Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krzysztof Cugowski ostro o reaktywacji Budki Suflera. "Tak nie może być"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 maja 2019 r. o 19:06 Powrót do artykułu
kiedyś patentowane były wynalazki i usprawnienia techniczne. teraz znaczki ,nazwy . pieniądz psuje wszystko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jak ktoś stwierdził powyżej.... Cugowski to nie wszystko, owszem wokalnie bardzo wysokich lotów , ale są lepsi i na pewno powiew świeżości przyda się spoconej już ,, nudą ,, i przewidywalnością Budce Suflera. Aż żal,że nie ma już między Nami Romualda Czystawa , ale myślę ,że Andrzejczak - też zrobiłby świetną Robotę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzycho to teraz politykier-biznesmen, nie będzie się pocić na scenie jak może za friko kwit zarobić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety Pan Cugowski nigdy nie był fer wobec kolegów. Zawsze widział tylko swój interes często kosztem pozostałych członków zespołu. Można poczytać o tym w kontekście Urszuli i Jej męża Basisty Mietka i paru innych muzyków. Może więc chociaż teraz pokaże przyzwoitą postawę i da wolną rękę kolegom
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cugowski to zapijaczony głos, lepiej niech się nie wypowiada. Z takimi menelskim wyglądem to on może panu Lipko pogadać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto klasyczny przykład to jakich wynaturzeń i umysłowej degeneracji prowadzi popieranie PIS-u!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i okazało się, że kto weźmie się pod pachę z bolszewicką sektą pislam ten już ma zlasowany łeb ! I tyle Ja znam Krzyśka chyba z 50 lat i wiem kto zacz !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy uznania. Stara szkola. Wciagnac do wspolpracy (ponoc rok , czy pare miesiecy temu), dostac sie do struktury, rozmontowac. Potem wrocic na lono rodziny. Koledzy przestali sie pilnowac to Krzysiu zrobil swoje. Moze mlodzi sie czegos naucza. O ile beda hahahahahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie najlepszy okres Budki był wtedy, gdy śpiewał śp. Romek Czystaw
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już i na wódce za słaby dochód? A odgrzewany kotlet jest niestrawny i wywołuje wymioty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepsze piosenki budki Suflera to te śpiewane przez cugowskiego, ale jeżeli on nie chce kontynuować pracy z kolegami to niech chociaż nie przeszkadza, mam nadzieję że reaktywacja się uda i będą śpiewali ich stare przeboje jak i nowe tak samo dobre hity, powodzenia panie Lipko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy zespół był własnością Cugowskiego? Jakim prawem on coś zakazuje kolegom jeżeli sam nie wyraża ochoty na śpiewanie z nimi
a zespół bez głosu Cugowskiego gdzie by był? w czarnej dup.e albo jakiejś inne eurofizji..
 Mnie akurat jego głos się nie podoba. Byliby inni z lepszym głos mniej chrypiącym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cugowski był fajnym epizodem Budki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cugowski odcisnął swoje piętno na Budce, ale za Romualda Czystawa i Felicjana Andrzejczaka też powstało kilka hitów, które nawet najmłodsze pokolenia znają. Wychodzi więc na to, że Krzysztof niezastąpiony nie jest, ale z drugiej strony też trzeba wiedzieć kiedy zejść ze sceny niepokonanym :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budka to mistrzowie biznesu i pijaru. Kilka lat temu grzali temat o zakończeniu działalności, ostatnim koncercie itp, tylko po to aby stworzyć warunki do odpowiedniego marketingu. Teraz panowie sobie troszkę odpoczęli (i stęsknili za atmosferą koncertów także!), no i pora wrócić do roboty... Ażeby kasa na starcie się zgadzała, to tworzymy skandal i udajemy boksy. Jeszcze chwila i w świetle jupiterów sie pogodzą i zaproszą na wielki koncert reaktywacyjny.  Ale to dobrze, że znów zaczną grać. Jestem przekonany, że dadzą jeszcze czadu. Cug i Lipko do zdolniachy i zwierzaki sceniczne. Niech wracają na scenę, niechby i po tej groteskowej latynoskiej telenoweli. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...