Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jak dobrze że ja juz mam to dawno za sobą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co znaczy stwierdzenie: "Lubelski WORD padł"??? chyba to określnie jest nieadekwatne do treści artykułu. dla mnie stwierdzenie, że coś padło znczy, że zdechło a w przypadku firmy - przestało istnieć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skad ta panika? ludzie! przecież stary i nowy egzamin sprawdzaję TĄ SAMĄ wiedzę róznica jest taka, że nowy egzamin robi to o wiele skuteczniej. Na ulicy zbliżajac sie do krzyżówek nie masz minuty na zakreslenie a) czy c) tylko praktycznie musisz decyzje podjąć w ułamku sekundy. Boja sie Ci , którzy ni cirota nie umieją i nie rozumieją przepisów. Nie każdy musi mieć prawko. Dodatkową zaletą jest to ,że taki egzamin na pewno poprawi jakość szkoleń i wyeleminuje z rynku slabeuszy wsród szkół jazdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak, Kolejna podwyżka. Ale nas łupią...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tanie państwo TUSKA.he,he.he.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja@ napisał:
skad ta panika? ludzie! przecież stary i nowy egzamin sprawdzaję TĄ SAMĄ wiedzę róznica jest taka, że nowy egzamin robi to o wiele skuteczniej. Na ulicy zbliżajac sie do krzyżówek nie masz minuty na zakreslenie a) czy c) tylko praktycznie musisz decyzje podjąć w ułamku sekundy. Boja sie Ci , którzy ni cirota nie umieją i nie rozumieją przepisów. Nie każdy musi mieć prawko. Dodatkową zaletą jest to ,że taki egzamin na pewno poprawi jakość szkoleń i wyeleminuje z rynku slabeuszy wsród szkół jazdy. [/quote] [quote name='ja@' timestamp='1357890140' post='718841'] skad ta panika? ludzie! przecież stary i nowy egzamin sprawdzaję TĄ SAMĄ wiedzę róznica jest taka, że nowy egzamin robi to o wiele skuteczniej. Na ulicy zbliżajac sie do krzyżówek nie masz minuty na zakreslenie a) czy c) tylko praktycznie musisz decyzje podjąć w ułamku sekundy. Boja sie Ci , którzy ni cirota nie umieją i nie rozumieją przepisów. Nie każdy musi mieć prawko. Dodatkową zaletą jest to ,że taki egzamin na pewno poprawi jakość szkoleń i wyeleminuje z rynku slabeuszy wsród szkół jazdy.
Dobrze gadosz kumie! Nowy egzamin to nic innego jak "samo życie" -trzeba się szybko decydować jaką decyzję musisz podjąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
justi napisał:
a co znaczy stwierdzenie: "Lubelski WORD padł"??? chyba to określnie jest nieadekwatne do treści artykułu. dla mnie stwierdzenie, że coś padło znczy, że zdechło a w przypadku firmy - przestało istnieć.
Zgadzam się, nie wiem co za cymbał to pisał... Rozmawiałam ze znajomym, który jest właścicielem ośrodka szkolenia kierowców. Powiedział, że sam miał pewne kłopoty z nowymi testami i że wśród kursatnów przyniosą pogrom...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie dyskutuję co do zmiany formy przeprowadzania egzaminu teoretycznego, okaże się za jakiś czas czy to dobre posunięcie. jednak to, że ceny praktycznego egzaminu drożeją "ot tak" jest dla mnie po prostu chore
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z tego co wiem to cennik egzaminów obowiązujący dotąd był ustalany coś ok 2005 roku, a to już jakieś 8 lat temu (ahh, jak ten czas leci..). sięgnij dziecko do źródeł, zobacz ile wtedy kosztowało paliwo, prąd i jaka była płaca minimalna. i tyle w temacie a resztę dopowiedz sobie sama (i nie, nie jestem urzędnikiem, nie pracuję w WORD i nie mam własnej "prywatnej" firmy, ale mam mieszkanie i samochód i wiem, ile płacę). pozdrowienia dla malkontentów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Iwona Rumianek z Długowoli koło Dęblina napewno zda za pierwszym razem, jest już "celebrytką" Dziennika Wschodniego, teraz tylko troszkę poprawi swój image czyli powiększy trochę dekolt aby wyeksponować ładne piersi. mini spódniczka i sukces gotowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
henia napisał:
Iwona Rumianek z Długowoli koło Dęblina napewno zda za pierwszym razem, jest już "celebrytką" Dziennika Wschodniego, teraz tylko troszkę poprawi swój image czyli powiększy trochę dekolt aby wyeksponować ładne piersi. mini spódniczka i sukces gotowy.
Bez kitu- też zauważyłam co za swojsko wyglądająca dzioucha ze wsi przyjechoła, cycki wywaliło bo w mieście je i sie cieszy do obiektywu Iwonko- powodzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
darek napisał:
Bez kitu- też zauważyłam co za swojsko wyglądająca dzioucha ze wsi przyjechoła, cycki wywaliło bo w mieście je i sie cieszy do obiektywu Iwonko- powodzenia
jeszcze ten szal należało zdjąć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz wszystkie tępe dzidy będą z zazdrości wypisywały głupoty doprawdy żałosne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...