Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kondukt pogrzebowy przejechał ulicami Lublina (relacja)

Utworzony przez Wacek, 18 lutego 2011 r. o 12:13 Powrót do artykułu
rosa napisał:
A może tak drodzy Państwo darujecie sobie te komentarze i pozwolicie Arcybiskupowi Życińskiemu spokojnie odejść ....Trwają właśnie uroczystości pożegnalne, a Wy nawet śmierci nie potraficie uszanować.
Przecież nikt na drodze mu nie staje tak jak on miał w zwyczaju stawać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszyskich mundurowych i habitowych spędzili. W jednostkach wojskowych ktoś został na wartowniach czy nie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego pisze tylko kilkanaście osób niezrównoważonych psychicznie którzy nie odróżniają dobra od zła niezależnie od ich poglądów.Wejdżcie na stronę acb. Zycińskiego i zobaczcie na bieżąco ile ludzi Go żegna w archikatedrze.JESTEŚCIE TYLKO MARGINESEM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wpuście wreszcie Filzofa w piach bo się wam jeszcze rozpadnie i dopiero bedzie miał Lublin lipę, nie dość że ciemnota i dewocja to jeszcze truchło profanują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ryb napisał:
Biskup Życiński dużo robił dla pojednania i zbliżenia Żydów i Polaków. Bardzo byłby zadowolony i dziękowałby za taką modlitwę. Okazuje się, że gdy odchodzi mądry człowiek to my poprzez tę jego mądrość możemy na pewne rzeczy spojrzeć z innej perspektywy. Z tej perspektywy wzajemnego szacunku dla innych wyznań i religii, w tym przypadku judaizmu. Będzie go nam brakować.
No tak, przestań oplatać te frazesy....jakim szacunkiem judaizm darzy chrześcijaństwo to widać,słychać i czuć na każdym kroku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ryb napisał:
Biskup Życiński dużo robił dla pojednania i zbliżenia Żydów i Polaków. Bardzo byłby zadowolony i dziękowałby za taką modlitwę. Okazuje się, że gdy odchodzi mądry człowiek to my poprzez tę jego mądrość możemy na pewne rzeczy spojrzeć z innej perspektywy. Z tej perspektywy wzajemnego szacunku dla innych wyznań i religii, w tym przypadku judaizmu. Będzie go nam brakować.
To my tu na Polskiej Ziemi mamy zabiegać o pojednanie z żydami?.Tyle inwektyw,pomówień i intrg ile uknuła wobec Polaków ta diaspora i rozniosła po świecie.Po wojnie,zarządzając służbami bezpieczeństwa wyłapali tych których Hitlerowi nie udało się wyłapać i wymordować po więziennych kazamatach. Dzisiaj braciszków tamtych odznacza się wysokimi odznaczeniami państwowymi.I my mamy zabiegać o pojednanie i być wdzięczni Życińskiemu ? Z twoją świadomością to najwyżej możesz przystąpić do Betlejewskiego i wypisywać bzdurne hasła po ścianach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie gdy by nie kierowało Wami wielkie wielkie prostactwo przepraszam za słownictwo ale większość wyrażeń na to wskazuje to nie pisalibyście takich komentarzy. Pewnie wielu z komentatorów nie może chociażby znać takich czasów jak piszą choćby ze względu na swój młody wiek a komentują kto to Filozof. Trzeba by było w tamtych czasach żyć a teraz można by było sie na ten temat wypowiadać.Niezależnie od tego czy J .Życiński był tym FILOZOFEM czy nie niech sie ci wielcy filozofowie którzy teraz piszą z ukrycia nie będa takimi bohaterami . Teraz to są bardzo wielkimi anonimowymi cwaniakami bez żadnego honoru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Acb. Życiński bardzo BARDZO WIELKIM CZŁOWIEKIEM BYŁ! ! !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZOŁZA napisał:
NA WIECZNĄ WĘDRÓWKĘ: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY oraz faKULtetem Axcelencja Pedoł nigdy nie pozostawał obojętnym na sprawy Kościelne wyglądające w świetle wia(g)ry niczym parowóz w zestawieniu z najnowszą generacją KUL-ei sterowanych cyfrowo! Na Wieczną Wędrówkę KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTOW i ASC całą Drogę wykłada kąKULami *, na trumnie zaś składa Różę Duchowną . Tak jak samemu Karolowi Wojtyle udało się uniknąć 1.IV., tak obecny doceniony przez los ma cały czas mróz. Dla Ciekawskich:więcej info ukazuje się po wpisaniu w GOOGLE hasła: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW - czytać należy Związkowe wpisy pod artykułami. Trudno powstrzymać się od stwierdzenia, że Oni są ŻAŁOŚNI – Oni są Śmieszni! Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r. Zostańcie z B(L)OGIEM Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***.www.********/********.***, e-mail ****************@*******.*** (PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW) * kąKUL – biblijny chwast KĄKOL podlewany Wodą Święconą
Nie wtrącaj się oszołomie kiedy o poważne sprawy się tu spieramy. Sp*erdalaj na Woodstok i poczyść wszystkie szamba to większy będzie pożytek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek z Lublina napisał:
Wstyd mi że się podpisujesz Lubelak . To co napisałeś oznacza ,że kompletnie nic nie rozumiesz. Jak można rzucać takie kalumnie na prawdziwych patriotów.
Patriotą bez wątpienia był tylko tyle że nie Polskim Patriotą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To Polska jest jednak krajem wyznaniowym. Od kiedy to? Jeśli można zapytać. I kto za to zapłacił? Skandal! I to zmuszanie dzieci i młodzieży do wzięcia udziału w pogrzebie. Czy już cały Lublin zatracił się w ciemnocie i utracił zdrowy rozsądek?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tsc napisał:
Dlaczego pisze tylko kilkanaście osób niezrównoważonych psychicznie którzy nie odróżniają dobra od zła niezależnie od ich poglądów.Wejdżcie na stronę acb. Zycińskiego i zobaczcie na bieżąco ile ludzi Go żegna w archikatedrze.JESTEŚCIE TYLKO MARGINESEM.
Nie zauważyłeś że w tym kajecie "margines" jest większy niż zapisana treść.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zjedzie się światowego żydłactwa masońskiego.Lubelska Matka Boska zapłacze nad ich wiarołomstwem i zaprzedaniu diabłu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
arek napisał:
Acb. Życiński bardzo BARDZO WIELKIM CZŁOWIEKIEM BYŁ! ! !
Faktycznie był wielki ...czasami aż sie zastanawiałem kto ma więcej w obwodzie -Krakowski Barbakan czy on
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIECH WRESZCIE ZACZNĄ WYPOWIADAĆ ZACZNĄ SIĘ LUDZIE NORMALNI I TOLERANCYJNI A NIE SAMI ŚWIADKOWIE JEHOWI !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ROMAN napisał:
Ludzie gdy by nie kierowało Wami wielkie wielkie prostactwo przepraszam za słownictwo ale większość wyrażeń na to wskazuje to nie pisalibyście takich komentarzy. Pewnie wielu z komentatorów nie może chociażby znać takich czasów jak piszą choćby ze względu na swój młody wiek a komentują kto to Filozof. Trzeba by było w tamtych czasach żyć a teraz można by było sie na ten temat wypowiadać.Niezależnie od tego czy J .Życiński był tym FILOZOFEM czy nie niech sie ci wielcy filozofowie którzy teraz piszą z ukrycia nie będa takimi bohaterami . Teraz to są bardzo wielkimi anonimowymi cwaniakami bez żadnego honoru.
Pewnie Romanie ,sądząc po twojej wypowiedzi też należałeś do "Spółdzielni Ucho".... dla karierki ? To stąd ta twoja wyrozumiałość dla judaszowizmu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a Palikot nie wspomni nic na swoim blogu? jakoś dziwnie pomijał temat Życińskiego...pasuje mu ta oprawa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lena napisał:
bo wstydzę się za lublinian, którzy nie uznają żadnej świętości i nawet w takiej chwili nie potrafią powstrzymać się od niewybrednych komentarzy.... ;/
a ja sie wstydze za tych czarno-fioletowych co zawsze znajdą pretekst aby wyciągnąć z ludzi ostatnie pieniądze, nawet w takiej chwili, a po drugie o jakich świętościach mówisz bo nie bardzo rozumiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co Wy prostaki rydzyko-pisowskie możecie wiedzieć o abp Józefie Życińskim. Znaliście go osobiście? Odpowiedz jest jasna - NIE. Ja w swoim życiu miałem przyjemność kilka razy spotkać księdza arcybiskupa na mojej Alma Mater i zawsze odnosiłem o nim tylko jedno wrażenie - że to człowiek mądry i dobry, zawsze wychodzący na przeciw studentom i innym ludziom, zawsze chętnie pomagający innym. Rzygać się chce czytając te paszkwile co tu wypisujecie, że Żyd, że "TW Filozof", "rozkradł kościół", "zażydził kościół". Jak narazie nie przeczytałem ani jednego wpisu, który nie byłby na poziomie intelektualnego dna. Słusznie ktoś napisał - PiS i Radio Maryjniacy sobie teraz używają na forum. Wiecie jaka jest różnica między wami - bydłem zwyczajnym - a normalnymi ludźmi? Taka, że jak 10 kwietnia wasz Prezydencik wykarczował z własnej głupoty las Tupolewem pod Smoleńskiem, to bez względu na to czy ktoś go lubił czy nie - nikt go nie opluwał na tym forum. Wy natomiast - zamiast zamilczeć jak przystoi przyzwoitemu człowiekowi - wylewacie te swoje pomyje z tych pustych łbów na człowieka, któremu nawet do pięt nie dorastaliście. Nie napiszę kim jesteście, bo szkoda słów ale rażą mnie wasze opinie. Rażą jako człowieka, chrześcijanina, prawnika, kanonistę i absolwenta katolickiej uczelni. Transmisje z uroczystości można śledzić w radiu, internecie, stacjach telewizyjnych. W większości oprócz - to BARDZO WYMOWNE - TV Trwam. Tam dziś w godzinie uroczystości leciał kabaret. Szkoda słów na wasze zachowanie, niezależnie od tego czy się kogoś lubiło czy nie, powinno się takie opinie zachować dla siebie. Banda buraków i burków, takim jak wy powinno odbierać się prawa obywatelskie bo reprezentujecie społeczne ścierwo i szmatławość charakteru. Tyle Do redakcji dziennika wschodniego -> czy na tym forum działa jeszcze moderator? Czy już całkiem was popier***iło od etycznej i moralnej strony, że nie ma osoby, która by usuwała albo chociaż edytowała wpisy nawołujące do nienawiści, wyzywające od Żydów, szkalujące zmarłego i rażące uczucia zwykłych obywateli tego miasta? Czy celowo pozwalacie się "wyszumieć" miejscowemu motłochowi, żeby pokazać ilu kretynów w tym mieście mieszka. A może przydałoby się kogoś WYPIEPRZYĆ NA ZBITY PYSK Z WASZEJ REDAKCJI CO, bo skoro tak jest to za co bierze pieniądze? Pewnie, wg Was "Opinie na forum są prywatnymi opiniami użytkowników i dziennik nie ponosi za nie odpowiedzialności". Przecież mamy wolność słowa i możemy opluwać każdego do woli. Załóżcie mi bana na konto jak chcecie ale to co się tu wyrabia się w głowie nie mieści. Szykujecie "piękne" materiały redakcyjne, ale co pod nimi to już was nie dotyczy tak? Świetne świadectwo sobie DW wystawia. A podobno najbardziej opiniotwórczy dziennik w regionie.
Ostatnio edytowany 19 lutego 2011 r. o 04:01
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Don napisał:
Co Wy prostaki rydzyko-pisowskie możecie wiedzieć o abp Józefie Życińskim. Znaliście go osobiście? Odpowiedz jest jasna - NIE. Ja w swoim życiu miałem przyjemność kilka razy spotkać księdza arcybiskupa na mojej Alma Mater i zawsze odnosiłem o nim tylko jedno wrażenie - że to człowiek mądry i dobry, zawsze wychodzący na przeciw studentom i innym ludziom, zawsze chętnie pomagający innym. Rzygać się chce czytając te paszkwile co tu wypisujecie, że Żyd, że "TW Filozof", "rozkradł kościół", "zażydził kościół". Jak narazie nie przeczytałem ani jednego wpisu, który nie byłby na poziomie intelektualnego dna. Słusznie ktoś napisał - PiS i Radio Maryjniacy sobie teraz używają na forum. Wiecie jaka jest różnica między wami - bydłem zwyczajnym - a normalnymi ludźmi? Taka, że jak 10 kwietnia wasz Prezydencik wykarczował z własnej głupoty las Tupolewem pod Smoleńskiem, to bez względu na to czy ktoś go lubił czy nie - nikt go nie opluwał na tym forum. Wy natomiast - zamiast zamilczeć jak przystoi przyzwoitemu człowiekowi - wylewacie te swoje pomyje z tych pustych łbów na człowieka, któremu nawet do pięt nie dorastaliście. Nie napiszę kim jesteście, bo szkoda słów ale rażą mnie wasze opinie. Rażą jako człowieka, chrześcijanina, prawnika, kanonistę i absolwenta katolickiej uczelni. Transmisje z uroczystości można śledzić w radiu, internecie, stacjach telewizyjnych. W większości oprócz - to BARDZO WYMOWNE - TV Trwam. Tam dziś w godzinie uroczystości leciał kabaret. Szkoda słów na wasze zachowanie, niezależnie od tego czy się kogoś lubiło czy nie, powinno się takie opinie zachować dla siebie. Banda buraków i burków, takim jak wy powinno odbierać się prawa obywatelskie bo reprezentujecie społeczne ścierwo i szmatławość charakteru. Tyle Do redakcji dziennika wschodniego -> czy na tym forum działa jeszcze moderator? Czy już całkiem was popier***iło od etycznej i moralnej strony, że nie ma osoby, która by usuwała albo chociaż edytowała wpisy nawołujące do nienawiści, wyzywające od Żydów, szkalujące zmarłego i rażące uczucia zwykłych obywateli tego miasta? Czy celowo pozwalacie się "wyszumieć" miejscowemu motłochowi, żeby pokazać ilu kretynów w tym mieście mieszka. A może przydałoby się kogoś WYPIEPRZYĆ NA ZBITY PYSK Z WASZEJ REDAKCJI CO, bo skoro tak jest to za co bierze pieniądze? Pewnie, wg Was "Opinie na forum są prywatnymi opiniami użytkowników i dziennik nie ponosi za nie odpowiedzialności". Przecież mamy wolność słowa i możemy opluwać każdego do woli. Załóżcie mi bana na konto jak chcecie ale to co się tu wyrabia się w głowie nie mieści. Szykujecie "piękne" materiały redakcyjne, ale co pod nimi to już was nie dotyczy tak? Świetne świadectwo sobie DW wystawia. A podobno najbardziej opiniotwórczy dziennik w regionie.
Przy Twoim wpisie moderator miałby sporo pracy, by zostawić to co nie zjeje nienawiścią. Mimo prostawctwa Twojego tekstu nikt Ci go nie usunął.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...