Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Akurat jej jedynej zależy na tym szpitalu i walczy abyśmy mieli gdzie się leczyć. Dla pis szpitale to zbędny wydatek. Co innego w kampanii a po wyborach jak zawsze wały i zamykanie wszystkiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcisło znów się wcisła?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ProPOnowałbym, aby ta osoba ograniczyła swoją aktywność do tego, co jej leży na sercu, tj. spraw budownictwa mieszkaniowego dla zysku, szczególnie z uwagi na pęknięcie balona kupowania pod wynajem studenciakom i gastarbajterom z UKR.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak wygląda jawność według PiSu? Nie dopuszczą nikogo spoza swojego grona?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Do budżetu obywatelskiego na rok 2021 zgłoszono też częściową odbudowę synagogi, która stała obok Zamku, ale w czasie wojny została zburzona przez Niemców" - Żądam informacji - kto zgłosił ten P0mys!!!!!!!!!!  PRZECIEŻ TO NIEMCY SPRAWCY 2WŚ I HOLOCAUSTU POWINNI ZA SWOJĄ KASĘ ODBUDOWYWAĆ WSZELKIE ŻYDOWSKIE BUDYNKI !!!!
Co to ma do konkursu na dyrektora szpitala? Chcesz przykryć prawdopodieństwo matactwa jakimiś kolejnym wydumkami niezwiązanymi z tematem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Belgijski profesor: Niemieckie media chcą „pomóc” Polakom podjąć „właściwą” decyzję KONSTYTUCJA !!! DEMOKRACJA !! KOD NOWOSMIEDZNA DO WALKI O KRAJ ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Belgijski profesor: Niemieckie media chcą „pomóc” Polakom podjąć „właściwą” decyzję KONSTYTUCJA !!! DEMOKRACJA !! KOD NOWOSMIEDZNA DO WALKI O KRAJ ;)
I bardzo dobrze, bo PiS ciągnie nas w stronę Korei Północnej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Belgijski profesor: Niemieckie media chcą „pomóc” Polakom podjąć „właściwą” decyzję KONSTYTUCJA !!! DEMOKRACJA !! KOD NOWOSMIEDZNA DO WALKI O KRAJ ;)
Co to ma do konkursu na dyrektora szpitala? Chcesz przykryć prawdopodieństwo matactwa jakimiś kolejnym wydumkami niezwiązanymi z tematem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzę, że już naprawdę pełno w gaciach macie, PiSmatołki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Do budżetu obywatelskiego na rok 2021 zgłoszono też częściową      odbudowę synagogi,      która stała obok Zamku, ale w czasie wojny została zburzona przez Niemców" -       Żądam informacji - kto zgłosił ten P0mys     !!!!!!!!!!  P     RZECIEŻ TO NIEMCY SPRAWCY 2WŚ I HOLOCAUSTU POWINNI ZA SWOJĄ KASĘ ODBUDOWYWAĆ WSZELKIE ŻYDOWSKIE BUDYNKI !!!!  
Co to ma do konkursu na dyrektora szpitala? Chcesz przykryć prawdopodieństwo matactwa jakimiś kolejnym wydumkami niezwiązanymi z tematem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i takich Posłów nam trzeba na Lubelszczyźnie ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wiem, ale nie P0wiem" .. skompromitowala się w Sejmie przed całą Polską.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Wiem, ale nie P0wiem" .. skompromitowala się w Sejmie przed całą Polską.
 Przy kompromitacji niejednego posła PiSu, to mały pikuś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TECZOWY_ZSL  - im bardziej intensywnie minusujesz moje wypowiedzi, tym bardziej jestem pewny, że mam rację :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TECZOWY_ZSL     - im bardziej intensywnie minusujesz moje wypowiedzi, tym bardziej jestem pewny, że mam rację :-)
  "Jeśli fakty przeczą mojej teorii, tym gorzej dla faktów" - jakie to lewackie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kilofem i młotem pisowską hołotę!!! A TECZOWA zaraza i chełmski tępy buc i wsiok filip75 dalej dzielnie maszerują do przodu, z głową odwróconą do tyłu. Niezła akrobatyka!!!! A to - przemawia do wyobraźni takich TECZOWYCH jełopów i chełmskich kmiotków ubogich? 4.800.000 na straty stadniny w Janowie za 2018 i 2017, za 2019 rząd uparcie milczy 5.000.000 wyniosła w reklamówce sekretarka z CBA 5.500.000 na trefne maseczki od kumpla, instruktora narciarstwa 7.500.000 cena zakupu trzech rozbitych limuzyn Dudy, Szydło i Macierewicza 10.000.000 na komisję Macierewicza, badanie parówek, puszek 10.000.000 znikło w upadającej, państwowej stoczni GRYFIA za stępkę promu Morawieckiego 12.000.000 na zabawę na lotnisku w "lądowanie Antonowa" 17.000.000 na testy które "uległy” zniszczeniu w transporcie LOTu 20.000.000 na testy które okazały się nieskuteczne 25.000.000 łącznych dotacji na biznes męża „naszej Beatki”, prywatna szkoła 27.000.000 przepłacone firmie znajomego Macierewicza za testy z Turcji, 6x drożej niż polskie 30.000.000 stracił szumnie upaństwowiony, konający Autosan za 20 min spóźnienia na przetarg 40.000.000 na łapówki dla KNF za przejęcie banku „za złotówkę” 50.000.000 na projekt księdza egzorcysty, od resortu Ziobry 65.000.000 wyprowadzone przez senatora PiS z fundacji SKOK 70.000.000 na nielegalny druk kart wyborczych 100.000.000 na jachty i wydatki Polskiej Fundacji Narodowej 115.000.000 poszło wg. raportu NIK na lewe przetargi w służbie więziennej Patryka Jakiego 140.000.000 na biznes brata i żonki ministra $zumowskiego 165.000.000 dotacji z budżetu państwa na prywatne muzeum Tadeusza Rydzyka i jego biznesy 200.000.000 na respiratory od handlarza bronią (dane lista ONZ), 3x drożej niż na rynku 500.000.000 dla książąt Czartoryskich od Glińskiego, pieniądze znikły, fundacja upada 1.000.000.000 straciły łącznie państwowe Enea i Energa na budowie elektrowni Ostrołęka 1.200.000.000 znikło w GetBack, to państwowe banki czyściły portfele z długów na koszt GetBack 1.300.000.000 promesy kredytowej PKO dla spółki Kaczyńskiego „Srebrna” na dwie wieże 1.500.000.000 na roczne wynagrodzenia katechetów 2.000.000.000 na nową planszę pogody w TVP, 5.000.000.000 wypłacił Bankowy Fundusz Gwarancyjny klientom 13 upadłych kas SKOK 90.770.000.000 (prawie STO MILIARDÓW ZŁOTYCH) PUSTYCH I BEZ POKRYCIA wydrukował pan Glapiński w NBP na wykup obligacji rządowych (dane samego NBP na początek 06.2020) 112.000.000.000 dziura w VAT za rządów Banasia i Morawieckiego 2016-2019, dane ministerstwa 124.000.000.000 o tyle wzrosło zadłużenie państwa od lutego do kwietnia. Ktoś musi tych gangsterów rozliczyć! !! Jeśli nie teraz - to w przyszłości takie "numery" nigdy nie ujrzą światła dziennego!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż serce rośnie, widząc te lawinowo przybywające minusy! To oczywisty znak, że wpisy trafiają w punkt i powodują u kogoś wściekłą pianę na ustach....I o to chodzi. Szybciej, więcej bo się ściemnia! Buhahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do budżetu obywatelskiego na rok 2021 zgłoszono też częściową   odbudowę synagogi,   która stała obok Zamku, ale w czasie wojny została zburzona przez Niemców" -   Żądam informacji - kto zgłosił ten P0mysł  !!!!!!!!!!  P  RZECIEŻ TO NIEMCY SPRAWCY 2WŚ I HOLOCAUSTU POWINNI ZA SWOJĄ KASĘ ODBUDOWYWAĆ WSZELKIE ŻYDOWSKIE BUDYNKI !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TECZOWY ĆWOKU - choćbyś się po kostki zapluł z wściekłości, na śmierć zaminusował - ja i tak mam więcej czasu....I mnie Marszałek nie wyje... na zbity pysk, bo ja do roboty nie zaśpię....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do budżetu obywatelskiego na rok 2021 zgłoszono też częściową        odbudowę synagogi,        która stała obok Zamku, ale w czasie wojny została zburzona przez Niemców" -       Żądam informacji - kto zgłosił ten P0mysł       !!!!!!!!!!  P       RZECIEŻ TO NIEMCY SPRAWCY 2WŚ I HOLOCAUSTU POWINNI ZA SWOJĄ KASĘ ODBUDOWYWAĆ WSZELKIE ŻYDOWSKIE BUDYNKI !!!!  
Co to ma do konkursu na dyrektora szpitala? Chcesz przykryć prawdopodieństwo matactwa jakimiś kolejnym wydumkami niezwiązanymi z tematem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...