Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Konkurs unijny dla mikro i małych firm na 74 mln zł anulowany

Utworzony przez Malwina_Sz, 16 lipca 2020 r. o 16:50 Powrót do artykułu
My jestesmy do dojenia, a teraz dojna zmiana będzie miała potrzeby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to sie nie dało. Mi udało sie zalogowac pare minut po 9.00 i wysłac do Urzedu chwile po 10.00!!!!! Paru znajomym tez sie udalo , fakt było cieżko ale do 12.00 wysłali.Czyżby znowy jakis przekret ? Sprawiedliwie by było ze tym co sie udało złożyc to nie powinni podchodzić do kolejnego konkursu, niech walczą Ci którym sie nie udało.W końcu kto pierwszy ten lepszy na tym polegał ten konkurs , ktoś to z ,,mądrych,, wymyslil w końcu to biznes kto pierwszy ten lepszy. W innych województwach jakos sie dało przeprowadzić konkurs na takich zasadach .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jaka terminologia obowiązuje teraz. kiedyś nazywało się to "arogancja władzy" Szumowiny i motłoch, a nie władza, towarzystwo wzajemnej adoracji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz, zaraz, ja mam potwierdzenie urzędowe Upp. To jakie mam mieć zaufanie do urzędu. Czy to znaczy , że ZUS i US też może unieważnić moje deklaracje po ich potwierdzeniu? To jest sprawa do zgłoszenia do prokuratora o przestępstwie. Jak myślicie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hmm ja nie mam nr tel do Pani z urzędu marszałkowskiego, nie mogę też nigdzie tego numeru znaleźć, tak więc kto wysyłał te smsy, zwykły, szary przedsiębiorca? Urzędnicy z Urzędu Marszałkowskiego mają nr komórkowe dostępne dla wszystkich? Ja widzę tylko nr tel stacjonarny na stronie urzędu. Jakiś znajomy nie załapał się na dotacje, czy o co chodzi? Ludzie siedzieli od 10 do 16, żeby wysłać wniosek, tylko po to, żeby został on anulowany? Kpina. Śmierdzi to na kilometr. Będę musiała kolejny dzień zarwać, żeby złożyć wniosek? Ktoś za to musi odpowiedzieć!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan Mulawa może powie jak to jest. Żona dostała prace na stanowisku dyrektorskim w spółce powiązanej z PGE. Dlaczego tam można a tu nie udało się przeprowadzić rozdania środków?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sory, będę może brutalny, ale szczery do bólu. Powiem tak. Zupełnie nie rozumiem tego darcia szat, tego szału uniesień i głosów pod niebiosy. Teraz czujecie się oszukani, teraz macie pretensje do całego świata? A wcześniej - gdzie byliście? Nie wiedzieliście, kogo wybieracie? Jak wybraliście - tak i macie. I tłuki będą Was rzeźbić do bólu, mieszać z gnojem, bo im się to po prostu należy....„Tu l’as voulu, George Dandin”, Sam tego chciałeś , Grzegorzu Dyndało - jak napisał Jean Baptiste Poquelin, czyli Molier... Zresztą wybitny chełmski językoznawca i frankofil filip75 wytłumaczy Wam resztę... Trzeba było słuchać sojuszu i zgodnego duetu wójta i plebana? A zwłaszcza tego drugiego? Który najlepiej zna się na polityce i wychowaniu seksualnym? Idźcie, może z wysokości ambony znowu coś Wam doradzi! Tylko o kopercie z "co łaska" nie zapomnieć!!!!! Bo jak nie, to tylko kosy na sztorc zostały....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
9462279136 Domo-System Bożena i Zbigniew Lisowscy Spółka Jawna 431266916 Polska LUBELSKIE Lublin Data ostatniej edycji: 2020-07-15 15:46:59 Apeluję do dziennikarzy jeśli się takimi mienią o oficjalne zapytanie płaczącą i lamentującą wczoraj bożene lisowską z ko czemu nie próbowała jak większość przedsiębiorców składać pakietów do skutku, często od rana do momentu anulowania naboru tylko już wcześnie apelowała w imieniu wszystkich przedsiębiorców (od razu proszę zapytać o dane tych firm i ich oficjalną zgodę na reprezentowanie, bo ja takowej nie wyrazilem aby ta osoba wypowiadała się w moim imieniu) o oficjalne anulowanie naboru. Ta osoba jest współwłaścicielem firmy DOMO SYSTEM i jak widać miała w tym płaczu tylko i wyłącznie swój prywatny interes!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu dzieje się to 16 lipca. Od rana nie można się zalogować. Czy to dzieje się na serio?:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...