Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Lublin

10 stycznia 2013 r.
18:57
Edytuj ten wpis

Koniec starych testów na prawo jazdy. Nie ma zapisów w Lublinie

Autor: Zdjęcie autora Paweł Puzio
0 13 A A
Iwona Rumianek z Długowoli koło Dęblina wstała wczoraj wcześnie rano, aby przyjechać do WORD w Lubli
Iwona Rumianek z Długowoli koło Dęblina wstała wczoraj wcześnie rano, aby przyjechać do WORD w Lubli

Lubelski WORD padł. Od wczorajszego południa już nie zapisuje na egzaminy teoretyczne na starych zasadach.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W pozostałych trzech ośrodkach naszego regionu szybko ubywa wolnych terminów. Trzeba się spieszyć, aby napisać test na prawo jazdy kategorii B na "starych” zasadach.

Iwona Rumianek z Długowoli koło Dęblina wstała wczoraj wcześnie rano, aby przyjechać do WORD w Lublinie i zapisać się na egzamin teoretyczny na prawo jazdy kat. B. Miała dużo szczęście, bo zdążyła rzutem na taśmę. – Wczoraj zakończyliśmy przyjmowanie zapisów na egzamin teoretyczny według starych zasad – mówi Artur Banaszkiewicz, zastępca dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Lublinie. – Zdecydowałam się zdawać na starych zasadach, bo nowy egzamin podobno jest dużo trudniejszy. Poza tym będzie drożej – mówi Iwona Rumianek.

19 stycznia radykalnie zmienią się egzaminy teoretyczne na prawo jazdy. Od kilku tygodni WORD przeżywają prawdziwe oblężenie. W Lublinie chętnych na teorię jest dwa razy więcej niż zwykle. – Musieliśmy znacznie wydłużyć czas pracy naszego ośrodka. Pierwsze egzaminy zaczynamy już o 6.15. Ostatnia grupa zdaje o 22.15. Tak będzie do końca przyszłego tygodnia– mówi Artur Banaszkiewicz, zastępca dyrektora WORD w Lublinie.
Są jeszcze wolne terminy w pozostałych trzech WORD. Trzeba się jednak spieszyć. W Chełmie przyjmowane są zapisy na 16, 17 i 18 stycznia i nie ma kolejek przy rejestracji. W Białej Podlaskiej także nie ma kolejek, ale wolne terminy są tylko 17 i 18 stycznia. – U nas trzeba się spieszyć, bo mamy ostatnie terminy na 17 stycznia. Bez problemu można zapisać się na 18 stycznia. Sytuacja jednak zmienia się szybko, bo kolejki są długie – usłyszeliśmy w WORD Zamość.

W Lublinie pierwsze osoby już zapisały się na egzamin według nowych zasad. – Oprogramowanie już jest instalowane, a pierwszy egzamin teoretyczny według nowych zasad odbędzie się 28 stycznia o godzinie 19 – kończy Artur Banaszkiewicz z WORD Lublin.

Inaczej i drożej

• Rewolucja w egzaminach teoretycznych na prawo jazdy. Liczba możliwych pytań zwiększy się do 3000, dziś jest nieco ponad 500. W testach znajdą się filmiki sytuacyjne, zaś na każde pytanie trzeba będzie odpowiedzieć w konkretnym czasie. Znikną także bezterminowe prawa jazdy. Nowe dokumenty będą wydawane na okres 15 lat, który może zostać skrócony, jeśli tak będzie wynikało z orzeczenia
lekarskiego.
• Egzamin teoretyczny podrożeje z 22 na 30 zł. Praktyczny egzamin na prawo jazdy kategorii B, choć nie ulegnie zmianie, również będzie droższy. Jego cena skoczy ze 112 zł do 140 zł.

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
IKSPE / 10 lutego 2013 o 17:09
0
Teraz wszystkie tępe dzidy będą z zazdrości wypisywały głupoty doprawdy żałosne.
Avatar
;) / 11 stycznia 2013 o 18:25
0
[quote name='darek' timestamp='1357916353' post='719014']
Bez kitu- też zauważyłam co za swojsko wyglądająca dzioucha ze wsi przyjechoła, cycki wywaliło bo w mieście je i sie cieszy do obiektywu


Iwonko- powodzenia
[/quote]
jeszcze ten szal należało zdjąć
[quote name='darek' timestamp='1357916353' post='719014']
Bez kitu- też zauważyłam co za swojsko wyglądająca dzioucha ze wsi przyjechoła, cycki wywaliło bo w mieście je i sie cieszy do obiektywu


Iwonko- powodzenia
[/quote]
jeszcze ten szal należało zdjąć rozwiń
Avatar
darek / 11 stycznia 2013 o 15:59
0
[quote name='henia' timestamp='1357908234' post='718968']
Iwona Rumianek z Długowoli koło Dęblina napewno zda za pierwszym razem, jest już "celebrytką" Dziennika Wschodniego, teraz tylko troszkę poprawi swój image czyli powiększy trochę dekolt aby wyeksponować ładne piersi. mini spódniczka i sukces gotowy.
[/quote]

Bez kitu- też zauważyłam co za swojsko wyglądająca dzioucha ze wsi przyjechoła, cycki wywaliło bo w mieście je i sie cieszy do obiektywu


Iwonko- powodzenia
[quote name='henia' timestamp='1357908234' post='718968']
Iwona Rumianek z Długowoli koło Dęblina napewno zda za pierwszym razem, jest już "celebrytką" Dziennika Wschodniego, teraz tylko troszkę poprawi swój image czyli powiększy trochę dekolt aby wyeksponować ładne piersi. mini spódniczka i sukces gotowy.
[/quote]

Bez kitu- też zauważyłam co za swojsko wyglądająca dzioucha ze wsi przyjechoła, cycki wywaliło bo w mieście je i sie cieszy do obiektywu


Iwonko- powod... rozwiń
Avatar
henia / 11 stycznia 2013 o 13:43
0
Iwona Rumianek z Długowoli koło Dęblina napewno zda za pierwszym razem, jest już "celebrytką" Dziennika Wschodniego, teraz tylko troszkę poprawi swój image czyli powiększy trochę dekolt aby wyeksponować ładne piersi. mini spódniczka i sukces gotowy.
Avatar
inga / 11 stycznia 2013 o 11:03
0
z tego co wiem to cennik egzaminów obowiązujący dotąd był ustalany coś ok 2005 roku, a to już jakieś 8 lat temu (ahh, jak ten czas leci..). sięgnij dziecko do źródeł, zobacz ile wtedy kosztowało paliwo, prąd i jaka była płaca minimalna. i tyle w temacie a resztę dopowiedz sobie sama (i nie, nie jestem urzędnikiem, nie pracuję w WORD i nie mam własnej "prywatnej" firmy, ale mam mieszkanie i samochód i wiem, ile płacę). pozdrowienia dla malkontentów
z tego co wiem to cennik egzaminów obowiązujący dotąd był ustalany coś ok 2005 roku, a to już jakieś 8 lat temu (ahh, jak ten czas leci..). sięgnij dziecko do źródeł, zobacz ile wtedy kosztowało paliwo, prąd i jaka była płaca minimalna. i tyle w temacie a resztę dopowiedz sobie sama (i nie, nie jestem urzędnikiem, nie pracuję w WORD i nie mam własnej "prywatnej" firmy, ale mam mieszkanie i samochód i wiem, ile płacę). pozdrowienia dla malkontentów rozwiń
Avatar
kasia / 11 stycznia 2013 o 10:03
0
nie dyskutuję co do zmiany formy przeprowadzania egzaminu teoretycznego, okaże się za jakiś czas czy to dobre posunięcie. jednak to, że ceny praktycznego egzaminu drożeją "ot tak" jest dla mnie po prostu chore
Avatar
hela / 11 stycznia 2013 o 10:03
0
[quote name='justi' timestamp='1357889934' post='718839']
a co znaczy stwierdzenie: "Lubelski WORD padł"??? chyba to określnie jest nieadekwatne do treści artykułu. dla mnie stwierdzenie, że coś padło znczy, że zdechło a w przypadku firmy - przestało istnieć.
[/quote]
Zgadzam się, nie wiem co za cymbał to pisał...
Rozmawiałam ze znajomym, który jest właścicielem ośrodka szkolenia kierowców. Powiedział, że sam miał pewne kłopoty z nowymi testami i że wśród kursatnów przyniosą pogrom...
Avatar
to-to / 11 stycznia 2013 o 09:49
0
[quote name='ja@' timestamp='1357890140' post='718841']
skad ta panika? ludzie! przecież stary i nowy egzamin sprawdzaję TĄ SAMĄ wiedzę róznica jest taka, że nowy egzamin robi to o wiele skuteczniej. Na ulicy zbliżajac sie do krzyżówek nie masz minuty na zakreslenie a) czy c) tylko praktycznie musisz decyzje podjąć w ułamku sekundy. Boja sie Ci , którzy ni cirota nie umieją i nie rozumieją przepisów. Nie każdy musi mieć prawko. Dodatkową zaletą jest to ,że taki egzamin na pewno poprawi jakość szkoleń i wyeleminuje z rynku slabeuszy wsród szkół jazdy.
[/quote]

[quote name='ja@' timestamp='1357890140' post='718841']
skad ta panika? ludzie! przecież stary i nowy egzamin sprawdzaję TĄ SAMĄ wiedzę róznica jest taka, że nowy egzamin robi to o wiele skuteczniej. Na ulicy zbliżajac sie do krzyżówek nie masz minuty na zakreslenie a) czy c) tylko praktycznie musisz decyzje podjąć w ułamku sekundy. Boja sie Ci , którzy ni cirota nie umieją i nie rozumieją przepisów. Nie każdy musi mieć prawko. Dodatkową zaletą jest to ,że taki egzamin na pewno poprawi jakość szkoleń i wyeleminuje z rynku slabeuszy wsród szkół jazdy.
[/quote]Dobrze gadosz kumie! Nowy egzamin to nic innego jak "samo życie" -trzeba się szybko decydować jaką decyzję musisz podjąć.
[quote name='ja@' timestamp='1357890140' post='718841']
skad ta panika? ludzie! przecież stary i nowy egzamin sprawdzaję TĄ SAMĄ wiedzę róznica jest taka, że nowy egzamin robi to o wiele skuteczniej. Na ulicy zbliżajac sie do krzyżówek nie masz minuty na zakreslenie a) czy c) tylko praktycznie musisz decyzje podjąć w ułamku sekundy. Boja sie Ci , którzy ni cirota nie umieją i nie rozumieją przepisów. Nie każdy musi mieć prawko. Dodatkową zaletą jest to ,że taki egzamin na pewno poprawi jakość szkoleń i wy... rozwiń
Avatar
Gość / 11 stycznia 2013 o 09:31
0
Tanie państwo TUSKA.he,he.he.
Avatar
kierowca / 11 stycznia 2013 o 08:57
0
No tak, Kolejna podwyżka. Ale nas łupią...
Avatar
IKSPE / 10 lutego 2013 o 17:09
0
Teraz wszystkie tępe dzidy będą z zazdrości wypisywały głupoty doprawdy żałosne.
Avatar
;) / 11 stycznia 2013 o 18:25
0
[quote name='darek' timestamp='1357916353' post='719014']
Bez kitu- też zauważyłam co za swojsko wyglądająca dzioucha ze wsi przyjechoła, cycki wywaliło bo w mieście je i sie cieszy do obiektywu


Iwonko- powodzenia
[/quote]
jeszcze ten szal należało zdjąć
[quote name='darek' timestamp='1357916353' post='719014']
Bez kitu- też zauważyłam co za swojsko wyglądająca dzioucha ze wsi przyjechoła, cycki wywaliło bo w mieście je i sie cieszy do obiektywu


Iwonko- powodzenia
[/quote]
jeszcze ten szal należało zdjąć rozwiń
Avatar
darek / 11 stycznia 2013 o 15:59
0
[quote name='henia' timestamp='1357908234' post='718968']
Iwona Rumianek z Długowoli koło Dęblina napewno zda za pierwszym razem, jest już "celebrytką" Dziennika Wschodniego, teraz tylko troszkę poprawi swój image czyli powiększy trochę dekolt aby wyeksponować ładne piersi. mini spódniczka i sukces gotowy.
[/quote]

Bez kitu- też zauważyłam co za swojsko wyglądająca dzioucha ze wsi przyjechoła, cycki wywaliło bo w mieście je i sie cieszy do obiektywu


Iwonko- powodzenia
[quote name='henia' timestamp='1357908234' post='718968']
Iwona Rumianek z Długowoli koło Dęblina napewno zda za pierwszym razem, jest już "celebrytką" Dziennika Wschodniego, teraz tylko troszkę poprawi swój image czyli powiększy trochę dekolt aby wyeksponować ładne piersi. mini spódniczka i sukces gotowy.
[/quote]

Bez kitu- też zauważyłam co za swojsko wyglądająca dzioucha ze wsi przyjechoła, cycki wywaliło bo w mieście je i sie cieszy do obiektywu


Iwonko- powod... rozwiń
Avatar
henia / 11 stycznia 2013 o 13:43
0
Iwona Rumianek z Długowoli koło Dęblina napewno zda za pierwszym razem, jest już "celebrytką" Dziennika Wschodniego, teraz tylko troszkę poprawi swój image czyli powiększy trochę dekolt aby wyeksponować ładne piersi. mini spódniczka i sukces gotowy.
Avatar
inga / 11 stycznia 2013 o 11:03
0
z tego co wiem to cennik egzaminów obowiązujący dotąd był ustalany coś ok 2005 roku, a to już jakieś 8 lat temu (ahh, jak ten czas leci..). sięgnij dziecko do źródeł, zobacz ile wtedy kosztowało paliwo, prąd i jaka była płaca minimalna. i tyle w temacie a resztę dopowiedz sobie sama (i nie, nie jestem urzędnikiem, nie pracuję w WORD i nie mam własnej "prywatnej" firmy, ale mam mieszkanie i samochód i wiem, ile płacę). pozdrowienia dla malkontentów
z tego co wiem to cennik egzaminów obowiązujący dotąd był ustalany coś ok 2005 roku, a to już jakieś 8 lat temu (ahh, jak ten czas leci..). sięgnij dziecko do źródeł, zobacz ile wtedy kosztowało paliwo, prąd i jaka była płaca minimalna. i tyle w temacie a resztę dopowiedz sobie sama (i nie, nie jestem urzędnikiem, nie pracuję w WORD i nie mam własnej "prywatnej" firmy, ale mam mieszkanie i samochód i wiem, ile płacę). pozdrowienia dla malkontentów rozwiń
Avatar
kasia / 11 stycznia 2013 o 10:03
0
nie dyskutuję co do zmiany formy przeprowadzania egzaminu teoretycznego, okaże się za jakiś czas czy to dobre posunięcie. jednak to, że ceny praktycznego egzaminu drożeją "ot tak" jest dla mnie po prostu chore
Avatar
hela / 11 stycznia 2013 o 10:03
0
[quote name='justi' timestamp='1357889934' post='718839']
a co znaczy stwierdzenie: "Lubelski WORD padł"??? chyba to określnie jest nieadekwatne do treści artykułu. dla mnie stwierdzenie, że coś padło znczy, że zdechło a w przypadku firmy - przestało istnieć.
[/quote]
Zgadzam się, nie wiem co za cymbał to pisał...
Rozmawiałam ze znajomym, który jest właścicielem ośrodka szkolenia kierowców. Powiedział, że sam miał pewne kłopoty z nowymi testami i że wśród kursatnów przyniosą pogrom...
Avatar
to-to / 11 stycznia 2013 o 09:49
0
[quote name='ja@' timestamp='1357890140' post='718841']
skad ta panika? ludzie! przecież stary i nowy egzamin sprawdzaję TĄ SAMĄ wiedzę róznica jest taka, że nowy egzamin robi to o wiele skuteczniej. Na ulicy zbliżajac sie do krzyżówek nie masz minuty na zakreslenie a) czy c) tylko praktycznie musisz decyzje podjąć w ułamku sekundy. Boja sie Ci , którzy ni cirota nie umieją i nie rozumieją przepisów. Nie każdy musi mieć prawko. Dodatkową zaletą jest to ,że taki egzamin na pewno poprawi jakość szkoleń i wyeleminuje z rynku slabeuszy wsród szkół jazdy.
[/quote]

[quote name='ja@' timestamp='1357890140' post='718841']
skad ta panika? ludzie! przecież stary i nowy egzamin sprawdzaję TĄ SAMĄ wiedzę róznica jest taka, że nowy egzamin robi to o wiele skuteczniej. Na ulicy zbliżajac sie do krzyżówek nie masz minuty na zakreslenie a) czy c) tylko praktycznie musisz decyzje podjąć w ułamku sekundy. Boja sie Ci , którzy ni cirota nie umieją i nie rozumieją przepisów. Nie każdy musi mieć prawko. Dodatkową zaletą jest to ,że taki egzamin na pewno poprawi jakość szkoleń i wyeleminuje z rynku slabeuszy wsród szkół jazdy.
[/quote]Dobrze gadosz kumie! Nowy egzamin to nic innego jak "samo życie" -trzeba się szybko decydować jaką decyzję musisz podjąć.
[quote name='ja@' timestamp='1357890140' post='718841']
skad ta panika? ludzie! przecież stary i nowy egzamin sprawdzaję TĄ SAMĄ wiedzę róznica jest taka, że nowy egzamin robi to o wiele skuteczniej. Na ulicy zbliżajac sie do krzyżówek nie masz minuty na zakreslenie a) czy c) tylko praktycznie musisz decyzje podjąć w ułamku sekundy. Boja sie Ci , którzy ni cirota nie umieją i nie rozumieją przepisów. Nie każdy musi mieć prawko. Dodatkową zaletą jest to ,że taki egzamin na pewno poprawi jakość szkoleń i wy... rozwiń
Avatar
Gość / 11 stycznia 2013 o 09:31
0
Tanie państwo TUSKA.he,he.he.
Avatar
kierowca / 11 stycznia 2013 o 08:57
0
No tak, Kolejna podwyżka. Ale nas łupią...
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia]
galeria

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia] 0 0

Miłośnicy kwiatów z całego województwa lubelskiego w niedzielę przybyli do Końskowoli, żeby zrobić zakupy podczas Święta Róż. To jedna z najlepszych okazji do zaopatrzenia się w sadzonki, kwiaty, a także lokalne, zdrowe produkty żywnościowe. Na scenie zagrały m.in. zespoły taneczne.

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje"

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje" 0 0

Mieszkańcy coraz częściej odwiedzają folwark w łęczyńskim Podzamczu. Kibicują inwestycji, która odmienia ten dawniej zapuszczony fragment Łęcznej.

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach
16 lipca 2018, 19:00

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach 0 0

Przed nami trzeci koncert w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach. W poniedziałek, 16 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta wystąpi Wacław Golonka.

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego 0 0

W poniedziałek zacznie się kolejny etap przebudowy sieci gazowej w rejonie powstającej drogi, która pobiegnie od Kunickiego do Wrotkowskiej.

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim
Wideo, zdjęcia
galeria
film

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim 287 24

Przy dźwiękach syren i okrzykach wściekłych rolników przemawiał w niedzielę w Kraśniku premier Mateusz Morawiecki. Uroczystość odsłonięcia pomnika smoleńskiego zamieniła się w antyrządowy protest przeciwko niskim cenom malin, agrestu, porzeczek i wiśni.

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018!
film

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018! 2 0

MUNDIAL 2018 Trójkolorowi wygrali w finale z Chorwacją 4:2 po kapitalnym spotkaniu na moskiewskich Łużnikach i zdobyli drugi w historii Puchar Świata. To ogromny sukces dla selekcjonera Didiera Deschampsa, który zdobył to trofeum zarówno jako piłkarz jak i trener

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków 6 0

Lubelscy policjanci szukają świadków dwóch wypadków drogowych, do których doszło na początku lipca.

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika
film

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika 8 5

Co znajdowało się na niewielkim wzgórzu zalanym podczas budowy Zalewu Zemborzyckiego?

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery 3 0

W piątkowe południe dyżurny łukowskiej komendy policji otrzymał telefoniczną informację o młodym mężczyźnie, którego zachowanie wskazywało, że chce ukraść rower. Zawiadamiający opisując jego wygląd, informował dyżurnego o trasie ucieczki młodzieńca.

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje 16 3

Rozpoczęła się przebudowa drogi Krężnica Jara - Strzeszkowice w powiecie lubelskim. To jedna z dwóch inwestycji, realizowanych przez samorząd powiatowy w ramach megaprojektu drogowego, w którym biorą udział także pozostałe powiaty ziemskie województwa lubelskiego.

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program]
16 lipca 2018, 17:30

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program] 2 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek w podróż po Lubelszczyźnie wyrusza Festiwal "Śladami Singera". W tym roku artyści zawitają do 12 miast i miejscowości. – Chcemy bawić, zachwycać, ale też skłaniać do refleksji – mówią organizatorzy. Słowo-klucz to pamięć lokalna.

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]
film

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO] 6 3

W ostatnim meczu mistrzostw świata w Rosji Francja gra na Łużnikach z Moskwie z Chorwacją. Czy powtórzy wynik sprzed 20 lat, czy po raz pierwszy złoto zdobędzie zespół z Bałkanów?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport? 0 1

Tradycyjnie już okres wakacyjny to czas wzmożonego ruchu w punktach paszportowych. Wiele osób dopiero tuż przed planowanym urlopem zdaje sobie sprawę, że ma nieważny paszport. Dlatego warto sprawdzić termin ważności naszego paszportu. Tylko w czerwcu br. wydano prawie 215 tys. nowych paszportów, a w całym pierwszym półroczu 2018 r. aż 977 tys. dokumentów.

Końskowola: Niechętnie obniżyli wynagrodzenie wójtowi

Końskowola: Niechętnie obniżyli wynagrodzenie wójtowi 4 2

Zgodnie z nowym prawem radni obniżyli wynagrodzenie wójta Końskowoli. Stanisław Gołębiowski od lipca będzie otrzymywał niecałe 10,2 tys. złotych, zamiast dotychczasowych 12,1 tys. złotych miesięcznie. To efekt nowych przepisów z ustawy o samorządach.

Piłki są takie same w ekstraklasie i III lidze. Rozmowa z Tomaszem Brzyskim, nowym piłkarzem Motoru Lublin

Piłki są takie same w ekstraklasie i III lidze. Rozmowa z Tomaszem Brzyskim, nowym piłkarzem Motoru Lublin 0 13

Rozmowa z Tomaszem Brzyskim, nowym piłkarzem Motoru Lublin.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!