma pieniadze lecz nie na mieszkanie, zreszta za taka rudere to wstyd wogole sie ubiegac o czynsz,
Taki metraż mieszkania w Lublinie kosztuje 100tys zl, wiem bo sama kupuje takie mieszkanie na kredyt i jest calkowicie do remontu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na ulice krowe wyrzucić a bękarty do domów dziecka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
płacząca niunia a w panoramie jak pokazali to pazury hybrydą zrobione. Ma 60 zł na pazury a na czynsz nie ma. Kurffffa złotówki na takie ścierki nie dam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do patafiana,ty cholerny debilu,nawet nie wiesz jak ta kobieta to przezywa,a ty ja tak nazwales,widocznie swoja mame tez tak nazywasz,najpierw sie zastanow a pozniej pisz,ciekawe czy tobie by bylo przyjemnie jakby ktos o tobie tak napisal a ta kobiete popieram,a naszych urzednikow z mila checia do worka i o sciane.Cholerne darmozjady siedza za biurkami kawe i ciastka jedza az im dupy rosna i nie maja sily sie podniesc,tak twirdza ze nie ma mieszkan a doliczyli sie ile mieszkan na dziko ludzie zajeli,moze czas nawyzszy aby wstali za biurek i zrobili cos aby ulatwic zycie a nie je niszczyc,wstydze sie ze jestem polka bo to wstydz w takim panstwie miszkac gdzie jest bezdusznosc urzednikow i nie ktorych mieszkancow.
Jakie darmozjady??? to ta pani jest darmozjadem niech się weźmie do roboty i zacznie zapier***ać na siebie i rodzinę a nie wszystko od państwa i najlepiej za darmo a my pracujący legalnie będziemy płacić podatki na taka patologie sory ale ja się wypisuje!!! jak się w Polsce nie podoba to za granice jesteś w wolnym państwie wszystko ci wolno  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupszej odpowiedzi nie mogłeś udzielić. A pytanie bardzo trafne, tatuś też ma obowiązek zadbać o dzieci. Ciągle słyszy się o eksmisji samotnych matek, gdzie ojcowie????
A co cię to obchodzi? Nie twoje dzieci to się nie interesuj, skup się na swoich. 
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie wy jesteście bez serca i bez wyższych uczuć matke może nie stać na własne cztery ściany i szuka pomocy ja wy możecie być takimi okrutnym bydło a nie ludzie !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...